Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2010., 22:37   #61
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Isto tako Zemlja pokazuje simptome karakteristične za "bolest" koju trpi. Ne trebamo se previše čuditi.
Da, ali kad mi ozdravimo, virusi ili bakterije koji su izazvali bolest pokrepaju, hoće li i Zemlja na taj način se izlječiti od nas?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 20:50   #62
Exclamation Nema šale sa Suncem!

Nasa warns solar flares from 'huge space storm' will cause devastation

U najnovijem upozorenju iz NASE kaže se da će "super oluja" udariti poput munje koja bi mogla uzrokovati katastrofične posljedice po zdravlje ljudi, (to je zaista novost koja se do sada nije spominjala!), hitne službe i nacionalnu sigurnost, ukoliko ne budu poduzete mjere zaštite (?)

“We know it is coming but we don’t know how bad it is going to be,” Dr Richard Fisher, the director of Nasa's Heliophysics division, said in an interview with The Daily Telegraph.

Nasa solar flare space storm warning: a British scientist writes
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:02   #63
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Nasa warns solar flares from 'huge space storm' will cause devastation

U najnovijem upozorenju iz NASE kaže se da će "super oluja" udariti poput munje koja bi mogla uzrokovati katastrofične posljedice po zdravlje ljudi, (to je zaista novost koja se do sada nije spominjala!), hitne službe i nacionalnu sigurnost, ukoliko ne budu poduzete mjere zaštite (?)

“We know it is coming but we don’t know how bad it is going to be,” Dr Richard Fisher, the director of Nasa's Heliophysics division, said in an interview with The Daily Telegraph.

Nasa solar flare space storm warning: a British scientist writes
E da mi je znati kako su došli do tekstova iz moje još neobjavljene knjige.
Ranije objavljena vijest na internetu: "...Prilikom erupcije Sunčevih pjega u svemir se odašilju čestice koje mogu djelovati na satelite, strujne mreže, GPS, internet, radio, televiziju...
Jedna veća Sunčeva oluja mogla bi prouzročiti štetu nemjerljivo veću od uragana."


Tekst u mojoj knjizi glasi ovako:
...Jest, znanstvenici nam mogu ''plasirati'' informaciju da je bilo već Sunčevih oluja, jer Sunčeve oluje su već izbacivali iz uporabe energetske sisteme na sjevernoj polutki, no poznato je da bi jedan pošteni udar mogao spržiti sve mikroprocesore svih računala na svijetu, a čovječanstvo za takav nimalo nemoguć slučaj nema nikakvu rezervnu varijantu.

No zaboravimo na moment ljudsku tehnologiju i okrenimo se ljudima.

Naime ne mogu li ovi pošteni udari Sunčevih oluja škoditi ljudima, životinjama u toj mjeri da će ''desetkovati'' ljudsku populaciju i životinjske vrste do najnižih vrijednosti.

I još da pitam, šta to ''budi'' Sunce i odakle dolazi to što ga ''budi''?

To pitam, jer nam je poznato da znanstvenici ne razumiju procese koje se odvijaju na površini Sunca

I nije li to razlog užurbane izgradnje podzemnih baza, postrojenja i ostala tajnovita skrovišta koja bi trebala poslužiti ''da se spasi onih 144.000'' (koji su spomenuti u Bibliji)?

Dakle, na žalost, zasad možemo jedino zaključiti da se u Solarnom sistemu nešto dešava, a i da će se dešavati nešto značajno – a za mnoge nešto misteriozno.

No moram vam još reći da tako dugo dok nećete saznati kompletnu istinu vezanu za stvaranje kompletnog Sunčevog sistema nećete moći da razumijete zašto se pojavljuju i zašto će se pojaviti još veće nedaće u Solarnom sistemu – koje dolaze od galaktičkog ekvatora...
__________________
Kako oblikovati potpise?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:43   #64
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Naime ne mogu li ovi pošteni udari Sunčevih oluja škoditi ljudima, životinjama u toj mjeri da će ''desetkovati'' ljudsku populaciju i životinjske vrste do najnižih vrijednosti.

I još da pitam, šta to ''budi'' Sunce i odakle dolazi to što ga ''budi''?

To pitam, jer nam je poznato da znanstvenici ne razumiju procese koje se odvijaju na površini Sunca

I nije li to razlog užurbane izgradnje podzemnih baza, postrojenja i ostala tajnovita skrovišta koja bi trebala poslužiti ''da se spasi onih 144.000'' (koji su spomenuti u Bibliji)?
Dakle, na žalost, zasad možemo jedino zaključiti da se u Solarnom sistemu nešto dešava, a i da će se dešavati nešto značajno – a za mnoge nešto misteriozno.

