Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 22:30   #101
Prodajem vjenčanicu Casablanca Bridal 1831, broj 34-36/ dodatne informacije i slike na pm
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:17   #102
Prodajem vjenčanicu šivanu kod Ane Rizzo. Nošena jednom, kemijski očišćena. Veličina bi bila 38, ali haljina je korzetirana pa može ići broj gore/dolje. Što se dužine tiče, visoka sam 167, a pete su mi bile 7cm.
Podstava je viskoza, baza svileni saten i gore čipka s kristalićima i perlicama. Cijena 3200 sa bolerom, 3000 bez njega.

Više slika ovdje

__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:31   #103
Thumbs up Moja vjenčanica...

Prodajem vjenčanicu veličine 36/40 ( može se proširiti i smanjiti na leđima, tako da veličina nije fiksna).
Jednom nošena, kemijski očišćena, i uz nju dajem obruč za haljinu koji ima mogućnost smanjivanja i povećavanja po želji..
Haljina je slojevita, bijele boje, moguća proba.

http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-5051804

Za sve ostale informacije, pp
rhino007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 17:58   #104
Prodajem

Prodajem vjenčanicu vel. 36.
Slike i opis u albumu.
Cijenu ponudite same.
velikibrojevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 12:52   #105
mali update:

cijena same vjencanice je 700 kn i dolazim u zg krajem 5 mj.pa je mogu dostaviti za probu..ako se kome svida neka se slobodno javi

Quote:
Prodajem vjencanicu vel.38-40..ja sam prvi vlasnik,dakle nosena samo jedan put
model je jednostavan,leprsav,sa cirkonicima ispod grudi..jako je efektna
odgovarala bi curama visine izmedu 165-172..gornji dio je malko kruci i jako lijepo drzi grudi,a odgovarao bi cikicama br.2 i 3(ja nosim punu trojku)..

svi detalji i puuuuno vise slika na pm..
uz vjencanicu ide i tiara sa cirkonima,te veo optocen sitnim cirkoncicima..cijena za kompletic bi iznosila 1500 kn,no veo i tiara se mogu izbaciti,pa cemo se dogovoriti
slobodno se javite-zao mi je da stoji u ormaru



vjencanica i dalje aktualna..spremna sam i spustiti cijenu..
nalazi se u sibeniku,no evo kroz iducih mjesec dana cu dolaziti u zg kod svojih,pa postoji mogucnost da ju donesem

jos jedna slikica u totalu da se vidi kako stoji: http://i45.photobucket.com/albums/f5...a/1318_144.jpg
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...

Zadnje uređivanje Mayo : 23.10.2013. at 17:38. Reason: maknut link na post
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 12:11   #106
Znam da je ovo nemoguća misija, ali da probam..
Da li koja cura prodaje vjenčanicu Maggie Sottero Abigail

To je ova vjenčanica
Aria Mont is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 21:09   #107
prodajem:




ovu masnu sprijeda na drugoj fotki smo skinuli jer nam se cinila too much,tako da je vise nema! broj je 38 do 40 idealno,iako moze i malo vece i malo manje.

Zadnje uređivanje eura : 16.05.2012. at 21:31.
eura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:11   #108
prodajem vjenčanicu, jednom nošenu,potpuno sačuvanu..kupljenu u sposi..pronovias recife..vel.36-38
povoljno!
na linku dolje možete vidjet fotke, a na pm šaljem još svojih..
http://www.ekmpowershop14.com/ekmps/...ecife-51-p.jpg
sprinty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 13:36   #109
Drage mladenke...
Tko kaže da potraga za vjenčanicom nije stresna, taj laže)...pogotovo ako ste trudnica, tek tada imate problem. Svoju sretnu haljinu sam duugo tražila i sada kada je moj sretni dan prošao, želim nekoj budućoj mladenki olakšati potragu za savršenom vjenčanicom. Haljina je šivana po mjeri, prilagođena trudnici. Vrlo je lagana i lepršava, sa vezanjem na leđima, te je tako moguće korigirati veličinu. Bijele boje, sa dva decentna detalja u boji lavande. Uz haljinu prodajem i haljinicu za malenu djeverušu, također bijele boje sa decentnim cvjetićima u boji lavande.
Sve dodatne informacije, kao i slike na PM...
ninocka12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 21:14   #110
Prodajem vjenčanicu

