Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 14:42   #8501
Stignete evil ne brini


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 07.10.2017., 15:00   #8502
ne brinem, ja mislim da moja beba taki tak mami ra rođendan druge godine dolazi. što znači da će bit na mengi od 11tog mjeseca

i onda mi je sve po planu...
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 07.10.2017., 16:19   #8503
Trudilice, moja beta je i ovaj put negativna, prestala sam s utricima i sad cekam da m dode.
Malo cu se i maknuti odavde, nemam vam zapravo sta ni pisati kad ne mjerim bazalnu, ne piskim lh trakice, ne pratim sluz...moje je da popijem tablete, idem kod doktora i nakon svega izvadim betu.

Zelim vam svakoj puno puno srece! 😊
Kad bude nekih novosti, javit cu. 😉

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
zp123 is offline  
Old 07.10.2017., 17:17   #8504
Quote:
zp123 kaže: Pogledaj post
Trudilice, moja beta je i ovaj put negativna, prestala sam s utricima i sad cekam da m dode.
Malo cu se i maknuti odavde, nemam vam zapravo sta ni pisati kad ne mjerim bazalnu, ne piskim lh trakice, ne pratim sluz...moje je da popijem tablete, idem kod doktora i nakon svega izvadim betu.

Zelim vam svakoj puno puno srece!
Kad bude nekih novosti, javit cu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk



Hrabro dalje draga ❤️


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 07.10.2017., 18:18   #8505
Zp
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 07.10.2017., 19:01   #8506
Quote:
zp123 kaže: Pogledaj post
Trudilice, moja beta je i ovaj put negativna, prestala sam s utricima i sad cekam da m dode.
Malo cu se i maknuti odavde, nemam vam zapravo sta ni pisati kad ne mjerim bazalnu, ne piskim lh trakice, ne pratim sluz...moje je da popijem tablete, idem kod doktora i nakon svega izvadim betu.

Zelim vam svakoj puno puno srece! 😊
Kad bude nekih novosti, javit cu. 😉

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
ajoj baš mi je žao težak je to put kad zaglibimo, treba baš biti psihički jak u MPO vodama.
Ostale cure, želim vam svima da dalje od lh trakica i bazalne nećete trebati ići i da ćete uskoro sve imati plusiće, ali ako ne ide, nemojte se ustručavati potražiti pomoć. Ja sam potratila 3god vjerujuć da je sve u redu i da će biti a na kraju šipak, mogla sam do penzije tako a ništa se nebi desilo. No više je primjera da se primi bez problema u godinu dana tako da 2,3,4 ciklusa pokušavanja nije ništa strašno i puno Sretno svima!
Lena84 is offline  
Old 07.10.2017., 22:47   #8507
Zp drži se draga ..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 07.10.2017., 22:59   #8508
Zp nemam rijeci da te utjesim, saljem jedan zagrljaj..

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 07.10.2017., 23:00   #8509
Mene i dalje nekad pikne u jajniku... Sta to god znacilo...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 08.10.2017., 08:08   #8510
Jutro!
Nisam izdržala. Napravila jutros test (kinezića), 11.dpo. Negativan!
Mislim da sutra ni neću ponoviti, nego tek preksutra...
Razumijem cure kojima je sve to tlaka. I meni pomalo postaje, a tek 4. ciklus pokušavamo. Sve se svodi na čekanje te ovulacije, pa par dana akcije. Poslije mi se više ništa ne da. Čekam mengu i opet ispočetka...

Zadnjih dana me strašno bole ramena, vrat i glava. Moram se malo pokrenuti, vježbati. Sva sam neka zahrđala... A kao, ne želim se upisivati na neku aktivnost, jer očekujem da ću ostati trudna... I tako prolaze mjeseci...
kikica8888 is offline  
Old 08.10.2017., 08:18   #8511
Prilog 19059


evo cure 14 dpo, sad samo moram čekati i nadati se da će se održati..
mislim da ću odahnuti tek možda oko 10 tjedna,
ali iskreno već smo se pošteno uživjeli, mali je već birao imena, helikopter ili čokolada ovisno o spolu..

Zadnje uređivanje meritas : 09.10.2017. at 12:53.
meritas is offline  
Old 08.10.2017., 08:22   #8512
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Jutro!
Nisam izdržala. Napravila jutros test (kinezića), 11.dpo. Negativan!
Mislim da sutra ni neću ponoviti, nego tek preksutra...
Razumijem cure kojima je sve to tlaka. I meni pomalo postaje, a tek 4. ciklus pokušavamo. Sve se svodi na čekanje te ovulacije, pa par dana akcije. Poslije mi se više ništa ne da. Čekam mengu i opet ispočetka...

