Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2003., 13:18   #61
Quote:
Stella kaže:
Nemrem vjerovat da se nitko osim mene nije plašio perja Hej perja, brrr..

Ajd kad sam već tu priznat ću da se ja dan danas bojim kokoši. Živih ofkors, ne one koke u juhi.
moj muz : perje i sve sto ima perje. s tim da njegov uzas ide toliko daleko da ne jede perad....
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 13:22   #62
Quote:
luca kaže:
moj muz : perje i sve sto ima perje. s tim da njegov uzas ide toliko daleko da ne jede perad....
Mora da je lav ko ja
A ja ih jedem iz samo jednog razloga..što ih više pojedem to će ih bit manje na svijetu.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 14:11   #63
Quote:
Stella kaže:
Mora da je lav ko ja
A ja ih jedem iz samo jednog razloga..što ih više pojedem to će ih bit manje na svijetu.
lav je
(kao taktiku: on bi radije upotrijebio nuklearno oruzje )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 20:06   #64
moja mama veli da sam bila grozno malo čudovište koje se ničeg ne boji i da je dugo bila jako ljuta na mene jer sam sa velikim veseljem plašila sve oko sebe nevjerojatnim pričama , a znala sam jako širiti oči kad sam pričala ( znam i sad) pa su mi svi vjerovali

napr. malog brata sam plašla sa zmajem u tunelu svaki put kad smo išli vlakom kod tete u Sloveniju i jadno je dijete vrištalo cijelim putem , mama je očajavala, tata se ljutil a ja sam uživala

kad smo išli s vrtičem na more , klince sam plašila navečer u spavaonici (nakon gašenja svjetla) "tumačeći" im sjene na zidovima i sa nekakvim "jednorogim bikom" (ko zna otkud mi ta ideja) koji se skriva iza onih kamenih zidova oko puteva (kad imaš 4 ili 5 godina onda ti je taj zid ogromno visoki i ne vidiš iza njega) - starci su imali problema zbog toga sa tetama iz vrtića

moj se brat još bojal i da ga bude povukla voda u izljev od kade pa ga se trebalo dič iz kade i orisati a tek onda ispustiti vodu , a bojal se i lokalnog klošara koji je kopal po kantama za smeće (ali to najvjerojatnije jer su mu govorili "ako ne budeš dobar , bude te odnesel")

ali , sad kad razmišljam o tome , imala sam mjesecima noćne more da me proganja Dragan Zarić sa kolutavim očima u poštarskoj uniformi na biciklu (ko se sjeća serije "Neven")
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 00:53   #65
Quote:
Madame Hooch kaže:


ali , sad kad razmišljam o tome , imala sam mjesecima noćne more da me proganja Dragan Zarić sa kolutavim očima u poštarskoj uniformi na biciklu (ko se sjeća serije "Neven") [/B]
sorry madame ali
i je li pri tom vikao pitam se pitam se..???
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 01:00   #66
A onih tradicionalnih kojekavih gmizavih životinja koje gmižu ispod kreveta... pa šta god osjetili sigurno su one.

Baš je sad počela padat kiša, a ja sam se prije užasno bojao munja...možda me sad zdrma kakav infarkt
 
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 10:20   #67
Quote:
diadora kaže:
i je li pri tom vikao pitam se pitam se..???

Ne bih znala kasti !
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.