Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2009., 01:37   #401
Levitacija I TM-program

Imam jedno pitanje vezano za TM levitaciju, ali bih volio da mi na to odgovori netko od psihologa ili psihijatara.
Ja sam osobno završio tečaj TM-Sidhi programa, tkz. levitacije. Međutim, ne radi se o nikakvoj levitaciji nego o skakutanjima na strunjači. Problem je samo objasniti što ljude tjera da bjesomučno skakuču!!? Kada je naša grupa meditanata dobila upustvo za levitaciju svi smo pomislili: kakvo su to gluposti, što je moguće da će netko na ovo proletjeti. Prvi dan su se nekolicina počela trzati, a drugi dan su ispuštali glasove kao Tarzani u šumi.
Pa dobro što smo mi to radili. Udobno sjedili na strunjačama te prvo meditirali običnim mantranjem. Svako monotono i spontano ponavljanje neke riječi čovjeka opušta. Znači da je potrebno da se čovjek dobro opusti. U ovom opuštenom stanju treba imati želju da letimo. Ja sam tek treći dan počeo imati nekakav ugodan osjećaj koji se penje uzduž kičme na gore. Da li je to neka vrsta autosugestije. Ja baš u to ne vjerujem. Ali što je uzrokovalo takav osjet koji se penje uzduž leđe te onda lagano poskočite. Ako ovo nema veze sa TM, onda bi bilo moguće izazvati skakutanja kod bilo koga. Treba se samo opustiti i željeti da se leti. Baš me zanima da li bi se tko počeo zbog toga trzati kao lud i skakati po strunjači. Mene zanima što bi o ovom fenomenu rekli stručnjaci?
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 00:04   #402
Egely Wheel!

Hello everyone,

You can moving objects with your mind, like spinning the Egely Wheel!
http://www.egelywheels.com/biggest-m...th-telekinesis
Mephisto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 23:14   #403
Quote:
Aldebaraan kaže: Pogledaj post
Ja sam bio kod Buleta(post Newtonovi zakoni),i vidio sam kutiju koja lebdi.U kutiji ima akumulator i nekakav motor(čuo sam kako radi),i kutija lebdi.On tvrdi da je riješio energetsko pitanje planeta Zemlje.
neka bule mudro šuti o tome da nebi i on odlebdio gore.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 22:43   #404
Jedno pitanje: da li levitacija spada u profinjenu duhovnost ili u vještičarenje? Da li je ona urođena ili se moze nauciti?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 01:29   #405
Ja puno sanjam lebdenje/levitiranje/letenje toliko je realno da sam uvjerena da to zaista mogu, kad se probudim...ehh.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 19:26   #406
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje: da li levitacija spada u profinjenu duhovnost ili u vještičarenje? Da li je ona urođena ili se moze nauciti?
Prije bih redao da ona spada u znanstvenu fantastiku ili još bolje, pod urbane mitove. Svi o tome nešto znaju a nitko to nije vidio.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.