Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 13:40   #21
cilj je bilo postići nevidljivost broda za radare. zvučna nevidljivost. elektromagnetski kavez.
korištene su Tesline zavojnice za usmjerivanje struje.
to su RC zavojnice.
Nikola Tesla koji je surađivao sa vojskom im je rekao: "nemojte to raditi, dogodit će vam se strašne stvari.."
elektično-magnetno polje se podudarilo sa jednim sastajanjem tijela na nebu
i brod je bio teleportiran (reći ću po konjukciji.)
otada počinje američki Stargate program.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 13:52   #22
Talking

Quote:
annikka kaže:

Kako funkcionaira ta tehnologija? Jel to nešto tipa teleportera? Jel ima veze sa replikatorom? Ako ima ja ću ga drage volje testirat samo da ne moram kuhat više!!!
bok, ex-borg,

visokofrekventna struja (što više to bolje, ali minimum je 430MHz)
se usmjerava putem Tesline zavojnice na objekt dok traje sretanje ta 2 nebeska tijela u svemiru i najačeg fokusa njihovog na tom objektu.
objekt se teleportira na astral- a od tamo može gdje god hoće..
no opet, nije lako izaći iz kapsule(objekta)

Zavojnice u Philadelphiji nisu bile usmjerene u sretanje ta 2 nebeska tijela nego na brod. zato se dogodila nesreća.
zavojnice su mogle biti usmjerene na Orion kroz objekt(Montauk)
a ne na ATLANTIDU smještenu u bermudskom trokutu.
i brod bi bio dematerijaliziran ovdje isto kao u Philadelphiji i materijaliziran na Orionu.
možda se zato te antene i zovu "Orion-delta-T-antene".
na Orionu i na Siriusu ima ista onakva pustinja kao u Stargate-u.
a na Orionu ima i Piramide. stotine.
samo ne znam koja bića na kojoj frekvencijskoj razini žive na Orionu.
dakle, moguće je da nikog tamo nisu našli, samo materijalne objekte. pitajte Amerikance za detalje.

u biti ta tehnologija funkcionira tako da objekt uopće ne izlazi iz laboratorija.
samo se "ozračuje" sa onim u što ciljaš sa Teslinom antenom.
ako netko izađe iz kapsule (dakle ovdje, u super-prostoru) on se materijalizira TAMO-trajno.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:00   #23
to koliko sam ja skonto je teleportiranje izmedzu zvijezda ne ovdje na zemlji, mislim ono od evrope do amerike.
ghoust26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:01   #24
super, sad još nauči slagati rečenice.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:13   #25
To ces mi ti morati pomoci takodze.
ghoust26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:25   #26
naravno, expriment se može raditi samo kad je ta pozicija planeta na nebu.
točno svakih 20godina.
proučite datum TOČNO kada su experimenti bili- 3 experimenta + onaj 2003.
"nestajane struje na čitavoj istočnoj obali Amerike"

kad se sjetim zbog čega je Tesla uopće izumio izmjeničnu struju i dao ljudima..
iz istog razloga iz kojeg su je američka vojska uzeli 2003..
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:58   #27
neznam ali kad sam bio jos decec gledo sam taj film koji mi je bio pre dobar i jos mi je sad uf..koji film od tada sam se zainteresirao za tu temu ali malo o tome nazalost znam sama cinjenica da su oni putovali u proslost i buducnost teleportacija itd zahvaljujuci elektromagnetizmu me odusevljava..neznam dali bi se mogao slozit kakav kucni pokus na tu temu npr da teleportiram mrave kod svog susjeda
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:03   #28
TAJ FILM KOJEG NISAM GLEDAO JE SUDSKI ZABRANILA AMERIKA PRIKAZIVATI U SVIJETU A KAMOLI U AMERICI!!
btw. to nemaju pravo u hrvatskoj. pitam se zbog čeg ih slušaju..
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 20:38   #29
Quote:
mrQ kaže:
naravno, expriment se može raditi samo kad je ta pozicija planeta na nebu.
točno svakih 20godina.
proučite datum TOČNO kada su experimenti bili- 3 experimenta + onaj 2003.
"nestajane struje na čitavoj istočnoj obali Amerike"

kad se sjetim zbog čega je Tesla uopće izumio izmjeničnu struju i dao ljudima..
iz istog razloga iz kojeg su je američka vojska uzeli 2003..


Ajme sinko...debelo je upitno da li je tzv. Philadelphia experiment ikada izveden - barem onaj dio koji se odnosi na teleportaciju broda USS Eldridge. A kako su mi u određenoj mjeri poznati Teslini radovi mogu ti samo reći da nikada nisam niti čuo niti pročitao da je Tesla ikada u svojim eksperimentima uzimao u obzir nekakvu konjukciju planeta ili nešto slićno.

