Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: Kako se lažete s svojom svekrvom/punicom?
Što dalje to bolje! 30 58.82%
Šutim i trpim! 6 11.76%
Nekako pronalazim kompromise! 6 11.76%
Iz dana u dan sve bolje! 9 17.65%
Glasovatelji: 51. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2003., 13:25   #61
Quote:
Winona kaže:
SuzA a kak je tvoj muz na to sve reagirao ( oke tada jos decko ) jel to njemu bilo normalno ?
Bilo mu je uzasno!!!
I dan danas je, ali je otvrdnuo!
On je jedinac, bio je jako povezan sa mamom, normalno....
Iz pocetka je bilo nemoguce vjerovati da mama laze, svakome od nas bi bilo...., vremenom je medutim puno toga isplivalo, pa se okrenuo....
Iz toga razloga vam i pisem pomalo, jer bi forum bio premalen da bi sve odjednom stalo!
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 13:26   #62
Quote:
breskvica kaže:
Hej, hej, stani malo, jel se ti zezas ili stvarno????
Najozbiljnije!!!

I dobila ju je, ali to nije bilo dovoljno....
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 13:29   #63
Sinu je uvalila pricu da boluje od raka debelog crijeva, da mora na kemoterapiju......dani su joj odbrojani!!!

Naravno to nitko nesmije znati, a najmanje ja....

Nagradno pitanje:
Dali je istina ili ne???

SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 13:31   #64
Quote:
SuzA kaže:
Najozbiljnije!!!

I dobila ju je, ali to nije bilo dovoljno....
oke ja bi rekla moze potvrda od policije ali vi meni u zamjenu dajete potvrdu ( prethodno psihijatrijsko vjestacenje) o svom mentalnom stanju

I moj je jedinac, isto mu je najveci sok bio vidjeti mamu kako mu rovari po nasoj sreci - na pocetku je rekao, saberi se mama - ponizavas sama sebe a sve je ionako uzalud, taj tvoj trud.

Ona je njega pogledala kao da je tog trena na kineskom progovorio.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 13:35   #65
Quote:
SuzA kaže:
Sinu je uvalila pricu da boluje od raka debelog crijeva, da mora na kemoterapiju......dani su joj odbrojani!!!

Naravno to nitko nesmije znati, a najmanje ja....

Nagradno pitanje:
Dali je istina ili ne???

i ova moja je imala kao rak. Ja se jadna sva zabrinula, koma ziva, kao jel moze kod nas zivjeti pita ona ( klinika jedna poznata u nasem gradu da se ljeci ) kaze muz moras zenu pitati ja te ne mogu u nasu kucu zvati nakon svih sranja koje si nam slozila da ja odlucujem ne bi dosla, ja rekoh - nek dodje, u bolesti bi svakome pomogla.

Zena zdrava najzdravija ali se mi skoro razboljeli za vrijeme njezina boravka.

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 14:33   #66
Quote:
SuzA kaže:
Mogla ga je dobiti, ali na brzinu se umijesala njezina sestra.....
a gda. Teta kaze!!!
-Ne drogira se ona, ona sebe voli, nego drogira njega!
Stavlja mu drogu u hranu, zato je on lud za njom!
-Sinko idi vaditi krv!

pa tebi zeno treba dan orden za strpljivost

ja ne da joj ne bi test dala nego bi jos ona vidjela svoje kad takvo nesto pita
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 14:47   #67
ajme , pa ove su još gore nego moji. a ja mislila da sam usamljena i da sam pukla. već sam se počela brinuti za svoje psihičko stanje, ali mi sada puno lakše. zašto ja nisam te sreće kao moj dragi? njega moja stara tetoši , još na mene urla da šta mu ja siročetu radim , a ja imam aždaje. eto ti pravde
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 15:06   #68
Moja je meni rekla da mu nekad kupim kiflu jel je jadan kao nesto smrsavio....
 
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 16:34   #69
....sto se da zakljuciti?

