Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 10:16   #61
I ja sam uvijek (čitaj svaki dan) u lijepom sexy donjem rublju (čipkastim,ponekad satenskim gaćicama) i lijepom čipkastom grudnjaku. Samostojeće čarape nosim jako,jako često i na posao i privatno. U suknjama provodim 80% svoga vremena,visoke pete veoma volim i često se "igram i koketiram s njima". Žena sam i znam i volim uživati u sebi i svojoj ženstvenosti.
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:33   #62
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
I ja sam uvijek (čitaj svaki dan) u lijepom sexy donjem rublju (čipkastim,ponekad satenskim gaćicama) i lijepom čipkastom grudnjaku. Samostojeće čarape nosim jako,jako često i na posao i privatno. U suknjama provodim 80% svoga vremena,visoke pete veoma volim i često se "igram i koketiram s njima". Žena sam i znam i volim uživati u sebi i svojoj ženstvenosti.
Naravno, pa žene koje ne uživaju u svojoj ženstvenosti na svaki način su nesretne žene, žene koje bi bile nešto drugo ili drugačije.
Kroz godine sam se naučila baš uživati u odjeći, uključujući i veš koji mi se mora jednako svidjeti, pa osim baš extremno svečanih kombinacija, sve nosim stalno, svaki dan, koliki mu je već vijek trajanja. Nemam komade, uključujući i veš koje "čuvam", ili odijevam samo prigodno. Osim posla, zbog specifičnosti srednjoškolaca, ali to držim vrstom radne uniforme.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:36   #63
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
I ja sam uvijek (čitaj svaki dan) u lijepom sexy donjem rublju (čipkastim,ponekad satenskim gaćicama) i lijepom čipkastom grudnjaku. Samostojeće čarape nosim jako,jako često i na posao i privatno. U suknjama provodim 80% svoga vremena,visoke pete veoma volim i često se "igram i koketiram s njima". Žena sam i znam i volim uživati u sebi i svojoj ženstvenosti.
Uvijek se prigodnom odjenem, kao i što nosim prigodno donje rublje. Koketiram sa svojim boksericama, nekad su uže, nekad šire.
Igram se sa svojom muškosti
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:44   #64
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Uvijek se prigodnom odjenem, kao i što nosim prigodno donje rublje. Koketiram sa svojim boksericama, nekad su uže, nekad šire.
Igram se sa svojom muškosti
Koji si ti lik! Ja ozbiljno govorim o svome stilu odjevanja (kada se radi o donjem rublju),a ti tako!
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:45   #65
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Koji si ti lik!
Inače, volim se zezati. To sam samo napisao prema tvojem postu, jer mi je bio smiješan
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:47   #66
A što sam ja to napisala,a da je bilo smiješno?
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:48   #67
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
A što sam ja to napisala,a da je bilo smiješno?
Pročitala si moj post, pa zaključi
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:52   #68
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Naravno, pa žene koje ne uživaju u svojoj ženstvenosti na svaki način su nesretne žene, žene koje bi bile nešto drugo ili drugačije.
Kroz godine sam se naučila baš uživati u odjeći, uključujući i veš koji mi se mora jednako svidjeti, pa osim baš extremno svečanih kombinacija, sve nosim stalno, svaki dan, koliki mu je već vijek trajanja. Nemam komade, uključujući i veš koje "čuvam", ili odijevam samo prigodno. Osim posla, zbog specifičnosti srednjoškolaca, ali to držim vrstom radne uniforme.
A kaj nosis za posao s obzirom da si profa pogotovo ljeti
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:09   #69
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Lijepo je to... al 290$ za grudnjak je čista pljačka
Ovisi što žena želi, ako joj se jako sviđaželi izgledati dobro u njemu, neka ga kupi, njene pare.

Ako želi iznenaditi muža/dečka itd., neka kupi neki za 29 dolara, ionako će ga ovaj strgnuti s nje za 30 sekundi
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:34   #70
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovisi što žena želi, ako joj se jako sviđaželi izgledati dobro u njemu, neka ga kupi, njene pare.