BTW, film Philadelphia experiment se može naći po videotekama...
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 21:44   #30
Quote:
mrQ kaže:
bok, ex-borg,

visokofrekventna struja (što više to bolje, ali minimum je 430MHz)
se usmjerava putem Tesline zavojnice na objekt dok traje sretanje ta 2 nebeska tijela u svemiru i najačeg fokusa njihovog na tom objektu.
objekt se teleportira na astral- a od tamo može gdje god hoće..
no opet, nije lako izaći iz kapsule(objekta)

Zavojnice u Philadelphiji nisu bile usmjerene u sretanje ta 2 nebeska tijela nego na brod. zato se dogodila nesreća.
zavojnice su mogle biti usmjerene na Orion kroz objekt(Montauk)
a ne na ATLANTIDU smještenu u bermudskom trokutu.
i brod bi bio dematerijaliziran ovdje isto kao u Philadelphiji i materijaliziran na Orionu.
možda se zato te antene i zovu "Orion-delta-T-antene".
na Orionu i na Siriusu ima ista onakva pustinja kao u Stargate-u.
a na Orionu ima i Piramide. stotine.
samo ne znam koja bića na kojoj frekvencijskoj razini žive na Orionu.
dakle, moguće je da nikog tamo nisu našli, samo materijalne objekte. pitajte Amerikance za detalje.

u biti ta tehnologija funkcionira tako da objekt uopće ne izlazi iz laboratorija.
samo se "ozračuje" sa onim u što ciljaš sa Teslinom antenom.
ako netko izađe iz kapsule (dakle ovdje, u super-prostoru) on se materijalizira TAMO-trajno.
Lol, covjece, pa ti si uspio u isti navodni eksperiment utrpati amerikance, Teslu, vanzemaljce, konjukciju planeta, Orion, Pramide, Sirius, i Bermudski trokut!!! Jel bi mogao nekako jos utrpati u to i vudu magiju, duhove, 9/11 conspiracy i Nostradamusa pa da imas ultimate teoriju zavjere?
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 23:36   #31
Do koje godine idu u buducnost?
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 02:09   #32
hihihihiih mrky rules!!! btw. film philadelphia eksperiment ima u svakoj videoteci ali ako ga posudis i pogledas na vrata ce vam pokucati mulder i skaly
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 02:15   #33
Quote:
enax kaže:
Lol, covjece, pa ti si uspio u isti navodni eksperiment utrpati amerikance, Teslu, vanzemaljce, konjukciju planeta, Orion, Pramide, Sirius, i Bermudski trokut!!! Jel bi mogao nekako jos utrpati u to i vudu magiju, duhove, 9/11 conspiracy i Nostradamusa pa da imas ultimate teoriju zavjere?
Zajebava te... malo
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 03:43   #34
Quote:
Sunch4ny kaže:
hihihihiih mrky rules!!! btw. film philadelphia eksperiment ima u svakoj videoteci ali ako ga posudis i pogledas na vrata ce vam pokucati mulder i skaly
nadam se. ali je javna televizija dobila zabranu.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 03:45   #35
Quote:
Roy kaže:
Ajme sinko...debelo je upitno da li je tzv. Philadelphia experiment ikada izveden - barem onaj dio koji se odnosi na teleportaciju broda USS Eldridge. A kako su mi u određenoj mjeri poznati Teslini radovi mogu ti samo reći da nikada nisam niti čuo niti pročitao da je Tesla ikada u svojim eksperimentima uzimao u obzir nekakvu konjukciju planeta ili nešto slićno.

BTW, film Philadelphia experiment se može naći po videotekama...
i meni su poznati.
Tesla nije koristio tu konjukciju za nijedan experiment, ali je znao za da će im toga dana nešto poći po zlu...
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 09:34   #36
Quote:
mrQ kaže:
i meni su poznati.
Tesla nije koristio tu konjukciju za nijedan experiment, ali je znao za da će im toga dana nešto poći po zlu...

i treći puta: tzv Philadelphia experiment nije se dogodio. A u vrijeme navodnog izvođenja Tesla je već bio debelo potisnut u anonimnost i najvjerojatnije je hranio golubove u parku.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 12:48   #37
šteta što se tebi život dogodio. jel da?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 18:05   #38
Quote:
mrQ kaže:
šteta što se tebi život dogodio. jel da?
Nađi mi jedan autentičan spis koji govori daje Tesla bio upleten u bilo što više od demagnetizacije broda pomoću zavojnica omotanih oko broda...

Cijeli projekt je izmišljotina kakti jednog od preživjelih mornara koji sad zarađuje na tome, niti jedan drugi mornar nije potvrdio njegovu priču, a ako pomislimo da bi taj svjedok već davno bio mrtav da je rekao neku važnu državnu tajnu grješimo,jer je živ i star...

Na netu se može nać ovak nabrzaka barem 6 verzija događaja, kako će netkoznati što se stvarno dogodilo, da je došlo do molekularne promjene materije kako se tvrdi u nekim teorijama ostali bi neki tragovi...

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 18:41   #39
ja znam što se stvarno dogodilo.
svi preživjeli u experimentu philadelphia(nije jedini) su učestvovali u psychic wars od CIA-e protiv rusa. jer su imali izrazite pyihičke sposobnosti takozvani ESP.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 21:20   #40
Quote:
Ricky kaže:
Zajebava te... malo
Pa..da nisam na ovom podforumu shvatio bi to kao zajebanciju..ali tu ima ljudi koji i stvarno tako razmisljaju pa je tesko reci kad se neko sali a kad ne
enax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.