Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2016., 21:29   #281
Jos se nije ni ohladio ovaj nesretnik.
Al slobodno se ti javis, ako nista mozemo razmjenjivati recepte macjih delicija.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:02   #282
koliko ti i bivši imate godina?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:11   #283
kasne 20e
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:22   #284
Jos nije ohladio? Dobro se zakvacio onda

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:28   #285
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Jos nije ohladio? Dobro se zakvacio onda

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Mislila sam na to kako se naša svršena ljubav, čiji će nas duhovi još neko vrijeme progoniti i koja je sada ubijena i pokopana u crnu zemlju - još nije ohladila.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:38   #286
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Mislila sam na to kako se naša svršena ljubav, čiji će nas duhovi još neko vrijeme progoniti i koja je sada ubijena i pokopana u crnu zemlju - još nije ohladila.
Predobro

Treba na pivu ici

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 00:50   #287
... jer utjehe nema u vodi
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 11:46   #288
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Predobro

Treba na pivu ici

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Napokon netko nes pamtno zbori
Ja sam uvijek za
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 14:14   #289
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Idemo u shopping centar. Ja se bas sredila, sarene hlace malo sire ljetne i gore crni t-shirt. Sve novo, upravo stiglo iz mango outleta. On: "Izgledas ko klaun. Zast uvijek nosis baggy i skrivas svoje tijelo?"
Takodjer mi je ukazao na sve moje mane koje prije nisam znala da postoje; los ukus u odijevanju, siroki gleznjevi, preduga kosa, grba na donjem dijelu ledja, i tako...
na stranu ostalo, ovo je zbilja grijeh protiv covjecnosti ako zena na ista lici.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:33   #290
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
na stranu ostalo, ovo je zbilja grijeh protiv covjecnosti ako zena na ista lici.
postoji razlika između "baggy" i "loose". ovo prvo je nešto što bi nosila cura od koje možeš očekivat da ti nešto odrepa u freestylu u bilo kojem trenutku, a loose nose cure koje možda ne žele biti u nečem uskom cijelo vrijeme
žene također i dobro procjene dali na išta liče, pa ako nosi loose možda ga nosi s razlogom (ili u slučaju koji si citirao, joj dečko da razloga da se osjeća kao da ne liči na išta)
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:16   #291
Onda sam se krivo izrazila; hlače su bile slične ovima
Uvijek sam voljela malo širu odjeću, i kad smo se upoznali nosila sam oversized majicu. Mozda bi se i sređivala, da me negdje vodio :P
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:19   #292
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Onda sam se krivo izrazila; hlače su bile slične ovima
Uvijek sam voljela malo širu odjeću, i kad smo se upoznali nosila sam oversized majicu. Mozda bi se i sređivala, da me negdje vodio :P
Super su mi te hlace al ne stoje svakome dobro no opet to nije razlog da te vrijedja jer ako nije u toliko godina veze naucio biti sa tobom i tvojim nacinom oblacenja onda koj kuki je uopce bio sa tobom,iz kojeg razloga
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:27   #293
Ja sam mu bila prva djevojka i sigurna sam da me nekad volio.
Na početku ti je slatko kad netko npr. mljacka dok jede, a kasnije mu hoćeš nabit tetrapak u usta. To je valjda to
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:29   #294
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Ja sam mu bila prva djevojka i sigurna sam da me nekad volio.
Na početku ti je slatko kad netko npr. mljacka dok jede, a kasnije mu hoćeš nabit tetrapak u usta. To je valjda to
to je to
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:52   #295
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Ja sam mu bila prva djevojka i sigurna sam da me nekad volio.
Na početku ti je slatko kad netko npr. mljacka dok jede, a kasnije mu hoćeš nabit tetrapak u usta. To je valjda to
Sve 5, svaka čast tebi i njegovo ponašanje jest užasno, svakako zaslužuje÷akom u glavu. No, ja isto smatram da se osoba mora baviti nekim sportom i ne priznajem - nemam vremena i ostale izlike.
Osobno su mi vrlo neprivlačni skinny fat ljudi, ali opet, ako se ti osjećaš dobro u svojoj koži- nabij ga! i neka si nađe bildericu!
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:02   #296
Gle, ako netko radi u uredu od 9 do 5, i cijelo vrijeme sjedi sa kutijom domaćica i šalicom neskafea pred sobom, da trebao bi vježbat.
Ali ja sam znala dizat se ujutro u pola 5 da bi od 6 do 2 radila, i nakon toga išla na predavanja. Dok bi ja ja došla doma bila sam tolko crknuta da mi se nije dalo ni istuširat a kamoli vježbat. Bila sam spremna s njim ić na treninge, to bi mi bila i neka motivacija da nađem vremena, ali njemu to nije bila opcija, da nekak skupa vježbamo.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:08   #297
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Gle, ako netko radi u uredu od 9 do 5, i cijelo vrijeme sjedi sa kutijom domaćica i šalicom neskafea pred sobom, da trebao bi vježbat.
Ali ja sam znala dizat se ujutro u pola 5 da bi od 6 do 2 radila, i nakon toga išla na predavanja. Dok bi ja ja došla doma bila sam tolko crknuta da mi se nije dalo ni istuširat a kamoli vježbat. Bila sam spremna s njim ić na treninge, to bi mi bila i neka motivacija da nađem vremena, ali njemu to nije bila opcija, da nekak skupa vježbamo.
imala sam i ja takav tempo života, ali sqam i imala dečka koji je išao vježbati sa mnom..

svi bi trebali vježbati i točka. tu nema rasprave. i on je po tom pitanju u pravu, ali način na koji ti je on to prezentirao je odvratan.
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:12   #298
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
imala sam i ja takav tempo života, ali sqam i imala dečka koji je išao vježbati sa mnom..

svi bi trebali vježbati i točka. tu nema rasprave. i on je po tom pitanju u pravu, ali način na koji ti je on to prezentirao je odvratan.
Nemres nametat nekome sto nece,zato je bolje odabrati ono sto tebi pase da se izbjegnu takve situacije. Meni je uzasno da osoba ide mjenjat drugu osobu samo da bi to toj osobi pasalo i odgovaralo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:23   #299
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Nemres nametat nekome sto nece,zato je bolje odabrati ono sto tebi pase da se izbjegnu takve situacije. Meni je uzasno da osoba ide mjenjat drugu osobu samo da bi to toj osobi pasalo i odgovaralo
to sam joj i rekla gore, ako je ona zadovoljna sa sobom- super. Ako se njemu ne dize na njenu mlohavu guzicu- neka si nade onu na ciju guzicu mu se dize. i Amen
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:27   #300
On je imao te svoje treninge, a nije se trudio uključiti me na neki način u to, da dobijem volju za vježbanjem. Nikad nisam bila pozvana na njegova natjecanja da vidim kako to izgleda, tj. ne da nisam bila pozvana, nisam ni smjela doći kao njegova cura da ga bodrim, nikad me nije vodio na njihove roštilje, nikad se nisam uklapala. To nije bio svijet za mene, i nekako se i tu stvorio moj otpor prema tome. Jednom me samo pozvao na neki parti od kluba, ali me ignorirao tamo i ni sa kime me nije upoznao, još je i otišao s frendom po nešto i nisam smjela ići s njima.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.