Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 03:16   #1961
Šteta velika za Cibonu, iamo sam dosta različitih pikova na tu utakmicu i niti jedan nije prošao. Ali svaka čast, ekipa je odigrala iznad svih mogućnosti, realno nemaju niti 70 poena u rukama u A1 ligi, a ovdje su uvalili vrlo dobroj ekipi 87.

Idemo sada dalje jebiga, što prije ovo zaboraviti. Imamo novi Bet at Home bonus pa posjetite stranicu u potpisu.

Xinjiang(-8) - Liaoning 1 @ 2.21 @ Pinnacle Kladionica (8/10) (118-93)
Domaćin je deefinitivno najbolja ekipa u ligi, bez ikakve sumnje. Adamsu, koji je najbolji plej lige i jedan od najboljih plejeva van NBA, u punom naponu snage, pridružili su Blatchea koji kakav god da je je klasa u postu,cak i za večinu NBA visokih, a kako ne za ovu smješnu CBA ligu. Uboli su još i Zhou Qia, kinesko "čudo od djeteta", upitno je koliko ima godina, naveden je kao 217 visok 21-godišnjak, ali postoje osnovane sumnje da ima barem 23, naravno varalo se na godinama jer je dominirao U natjecanja. Liaoning je prilično solidna ekipa, ali im je glavni visoki i 2. stranac u ekipi zakazao kada se najviše očekivalo. Od Shelvika Randolpha, nekad moćnog visokog na ovoj razini i rubnog NBA igrača, ostalo je samo čudno ime i leš. Ono što prikazuje je smješno, 30% šuta za centra je grozno u bilo kojoj ligi, kako ne u ovoj gdje se na obranu često zaboravi. Nekako, u mojoj računici, ova ekipa domaćih je bolja u ovom trenutku minimalno 10 poena, zato sam i uzeo još koji poen na standard hendi, mislim da se isplati, kvota ima dobar value.
Nekako imam osjećaj da Lioning u ovoj seriji uzima maksimalno jednu utakmicu, i to na domaćem terenu. Gledao sam ih dosta, volim Hudsona, ali to više nije ni blizu igrač od prije 2 godine. I dalje zabija, čak je i popravio šut s distance, ali jednostavno za svim ostalim plejevima, import igračima (osim Fourtsona, koji je žešće smeće), kaska jedan korak a on je taj koji će trebati zaustaviti Adamsa. Navedeni je baš sve ono što Hudsonu u ovom trenu ne paše, brz nabijen plej, koji ramenom lako kreira separaciju kod šuta s poludistance i polaganja, jak na nogama i ubojit u šutu. Ne može ga zonirati zbog odličnog šuta, a niti izlaziti preblizu jer će biti pretrčan. Mogao bi ovo biti jedan stvarno težak susret za goste, ni -15 me ne bi iznenadilo (naravno, ni +15 me ne bi iznenadilo, ne preporučam vama ostalima za jači ulog, ja nekako vjerujem u to, ali ovo je ipak CBA).