Prodajem haljinu, meni je bila vjenčana "Agencija Sandra"-Španjolka 2009.
Haljina je jednom nošena, vel. 38-40, za visinu 164+7cm potpetice.
U original verziji je bio šlep iza, koji je meni smetao pa je skraćena (vidi se na slici kako izgleda) i od toga je napravljena mala torbica, koja sad ide uz haljinu.
Za sva dodatna pitanja slobodno se javite pp.

http://imageshack.us/photo/my-images/207/dsc0200xa.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc0185xt.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/262/dsc0148x.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc0037xc.jpg/
MANICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 14:33   #111
Prodaje se nova, unikatno šivana vjenčanica, vel 38-40, može čak i 42 jer odostraga ima vezanje na korzet.Haljina je A kroja, ali je i dovoljno duga da je uz podsuknju možete nositi kao krinolinu.
Uz vjenčanicu dobivate od opreme, ukras za kosu kojeg možete nositi kao ukosnicu i kao broš i veo sa češljićem od 3 metra dužine!!!
I još ćete dobiti oko 2 metra čipke s kojom je presvučena tako da si možete dati sašiti bolero za crkvu ili šlep...
Za sigurnog kupca u Zagrebu moguća je i dostava. Haljina je trenutno u Varaždinu.

Evo slika:






Haljina je snižena na samo 500 kuna (u nju je uloženo preko 2000 kuna i nikad nije nošena) jako mi je hitno, univerzalna veličina plus uz nju dobivate par poklona uključujući i parfemčić i šminku.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.

Zadnje uređivanje Mayo : 05.06.2012. at 14:50. Reason: uređen oglas - ubačene informacije iz prethodnog posta
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:55   #112
ako koga zanima naručila novu vjenčanicu veličine 40 -42prilagodljiva je ali bijele boje ja sam htjela svijetlo rozu pa ju prodajem ako je tko želi vidjet može na pm

Zadnje uređivanje Mayo : 06.06.2012. at 22:47. Reason: Brisanje privatnih podataka
Imota20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 12:18   #113
Prodajem bajkovitu vjenčanicu od čipke

Za sve romantične duše koje vole klasiku i jednostavne krojeve na moderan način, s izvedbom u kojoj svaka žena izgleda i osjeća se kao princeza.
Napravljena je od mekanog tila i luksuzne čipke s V izrezom na prsima i fino dovršenim krajevima na ramenima i na rubovima vjenčanice. Ispod prsa nalazi se maleni kristalni pojas koji naglašava struk, a nakon njega materijal lijepo nastavlja do poda nježno padati. Leđa su u obliku slova V, s lažnim gumbićima ispod kojih se krije tanki patent zatvarač pomoću kojega je oblačenje i skidanje vjenčanice jednostavno i brzo.
Boja je champagne, ali uživo izgleda više kao starinski prljavo bijela i podsjeća na tradicionalne vjenčanice kakve su nosile naše bake.

VJENČANICA NIKADA NIJE NOŠENA !!! (jer mi je sašivena prekasno, pa sam morala unajmiti drugu.. )


Zadnje uređivanje Mayo : 12.06.2012. at 13:01. Reason: popravak linka ;)
uMedena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 17:37   #114
Prodajem ili dajem u najam cijelu vjenčanu opremu