........mame koje su dobile zetove su se obogatile, a one koje su dobile snahe su izgubile sina jedinca miljenika dijete veliko, i tesko se s tim mire...........srecom postoje i one koje u tu kategoriju ne spadaju........
...............zavidim sretnicama snahama bez ovakvih problema.........
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 20:06   #70
Quote:
margarita kaže:
pa tebi zeno treba dan orden za strpljivost
Dobila ja njezinog sineka.....
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 20:07   #71
Quote:
breskvica kaže:
Moja je meni rekla da mu nekad kupim kiflu jel je jadan kao nesto smrsavio....
Moj je po njima stalno mrsaviji i mrsaviji......, a udebljo se u par mj. 7 kg!!
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 20:08   #72
Quote:
Winona kaže:
oke ja bi rekla moze potvrda od policije ali vi meni u zamjenu dajete potvrdu ( prethodno psihijatrijsko vjestacenje) o svom mentalnom stanju
Ja sam joj rekla da ce jednoga dana trebati takvu potvrdu da bi mogla unuke posjecivati!!!
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 20:17   #73
Uh, bas nesto imam inspiracije...., sjetila se ja Bozica proslog...

Kao ono idemo se pomiriti nakon par mj. .....
Dodemo mi kod njih, sve "ono" super, volimo se , postujemo .....
Kupila draga mama svima poklone!
Pa cak i meni

Otvorim ja, a unutra rucnik , pravi pravcati ......
Otvara dragi sincek..., unutra troje boxerice, hlace, poluver, cetkica za zube na baterije u obliku formule 1, mali drveni avijoncic .....etc.
Cak mama naglasava da je nesto jos zaboravila upakovati...,
a dragi svekar kaze: "To je sve mama s ljubavlju izabrala i to je sve roba poznatih marki!"
Mos mislit, marke iz turkistana!!!

SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 20:20   #74
Quote:
Cat-Woman kaže:
Takmichenje oko sina -muža
Jadnichak
Ma nije takmicenje!!!
Mi smo skupa, a ona se bori da "ga dobije nazad"!
Ponasa se kao da je on komad necega, pa koja ga uspije zauzeti!
Kao da bi rastavom ona njega posjedovala.

Cure moje nitko nikoga nemoze posjedovati!
Ja se nebi ni udala za njega da ga netko moze imati, on je svoj!!!
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 09:20   #75
Quote:
SuzA kaže:
Moj je po njima stalno mrsaviji i mrsaviji......, a udebljo se u par mj. 7 kg!!
i moj se udebljao skoro 10 kg, toliko nije imao nikada ni dok je bio kod nje, a sad joj se cini mrsav, jadan...

Moja svekrva ti je sva jaka na jeziku a kad treba to provesti u djelo tu je malo teza, samo neka obecanja, ona ce nama ovo ona ce nama ono, npr. pol godine prije svatova mi je tulila (vise svima okolo) kako ce ona meni kao platiti vjencanicu koliko god da bude(kao neki obicaj), ma ja kazem nije potrebno, ona opet ne, ne ona ce i aj dobro. Toliko je o tome pilila da kad sam je iznajmila pitala eto jel bila puno i vise nije spominjala da ce platiti.
Ma jebem ti placanje mislim ono, ja cu svojoj kupit i iza ponoci haljinu a ne samo vjencanicu
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 15:46   #76


ajd ovako:

moja mila sveki (bivsa, he,he) je u takvim odnosima sa svojim sinom da joj je najvaznije bilo meni ga izogovarati...ono, medju njima totalna netrpeljivost, naravno iz prevelikih strahova i sl. ali to sad nema veze, nego pitanje:

- kako takav covjek moze bit normalan kojeg vlastita mater ne moze vidjet?!

i naravno, ja u stilu "ma kaj ona zna" lijepo ja sve to na jedno uho unutra, na drugo van, ko ona nije normalna, a sad mi je zao. trebala sam ju bar poslusati. ali proizlazi da onaj ko nema normalan (sto je to uopce normalan ) odnos s mamom tesko moze uspostavit normalan odnos sa zenom.


zene: obratite paznju na ono sto govore buduce svekrve, osobito ako govore protiv vlastitog sina!

__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 16:54   #77
Quote:
lucija kaže:
Mama od mog bivšeg je mi je bila listi za odstrel. Nekak mislilm da je i ona svojom pojavom bila dodatnih cca 3 boda u korist ideje da ga ostavim. Kasnije kad bih je se sjetila, rekla bih sama sebi: Lucija, ti STVARNO znaš donijet pravu odluku, skidam ti kapu i kupit ću ti velku čokoladu.