+9,68

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 15:37.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.03.2017., 05:00   #1962
Dogus Darussafaka(-7) - Besiktas 1 @ 2.02 Pinnacle Kladionica (4/10) (71-68)
U ovome meču, domaćin ima veliku fizičku i koncepcijsku prednost nad gostom. Razlog? Startni bekovi Bešiktaša nemaju šanse čuvati bekove Dogusa, Thompson je premalen za Wilbekina i Wannamakera, dok je Roll jednostavno prespor. Clark će biti zaustavljen od strane Andersona ili možda Clyburna dok Weems ima trenutno velikih problema sa šutem, a bez njega je često beskoristan. Strawberry će preuzimati bekove domaćih, ali tada strahovito pati kreacija, kada je jedan od dvojca Thompson-Roll vani, jednostavno, DJ je i dalje elitna obrambena opcija za ovaj nivo, ali u napadu je sve slabiji, recimo da je nešto kao "crni" Marin Rozić. Ista je situacija s rezervnim plejem, Spiahijem, koji osim što je bio velika nada i zvijeza "U" natjecanja, ništa nije pokazao i vjerojatno je potvrdio onu tezu o kojoj se spekuliralo, da je barem 2 godine stariji nego što papiri kažu, pa je dominirao na račun ranije razvijenih fizičkih vještina. Kada budu odmarali Štimca, gosti će imati jako puno problema s branjenjem Žižića jer jednostavno, Sanli Sertac jeste visok, ali je slabo pokretan i jednostavno nedovoljno jak za guranje s našim mladim juncem. Ako Blatt izabere opciju da starta Žižića, onda će i Štimac imati problema s njime da dođe na svojih 15-20 poena, koliko ima ove sezone, Štimac nije kreator iz psota, većinom zabija iz picka ili smetlarenja, a to Žiža odlično brani, kao što jako dobro čuva defenzini skok. Bešiktaš je sigurno umoran od troduplog programa s Pinarom, sve utakmice su bile štrašno teške, pogotovo ove dvije u Europskom natjecanju, tako da očekujem malo teže noge kod gostiju. Dogusu je ovo bitna utakmica, ciljaju na barem finale ove godine, toliko su love spiskali da je to strašno, a još nisu pronašli pravu igru, daleko su od onoga što ovaj roster stvarno može. Pobjeda danas im nosi nadu da još uvijek mogu završiti na nekom od TOP4 mjesta koja daju prednost domaćeg terena u doigravanju, znate kakvi bi došli u evenutalno finale, ili čak polufinale, da se stalno bore kao gosti kroz vruće turske dvorane. Za sada im Banvit bježi 2 pobjede, ali čini mi se da je ostala još jedna međusobna, Bešiktaš im je na 3, tako da bi bilo dobro imati Tie-Breaker za svaki slučaj.

-4

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 15:38.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:05   #1963
Nadezhda - USK Praha 2 @ 2.25 BET365 kladionica[/URL] (6/10) (57-70)

Malo mi se čini da se BET365 kladionica zajebala s ovom kvotom, da ne kažem jaču riječ, jednostavno su debelo precjenili domaćina. Naravno, da ne bi bilo zabune, to je samo moje osobno mišljenje i vjerojatno BET365 zna više od mene. No u svakom slučaju, po meni treba iskoristiti ovu kvotu, nekako dajem 52% šanse današnjim gostima. Zašto? Prvo, oba su rostera kompletna. Nadalje, Praha je složila tako jaku unutarnju liniju da ne vidim nekakvu opciju za pobjedu domaćina, eventualno jakom šuterskom serijom, ali kroz reket se neće usprećiti. Vjerojatno je BET365 procjenio da je slika iz prve utakmica, -23, realnija, no meni se to čini kao samo jako loš dan. Sonja Petrović, Kia Vaughn, Candance Dupree, Anette Steinberga, strašna visoka linija, trebale bi imati barem 50 poena poena danas i ako bekovi išta pogode, Praha će slaviti. Trener je davao izjave da će Sonja Petrovič, Zbog nedostatka pravih bekova igrati puno više s loptom, a to ju je gledao zna da je cura ženski LeBron za Europu, genijalan pregled igre ima, odličan je šuter i pravi vođa, pitajte samo u reprezentaciji Srbije tko je gazda. Stvarno, čini mi se debelo pretjerana kvota, iako ponavljam, BET365 i ostale kladionice vjerojatno imaju više izvora od mene, no ovo moram pokušati sikoristiti. U mojoj nekoj slici, preneseno u okvire NBA košarke, ovo je kao da Boston gostuje kod Charlottea pa i po tome nekako gledam value.