No moram vam još reći da tako dugo dok nećete saznati kompletnu istinu vezanu za stvaranje kompletnog Sunčevog sistema nećete moći da razumijete zašto se pojavljuju i zašto će se pojaviti još veće nedaće u Solarnom sistemu – koje dolaze od galaktičkog ekvatora...
Istina, neka velika frka mora biti kad su se svi uzvrpoljili. Iako za javnost kažu da ne znaju sigurno je da se "ekipe" pripremaju za neminovno, štogod to bilo. Spominje se i mogućnost da se Sunce smanjuje???!!

Sunspots and other clues indicate that the sun's magnetic activity is diminishing, and that the sun may even be shrinking. Together the results hint that something profound is happening inside the sun. The big question is what?




What's wrong with the sun?
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:20   #65
Tresla se brda, rodio se miš?
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 19:24   #66
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Tresla se brda, rodio se miš?
Ma da tresla se brda rodio se miš pa ćemo 7 mjesec dočekati u kaputima, što je sasvim normalno za 7 mjesec i sredinu ljeta...

Danas slušam da će i 7 mjesec biti hladan i kišovit... PRavo ljeto i globalno zatopljenje...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:03   #67
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Ma da tresla se brda rodio se miš pa ćemo 7 mjesec dočekati u kaputima, što je sasvim normalno za 7 mjesec i sredinu ljeta...

Danas slušam da će i 7 mjesec biti hladan i kišovit... PRavo ljeto i globalno zatopljenje...
Preporucam ti umirovljenje tog nicka.
Toliko si gluposti izrekao o stvarima o kojima pojma nemas.

Bilo je i hladnijih dana u bliskoj proslosti u ovo doba godine.

I neces bit u nikakvim kaputima jer ce ti za par dana biti 35 u hladu.

Da mi je samo na cas uci u glave ovih teoreticara zavjera.
Strah me sto se uopce nalazi na tom mracnom kontinentu.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:23   #68
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Preporucam ti umirovljenje tog nicka.
Toliko si gluposti izrekao o stvarima o kojima pojma nemas.

Bilo je i hladnijih dana u bliskoj proslosti u ovo doba godine.

I neces bit u nikakvim kaputima jer ce ti za par dana biti 35 u hladu.
Stručnjače molim da kontaktiraš i ispraviš državni meteorološki zavod , ipak si ti stručnjak koji kaže za par dana će biti 35 u hladu...

http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14240
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:30   #69
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Stručnjače molim da kontaktiraš i ispraviš državni meteorološki zavod , ipak si ti stručnjak koji kaže za par dana će biti 35 u hladu...

http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14240


Pa sve bolje od boljeg.
Upravo sam pogledao tu sedmodnevnu prognozu i predvidja se dolazak ledenog doba.

Pa ne mogu vjerovati da si tolika neznalica. Ti mikrolokaciju slucajne ciklone stavljas u kontekst dolaska ledenog doba.

Ne mogu vise,prejak si.

Za one druge koji koriste mozak,kupacete se ovo ljeto do mile volje i prziti kozu na suncu. Nema nikakve opasnosti od ledenog doba.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 23:31   #70
Negdje u dalmatinskoj zagori ima nazvano mjesto "Gospe od sniga", jer je nekad jednom pao snijeg na Veliku Gospu.
Eto, a još nam nije došlo ledeno doba, sramota.
Ajte nazad gledat filmove.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 00:13   #71
Drago mi je da vidim "znanstvene" optimiste koji se vrzmaju na forumima.
Zato nemam namjeru da njihov optimizam prvo spržim, pa onda oladim - svakako s dokazima.
Jedno je sigurno - biće kak je već bilo!

Nego da odgovorim na ovo friendshipovo:
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
znači, kaj, po tebi delija je ovo godina 2000. pa 2012. je zapravo vikanje 'vuk, vuk' kako ona prava upozorenja na pravog vuka nitko ne bi shvatio ozbiljno, kad jednom postane 'za istač'?
Ovo si dobro primjetio.
Mislim da slobodno mogu objaviti da je pravog vuka objelodanio Frank Fenner.
Srećom, ja imam 75 (ne kg. već god.).
__________________
Kako oblikovati potpise?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 00:33   #72
kad ce moderator ispravit pocetka u pocetak?
CLS_Rocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:16   #73
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
A što se tiče 2012-te, ako se neko sjeća mojih javljanja od mnogo godina unazad tad će se sjetiti da nas neće desetkovati ta 2012-ta godina već 2023-ća.
Uostalom možete to saznati ako upišete u prozorčić Google: tombola33 i treći svjetski rat.

Eto, samo se najte ljutiti na me.
Kaj su maje fulali kalendar ili šta ?