Zadnjih dana me strašno bole ramena, vrat i glava. Moram se malo pokrenuti, vježbati. Sva sam neka zahrđala... A kao, ne želim se upisivati na neku aktivnost, jer očekujem da ću ostati trudna... I tako prolaze mjeseci...
kikice, meni je 14 dpo, a vidi kako je svijetla i to sam morala gledati iz svih kuteva da vidim jel dobro vidim, rano je još..

a, za vježbanje te totalno razumijem jer i ja već mjesecima planiram na aerobik, imam česte vratobolje i križobolje, pa nikako..
iako me nitko ne spriječava da legnem na pod pred laptop i navalim
meritas is offline  
Old 08.10.2017., 08:39   #8513
meritas, čestitke od srca! Naravno da će sve biti ok! Ti si ona, slična meni po godinama, jedno dijete...? Znači ima nade i za nas starije?!
P.s. Navijam za čokoladu!


Znam da je malo rano za testić, ali eto, svi znate kakva je to nestrpljivost! U prvoj trudnoći sam test radila na dan očekivane menge, ali onda nisam uopće očekivala da sam trudna. Sad sam u neku ruku i neopterećena ishodom i željna još jednog djeteta. Zbrćkani osjećaji...

Počela sam jučer malo raditi vježbe za vrat, ali kad me počelo presjecati, sve sam zvijezde vidjela. Evo i sad sjedim s mobitelom u ruci, tipkam, a vrat u neprirodnom položaju... Sve je to utjecalo na takvo stanje.
kikica8888 is offline  
Old 08.10.2017., 09:09   #8514
Jutro!!!! kikice zao mi je.. i jako te dobro razumijem.. meni je 3 godine života otišlo u vjetar sjedeći kući jer sam čekala potencijalnu trudnocu koju ću iznijeti. Samo sam sve vise i vise padala u depru. Na kraju sam digla ruke od trudnoce zaposlila se. Hodala. U medjuvremenu i operirala. I preselila i Njemacku i svašta nešto. Grozno je to.

Meritas. Superrrr čestitke i neka je školska svih 9 mj


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 08.10.2017., 09:30   #8515
meritas čestitke, vidi se sjenica. neka se pojača

i moja s K je bila danima slaba i jedva vidljiva. već sam bila 18 dpo kad sam pišnula zadnji test i ni tda nije bila jednako tamna crtica

i već sam čekala biokemijsku opet, kad eto je još malo će imat 5 godina.


mi smo se jučer podružili


mislim da je to to za ovaj mjesec, što se "obavznog" sexa tiče, danas ćemo se neobavezno podružit
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 08.10.2017., 09:33   #8516
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
meritas čestitke, vidi se sjenica. neka se pojača

i moja s K je bila danima slaba i jedva vidljiva. već sam bila 18 dpo kad sam pišnula zadnji test i ni tda nije bila jednako tamna crtica

i već sam čekala biokemijsku opet, kad eto je još malo će imat 5 godina.


mi smo se jučer podružili


mislim da je to to za ovaj mjesec, što se "obavznog" sexa tiče, danas ćemo se neobavezno podružit


Super ste pokrili očekujemo plusic za cca 2 tjedna max


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 08.10.2017., 09:42   #8517
lilly, e baš tako. Sjediš, čekaš, svakim danom se nadaš... Vrijeme prolazi... Ja svako malo padam u depru, ali MM me izvuče, a i imam dijete, pa si ne mogu dopustiti takvo stanje. Ja sam se dugo mučila sa faksom, diplomirala u 30-ima, udala se, rodila 1. dijete... I onda sam naivno mislila kako ću naći posao u struci, pa lijepo nakon godinu-dvije ići na drugo dijete... Aha! Nit sam našla posao (ni u struci, ni van nje), nit mi se dogodila druga trudnoća. Sjedim kod kuće, čuvam dijete i žudim barem za odlaskom u trgovinu, da se malo psihički odmorim. Sad sam već očajna da bi išla raditi bilo što, ali opet je nekako taj "ali" u zraku. Ali možda mi se primi uskoro, pa ne mogu onda biti neodgovorna i otići s posla koji sam tek počela raditi... I tako, luda sam, ljuta, nezadovoljna. Da nemam dijete, pukla bi!