+7,5

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 15:41.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 01:12   #1964
Boca Juniors(-6.5) - Quilmes 01.00 1 @ 1.83 BET365 kladionica[/URL] (6/10) (70-79)
Moja velika preporuka je pratiti ovu Bocu do kraja regularnog dijela sezone. Doigravanje ne mogu uhvatiti, abr ja tako mislim, ali napravit će sve da ostanu u ligi. BET365 kladionica redovno nudi dobre kvote na njih, Pinny ima malo bolje za današnju utakmicu, ali sam si taman danas ispraznio račun. Dakle, po meni Boca je bolja danas minimalno 10 poena, toliko mi je moja računica favorizira, pa je ovih 1.83 koje daje BET365 kladionica i više nego dovoljno da bi ovo proglasio dobrom value okaldom. Uprava Boce se stvarno dobro potrudila da ostanu u ovome rangu, i na početku sezone su imali doabr team, ali jednsotavno, falilo im je atleta, Gainella na pleju je super igrač, ali ima 39 godina, kao i ovaj Grk na centru (Majke mi, spelovat ga ne znam, lLampapppppp...), ali su tromi, spori i neatletični. Odma na prvu se vidi da su pravi basketaši, grk ubija bilo koga u psotu jedan na jedan, ali okretni moment nije na razini. To su malo popravili, uvili malo svježe krvi i za nevjerovati, potpisali velikog Carlosa Delfina. Već u prvoj utakmici je bilo idljivo koliko je utjecao na njihovu igru. Igrao je samo 8 minuta, imao +- 14, zabio 8, uhvatio 2 lopte podjelio 2 asistencije. Danas je najavljen u punoj minuaži. Nije samo njegov učinak ono što Bocu čini boljom, dakle Delfino zahtjeva konstantno udvajanje u ovoj ligi inače ti zabije 50 ako želiš. Kada ga udvoje, ovaj Grk ludi ostane sam u postu, a samo jedan crnac iz Ferra (pojma mu nemam ime, al baš je superatleta) ga u ovoj ligi može zaustaviti jedan na jedan. Spuste li se Delfinovi čuvari nazad dolje, Delfino ostaje sam na trici, a to je već poznato, Delfino otvoren, trica 80 %. Zato ću ih pratiti sve dok je Carlos tu, veliki je hype oko kluba i mislim da je BET365 kladionica malo pogriješila s kvotom, oko -8 bi bilo realno za 1.83. Quilmes je osrednja ekipa, niža srednja klasa za ovu ligu, nedovoljno dobra za vrh, a opet dovoljno solidna na domaćem terenu da ne ispadne iz lige, kompletni su danas, ali čak i u ovoj ligi, ekipa koju vodi Ivory Clark ne može napraviti ništa. Idemo uzeti koju kunu/euro BET 365 Kladionici.

