Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2009., 17:24   #121
Da li netko zna ima li u Mulleru grudnjaka za dojenje sa košaricama većim od D i možda E?
Pippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:23   #122
kako mi se blizi vrijeme...malo podizem temu...

molim friska iskustva...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 01:19   #123
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
kako mi se blizi vrijeme...malo podizem temu...

molim friska iskustva...
Ja za sada imam 2 iz h&m-a! Moje sve cure koje su rodile vele da su najbolji.
Kolko ih ukupno treba imat?
MammaMiia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 19:03   #124
Quote:
MammaMiia kaže: Pogledaj post
Ja za sada imam 2 iz h&m-a! Moje sve cure koje su rodile vele da su najbolji.
Kolko ih ukupno treba imat?
da...pametno pitanje...

i jos nesto...ja sad nosim trudnicki 90E iz Anite...koji bi broj trebala kupit za dojenje?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 17:45   #125
Ja sam si nadobudno kupila grudnjake za dojenje kada sam bila trudna oko 24 tjedna (misleći kako će mi biti dobri duže vrijeme), ali sada (sa 29+) moram ponovno u kupnju, jer su mi ovi već postali "na knap" i čini mi se da se cice još uvijek šire, pitam se što će biti kada nabujaju od mlijeka

Inače, imate onako polubapske-polusportske grudnjake sa širokim naramenicama (ja sam vidjela samo bijele) u trgovini "C&A" u City Centru ili West Gateu, čini mi se da su 2 grudnjaka 140 kn.
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:14   #126
Mislim da su to za dojenje grudnjaci. Vidla ih jučer ,ali nisam dobro pogledala jer su me hlače zanimale.
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:19   #127
ja sam uzela anitine grudnjake i super su mi za sad. mm-ova teta poslala iz austrije tražit cu jos par komada. hlace u c&a skupe (za to koliko cemo ih dugo nosit) ima i jeftinijih. bila sam tamo u nad i da cu si nac kakvu haljinicu za svaki dan pa nemaju ništa
pcelicakarla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 13:15   #128
Talking

Jeste mozda vidjele u nekom od hm-ova ovaj grudnjak za dojenje
http://m.hm.com/hr/product/07603?art...=FASHION_FRONT
Kakva su vam iskustva s hm grudnjacima?

Inace, gdje su najjeftiniji takvi grudnjaci? Sad sam kupila ona dva u kompletu za 149kn u c&a, al mi se cini da ce mi vrlo brzo postat premali. Sada imam 85d i tek sam u 4. mjesecu trudnoce. Nije bilo veceg broja kosarica, nijrdan normalni nije mi bio ovako ugodan i tako ih lijepo podigne i bez zice
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:25   #129
Quote:
mare11 kaže: Pogledaj post
Jeste mozda vidjele u nekom od hm-ova ovaj grudnjak za dojenje
http://m.hm.com/hr/product/07603?art...=FASHION_FRONT
Kakva su vam iskustva s hm grudnjacima?

Inace, gdje su najjeftiniji takvi grudnjaci? Sad sam kupila ona dva u kompletu za 149kn u c&a, al mi se cini da ce mi vrlo brzo postat premali. Sada imam 85d i tek sam u 4. mjesecu trudnoce. Nije bilo veceg broja kosarica, nijrdan normalni nije mi bio ovako ugodan i tako ih lijepo podigne i bez zice
rijetko gdje ces naci i normalan grudnjak vece velicine. ne mislim na lisce i sl. ducane gdje jedan grudnjak kosta 1/4 moje place.
a h&m pogotovo, pa tamo su najvece tajce za trudnice u xl velicini, kao da su sve trudnice mrsavie od 50kg.
preprucam ti da zoves okolo sve h&m i pitas prodavacice, mozda uopce niti ne drze vecu velicinu, tako sam ja za tajce saznala.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:43   #130
Zanima me dal je netko koristio sportske topove ili nešto slično umjesto grudnjaka za dojenje?
zupershiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:31   #131
Quote:
zupershiba kaže: Pogledaj post
Zanima me dal je netko koristio sportske topove ili nešto slično umjesto grudnjaka za dojenje?
ja cu ih vjerojatno koristiti jer van ne mogu jer sam na mirovanju, pa da bi u miru i isprobala nesto, a inace h&m kod nas ne postoji, a u c&a nikakav izbor
gledam na ebayu, sve do max velicine 42, a meni treba 44, a ti su mi vec preskupi

ma nekako cu se snaci
inace planiram koristiti one grudnjake sta su u jednom dijelu, onako jako su rastezljivi, te i stalno nosim,isto su s ebaya za 2 usd
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:52   #132
ja sam na početku koristila potkošulje za dojenje iz h&m-a, još sam rodila ljeti pa sam u biti cijeli dan bila u njima, kao u majici.
sad spavam u njima. dosta su dugačke pa mi pokriju leđa (zimogrozna), a naprijed fino otkopčaš samo kao grudnjak i cica na izvol'te.