Uf, ispričavam se, morala sam malo izbaciti iz sebe ovu nakupljenu negativnu energiju! Svima nama dođe s vremenom...
kikica8888 is offline  
Old 08.10.2017., 10:27   #8518
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
lilly, e baš tako. Sjediš, čekaš, svakim danom se nadaš... Vrijeme prolazi... Ja svako malo padam u depru, ali MM me izvuče, a i imam dijete, pa si ne mogu dopustiti takvo stanje. Ja sam se dugo mučila sa faksom, diplomirala u 30-ima, udala se, rodila 1. dijete... I onda sam naivno mislila kako ću naći posao u struci, pa lijepo nakon godinu-dvije ići na drugo dijete... Aha! Nit sam našla posao (ni u struci, ni van nje), nit mi se dogodila druga trudnoća. Sjedim kod kuće, čuvam dijete i žudim barem za odlaskom u trgovinu, da se malo psihički odmorim. Sad sam već očajna da bi išla raditi bilo što, ali opet je nekako taj "ali" u zraku. Ali možda mi se primi uskoro, pa ne mogu onda biti neodgovorna i otići s posla koji sam tek počela raditi... I tako, luda sam, ljuta, nezadovoljna. Da nemam dijete, pukla bi!



Uf, ispričavam se, morala sam malo izbaciti iz sebe ovu nakupljenu negativnu energiju! Svima nama dođe s vremenom...


Potpuno kužim.. i sama sam bila u ogromnim deprama.. mogla sam si dozvoliti jer nažalost nisam imala ni jedno dijete.. pa me briga ako nije skuhano ili oprano.. nema tog muza ni mame koji su me mogli podignuti u tim danima.. meni je samo trebao kreveti i plakanje.. i konstantno tako.. dok nisam vidjela koliko gubim.. i potpuno promjenila pogled na život.. iskukaj se,isplaci i pokreni.. ne vrijedi čekati vjeruj.. uživaj u svom djetetu i muzu.. ispuni si život i beba će lakse doći


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 08.10.2017., 10:47   #8519
Hvala ti puno! Znam da nije kraj svijeta. Ako mi je suđeno, imat ću samo jedno dijete i to je ok! Pomalo je bezobrazno od mene ovdje kukati, kad se puno vas muči i sa prvim. Strašno mi je žao i svima bi vam sutra podijelila plusiće! Ali eto, nažalost ne ide svakome isto. Nekome ide brže, nekom sporije... Svi mi imamo svoje životne puteve i tako valda mora biti!

Inače sam zaista optimistična osoba, ali eto, nisam cijepljena od povremene depresije, pa mora i mene nekad strefiti! Sad sam malo bolje, pa idem hrabro dalje!

Lijepo se provedite cure ovu nedjelju. Sutra je novi dan i želim ovaj tjedan koji plusić!!
kikica8888 is offline  
Old 08.10.2017., 11:09   #8520
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
meritas, čestitke od srca! Naravno da će sve biti ok! Ti si ona, slična meni po godinama, jedno dijete...? Znači ima nade i za nas starije?!
P.s. Navijam za čokoladu!


Znam da je malo rano za testić, ali eto, svi znate kakva je to nestrpljivost! U prvoj trudnoći sam test radila na dan očekivane menge, ali onda nisam uopće očekivala da sam trudna. Sad sam u neku ruku i neopterećena ishodom i željna još jednog djeteta. Zbrćkani osjećaji...

Počela sam jučer malo raditi vježbe za vrat, ali kad me počelo presjecati, sve sam zvijezde vidjela. Evo i sad sjedim s mobitelom u ruci, tipkam, a vrat u neprirodnom položaju... Sve je to utjecalo na takvo stanje.


kikice, iste smo

prvo dijete odmah iz prvog nezaštićenog odnosa, za nepovjerovati, isto tako čekala izostanak menge za napraviti test i s iskrenim iznenadjenjem je bio pozitivan, zato smo se sada puno više mučili.. ovaj put je trebalo odnos imati puno više ciljano, a s prvim smo znali samo da su ' plodni dani '

i ja navijam za čokoladu!

ajme, gotovo je.. sad sam uživljena na max!

kikice, javi kakvo je stanje na trakici za 2-3 dana!
meritas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.