Udala sam se prošli tjedan i kako sam kupila haljinu i onda s ljubavlju kompletirala sve dodatke (veo 260cm s čipkanim rubom, čipkani ogrtač, rukavice, torbica, podsuknja, nakit...) sada mi je žao gledati kako sve to stoji u ormaru, a i baš nemam mjesta jer sam se preselila u stan.Radi se o haljini San Patrick Ceuta, haljina je original(ništa na njoj nije mijenjano, odmah mi je odgovarala) vel. tal.42.Haljina je na gumbiće ali se može i smanjiti i povećati za broj, boja off white(vanilijasta). Sve sam platila cca. 16000kn. Ako ima zainteresiranih sva dodatna pitanja i ponude neka mi pošalju na mail. Sve se nalazi u Velikoj Gorici. Svadba je bila mala pa je haljina neoštećena, visina osobe i potpetice nije bitna jer je haljina sva u naborima pa se samo pokupi(prvo sam bila u petama, a poslije u balerinkama, nitko nije skužio). I još jedna stvar, haljina možda izgleda glomazno i teško za nositi, ali je ustvari jako lagana i udobna.


Valerija30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 17:42   #115
Prodajem vjenčanicu napravljenu od tila, satena i staklenih perlica. Ima šlep koji se skida i stavlja na drukere. Veličina 36/38. Na slikama imam 164 cm + 6-7 cm pete i 57 kg. Uz nju dolazi i podsuknja i bolero. Više infp na pm.
3500 kn

Zadnje uređivanje zubičica : 13.06.2012. at 18:03.
zubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 13:49   #116
Prodajem jednostavnu vjenčanicu

Prodajem jednostavnu vjenčanicu, šivana u salonu Hera, kroj večernje haljine, boja ivory.... plaćena 3500 kn, prodajem za 1200, cijena nije fiksna....
Gratis cipele, broj 38. Jedanput nošena, kemijski očišćena. Šivana po mjeri, ali veličina otprilike 42 ili 44..... šivana za visinu 165 + cca 10 cm peta....
Sve informacije šaljem na pm.
Stavljam sliku večernje haljine iz salona i moje vjenčanice.

http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-2625954



katarinaforumhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 11:56   #117
Prodajem haljinu/vjencanicu br.36/38.
Može biti i vjenčanica (jednostavna), kao i svecana haljina, koju sam ja imala poslije ponoći.
Nije cista bijela boja.
Haljina je posebna, sa skroz otvorenim leđima, ukrašena zlatno-srebrnim perlicama ( iza po cijeloj dužini haljine) i naprijed na gornjem dijelu.
Nošena jednom i ociscena u kemijskoj.
Haljina kupljena u Americi.

http://www.njuskalo.hr/haljine/halji...-oglas-5019647

Zadnje uređivanje Mayo : 20.06.2012. at 11:16. Reason: spajanje postova
Tinaak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 06:10   #118
Prodaje se

Prodaje se vjenčanica koja obara s nogu, vel 40- 42, rađena od najfinije ćipke, sirena kroj. Vjenčanica ima predivan, veličanstven šlep od 4 i pol metara također presvučen u čipku, jednostavno obara s nogu...

Cijena je po dogovoru , povoljno ju prodajem jer je vjenčanje prošlo i nikad ni više neće trebati ,haljina je koštala pravo malo bogatstvo, moguća dostava u cijelu sjeverozapadnu Hrvatsku a i šire... Za slike kako vjenčanica stoji i za sve detalje javite mi se na pp...

Ovdje možete pogledati više detalja



A ovo je haljina...




Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 22:56   #119
Prodaje se predivna vjenčanica,nošena jedanput,ivory boje,materijal je saten,i ukrašena je sa swarovski kristalima.Otraga je na vezanje pa je prilagodljiva veličinama od 38-42.

http://www.facebook.com/media/set/?s...1566600&type=3
danii5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 22:32   #120
Prodajem vjenčanicu-haljinu 36-38 veličine. Ima ušiveni korzet koji odgovara veličini 2-3. Materijal je šifon svila u nekoliko slojeva. Ima i dodatne skrivene naramenice.
Cijena po dogovoru.
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.