Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 21:06   #1081
U MLP štabu više stranačkih nego francuskih zastava!
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:07   #1082
Eto pa ti onda budi populist, nije ni to više neko jamstvo da se dočepaš fotelje. Sad treba izložiti neki program a toga nema, bajke o nacipnalnom socijalizmu, granice, protekcionizmi, carine...klišeji koji ne nude konkretna egzistencijalna rješenja za milijune ljudi.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:07   #1083
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Uživo sam prije gledao France 24 i baš je neki komentator govorio kako je Macronu plan i program doslovno "pisao" Hollande koji je izrazito nepopularan no eto, Macron s istim programom glavni favorit. Stvarno su u k..


U svakom glasackom telu, 70% njih veze nema o politici... tako nesto cuju, nacuju... mediji ih usmere, sta je cool, sta je popularno... javio se Obama prosle nedelje da da podrsku... i onda ko marva idu na glasanje...

Nacija koju svakih mesec dana udari teroristicki napad, gaze im ljude u Nici, mnogi delovi Pariza su za izbegavanje, mole se muslimani na ulicama, prekinu saobracaj, i niko ne sme da ih makne...

Sve isto... drugi tip, ista prica...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:07   #1084
Le Pen može dobiti jedino ako u 2 tjedna bude porušeno i razneseno pola Pariza jihadi bombicama.
Pepitto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:09   #1085
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Top..dodala bi "šta prije" da i za nas ne bude prekasno.
Pa nemamo mi snagu jedne Francuske. Mi se okrećemo kako Merkel kihne. Uz Macrona svi tonemo dalje.
iskra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:09   #1086
iako mi je fillon bio favorit, nije ni ovo loše.
mélenchon izbačen iz igre, a protiv marine lp sad svi zbijaju redove.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:10   #1087
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Eto pa ti onda budu populist, nije ni to više neko jamstvo da se dočepaš fotelje.
Ovisi koliko si uvjerljiv i koliko to dobro sve možeš zakamuflirati. Trump je sa antikampanjom i hejtanjem dinastije Clinton dobio izbore. Sad jedino može udarati po Macronu. Htjeli su promjerne onda su od svih kandidata u drugi krug stvarno poslali njega koji je kalibar Hollanda
Pepitto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:10   #1088
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post


U svakom glasackom telu, 70% njih veze nema o politici... tako nesto cuju, nacuju... mediji ih usmere, sta je cool, sta je popularno... javio se Obama prosle nedelje da da podrsku... i onda ko marva idu na glasanje...

Nacija koju svakih mesec dana udari teroristicki napad, gaze im ljude u Nici, mnogi delovi Pariza su za izbegavanje, mole se muslimani na ulicama, prekinu saobracaj, i niko ne sme da ih makne...

Sve isto... drugi tip, ista prica...
Je, ali je ipak prvi London dobio muslimanskog gradonačenika Houellebecq je za sada fulao, ali za koji godinu, a možda i prije..
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:10   #1089
Bravo Marine... e ovo se zove politicki govor...

Svaka joj je bila zlatna...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:11   #1090
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@sunshinestar
to o feministicama je pucanj u prazno, totalno krivo. jer od trenutka kad je marine lp počela muljat s pravom na pobačaj, a ne bi li udovoljila radikalnom dijelu svojih glasača, izgubila je i dobar dio ženskih glasova.

a to da je macron bankarski proizvod se može i te kako primjenit i na nju. jedina razlika je da njezinu kampanju financiraju putinove banke.
Pa sto je to Marine muljala oko abortusa?

Sad guglah, i koliko vidim jedina je strka oko toga da li bi porezni obveznici trebali biti duzni za financiranje abortusa? Ako sam u krivu, neka me netko ispravi.

Ja mozda imam iskrivljenu percepciju jer je u Americi Hyde Amandman (koji brani financiranje abortusa novcem poreznih obveznika) na snazi jos od 70tih, ali ako im je to najveci problem u toj sferi, pa onda su oni 100 godina ispred nas (ili iza, ovisno kako covjek gleda).

Strogo se zalazem za pravo osobno, i ukinula bih kod nas Hyde da mogu, ali cak ni meni ovakvo nesto (ako je to cijela strika u toj konkretnoj sferi) ne bi prelamalo biracke odluke. Tako da mi je malo nevjerojatno da prelama francuskim feministicama, ali dobro, kao sto kazem, mozda nesto i propustam.

Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:12   #1091
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Je, ali je ipak prvi London dobio muslimanskog gradonačenika Houellebecq je za sada fulao, ali za koji godinu, a možda i prije..
Pardoniram, zaboravih izvornog londonca Kahna... to je ipak ta svetla buducnost

Jel si to sad u Francuskoj?
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:14   #1092
Quote:
Pepitto kaže: Pogledaj post
Ovisi koliko si uvjerljiv i koliko to dobro sve možeš zakamuflirati. Trump je sa antikampanjom i hejtanjem dinastije Clinton dobio izbore. Sad jedino može udarati po Macronu. Htjeli su promjerne onda su od svih kandidata u drugi krug stvarno poslali njega koji je kalibar Hollanda
Recite što god, ali, nemožeš skinuti famozni establišment i provesti što, otimačinu imovine i kapitala ili što drugo ovi radikali zagovaraju kao alternativu?

dakle famozne elite i jesu rješenje svake krize..inače će i same nestati, ako se sustav uruši.

