Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2004., 22:56   #41
slap, nije me dugo ovako nitko nasmijao. kad citam ovakvo blebetanje drago mi je da nisam vegetarijanac, jebote raskinuce sa mozgom kod vas ipak je od silne trave.
puko si totalno.
ode ja na chevape
__________________
no comment
fakin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:45   #42
Ne dopuštam da se zajebava mog prijatelja biljojeda ludoga slapa. Da nema ljudi poput njega svijet bi bio dosadniji!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 19:15   #43
eh jebi ga baš tu epizodu nisam gledao.

ne osjećam se ko pičkica iako sam skoro 10 godina vegetarijanac. naprotiv. fizički sam jači od većine "muškaraca" koji se čude kak ne jedem meso.

Um mi je smiren i zadovoljan sam sam sa sobom. Životinju ne bih mogao ubiti pa ju zato i ne jedem. A mogu se kladiti da većina ljudi danas ne bi jela meso kad bi sama morala ubiti životinju. (žene pogotovo). Ja sa branjem jabuka i čupanjem mrkve iz zemlje nemam nikakvih problema.

pozdrav svim mesojednima i vegićima (ali samo onima koji nisu pičkice )

gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 08:25   #44
Quote:
gogo kaže:
eh jebi ga baš tu epizodu nisam gledao.

ne osjećam se ko pičkica iako sam skoro 10 godina vegetarijanac. naprotiv. fizički sam jači od većine "muškaraca" koji se čude kak ne jedem meso.

Um mi je smiren i zadovoljan sam sam sa sobom. Životinju ne bih mogao ubiti pa ju zato i ne jedem. A mogu se kladiti da većina ljudi danas ne bi jela meso kad bi sama morala ubiti životinju. (žene pogotovo). Ja sa branjem jabuka i čupanjem mrkve iz zemlje nemam nikakvih problema.

pozdrav svim mesojednima i vegićima (ali samo onima koji nisu pičkice )

gogo



Onda si ti brate gogo iznimka! Kod mene je slično ali drukčije . Ja ti recimo nemam problema prisustvovat kolinju sa svim popratnim sadžajima (čokanjčići, pijani ljudi, krvavice...), ali mi se srce para kad kombajn čini genocid nad poljem žita. I iako sam mesojed, fizički sam jak ko polje riže, što ljudi tumače kao nekakav reverzibilni nonsens-fenomen, tako nešto.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:34   #45


he, he, he moj Fuckeru... pa onda bi nas dvojica trebali imati svoju humorističku emisiju na TV. Jebeš south park! Kakavi bi to dvojac bio!

pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:40   #46



Buraz, mislim da imamo hit. Evo, blejd će nam biti manager kod klokana.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 12:04   #47
Quote:
Uncle Fucker kaže:


Onda si ti brate gogo iznimka! Kod mene je slično ali drukčije . Ja ti recimo nemam problema prisustvovat kolinju sa svim popratnim sadžajima (čokanjčići, pijani ljudi, krvavice...), ali mi se srce para kad kombajn čini genocid nad poljem žita. I iako sam mesojed, fizički sam jak ko polje riže, što ljudi tumače kao nekakav reverzibilni nonsens-fenomen, tako nešto.
Da, vidis koliko ima tradicije, promicanja duha zajednistva, narodske poetike i pregalastva u jednom kolinju. Ljudi se skupe rano ujutro, pocnu jednom vrucom rakijicom, prasci veselo skvice i skakucu po svinjcu, djeca zainteresirano gledaju rumenih obrascica, ostre se nozevi, priprema se kotao za cvarke, snajke kuvaju kavu. Pa onda ono pustanje krvi pajceku, nozem kao prije petsto-sesto godina. Covjek protiv zivotinje u bici za prezivljavanje. Moze li covjek uopce biti blizi prirodi, blizi onom iskonskom u nama? Idila.

Sad stavite tu sliku kraj slike kombajna u punom naletu. Ok, mislim kombajn je sam po sebi jedno vrhunsko dostignuce inzinjeringa superiornog bijelog covjeka i kao takav predmet sam po sebi dostojan divljenja, ali sam onaj monotoni proces kombajniranja, kada sutke padaju stabljike zita, jest tuzan, melankolican prizor u kojem ne uziva ama bas nitko. JAdne male biljcice. A do jucer su se lejulale na povjetarcu i veselo sumile.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 12:59   #48
Re: Re: Gospodo vegetarijanci, jeste li gledali South Park????