meni su najbolji grudnjaci iz mullera. povoljni su, a nema žica i čudesa koje u početku dok se ufuravaš u dojenje mogu napraviti probleme. isto sam muku mučila s veličinom grudnjaka, kupila ih masu u h&m-u, jer sam bila škrta za pravi i skupi grudnjak i u biti bacila novac. na jednom je doslovno na prvo nošenje pukla plastična kopča na naramenici, a kupila sam neki
duo pack, to je toliko glup model grudnjaka da su mi redovno cice ispadale van...

inače, u knjižici s kuponima od mullera, imate tri kupona za popust na grudnjake. inače košta mislim 69kn, a popust je 15 kn.
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 21:05   #133
Quote:
zupershiba kaže: Pogledaj post
Zanima me dal je netko koristio sportske topove ili nešto slično umjesto grudnjaka za dojenje?
Ja ih koristim, u kombinaciji s obicnim rastezljivim grudnjacima bez zica. Prakticniji su mi od grudnjaka za dojenje (isprobala sam s 2 djece 3-4 proizvodjaca).

Lakse mi je samo povuci rub grudnjaka ispod cice, nego otkopcavati. I uvijek mi se ta kopca vrti negdje oko bebine glave, pa me strah da je ne zulja.

A to ti je sve stvar navike i, mozda, velicine samih grudi.
no_nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:13   #134
Quote:
they call me Bo kaže: Pogledaj post
ja sam na početku koristila potkošulje za dojenje iz h&m-a, još sam rodila ljeti pa sam u biti cijeli dan bila u njima, kao u majici.
sad spavam u njima. dosta su dugačke pa mi pokriju leđa (zimogrozna), a naprijed fino otkopčaš samo kao grudnjak i cica na izvol'te.

meni su najbolji grudnjaci iz mullera. povoljni su, a nema žica i čudesa koje u početku dok se ufuravaš u dojenje mogu napraviti probleme. isto sam muku mučila s veličinom grudnjaka, kupila ih masu u h&m-u, jer sam bila škrta za pravi i skupi grudnjak i u biti bacila novac. na jednom je doslovno na prvo nošenje pukla plastična kopča na naramenici, a kupila sam neki
duo pack, to je toliko glup model grudnjaka da su mi redovno cice ispadale van...

inače, u knjižici s kuponima od mullera, imate tri kupona za popust na grudnjake. inače košta mislim 69kn, a popust je 15 kn.
Potpis za potkosulje, odlicne!
Za grudnjake ocito vrijedi 100 zena 200 cica meni su skroz dobri i ljepse se osjecam nego u bapskpm mulleru. Ja imam onaj crno-bijeli pamucni duopack.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 08:29   #135
a meni su toliko ruzni oni grudnjaci za dojenje sta se od gore kosarica otkopca, to ne bi nikad n a/sebe obukla, pa trazim one koji se otkopcavaju izmedu sisa
budem probala kupiti neki jeftini s ebaya pa vam javim kak to izgleda, samo me ta njihove velicine muce....
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:57   #136
Ja bih isto najradije samo rub topica povukla gore i cicu na izvolte planiram dojiti gdje god malecka zatrazi
Ti iz dm-a i mullera mi se cine taman - ni pre cvrsti ni pre labavi....jos nisam nasla idealan top. Ah probljema
(Bas to - 100 zena 200 sisa)

zupershiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:17   #137
U prvoj T iz Mullera bijeli, ok su mi bili. Opet dokupila jos jedan za sad.
Veselila sam se kad mi je frendica rekla da ima i crnih (ne volim bijeli ves) , no ti nisu pamucni, pa sam odustala.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:55   #138
Meni mama nasla kod kineza za 25kn. Otkopcava se onak od gore. Pa cemo vidjeti koliko ce biti dobri. Javim... ako mi bude odgovarao taj sistem otkopcavanja lako odem do h&m-a i uzmem ta 2 za 150. Ovak mi je zao trositi na nesto sto mi mozda nece biti prakticno uopce.
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:21   #139
Ima li u h&m E kosarica tih za dojenje? U mulleru i dm je do D..inace su mi ok, udobni i prakticni, perem na visokoj temp bez problema..samo mi treba veca kosarica Ovako kombiniram te(ili one uzasne iz c&a) i onaj tipa sportskog topa..a ako ne nadjem neki u velicini, morat cu u lisci ostaviti povecu svotu
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:52   #140
ja danas s ebaya naruvujem neke za 6usd (ili eur?) koji su kao topici, ali od napred su onako preklopljeni, bas m zanima kak bu to zgledalo

ima ih kakvih hoces ali sve male velicine....
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.