-6

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 15:42.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 02:32   #1965
Tenerife(-6) - Valencia 1 @ 2.20 BET365 Sportska kladionica (6/10)
Samo bi luđak na početku sezone mogao predvidjeti da će ova dva tima u poodmakloj fazi prvenstva biti na prvom i drugom mjestu. Ajde Valencia, oni su uvijek tu negdje i imaju dobar roster, ali mali Iberostar s Tenerifa, nikako. Današnji domaćin je pokazao koliko znači dobar trenei i kompatabilan roster u današnjoj košarci. Njihova space and pace igra je dovedena do vrhunca za europske standarde. Igraju brz, precizan i efikasan basket za koji rijetko koja obrana ima rješenj i pitanje je samo hoće li oni pogoditi svoju kvotu šuteva. Svi velikani su več ove godine ovdje pali, zadnji Real i to s plus 15 za Tenerife ako me sjećanje služi. Roster im nije skup ali je savršeno građen, prepuni su šutera i igrača koji se odlično kreću bez lopte, obrana im je dobra. Pozet predsezone je bio kada su uzeli poluozljeđenog Vasqueza da im spasi reket, a ovaj se oporavio i izgleda ko mladac. I dalje je jedan od najbolji čuvara reketa u ACB ligi. Davin White odlično vodi igru, no on je i razlog nekih glupih poraza. Jedini je u bek koji je ispodprosječan šuter i nekad upadne u loše serije s dosta glupih odluka i ishitrenih šuteva. No, to nadoknađuje dobrom obranom i igrom u tranziciji, gdje s 35 na leđima, i dalje trči ko curica. No, iako Tenerife igra strašno, glavni razlog za ovaj pick je umor Valencie. U eurokupu su igrali dvije jako teške utakmice ovaj tjedan, a ako misle proći dalje, moraju još jednom pobejditi Hapoel u utorak na domaćem terenu. Nekakva restrikcija minutaže za najbolje je najavljena jer Valencia ove sezone ipak nema toliko široki roster i misllim da će žrtvovati ovu utakmicu za veće dobro, prolaz u zadnju fazu Eurokupa. I puni roster Valencie Tenerife skine doma bez problema, a ova sam uvjeren da idu i na dvocifrenu raziku.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:22   #1966
Sodertalje Kings - Jamtland ML 2 @ 4.66 Pinnacle Kladionica (5/10)
Odavno nisam vidio vise idiotski postavljen tecaj od ovoga. U najboljem slucaju kvota ovdje ne bi trebala prelaziti 1.70 na domacina i 2.00-2.10 na gosta. Kingsi vise nisu ni bizu ona ekipa koja su bili godina, ostarili su. Massaba i Bizaca vise ne mogu krerati toliko razliku na ovom nivou, sto zbog godina sto zbog sitnih ozljeda koje ih muce. Jamtland ima strasnu ekipu ove godine, cak i za sam vrh. Definitivno, imaju najbolju unutarnju liniju u ligi, a ni bekovi im nisu losi. Durham i Purifoy mogu kreirti za sebe i druge s lakocom na ovom nivu, a unutra su bas beton jaki. Brusewitz koji je prvi strijelac lige, ima jeben jeben sut iz vani, tipican bijelac suter ala Kevin Love (naravno, na ovom nivou ponavljam, kavaliteta nije bas nesto bajna) i naravno, najvece pojacanje, oporavljeni DIno Cinac koji je i u hrvatskoj ligi, koja je klasu bolja od ove, stavljao 15 kome je htio. Promasena kvota po meni i sigurno da cu je iskoristiti pa kako god na kraju bilo
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 13:29   #1967
Jedan singl za danas.
Finska liga, polufinale, prva utakmica

16h Kataja(-15,5) - Helsinki Seagulls 1

Kataja je nakon regularnog dijela bila na 2. a gost na 3. mjestu.
Iako su završili sa istim brojem bodova, Kataja je ekipa koja je postigla najviše a primila najmanje koševa u cijeloj ligi.
Uz taj podatak, također su zanimljivi njihovi zadnji međusobni ogledi.
Na svom terenu pobjede Kataje: 82:53, 87:68, u gostima zadnja 61:91.
Kvota dobra za probat sa manjim ulogom.
Sretno tko uzme.

Kvota: 3,08
Kladionica: WWin
Ulog: 4/10
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:45   #1968
Wanamaker B. over 16,5 @SS 1,85 Euroliga Real-Darussafaka
Moerman A. over 7,5 @SS 1,85 ista utakmica

double 2/10

Wanamaker mi je covjek zicer za over, pola sezone su mu drzali granicu na 14,5 i u tom razdoblju mi je donia 6/6 overa, a u vaznim utakmicama uvik voli solirat i indijancit tako da mi se ovo cini zicer

Moerman je Realu zabija 12 i 9 ove sezone te iako se bas nije proslavia u zadnjim utakmicama opcenito mislin da bi triba ic over


Ova dva para nisu sigurna kao Wall i WSH al eto nek se nade
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:22   #1969
Eurobasket 2017

Ako moderatori nemaju nist protiv ove teme!?! Mozda se ekipa ukljuci u ostavljanje parova i komentiranje pa se ostvari neki profit na ovom ep.

