Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2004., 16:38   #1
Zematanje i pomicanje stvari u kući i sl.

Nećete vjerovati. Kabal. Preko noći. IZ jedne rupe preštekan u drugu. Nema šanse da je to učinio čovjek, živim solo. A i čula bih da je netko provalio u stan? I vidjela? I sumnjam da bi taj išao preštekavat kablove

Sjećam se da me jednom "duh" zaključao na balkon. Balkonska vrta su se jako teško zatvarala, da je to učinio čovjek morala bih čuti kako lupa njima. Vrata su se mogla zaključati samo iznutra. Kuća je bila prazna i zaključana.Nije bilo šanse da je to napravio čovjek.

Na kraju sam zvala starog koji je bio u vrtu da me dodje otključat.
Stari me došao otključat i nije mogao vjerovati ni on. Ja se nisam bojala.

Primjetila sam da mi povremeno nešto nestane. NPR. majica. Šiljilo. Ono....ne u smislu da zametnem stvar, jer nisam taj tip. Znam gdje mi što stoji, a i da nešto zametnem u stanu bi to vrlo brzo i našla.

Taj me fenomen u zadnje vrijeme sve više fascinira. Ne bojim se. Ne znam što da mislim. Imate li kakva iskustva? Jedno vrijeme su mi pucale sijalice, iz čista mira. Mislim da su duhovi,druge nema. Kužim to da mogu razbit sijalicu ili čašu, ali da nekaj NESTANE to ne kužim. Ili da preštekaju kabala.

Srećom nemam psihičkih poremećaja, jer da sam labilnija poludjela bih do kraja.
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 16:44   #2
Jednostavno. Ti mjesečariš
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 16:49   #3
Isključeno. Takve se stvari dogadjaju i kad nisam sama doma. To bi ukućani primjetili.

Dalje...?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 16:50   #4
A ak mjesečarim, kako sam sama sebe zaključala na balkon, a vrata se mogu zaključati samo okretanjem ključa u bravi i to IZNUTRA!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:38   #5
Pronađi si neko razumno jednostavno objašnjenje... i to je to.
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 14:42   #6
Quote:
eisenfaust kaže:
Pronađi si neko razumno jednostavno objašnjenje... i to je to.
PMS
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 15:15   #7
Poltergeist?
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 16:06   #8
Iako ovdje nema nitko ozbiljan za razgovor napisat ću svoje spoznaje.

S obzirom da me to prati iako sam se selila nekoliko puta logičan zaključak je da:

- ili ima veze samnom (ne s protorom, očito)
- ili ima veze s prostorom, a s obzirom da sam se nekoliko puta selila, to znači da to ima svaki prostor

Zaključak....?! Zanimljivo. Paralelna dimenzija, ja to sebi tako objašnjavam. Čitala sam kako se prošlost, sadašnjost i budućnost, odvijaju u istom trenutku na istom mjestu, samo u paralelnim dimenzijama. Tako moja majica slučajno završi u tom času u drugoj dimenziji i tamo ostane Ili se preklope dvije dimenzije pa vrat u ovoj ostanu zaključana

Eto, našla sam logično objašnjenje. Meni dost.
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 16:10   #9
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Iako ovdje nema nitko ozbiljan za razgovor

A poltergeist ti ne zvuči ozbiljno?

A ja bila ozbiljna, da ozbiljnija ne mogu biti. I još ostajem pri tome da je to najlogičnije objašnjenje.
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 16:40   #10
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Čitala sam kako se prošlost, sadašnjost i budućnost, odvijaju u istom trenutku na istom mjestu, samo u paralelnim dimenzijama.
Mikijev zabavnik svašta zabavnog napiše



paralelne dimenzije... Takve termine sam slušao u nindža kornjačama
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 16:49   #11
a to se događa uvijek u jednoj istoj kući ili ne?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 17:21   #12
Dogadja se u različitim kućama.

Možda sve imaju poltregeist? Valjda, svaka ima svoje duhove, dobre ili zle. Ovi nisu zli, samo im je dosadno
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 17:56   #13
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Paralelna dimenzija, ja to sebi tako objašnjavam. Čitala sam kako se prošlost, sadašnjost i budućnost, odvijaju u istom trenutku na istom mjestu, samo u paralelnim dimenzijama. Tako moja majica slučajno završi u tom času u drugoj dimenziji i tamo ostane Ili se preklope dvije dimenzije pa vrat u ovoj ostanu zaključana

Eto, našla sam logično objašnjenje. Meni dost.
Ovo za majicu i ja mislim da je tako nekako,
al ovo za vrata može biti i nešto drugo.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 20:19   #14
Na što misliš?


Brine me jedna glupa sitnica. U zadnje vrijeme (inače, nisam praznovjerna i sl.) osjetim povremeno u stanu neki neugodan miris. I to samo u jednom dijelu sobe dok korak dalje ništa. I to u različitim sobama. Iz čista mira, bez objašnjenja. Kako sam nepušač i stan je nov, nema nikakvih čudnih mirisa. Ovo se pojavi na 3-4 minute, na 2-3 kubna metra i nestane. Kako došlo tako ošlo.

To me uznemirava zato što sam negdje pročitala da je to prvi znak nekakve crne magije bačene na osobu. Ne želim i nisam praznovjerna iako sam imala prilike vidjeti da se ljudi time bave. Uvijek sam vjerovala da svojom osobnom aurom i energijom mogu obraniti sebe od takvih sra..a čak i ako bi se netko time i bavio.

S obzirom na moju inteligenciju i obrazovanje teško mi je uopće razmišljati o tako nečemu. No, bilo mi je teško i otići bioenergetičaru, ali mi je blio toliko slabo da sam ipak otišla. I od tad mi je bolje. On ništa nije komentirao....pretpostavljam da bi, da zna nešto o tome ili da eventualno nešto u tome ime.

