Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2008., 23:55   #161
Nina, kako si otkrila trudnoću? Nakon što ti je kasnila ili?
Ja sam eto par dana nakon ovulacije dobila neke od ovih simptoma koji i sada traju, pa su mi rekli da simptomi ne mogu biti tako rano, da bih ja kasnije pročitala da je to vrlo moguće, jer svatko ima različit organizam.
Ne želim kupovati opet test, muž mi kaže da sam previše opterećena trudnoćom i da ako je onda ćemo znati sljedeći tjedan.
Ja se onda smirim i kažem da ima pravo, a onda u meni opet proradi ono nešto....
čarolija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 08:04   #162
Quote:
Danchica_ZG kaže: Pogledaj post
Ručice sa 6,5 tjedana?!
Vjerovatno misliš na sitna ispupčenja iz kojih se razvijaju ruke i noge.
Ma,da,da....Mislila sam na ta ispupčenja Naravno da se prave ruke i noge još nisu ni formirale...Tako je slatko...Malo tijelo i 4 točkice koje bi trebale biti jednog dana ručice i nožice
Dušna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:53   #163
Quote:
čarolija kaže: Pogledaj post
Nina, kako si otkrila trudnoću? Nakon što ti je kasnila ili?
Ja sam eto par dana nakon ovulacije dobila neke od ovih simptoma koji i sada traju, pa su mi rekli da simptomi ne mogu biti tako rano, da bih ja kasnije pročitala da je to vrlo moguće, jer svatko ima različit organizam.
Ne želim kupovati opet test, muž mi kaže da sam previše opterećena trudnoćom i da ako je onda ćemo znati sljedeći tjedan.
Ja se onda smirim i kažem da ima pravo, a onda u meni opet proradi ono nešto....
Hej, meni ti je kasnila 5 dana, pa sam kupila clearblue, niasm se ni, s oproštenjem, ispišala kako treba odmah je nastao plusic...Par dana kasnije otišla kod svoje ginekologice koja nema uzv pa sam onda 2 dana iza toga išla na sv duh, i tamo mi radičli uzv i rekli da sam trudna 5 tjedana. Meni su ti simptomi počeli možda par dana prije nego li je menstruacija trebala doći, bilo mi je mučno, grudi su me boljele, jela sam stalno i to...la gledaj, simptomi ti se mogu početi javljati vrlo brzo, sve ovisi o organizmu... Najbolje ti je da pričekaš malo i odeš na uzv pa ćeš najbolje znati šta dalje...
Nina Matić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:56   #164
Ma htjela sam napisati, da su mi simptomi počeli par dana nakon što mi je menstruacija trebala doći...
Nina Matić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 18:12   #165
Vidjeti ćemo, pa se javim.
čarolija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 17:36   #166
Evo i mene..
Nikad nisam imala problema s tim iscjedkom, ali sad vec muke pocinju
otkako sam zatrudnila... vec nekoliko dana od kasnjenja M poceo se pojavljivati bjelkasto-zuti iscjedak, koji je vec sad jaci...
eh , sad.. citala sam da takav nije opasan... jer nije onako sirast, vise je providan, samo ostane nekakav malo zuckast trag na gacicama...
medjutim, promijenio se miris i to me bas nervira.,..

na slijedecm cu pregledu reci ginicki sve to, da bih radila briseve, ali me zasad zanima
da li je normalno da iscjedak jednostavno promjeni miris i bez nekog razloga ili je to znak neke infekcije...
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 21:39   #167
Drage moje, da si ojačate floru u trudnoći najbolje da pijete Lactogyn-bez recepta,ja ga pijem cijelu trudnoću to je koncentracija Lgga, pijte acidofilne jogurte i bioaktiv. To vam je samo da dignete imunitet i spriječite beštije da se množe, svakako svaku promjenu dolje reći giniću. Ja samo kažem šta mene spašava jer smo si candida i ja cijeli moj život naj frendice Hvala mama!(taj dio o imunitetu sam od nje naslijedila naime)
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 14:29   #168
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Drage moje, da si ojačate floru u trudnoći najbolje da pijete Lactogyn-bez recepta,ja ga pijem cijelu trudnoću to je koncentracija Lgga, pijte acidofilne jogurte i bioaktiv. To vam je samo da dignete imunitet i spriječite beštije da se množe, svakako svaku promjenu dolje reći giniću. Ja samo kažem šta mene spašava jer smo si candida i ja cijeli moj život naj frendice Hvala mama!(taj dio o imunitetu sam od nje naslijedila naime)
i ja pijem lactogyn, tek odnedavno. dobila sam gljivice nakon korištenja vaginaleta čiji je cilj bio uništit ureaplasmu.
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:19   #169
damn it...
nista cekam briseve da radim da vidim sta je..
hvala cure
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 09:46   #170
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Drage moje, da si ojačate floru u trudnoći najbolje da pijete Lactogyn-bez recepta,ja ga pijem cijelu trudnoću to je koncentracija Lgga, pijte acidofilne jogurte i bioaktiv. To vam je samo da dignete imunitet i spriječite beštije da se množe, svakako svaku promjenu dolje reći giniću. Ja samo kažem šta mene spašava jer smo si candida i ja cijeli moj život naj frendice Hvala mama!(taj dio o imunitetu sam od nje naslijedila naime)
Imam i ja kući Lactogyn ali nekako sam izbjegavala koristiti ih sada u trudnoći... A nikako da pitam gina ako smijem
Znači, sigurno se može?
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 15:07   #171
Evo i mene opet...
Onaj bjelkasto-zuckasti iscjedak presao je u smedjkasto sukrvicav...
mnoge cure ovdje vec znaju da sam se neku vecer prepala kad sam osjetila da takav iscjedak doslovno izlazi iz mene... nisu to bile 2-3 kapi.. inace , taj sam dan imala sex nakon jako dugo vremena, a reci cu jos i to da mi je ovo sad vrijeme kad bih trebala imat m..