A ovaj je bio ministar financija, zna te sve sheme, ali i ozbiljnost vremena, EU i svoje zemlje ali i globalne situacije.

Radikalka i nema programa osim huškanja i nacinalnog socijalizma, što smo rekli da je nerealno.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:15   #1093
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Ne znam to za neobrazovane, ovdje mi je nekoliko profesora reklo da će glasovati za nju, dakle ne bi baš pripadali toj skupini...

Ona ne može dobiti izbore zbog repova koji se vuku iza njezinog oca, zbog konstantne demonizacije u medijima, ne znam zašto se zakačila toliko za Frexit, mislim da je to bilo nepotrebno, za euro - to su veliki potresi i neizvjesnost...
Pažljivije malo čitaj. Naglasak je na tome da mediji govore da neobrazovani glasaju za nju.
Dakle, čovjek koji prati medije i koji neće sam istraživati bez obzira na njegovo stvarno obrazovanje radije će biti u društvu (makar virtualnom) obrazovanih nego neobrazovanih.

SJetimo se da je tako bilo i za Brexit.
Mediji su nam prkatički kovorili. Samo budale će glasati za to.
Tko želi biti budala? Tko želi isto misliti kao budala?
Samo što osim manje obrazovan ide i ekstremist, rasist, fašist i sl....

SJeti se samo kako je bilo za vrijeme Trumpa:

https://www.youtube.com/watch?v=IzsW4jt2c9I&t=1s
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:15   #1094
glasati za lika koji je oženio svoju 24 godine stariju učiteljicu.

valjda je jasno da mu nisu sve na broju.
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:18   #1095
Tko ima imalo zdravog razuma u glavi i želi istinske promjene neće glasati za bankara Macrona već za Le Pen. Njoj su mediji naljepili etiketu "radikalna" a Macrona uzvisili kao Obamu 2008. Tko to puši nije ništa bolji od onih u Sj. Koreji koji 'ko papige ponavljaju ono što im Dragi vođa govori na televiziji. Marina nek' se drži radničke klasa, tu bi mogla dosta glasova pokupiti.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:19   #1096
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
glasati za lika koji je oženio svoju 24 godine stariju učiteljicu.

valjda je jasno da mu nisu sve na broju.
Bolje i to nego ekstremna LePen...Putinova mezimica haha

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:20   #1097
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Recite što god, ali, nemožeš skinuti famozni establišment i provesti što, otimačinu imovine i kapitala ili što drugo ovi radikali zagovaraju kao alternativu?

dakle famozne elite i jesu rješenje svake krize..inače će i same nestati, ako se sustav uruši.

A ovaj je bio ministar financija, zna te sve sheme, ali i ozbiljnost vremena, EU i svoje zemlje ali i globalne situacije.

Radikalka i nema programa osim huškanja i nacinalnog socijalizma, što smo rekli da je nerealno.
Može on poznavati sustav i sve sheme, ali ako će biti beskrvan ko Hollande i bezuvjetno podržavati sve što bude Merkelica rekla, Francuska je gotova i još 5 godina je potraćeno.

Možda je sad zaustavljen val populizma ali ako će Europa ovako ploviti idućih 5 godina, doći će još gori od Le Pen (koja laje a ne grize).
Pepitto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:22   #1098
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
glasati za lika koji je oženio svoju 24 godine stariju učiteljicu.
ovo je poanta svega. Nikakvi Rotschildi, bankari, Obame, liberali ili ne znan sta...

Ova i ovakva osoba nije materijal za predsjednika
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:22   #1099
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
dakle famozne elite i jesu rješenje svake krize..inače će i same nestati, ako se sustav uruši.
Odlično, tražimo rješenje od onih koji su sve i sjebali.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:24   #1100
Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
Taj tip je sramotno neobjektivan, ko i cijeli HRT. Jučer ili prekjučer je sve glasače Le Pen nazvao neobrazovanim ljudima.

Također, kada ljevičari polome pola grada (u znak protesta zbog govora Le Pen) onda su oni za HRT samo prosvjednici...dok s druge strane, pristaše Le Pen su ekstremisti iako nikad nisu mrava zgazili...HRT

Zato naprijed Le Pen! Kontra establišmenta, kontra medija i medijske cenzure, kontra Europe temeljene na krivim vrijednostima!
Jednom sam prilikom pitao uglednog HRT novinara čemu sve te gluposti u na viejstima i dnevnicima u hrvatskim medijima, da li se radi o najmernim lažima ili neznanju.ekao mi je da se radi o neznanju.
Da pročitaju par prvih rečenima viejsto s Reutersa i od toga naprave vijest.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.