Ako Maje nisu fulali kalendar što onda njihov kalenda uopće MJERI ?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:19   #74
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
E moj "mirni čo'če"!
Kažeš: samo malo, samo malo, a tko je uopče dokazao da središte kunove slame uopče emitira ikakve posebne zrake?
I ko kaže da bi to trebalo moč proči kroz sunce ?


Nego Delija generalno:

Sve te teorije o kojima pišeš i sl (vezane uz skice VIDLJIVOG svemira) nisu li ipak samo mali dio "istine" kako stvari ustvari funkcioniraju ...
Ajd (NIJE ŠALA) napravi ti "astralnu" skicu hehe što li će se ustvari dogoditi ...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:27   #75
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
E da mi je znati kako su došli do tekstova iz moje još neobjavljene knjige.
Ranije objavljena vijest na internetu: "...Prilikom erupcije Sunčevih pjega u svemir se odašilju čestice koje mogu djelovati na satelite, strujne mreže, GPS, internet, radio, televiziju...
Jedna veća Sunčeva oluja mogla bi prouzročiti štetu nemjerljivo veću od uragana."
Ajd objasni ima li VEZA između potresa i sunčeve aktivnosti ?
Jasno se vidi porast broja velikih potresa od 2000 do 2009

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ry_earthquakes

tj oko 2001 je bilo dosta.. pa očiti pad i sad opet porast.... 2010 do sada ih ima vise nego 2009

Te sto je sa mogučnošću da se potresi pokrenu ljudskom rukom ...
i sl

nadalje ove godine ima mnogo manje spotless days nego prošle kad je skoro cijela godina bila spotless
http://spaceweather.com/

Zadnje uređivanje grizli : 22.06.2010. at 01:33.
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 11:05   #76
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post


Pa sve bolje od boljeg.
Upravo sam pogledao tu sedmodnevnu prognozu i predvidja se dolazak ledenog doba.

Pa ne mogu vjerovati da si tolika neznalica. Ti mikrolokaciju slucajne ciklone stavljas u kontekst dolaska ledenog doba.

Ne mogu vise,prejak si.

Za one druge koji koriste mozak,kupacete se ovo ljeto do mile volje i prziti kozu na suncu. Nema nikakve opasnosti od ledenog doba.
Ko je rekao da će odmah doći ledeno doba... da li ti znaš šta si rekao da će za 2 dana biti temperatura 35 celzijusa i sada izvrćeš taj svoj post pisanjem daljnjih gluposti...

Mikrolokaciju slučajne ciklone... pa ovaj lik ne da je troller nego turbo troller...

http://www.jutarnji.hr/vjetar-u-zagr...josti-/841009/

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/u-p...50-mrtvih.html

http://www.sarajevo-x.com/svijet/glo...anak/100621112

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ih/497768.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...na/496778.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/vid...o-stupove.html


U biti šta ja pišem tebi (ne za služuješ da te se komentira... , da u pravu si kupat ćemo se do mile volje u poplavama i kiši za ljeta...) , pišem drugima pa neka ljudi prosude ...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:52   #77
Meni je zanimljivo da su ljudi ovdje, uvjereni da su znanstvenici.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:18   #78
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo da su ljudi ovdje, uvjereni da su znanstvenici.
Ko je ovdje uvjeren da je znanstvenik... , u Hrvatskoj postoji možda 50 znanstvenika , ostalo je škart i to kakav ... koji je većinom slabijeg znanja nego dosta ekipe što se skuplja ovdje... Takvi su pjevali priče o globalnom zatopljenju , a obični ljudi ovdje su zaključili da je to sve prevara... i polako ali sigurno se to počinje i pokazivati... Ako me razuvjere da je priča o globalnom zatopljenju prevara (normalno to moraju pokazati i atmosferske prilike...) ja ću se osobno svakom takvom "znanstveniku" ispričati...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:38   #79
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Drago mi je da vidim "znanstvene" optimiste koji se vrzmaju na forumima.
Zato nemam namjeru da njihov optimizam prvo spržim, pa onda oladim - svakako s dokazima.
Jedno je sigurno - biće kak je već bilo!
I meni je drago što si vi vrzmate po forumu, delija.

No, nemojte zamjerati ljudima ako imaju drukčije stajalište od vas.

Možda bi bilo više optimista i za vaše teorije da manje govorite u šiframa.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:44   #80
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Takvi su pjevali priče o globalnom zatopljenju , a obični ljudi ovdje su zaključili da je to sve prevara... i polako ali sigurno se to počinje i pokazivati...
Zapravo polako ali sigurno se počinje pokazivati koliko je vas doista popušilo teoriju urote.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.