Sluzbena stranica
http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017

Stranica sa rezultatima (i boxscoreovima hehe) pripremnih tekmi
http://www.acb.com/redaccion.php?id=133784
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:33   #1970
Pa da krenemo...
Litva-Gruzija
1.kolo je uvijek nezgodno. Ne ocekujem laganu tekmu ni za jednu ekipu, vjerujem da bi moglo biti gusto.
Ono sto se meni cini ok je...
Valenciunas vise od 15,5 @1,85 4/10
Granica mozda izgleda velika ali u 1.kolu treba razigrat glavne igrace. Shermadini mu ne bi trebao predstavljat problem jer nije neki obrambeni. Litvanac je dobar pod kosem, ok sut, slobodna dobro izvodi. Ne vidim razlog da ga se odmara jer iducu tekmu igraju za 2 dana a kao sto sam rekao treba razigrat glavne igrace i pobjedit prvu tekmu na prvenstvu.

Shengelia vise od 12,5 @1,85 2/10
Probat cu i s ovim igracem. On i shermadini su se izmjenjivali kao najbolji strijelci gruzije u pripremnim tekmama. S obzirom kolko shengelia sutira nije ni cudo. U pripremnoj protiv litve je isao preko, to nist ne mora znacit ali nije ni za zanemarit. Ako gruzija zeli nest od ove tekme treba im raspolozeni shengelia. Mislim da ima dosta kvalitete da prede ovu granicu.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:06   #1971
Slovenija-Poljska
Namecu se janezi kao favoriti u ovom mecu ali 1.kolo je. Imaju poljaci neke svoje adute. Ne bi trebala biti rano rjesena tekma sto vjerojatno znaci vise minuta za glavne zvijezde.

Doncic vise od 12,5 @1,85 2/10
On i dragic su glavni igraci slovenije, to se vidjelo i na pripremama. Na dragica je 17,5 pa mi se doncic cini bolja opcija iako nekako dragica vidim i preko 20 a doncica izmedu 15 i 20. Doncic ce uzet svoj broj suteva i uz pristojan % bi trebao preci ovu granicu. Naravno, trebao bi ic nerjetko i na liniju slobodnih bacanja koja ok izvodi.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 12:10   #1972
L. Datome 9,5 - više @1,85 5/10 (danas, 20:30) Germania

Italija je bez Gallinarija, Bargnanija i Gentilea od poznatih zvijezda, tu vidim šansu za kapetana da uzme veći broj šuteva i pomogne Belinelliju koji neće moči sam protiv neugodnih domaćina.


Turska - Pobjednik Skupine D @4,00 2/10 SS

Ovo mi pari malo visoko za ovako izjednačenu grupu, ne bi se čudio da se četiri ekipe bore za 1. poziciju, a tu bi dao dosta šanse Turskoj, koji su domaćini skupine i kasnije završnice. Srbija je osakaćena ozljedama, nema Bjelice, Tea, Jokića, Raduljice, Kalinića, Nedovića... Skoro su bez cijele prve petorke. Čak i takvi bi se trebali boriti za 1. poziciju, ali neće im biti lako. Turska je bez Asika i Ilyasove od zvučnijih imena, ali sasvim su dobro popunjeni igračima koji igraju većinom u Turskoj ligi, koja je jedna od jačih liga u zadnje vrijeme, uz pomoć 2 mlada NBA-ovca. Ostatak skupine prijete Latvijci predvođeni Porzingisom i Rusi sa Mozgovom, Shvedom i ekipom.
Vrijedi napomenuti da je Turska najbolje rezultate ostvarila kada su bili domaćini natjecanja, srebro 2001. na Eurobasketu i srebro na SP-u 2010.

Zadnje uređivanje Mr. Jigsaw : 31.08.2017. at 12:33.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:09   #1973
Ocekivano...kad je dragic na parketu ima sve ovlasti, ostali ga prate. Dao je 7p za manje od 7min u 1/4. Kad njega nema a doncic je u igri onda on preuzima vise odgovornosti al je krenio na ovom prvenstvu sa uzasnim sutem 1/6 za 9min u 1/4. 3poena ima. Valjda ce proradit sut..
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:30   #1974
Po meni nema smisla raditi novu temu za Eurobasket kada već postoji košarkaška tema gdje se ionako ništa ne piše. Slobodno komentirajte parove ovdje, tomu i služi. I sretno svima
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:37   #1975
Ok. Nema frke. Nije mi bilo te teme na tapatalku pa sam otvorio novu. Sve 5.

