Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2003., 17:13   #61
ful su mi ok, a stari mu je totalno zakon, zbilja ga volim

But..

naš se odnos bazira na međusobnim posjetama jednom u ca dva mjeseca i telefonskom pozivu cca svaka 2 tjedna.

Ništa više ne očekujem ni od muža vice versa.

Ne volim preintezivno druženje sa roditeljima, both ways - jebat ga- takva sam. Navedena količina mi je optimum
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 17:22   #62
ouch

teesko pitanje: naime, razlika je neminovna u onom sto i jedni i drugi pokazuju, a sto li samo misle???

njegovima sam ja kao ok - stara mu je super zena, potrudila se oko nekih stvari, ali vidim da nikako ne moze zaboraviti da nisam "od njenih" (obitelji mislim), a stari je cooler - ne pokazuje nista.

Moji su pak pomalo suludi - stari ga obozava, a stara bas ne voli previse ljudi, osim tate, mene i brata - svi su joj onako nekako "cudni"

any thoughts?!
Thelma&Louise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 17:23   #63
Re: ouch

Quote:
Thelma&Louise kaže:
teesko pitanje: naime, razlika je neminovna u onom sto i jedni i drugi pokazuju, a sto li samo misle???

njegovima sam ja kao ok - stara mu je super zena, potrudila se oko nekih stvari, ali vidim da nikako ne moze zaboraviti da nisam "od njenih" (obitelji mislim), a stari je cooler - ne pokazuje nista.

Moji su pak pomalo suludi - stari ga obozava, a stara bas ne voli previse ljudi, osim tate, mene i brata - svi su joj onako nekako "cudni"

any thoughts?!
e da... zaboravih detalj, moji su kilometrima daleko, a njegovima upravo useljavam na milimetar... :(
Thelma&Louise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 21:30   #64
Ok smo..
Prvo smo mame morali nauciti kucanju na vrata prije no sto su ulazile u sobu, nakon toga je sve islo lakse...
Njegove - mamu i tatu volim i postujem ( neke druge clanove obitelji mozda ne bas toliko) , ne zovem ih mama i tata kao ni on moje...Svekar je super, obozava moje kolace ( to valjda cijela obitelj obozava - vjerovatno kad bi morali birati sto im je najdaze kod neviste bi bili kolaci ). Dok sam bila nesto mlada i zelenija sam imala napade nervoze i ciscenja kad bi svekrva dolazila - kao sve mora blistati, no s vremenom sam naucila da njena pomoc ne znaci da ne znam voditi svoje domacinstvo. Dapace, sad mi je super kad mi pomogne.
Moji isto vole mog dragoga, mama mu uvjek spremi nesto sto zna da on posebno voli. On za uzvrat popravi sto stigne po kuci
S obzirom da smo u US i ne vidamo se tjedno ni mjesecno starci su obicno pazljivi prema nama i mi prema njima kad se vidimo, nastoje nam ugoditi i sve super. Uvjek se sjete nasih rodendan i godisnjica, a nama drago...
U brak nam se ni jedni ni drugi nisu nikada mjesali i zapravo jedini savjet koji sam ikada dobila od svekrve je bio onaj koji bih i dan danas mogla uokviriti.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 22:44   #65
Quote:
margarita kaže:
Paw,

moje sja je zovem mama - jer je moja mama daleko i jer se moja sveki ponasa prema meni kao da mi je majka
Hvala ljepo. i ja sam svoju zvala nekad dok sam bila sa svojim u jako lošim odnosima, sada su se ti odnosi popravili i dobri smo si, moji se ne miješaju, samo mama ponekad voli davati puno savje
ta, savjet uvijek poslušam i postupim kako mislim da je najbolje

....a ovo sa mamom, prvi puta kada sam se pomirila sa svojima i oni došli kod svekrive , ona joj je odmah rekla kako ja nju zovem mama,meni je bilo žao moje mame, a tada i još par puta sam se uvjerila da svekrvi ne mogu ništa reći u povjerenju....par putaje mene i supruga namjerno posvadila i pritom uživala u tome...

...Mama je samo jedna, svekrva mi nikad ne može biti mama!!!!
bilo joj je krivo što je više nisam zvala mama!!!
...što se tiće njihovog odnosa, oni si daju pravo da nam dijele savjete od odgoja pa na dalje...savjete poslušamo, ali isto napravimo kako mislimo da je najbolje...

do njegove sestru drže više nego do mog muža i sve daju njoj ona ih je i okrenula protiv nas, prije sam se sa svekrvom super slagala, no sve je počelo kada se njegova sestra doselila u kuću gdje mi živiimo, izmišljala je svakakve svađe i da smo rekli ono, što nismo, nas se nikada nišata nije pitalo...bilo samo odmah etiketirani...

...moj muž je bio dosta dugo na njihovoj strani, no sestra mu je otvorila oči, jasno mi je sve kad je rekao da se razočarao i u starcima i u sestri...ona više ne živi sa nama, a da nje nije bilo, i da nisam 1 god živjela sa svekrvom nikad nebih znala na čemu sam...

Sreća moja što imama dobrog i predobrog muža i normalnog mogu sa njime satima razgovarati, diskutirati šaliti se....
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 22:58   #66
Paw, držim ti fige da sve sretno prođe, ak ad prođe oglasi se
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.