Živjela je daleko, ali ono nešto uzajamnih posjeta bilo je katastrofa. A ponajgora stvar u vezi s njom je bila to da joj sinčić nije bio svjestan tko je i što ta ta ta... ta žena

Za njega, ona je bila MA - MA!!!

Da smo kojim slučajem živjeli u istom gradu, cijela bi stvar vjerovatno ranije pukla, jer bi ovaj dao monstrumu doživotnu ulaznicu u naš stan / odnos /vezu...

Što neki ljudi vole koristiti moć nad drugima, tuđi osjećaj za pristojnost i tome slično, cccc

Jebo te, kao da citam svoju pricu od prije par godina. Isto tako, samo sto je bila rijec o njoj i njezinoj mami. Mene nikad prihvatila. Prvo se durila, onda je pocela zvati po 20 puta dnevno a kad je pocela i dolazit - to je bio pakao
Zapravo, kad je pocela dolazit, onda je stvar i pukla, a da je bila u ZG, vjerovatno nikad ne bi pravo ni pocela. Naravno, moja tadasnja je cijelo vrijeme odgovarala "da mama, tako je mama, u pravu si...."
Danas ima 32 god (babetine na forumu, nemojte krivo shvatit ) i nakon jos par neuspjelih izleta u zivot zivi sa svojom mamom, odnosno, kod mame

I to nije bio jedini put da sam imao nekoga ciji su starci zaista, ali ZAISTA rospije.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 19:33   #78
Quote:
ene: obratite paznju na ono sto govore buduce svekrve, osobito ako govore protiv vlastitog sina!
gle, meni je moja govorila da sam si mogla naci i bolju partiju te on jos studira te ovo te ono, njemu je govorila slicnu verziju samo okrenutu protiv mene. Kao mozes ti i bolje od ovoga, pa ko zna kak ce seona ovdje uopce snaci ( strana zemlja ).

To ti je bilo- rovarenje na dva ratna polja.

Uglavnom - to sve sto ga je izgovorala, je bio samo plod njene maste. Vrijedan je i pametan i bez obzira sto je bio student kad smo poceli zivjeti skupa u medjuvremenu smo si priskrbili sve sto nam za ugodan zivot treba.

No mislim da bi svaka zdrava majka dvaput promislila prije nego bi isla ocrnjivati vlastito dijete, ma kakav god se cilj nadala tim ocrnjivanjem postici.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 19:44   #79
Quote:
banderas kaže:
Jebo te, kao da citam svoju pricu od prije par godina. Isto tako, samo sto je bila rijec o njoj i njezinoj mami. Mene nikad prihvatila. Prvo se durila, onda je pocela zvati po 20 puta dnevno a kad je pocela i dolazit - to je bio pakao
Zapravo, kad je pocela dolazit, onda je stvar i pukla, a da je bila u ZG, vjerovatno nikad ne bi pravo ni pocela. Naravno, moja tadasnja je cijelo vrijeme odgovarala "da mama, tako je mama, u pravu si...."
Danas ima 32 god (babetine na forumu, nemojte krivo shvatit ) i nakon jos par neuspjelih izleta u zivot zivi sa svojom mamom, odnosno, kod mame

I to nije bio jedini put da sam imao nekoga ciji su starci zaista, ali ZAISTA rospije.
jebiga..nekim ljudima je lakshe nikad ne odrasti nego uhvatiti se u kostac sa svime ili bar sam ponecem sto odrastanje nosi...
puno puta se treba starce i "nadrasti", no to je tako tezak i naporan i kompliciran i opasan proces..mogli bi na kraju biti odgovorni za samog sebe!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 19:47   #80
[QUOTE.. jebiga..nekim ljudima je lakshe nikad ne odrasti nego uhvatiti se u kostac sa svime ili bar sam ponecem sto odrastanje nosi...
puno puta se treba starce i "nadrasti", no to je tako tezak i naporan i kompliciran i opasan proces..mogli bi na kraju biti odgovorni za samog sebe[/QUOTE]

bas tako
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.