Ako želi iznenaditi muža/dečka itd., neka kupi neki za 29 dolara, ionako će ga ovaj strgnuti s nje za 30 sekundi
da, baš to
to ispadne previše para za nešto što će biti skinuto začas.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:36   #71
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovisi što žena želi, ako joj se jako sviđaželi izgledati dobro u njemu, neka ga kupi, njene pare.

Ako želi iznenaditi muža/dečka itd., neka kupi neki za 29 dolara, ionako će ga ovaj strgnuti s nje za 30 sekundi
Zato nabavis latex. Preskup za strgat, prekompliciran za skinut u 30 sekundi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:12   #72
ja zapravo ne vidim vezu između osjećaja poželjnosti, seksipila i ženstvenosti i ovoga što se po konvenciji smatra seksi/ erotskim vešom, odnosno opremom.
drugo je kad je doslovno kostim, kao dio neke igre. drugo je i kad je stvar fetiša, kao latex.
ali kao po peesu propisani jebački asesoar unisono nametnut svima mi je besmisleno i isforsirano. govorim na osnovu vlastitih osjećaja.. u čemu sam išćašena.
kao tema osobnog stila mi je jasno, ali tu onda možemo govoriti jedino o individualnim ukusima, a ne o univerzalno očekivanoj ambalaži koja ide uz seks.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:05   #73
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
A kaj nosis za posao s obzirom da si profa pogotovo ljeti
Uglavnom malo šire lanene, ili od kepera, hlače, ljeti, a deblje zimi. Nekada traperice i duže bluze, rjeđe suknje tik iznad koljena. Ne trebaš naprosto, na mom mjestu, u životu nikakve dodatne probleme ili nelagodnosti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:09   #74
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Uglavnom malo šire lanene, ili od kepera, hlače, ljeti, a deblje zimi. Nekada traperice i duže bluze, rjeđe suknje tik iznad koljena. Ne trebaš naprosto, na mom mjestu, u životu nikakve dodatne probleme ili nelagodnosti.
Svidjaju mi se te lanene siroke hlace,to mi stosno za vidjeti a keper hlace nosim i ja jer su totalno olaksanje ljeti od obicnih traperica
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:31   #75
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Svidjaju mi se te lanene siroke hlace,to mi stosno za vidjeti a keper hlace nosim i ja jer su totalno olaksanje ljeti od obicnih traperica
Da, lan dobro stoji, a savršeno je udoban i prilagodljiv svakoj sportskijoj kombinaciji.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:42   #76
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Da, lan dobro stoji, a savršeno je udoban i prilagodljiv svakoj sportskijoj kombinaciji.
Nadam se samo da ispod njih ne nosis boxerice il normalne gace
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:55   #77
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Nadam se samo da ispod njih ne nosis boxerice il normalne gace
Meni su sve moje gaćice posve normalne, hi,hi,hi.... U skladu s tim da sam malo slaba na čipkasti, sasvim fini veš. Bokserice nisam baš nikada pokušala kupiti, nije mi palo na pamet. Mada sam znala vidjeti zanimljive kombinacije po katalozima.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:11   #78
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Meni su sve moje gaćice posve normalne, hi,hi,hi.... U skladu s tim da sam malo slaba na čipkasti, sasvim fini veš. Bokserice nisam baš nikada pokušala kupiti, nije mi palo na pamet. Mada sam znala vidjeti zanimljive kombinacije po katalozima.
Definiraj normalne
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:16   #79
U ovakvom uredu jako se teško skoncentrirati na posao:

https://www.youtube.com/watch?v=VyH-iund-gI

ankamatich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:18   #80
Quote:
ankamatich kaže: Pogledaj post
U ovakvom uredu jako se teško skoncentrirati na posao:

https://www.youtube.com/watch?v=VyH-iund-gI

Ne postoji takav ured

Nigdje se više ne koriste ti stari monitori
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger