Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 12:10   #121
aha mrak
budem vidjela još
čula sam više sve i svačega da više ne znam niti sama
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 13:49   #122
Da li netko zna nešto o cvjećarni Kontesa?
CFO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:05   #123
kakvog cvijeća ima sad u veljači???
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:09   #124
Quote:
iva1608 kaže:
kakvog cvijeća ima sad u veljači???
Znam sigurno da ima frezija, mojih najdražih anemona (šmrc nema ih u 7mj kad meni trebaju), ruža naravno, joooj ima sigurno još toga, moram provjerit doma imam cijeli popis cvijeća i kad kojeg ima... e a neki dan u cvjećarni sam našla i tulipane i margarite, tako da se i toga može vjerojatno naći i cijene su bile ok, ne ono 20kn jer nije sezona nego do 10kn!!
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:13   #125
ljiljanj, gerbera, tulipana ...ma ima jos puno toga kao sto kaze i Mala ali se ni ja nemogu sjetit sad
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:21   #126
Quote:
Malabudala kaže:
Znam sigurno da ima frezija, mojih najdražih anemona (šmrc nema ih u 7mj kad meni trebaju), ruža naravno, joooj ima sigurno još toga, moram provjerit doma imam cijeli popis cvijeća i kad kojeg ima... e a neki dan u cvjećarni sam našla i tulipane i margarite, tako da se i toga može vjerojatno naći i cijene su bile ok, ne ono 20kn jer nije sezona nego do 10kn!!
kako izgledaju te anemone? ajde prikelji jednu sličicu ako imaš. Ja od cvijeća raspoznajem jedino ruže totalna sam truba...
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:26   #127
Quote:
iva1608 kaže:
kakvog cvijeća ima sad u veljači???
sad su one cica-mace, ili kako se to već zove

ja sam isto idiot za cvijeće (potvrđeno na onom topicu di sam postala umjetno ), al po cvjećarnama kužim da onog "osnovnog" cvijeća ima i sad po zimi. neće ti izbor biti kao ljeti, al da se naći...
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:29   #128
Quote:
iva1608 kaže:
kako izgledaju te anemone? ajde prikelji jednu sličicu ako imaš. Ja od cvijeća raspoznajem jedino ruže totalna sam truba...
http://www.np-mljet.hr/web%20galerij...es/flora21.htm

e a u više boja ih možeš vidjet na http://www.saloncvijeca-lela.hr/
pod o cvijeću. Imaš tu puno vrsta cvijeća iako ne piše kad šta cvate, ali recimo znam da hortenzije baš i ne možeš nabavit u zimi, ali možda lijepe ranukule možeš... Ja sam totalno bila zaluđena sa anemonama, ali su me svi ubrzo obeshrabrli da nema šanse da taj cvijet imam u ljeto jer je jako osjetljiv i ima ga najviše zimi No, sad navijam za frezije koje isto nisu baš najpovoljnije u ljeto, ali nadam se da će ih biti!
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:51   #129
Pozdrav curke
Ja imam svadbu za manje od 7 mjeseci (jupiiii) i zanima me kada mogu ići na dogovor sa cvjećerkom?
Znam sve u vezi sa cvijećem (zahvaljujući i vama na pomoći) ali se bojim da je još prerano.
Ja bi htjela sve pripreme za svadbu što prije obaviti jer čim zatopli vraćamo se na uredjenje naše kućice( a htjeli bi da se nakon svadbe uselimo u našu kuću)
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:56   #130
tina ja sam se kod cvjećarke išla dogovoriti jedno četiri pet mjeseca prije svadbe ja mislim .. ali ne dogovor za cvijeće nego samo da je rezerviram za taj dan ... jer ne može napraviti puno svadbi u jednoj suboti .. a na sam dogovor oko cvijeća sam išla jedno mjesec i pol prije svadbe ...
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:56   #131
Quote:
tina04 kaže:
Pozdrav curke
Ja imam svadbu za manje od 7 mjeseci (jupiiii) i zanima me kada mogu ići na dogovor sa cvjećerkom?
Znam sve u vezi sa cvijećem (zahvaljujući i vama na pomoći) ali se bojim da je još prerano.
Ja bi htjela sve pripreme za svadbu što prije obaviti jer čim zatopli vraćamo se na uredjenje naše kućice( a htjeli bi da se nakon svadbe uselimo u našu kuću)
Možeš i sad sve dogovorit s cvjećarkom iako će te vjerojatno tražit da dođeš sve to potvrdit negdje par tjedana prije vjenčanja, ali ako rezerviraš sad imat ćeš manje muke pred vjenčanje
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:07   #132
Quote:
Malabudala kaže:
Možeš i sad sve dogovorit s cvjećarkom iako će te vjerojatno tražit da dođeš sve to potvrdit negdje par tjedana prije vjenčanja, ali ako rezerviraš sad imat ćeš manje muke pred vjenčanje
Hvala
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:02   #133
ja očito jedina ovdje nemam još ideje vezane za uređenje sale cvijećem...ne mogu se odlučiti...upomoooooooooooć...
imam još 5mj do svatova,a barem toliko pokušavam smisliti neku kombinaciju
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:09   #134
Kirshna .. sve ti ovisi o tome kakva ti je sala odnosno kakvo uređenje zahtjeva ... i što ti želiš ... kakav efekt ...

ima svadbenih prostora koji zahtjevaju puno cvijeća ... jer se inače čine praznim .. lijepi su ... ali zahjevaju puno cvijeća ...
dok drugi prostori radi svog unutarnjeg dizajna ne trpe puno cvijeća na stolovima .....
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:23   #135
Quote:
kirshna kaže:
ja očito jedina ovdje nemam još ideje vezane za uređenje sale cvijećem...ne mogu se odlučiti...upomoooooooooooć...
imam još 5mj do svatova,a barem toliko pokušavam smisliti neku kombinaciju
Meni nemoj ništa govoriti...svadba je za 3 mjeseca, a meni su cvijeće i moja frizura najveće nepoznanice....znam da želim cvijeće u kombinaciji nježno ljubičasto i boja šampanjca....ali kakav će biti moj buket, kako urediti stolove, koju cvjećarku uzeti - nemam pojma..UPOMOĆ
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:25   #136
any ako si u zg .. preporučam Fiorella cvjećarna :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:25   #137
opert si razmišljam da od gazde uzmem slike od sale (jer nema stranice na netu) pa da odnesem kod cvjećara...možda bi mi to bilo najpametnije
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:25   #138
any jesu li ti stolovi okrugli?
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:27   #139
kirshna ... to bi ti bilo pametno :-))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:57   #140
Quote:
Sanja29 kaže:
any jesu li ti stolovi okrugli?
Jesu draga...hvala ti što brineš....okrugli su stolovi i ja sam iz ZG...

Btw. ti si stvarno bila prekrasna mladenka ...nije ovo kompliment zato što se trudiš oko mene, nego kad su te svi nahvalili bilo mi je glupo pisati još jednu pohvalu, jer bi se pogubila u moru toga...a sad mi se čini da bi ti pasao još koji komplimentić
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.