Quote:
SLAP kaže:
Mnoge muškarčine (muškost u pozitivnom smislu)su bili I jesu danas vegeterijanci. Imamo ih među sportašima (često I grubi sportovi)
Ma je's možda mislio na Mavrovića??



Dok je bio Europski prvak (I JEO MESO) to je bio komad čovjeka.
Prvi meč nakon prelaska u vegetarijance je popušio. Kladim se da je slučajnost.
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 14:41   #49
Quote:
Phil Lynott kaže:

Sad stavite tu sliku kraj slike kombajna u punom naletu. Ok, mislim kombajn je sam po sebi jedno vrhunsko dostignuce inzinjeringa superiornog bijelog covjeka i kao takav predmet sam po sebi dostojan divljenja, ali sam onaj monotoni proces kombajniranja, kada sutke padaju stabljike zita, jest tuzan, melankolican prizor u kojem ne uziva ama bas nitko. JAdne male biljcice. A do jucer su se lejulale na povjetarcu i veselo sumile.


..... šmrc, šmrc.. ovo je pretužno.. idem se nalijat ko gluha svinja
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 21:41   #50
stvarno ste me dirnuli u srce s ovim kombajnima , mislim da ću morat prestat jesti i biljke.... prelazim na običnu vodu.
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 12:18   #51
Quote:
Phil Lynott kaže:
Covjek protiv zivotinje u bici za prezivljavanje. Moze li covjek uopce biti blizi prirodi, blizi onom iskonskom u nama? Idila.

Sad stavite tu sliku kraj slike kombajna u punom naletu. Ok, mislim kombajn je sam po sebi jedno vrhunsko dostignuce inzinjeringa superiornog bijelog covjeka i kao takav predmet sam po sebi dostojan divljenja, ali sam onaj monotoni proces kombajniranja, kada sutke padaju stabljike zita, jest tuzan, melankolican prizor u kojem ne uziva ama bas nitko. JAdne male biljcice. A do jucer su se lejulale na povjetarcu i veselo sumile.
Ma kombajni su sranje, isto kao i automatizirane klaonice.

Uzmeš kosu u ruke ili još bolje srp i navališ na stabljike žita. One stoje i ne miču se, ne bježe preplašene. Stoički čekaju obračun i šutke junački ginu.
Jedan na tisuće, tisuće na jednoga. O, zar se i to može?
Čovjek protiv biljaka u bici za preživljavanje. Može li čovjek biti bliži prirodi, bliži onom iskonskom u nama? Stvarna idila.

To je prava borba, a ne vas deset na jednog jadnog preplašenog krmka.
dj108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 14:16   #52
Quote:
dj108 kaže:

To je prava borba, a ne vas deset na jednog jadnog preplašenog krmka.

deset!? pffff.. koji su to papci ... ja idem sam sa sedmoricom.. e, to je bitka
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 13:03   #53
Baš je fora ovaj topic, nasmijala sam se do suza..
Nisam vegetarijanac i teško bih se mogla zamisliti bez mesa..
Ipak ima nešto u onom što je Gogo napisao..
Kad bih sama trebala ubiti neko pile ili janje,definitivno radije ne bih jela meso
__________________
Remember the shaman when he used to say:man is a dream of dolphin
Dolphindream is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 20:23   #54
Dolphindream,




a ka,oli dupina ubit i pojest brrrrrrrr...
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 21:41   #55
Quote:
Dolphindream kaže:

Kad bih sama trebala ubiti neko pile ili janje,definitivno radije ne bih jela meso

a svinju?
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 22:46   #56
Quote:
Master Bejts kaže:


Nije istina. Kad se ne jede meso to je znak brige za vlastito zdravlje

Kad se ne jede meso, to je znak da se ne zna kaj je dobro.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 23:11   #57
Quote:
Spawn kaže:
a svinju?
Ma ni svinju... žao mi
__________________
Remember the shaman when he used to say:man is a dream of dolphin
Dolphindream is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 08:39   #58
A jebenvam sunce pajde herbivore, pa ovaj nam je forum malo zaživio, ša će reći striko blejd?