Naime, kako sam dosta intuitivna primjetila sam da jako loše spavam, ne podnosim ili taj krevet ili položaj ili nešto...trpim česte glavobolje i sl., a što prije nije bio slučaj, dok se nisam doselila ovdje. U zadnje vrijeme osjećam se uznemireno i nesigurno i konstantno imam neki osjećaj kao da nešto pokušava atakirati na neki moj oklop (auru?) i imam dojam da to još drži, ali nisam sigurna zašto to osjećam. Ako se tako osjećam, možda se nešto i dogadja?

Ima li tko iskustva? Što mislite o ovim čudnim neugodnim mirisima?

Ja nisam išla u crkvu, ali razmišljam o tome da pozovem svećenika da posveti stan. Ne znam kako da tome pristupim, jer sam samo krštena, ali ne znam ništa o tome. Mislite li da bi pristao, kad mu to kažem?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 22:08   #15
Quote:
TsunamiGirl kaže: Pogledaj post
Na što misliš?


Brine me jedna glupa sitnica. U zadnje vrijeme (inače, nisam praznovjerna i sl.) osjetim povremeno u stanu neki neugodan miris. I to samo u jednom dijelu sobe dok korak dalje ništa. I to u različitim sobama. Iz čista mira, bez objašnjenja. Kako sam nepušač i stan je nov, nema nikakvih čudnih mirisa. Ovo se pojavi na 3-4 minute, na 2-3 kubna metra i nestane. Kako došlo tako ošlo.

To me uznemirava zato što sam negdje pročitala da je to prvi znak nekakve crne magije bačene na osobu. Ne želim i nisam praznovjerna iako sam imala prilike vidjeti da se ljudi time bave. Uvijek sam vjerovala da svojom osobnom aurom i energijom mogu obraniti sebe od takvih sra..a čak i ako bi se netko time i bavio.

S obzirom na moju inteligenciju i obrazovanje teško mi je uopće razmišljati o tako nečemu. No, bilo mi je teško i otići bioenergetičaru, ali mi je blio toliko slabo da sam ipak otišla. I od tad mi je bolje. On ništa nije komentirao....pretpostavljam da bi, da zna nešto o tome ili da eventualno nešto u tome ime.

Naime, kako sam dosta intuitivna primjetila sam da jako loše spavam, ne podnosim ili taj krevet ili položaj ili nešto...trpim česte glavobolje i sl., a što prije nije bio slučaj, dok se nisam doselila ovdje. U zadnje vrijeme osjećam se uznemireno i nesigurno i konstantno imam neki osjećaj kao da nešto pokušava atakirati na neki moj oklop (auru?) i imam dojam da to još drži, ali nisam sigurna zašto to osjećam. Ako se tako osjećam, možda se nešto i dogadja?

Ima li tko iskustva? Što mislite o ovim čudnim neugodnim mirisima?

Ja nisam išla u crkvu, ali razmišljam o tome da pozovem svećenika da posveti stan. Ne znam kako da tome pristupim, jer sam samo krštena, ali ne znam ništa o tome. Mislite li da bi pristao, kad mu to kažem?
odi nekome tko skida uroke. ne mora bit, ali preventivno.. ne škodi. i nije skupo, nego to treba obavit pa si mirna, onda ćeš vidit jesi li to eliminirala pa ćeš nam znat dat povratnu info.
Blueman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 11:39   #16
Thumbs up

Quote:
Blueman kaže: Pogledaj post
odi nekome tko skida uroke. ne mora bit, ali preventivno.. ne škodi. i nije skupo, nego to treba obavit pa si mirna, onda ćeš vidit jesi li to eliminirala pa ćeš nam znat dat povratnu info.
E da definitivno bih ti ovo preporučio,,,,,
ninjatrutel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 02:02   #17
Quote:
ninjatrutel kaže: Pogledaj post
E da definitivno bih ti ovo preporučio,,,,,
Nek ste joj odgovorili nakon 9 godina
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 20:19   #18
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Dogadja se u različitim kućama.

Možda sve imaju poltregeist? Valjda, svaka ima svoje duhove, dobre ili zle. Ovi nisu zli, samo im je dosadno
Poltergeist je vezan za osobu, ne za kuću

A jesi li pričala s V. Ivanovim o tome? (mislim, kad si već bila kod njega)

Quote:
TsunamiGirl kaže:


Ima li tko iskustva? Što mislite o ovim čudnim neugodnim mirisima?

Ja nisam išla u crkvu, ali razmišljam o tome da pozovem svećenika da posveti stan. Ne znam kako da tome pristupim, jer sam samo krštena, ali ne znam ništa o tome. Mislite li da bi pristao, kad mu to kažem?
Neugodan miris može biti znak bacanja uroka, ali kažu i prisutnosti nekih duhova . A ostali u kući, događa li se njima isto?
Pozovi svećenika ako misliš da će ti to pomoći, i ne samo svećenika...ima i drugih ljudi koji se bave time.
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 20:22   #19
Ozbiljno? Ja sam mislila da poltrgeist znači KUĆNI DUH.

Nisam, nije mi ulio dovoljno povjerenja.

Imaš protuprijedlog ili lijek?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 20:36   #20
Ima i kućnih duhova i onih koji se zaljepe za osobu.


Probaj naći nekoga tko će ti uljevati povjerenje. I kao što već rekoh, ako želiš ispričaj to svećeniku, a on će ti možda preporučiti nekoga tko se time 'bavi'. Ima takvih ljudi (svećenika) u svim religijama. Ili za početak probaj sama napraviti koji ritual zaštite.
(Molitve, ili nešto što ti je blisko)
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.