Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2003., 15:10   #121
ha, znam ja znam te pusko dok si pistolj bila, placebo.........vidim vas kako odlazite u svatove u mercedezu onom prikanu Slobi (mjesto pokraj Rikočine - to sam izmislila ), ti imaš ful novu opravicu sa blago prošaranim zlatnim nitima na pareu koji ti leluja oko bokova, a Gojko zavrće rukave da se vidje novi roleks,jelte?

Sjedite za stolom sa Slavicom i Stipom, a Slavica je malo bolje prošlog vikenda, jer joj je zarasla ona šljiva na oku od pičnjave sa Stipom, jer mu je otela daljinski kad je bila formula.

I dobro se zabavljaš.Opako dobro, za ubit ' se.

Pričaj o Gojku,pliz.Gojko je moj idol
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 16:24   #122
Quote:
placebo kaže:
iskreno.. ja mislim da ih on negdje suši pa opet lijepi.. prije neku večer ležali smo na kauču kad odjednom ugledam mu ja među smeđim dlakama na čelu dvije crne ricaste i jednu crvenkastu dugu.. ove dvije ne znam čije su, ali skoro sam sto posto sigurna da je ona duga crvena moja.. nisam htjela ništa govoriti jer ne voli kad ga gnjavim dok gleda utakmicu, ali ja mislim da je dobio mali kompleks jer mu se u zadnje vrijeme čelo povlači prema tjemenu... jel i vašim muževima to smeta?
smeta smeta moja placebo
je i mom su malo dlake isto pokazale buduću tendenciju razilaženja po tjemenu pa ne voli prostorije sa puno ogledala i svjetla. recimo liftove. vadi se na klaustrofobiju al njegova hanuma zna da je u pitanju tjemenofobija

Isto tako ne voli recimo kad sjedimo sa njegovim starim da mjerkam malo starog po glavi pogledom, pa malo njega, pa opet malo starog... sav se uzvrpolji. Naime, stari je živo dokaz da mu ne gine visooookooooooooo čelo
veliš ti da ja malo zavirim u kadu a?

jeba je ježa nađem li negdi po kući mrežicu i ljepilo
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 12:11   #123
ma ovo je previše smiješno

a ljudi, ako već imate kompjutere, uzmite si i tete čistačice, platite im stotinjak kuna jednom tjedno, isplati se i njima i vama, onda one traže još vaših prijatelja da im čiste kuću pod uvjetom da su normalni kao vi, kao što je moja meni rekla prošli tjedan kad smo popile kavu kad je bila gotova...

i odgajajte dječake za ove svakodnevne posliće, treba to, na početku s tablicama, a kasnije kad im sjedne, može i bez... ipak je to škola, treba im objasniti da postoji koncept košare za veš

i poštovanje, naravno... nisu baš svi muški još evoluirali do stupnja kad im to ne treba povremeno tumačiti, ali trude se i treba im pomoći.

i nemojte bit picajzlasti prema čistačicama, glavno da su normalne, a sad dal su ponekad malo šlampave, jebe vam se... sigurno je kuća čišća poslije njih, a nije sad ko da ne znate kad će doći idući put, pa joj onda možete reći na što da se više fokusira.

i ne opterećujte se neredom u kući, pa ne ovisi vam valjda sreća o tome, pa da trošite svoje vrijeme na savršenu čistoću i red u kući. jebate to me sad podsjetilo na one debilne reklame za sredstva za čišćenje koje su čista namjerna provokacija...

a i ti orgazmi su precijenjeni i prenapuhani, osim onih halucinogeno višestrukih al za takve je dobro da su rijetki pa ih bolje znaš cijeniti.
Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:01   #124
Ja radim mušeke poslove, ona ženske. Kad nam je teško onda molimo jedno drugo za pomoć...
Super se slažemo.
Mlaky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.