Quote:
gogo kaže:
Dolphindream,




a ka,oli dupina ubit i pojest brrrrrrrr...

Meni je najveći gušt obuč se cijeli u safari odjeću i onda maknut kakvu životinju kojih je još samo pet-šest jedinki na cijelom svijetu. Onda jedeš ka ja znam, nogu od tasmanijskog širokonosog majmuna, posljednjeg iz svoje vrste, i osjećaš se značajno! Ili recimo safari na pliznote. Ma kaj vi znate...
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 21:10   #59
Quote:
Uncle Fucker kaže:

Meni je najveći gušt obuč se cijeli u safari odjeću i onda maknut kakvu životinju kojih je još samo pet-šest jedinki na cijelom svijetu. Onda jedeš ka ja znam, nogu od tasmanijskog širokonosog majmuna, posljednjeg iz svoje vrste, i osjećaš se značajno! Ili recimo safari na pliznote. Ma kaj vi znate...
Striček, jel' to iz onog crtića o pičkicama?
dj108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:19   #60
Quote:
Uncle Fucker kaže:

Meni je najveći gušt obuč se cijeli u safari odjeću i onda maknut kakvu životinju

sve OK, samo nemaj nas brukat.. kaki odjeća je totalno ne cool.. treba to napravit u stilu.. kao, recimo, ghilli i nekakav Barret i tako to.. ili ovako nekako:


- *kššš*.. Sabljo2.. status? prijem
- Sablja2 na poziciji.. spremni za napad.. prijem
- OK.. Sabljo3, status? prijem
- još minutu šefe.. prijem
- ajde, ajde, nemojte mi kilavit
- evo, samo da mi se ljudi rasporede i spreman sam..
- u redu Sabljo3.... stožer, ovdje pukovnija "Conan Barbarian".. operacija može početi.. ponavljam, operacija može početi
- razumio, Sabljo1.. Titan će početi sa vatrometom.. javljaj mu ako je potrebno korigiranje..
- štima.. Titan, ovdje Sablja1.. ispali markirnu
- Titan razumio.. drž'te gaće.. jedna za efekt stiže
*thump...............fšššššššBUUUUMMMM!!!*
- STANI, JEBOTEJA.. STANI!!!
- 'ko je to?
- SABLJA1, KONJU!.. UMALO SI MI UNIŠTIO FRIZURU.. PRODUŽI 500.. RAZUMIJEŠ? PRODUŽI 500!
- Sabljo1? ovdje Titan.. ko je to Konj?
- Titan, budi dobar i produži 500..OK?
- OK.. 500 dalje ide
*thump......fijuuuu......... buuuuummmm!*
- Titan, ovdje Sablja1.. skrati 200
- OK
*buuum*
- skrati 300, po pravcu 200 desno
- OK
*buuum*
- visina dobra, ali rekao sam desno, a ne lijevo.. šalji 400 desno!
- OK
*buuum*
- Titan.. 100 dalje, 150 lijevo
- razumijem, 100 dalje, 150 lijevo
*buuum*
- e, jebiga.. stožer, ovdje Sablja1.. dajte mi VBR-ce
- u redu, Sabljo1.. Oganj, javi se Sablji1
- Sabljo1, ovdje Oganj.. jel' me netko trebao!?
- Oganj, ne seri.. ispali jednu na D8 14 27
- na zapovijed.. jedna od srca stiže!
*buuum*
- ODLIČNO, OGANJ, ODLIČNO.. OPERI, OPERI!!!
- no problemo, Sabljarko
*buum, buum, buum, buum, itd. buum*
- Sabljo2 i 3, ovdje Sablja1.. pokrenite ljude.. samo polako i oprezno.. prijem
- ovdje Sablja2.. krećemo
- Sablja3 razumio i kreće

dvadeset minuta kasnije i osam metara dalje...