u bolnici su mi rekli da je s bebom sve ok i da je taj smedji iscjedak isto normalan u trudnoci, a nisu mi rekli od cega je ... kad sam dr, rekla da sam imala sex, on to uopce nije vezao za to (mada smo mm i ja bili extra njezni)..
onda sam mu rekla da mi prethodna ginicka nije radila briseve , samo papu koju jos cekam i on je rekao da je papa dovoljna.. ne znam koji je problem s tim brisevima ma ureu, miko , kalmidiju .. doslovno svi odbijaju da to urade...

kazu da bi se u mokraci vidjelo isto da nesto nije ok, a meni stoji da nemam bakterija..
e, ako nije to, onda ne znam sta bi moglo biti sa mnom..
on je reako da mirujem dva - tri dana i dao mi dabroston 2x1... ali ovo nije prestalo... i sad ne znam da li da opet idem ili sta da cinim?

koliko bi to dana trebalo da traje? stvarno me zivcira...
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 16:02   #172
A jel taj tvoj iscjedak ima možda neki miris (neugodan9,jer ako ima,moguće je da imaš neku bakteriju ili običnu upalu,ali to će ti se pokazati na brisevima.
Moji brisevi su došli uredni i mokraća isto.
Sad me samo brine veličina bebe.
__________________
Moja mala Gita je stigla 7.1.
Dušna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 16:26   #173
Quote:
Dušna kaže: Pogledaj post
A jel taj tvoj iscjedak ima možda neki miris (neugodan9,jer ako ima,moguće je da imaš neku bakteriju ili običnu upalu,ali to će ti se pokazati na brisevima.
Moji brisevi su došli uredni i mokraća isto.
Sad me samo brine veličina bebe.
ma imao je malo jaci miris otkako sam trudna.. ali meni je takav miris znao biti u vrijeme ovulacije...
jos cekam papu.. a briseve nece da mi rade ocigledno bez nje.. nalazi mokrace mi extra uredni.. nikakvih bakterija nije pokazalo, pa mi zbog toga nisu davali ni da radim urinokulturu..
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:50   #174
Sunčice nadam se da će biti sve ok... Čuvaj se, miruj i mazi bebicu
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 14:35   #175
imam jedno pitanjce,ne znam da li spada u ovu rubriku al dobro.

otkako sam trudna,stalno mi se pojavljuje bijeli iscjedak na gaćicama.....

sve je ok,nema nikakvih bakterija ili slično,zdrava sam ko dren ali stalno mi se to pojavljuje.....zašto,kako,kako da to spriječim?...
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 14:43   #176
soon2bemom naravno da bijeli iscjedak ne spada u onu temu.. pobogu, tema je bila trudnički dnevni meni nemoj molim te postavljat nasumice pitanja na temi koja ti padne pod ruku.. tamo je u najmanju ruku degutantno pirčati o iscjetku i hrani zajedno, ima i gadljivih ljudi
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena

Zadnje uređivanje MalaLola : 03.11.2008. at 14:55.
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 18:49   #177
Quote:
soon2bmom kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanjce,ne znam da li spada u ovu rubriku al dobro.

otkako sam trudna,stalno mi se pojavljuje bijeli iscjedak na gaćicama.....

sve je ok,nema nikakvih bakterija ili slično,zdrava sam ko dren ali stalno mi se to pojavljuje.....zašto,kako,kako da to spriječim?...
Ne možeš to sprječit,to je najnormalnije i jedino šta možeš i preporučljivo je da učiniš jest da nosiš konstantno dnevne uloške.Zabrinjaavaj se samo ako promjeni boju ( tj,posjeti ginekologa ).Ja ga imam od 4 mj.pa evo do dana današnjeg a dijeli me nekoliko dana do poroda ( nadam se ).
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 19:06   #178
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Ne možeš to sprječit,to je najnormalnije i jedino šta možeš i preporučljivo je da učiniš jest da nosiš konstantno dnevne uloške.Zabrinjaavaj se samo ako promjeni boju ( tj,posjeti ginekologa ).Ja ga imam od 4 mj.pa evo do dana današnjeg a dijeli me nekoliko dana do poroda ( nadam se ).
a meni su rekli da su dnevni ulošci nužno zlo jer pogoduju razvoju bakterija kao da je bolje često se presvlačit
vejanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 19:13   #179
Quote:
vejanka kaže: Pogledaj post
a meni su rekli da su dnevni ulošci nužno zlo jer pogoduju razvoju bakterija kao da je bolje često se presvlačit
Eto ti ga na!ma ništa me to ne iznenađuje,svatko ti kaže drugačije...ja ovo doduše nisam izmislila već sam pročitala dosta literature u kojoj se to spominje i svugdi je savjetovano nosit dnevne uloške.Naravno da se triba i jako često presvlačit,evo ja osobno se moram oprat barem 2 puta dnevno ( šamponom za intimnu njegu ) a uložak mijenjam svakih nekoliko sati inače mi se javlja jako neugodan i intezivan ''miris'' šta je isto kažu normalno al se i razlikuje od trudnice do trudnice. Inače doktor ništa ne prigovara pa valjda ja to onda dobro držim pod kontrolom
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 19:18   #180
vejanka...u pravu si...nekoliko ginekologa mi je reklo da trebam
izbjegavati uloške...još i prije trudnoće sam imala taj icsjedak...
imam ga godinama iako je sve u redu... da se azumijemo...ja ih
isto koristim jer bi se u protivnom morala presvući bar 5-6 puta dnevno...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.