Ht
Dragic 20p vec otisao u over.
Doncic 5p nije uzeo suta u 2/4 ali je dao 2 slobodna pred kraj. Valjda ce se pod odmorom smirit i krenit bolje u nastavak.
Slovenci vode ali se ne mogu odljepit...treba jos netko povuc uz dragica, najbolje da to luka bude
Opcenito, tekma nije neka. Slovenci ovo sto su dosad pokazali je ispod ocekivanja. Skokovi lose, obrana lose. Dragiceva kvaliteta ih drzi. Poljaci ovo nest kvalitete sto imaju dobro i koriste.

Edit:
Ft
Dragic 30p 12/23 sut.
Doncic 11p 3/12 sut. Steta :/

Zadnje uređivanje nutna : 31.08.2017. at 15:33.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:33   #1976
Shengelia lagano u over.
Valenciunas da 8 u 1/4 sut 4/5. I onda do kraja tekme uzme jos 2 suta. Na kraju zavrsi na 9. Hahaha koji pad.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 10:41   #1977
Jigsaw hvala za datomea Bilo je jos dobrih parova kao npr.finska kh, schroder over itd itd. Vecina glavnih igraca je isla u over: markkanen 22, shengelia 29, schroder i dragic 30+, printezis 17, furnier 25, kuzminakis 18, datome... Mislim da je za ocekivati nesto slicno i danas. Od tih prolaznih parovabas na forum stavim valenciunasa i doncica. Jbga sorry ako je netko prepisao. Doncic je nesretan pad. A valenciunas je glup pad. Tu krivnja ide na izbornika. Nakon 8p u 1/4 valenciunas maltene nije loptu primio i jos je dosta na klupi bio. Takva taktika se izborniku obila o glavu i popusili su. Idemo nac nest za danas...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 13:01   #1978
Srbija-Latvija
Ova tekma me podsjeca na jucerasnju litva-gruzija gdje je litva po kladarama bila veci favorit nego sto to je i na kraju je gruzija dobila. Ne bi me iznenadilo da latvija dobije srbe. Jaka su suterska ekipa. Imaju porzingisa unutra. Tesko je sve pokrit. A ako budu imali svoj dan svasta je moguce. Srbi dolaze oslabljeni ali i dalje sa ciljem da osvoje ep i vjeruju da to mogu. Pitanje za kakvu ce se taktiku danas opredjelit i koga ce ici zatvarati. Igraju dobru obranu, standardno. Jaka obrana protiv jakih sutera. Nekoliko tipova me ovdje privlaci. Mislim da +11,5 latvija @1.30 ne bi trebalo doc u pitanje. Svida mi se i +5,5 latvija @1,85. Srbi su zadnje pripremne podigli obranu i ostavili protivnike na ispod 70 poena a danas ima 74,5 na latviju...tu razmisljam o overu. To je po cetvrtinama 19 19 19 18. Ne izgleda previse. Trebam jos razmislit sta je najbolje...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 13:36   #1979
Ja ću Bogdana odigrat...


Bogdan Bogdanović 15,5 - više @1,90 5/10 (danas, 16:00) Marathonbet

Sličan slučaj kao Datome, samo šta je Bogdan praktički prva opcija kod Srba, a ne druga kao Datome, bez obzira koliko Srbi bili timska ekipa. On je sposoban prijeći ovu granicu i kad je Srbija kompletna s obzirom na njegove šuterske kvalitete, bude li danas šuterski bar solidan do dobar, uz par slobodnih bacanja, ne vidim problem da ode preko granice. Već je poznato da kod Srba nema Miloša, Jokića, Raduljice itd... Valjda ne trebam ponavljat, osakaćeni su ozljedama.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:35   #1980
Bogdan je meni odma bio za over ali onda su me neki ljudi pokusali uvjerit da je bolje marjanovica igrat over pa sam odustao od oba. Od latvijaca je tesko izabrat nekog...razmisljao sam o boljem bratu al i to odustao...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.