- Sabljo1, ovdje Sablja3.. prijem
- slušam Sabljo3
- moj snajper je primjetio pokret na brdu.. molim savjet
- (fak, fak, fak)..... Sabljo2 i 3, ostanite na sadašnjim pozicijama.. stožer, kakvi su vam to podatci.. pa gore ih ima k'o Kineza..
- Sabljo1, ovdje stožer.. pričekaj malo, upravo razmatramo najbolju opciju
- razumio..

četiri sata kasnije..

- ovdje stožer, Sabljo1 javi se.. prijem
- (ha!? ha!? što!?).. stožer, ovdje, errr, ovdje, tu sam.. prijem..(poručniče, koji smo mi? *zijev*)
- (Sablja1)
- ovdje stožer..Sabljo1, jel ti to spavaš na položaju!?
- MOLIM!?
- nema veze.. slušaj Sabljo1, imamo četiri ptice u zraku.. javit će ti se kroz minutu
- Sablja1 razumio i čeka..

sat kasnije..

- Sabljo1, ovdje Supercool Šojka.. javi se
- ovdje Sablja1.. pa di ste do sad, peškići!?..
- što je prašinari, jebu vas žuljevi!?
- bolje oni, nego hemeroidi.. ajd, istresite to, a dalje će mi krvariti
- ostanite na pozicijama Sabljo1.. ETA 2 min..
- razumio Šojka
- Supercool Šojka
- ne seri

2 min. kasnije..

*VROOOOOMMMM, VROOOOOMMM.... BUUUUUMMMM, BUUUUMMMM.... VROOOOOMMMM, VROOOOMMMM... BUUUUMMMM, BUUUUUMMMM*...

- (*udah*.. što volim miris napalma kasno popodne.. *izdah*)
- ovdje Supercool Šojka.. ugodan dan ti želim Sabljo1
- baš ti hvala, Šojko
- Supercool Šojko!!!
- je, je Šojko
- krele.. Šojka is ov... SUPERCOOL ŠOJKA IS OVER AND OUT!!!

- ovdje Sablja1, Sabljo2 i 3 krenite na brdo.. on the double!
- Sablja2 kreće
- Sablja3 kreće
- ajmo momci, 'ko prvi na brdu ima dva dana slobodno

(sa oba dva boka, a i sredine, čuje se nešto kao *ihaaaa.. juuuriš* uz obilatu rafalnu pucnjavu)

pet minuta kasnije..

- (ha, vidi ti to.. nema nikoga).. Sabljo2, ovdje Sablja1.. kakva je situacija?
- nema nikog, šefe
- hmmm.. Sabljo3, što ima kod tebe?
- ništa, Sabljo1.. nema žive duše
- OK.. recite ljudima da pretraže teren.. samo oprezno!
- na zapovijed!
- na zapovijed!

- Sabljo1, ovdje Sablja2.. našli smo nešto
- stižem za minutu, Sabljo2

minutu kasnije

- što imate?
- evo ovo i ovo, šefe
- uuu, super.. ima li još toga?
- nope.. samo to
- šteta.. ali odličan posao, Sabljo2.. odličan posao

- šefe, eno onih sa televizije
- a, jebo ih ja.. kako izgledam!?
- ko cuker

- dobar dan, zapovjedniče
- dobar dan ljudi
- kakvo je stanje?
- stanje je odlično.. neprijatelj je eliminiran, a mi nemamo gubitaka
- bravo.. samo ne vidim da je tu nekog i bilo
- ha čujte, sa mojim ljudima nema šale.. ali, imamo dokaze o neprijateljevom bivstvovanju na ovim prostorima
- kao?
- kao dokaz broj jedan, nogu! pogledajte.. tom nogom, kamerman slobodno dođeš bliže, tom nogom nam je zadao dosta bolnih udaraca, ali sad je dolijao.. gledajte, jel vidite te mišiće, te čaporke.. s tom nogom je mogao dostizati i brzine od oko 240 kmh.. mislim, normalno ne samo sa tom nego sa svim nogama, hehe... a dokaz broj dva, zub.. samo malo da ga nađem.. a kud si se? aha, tu je.. evo, jel vidite vi to.. ima sigurno 3cm.. s tim zubom je mogao pregristi kravu na pola.. bila je to opaka beštija
- o kojoj mi to životinji točnije pričamo?
- sivom zecu.. točnije, sabljastom sivom zecu
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.