Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 07:47   #1601
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Zanimalo me da je je gospođa spavala na kauču i da nije mogla vidjeti sat sa tog mjesta. A ipak ga je vidjela u lucidnom snu.
Čekaj, kako možeš videti realni sat sa bilo kog mesta, ako spavaš?

@Liče iz varaždina:
Da, sve što ti nemaš u iskustvu je bullshit.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:03   #1602
neznam kad sam svjestan da sanjam i kad pokusavam nesto stvoriti u snovima uvjek se pocnem buditi i onda vise neide

a kad lucidno sanjam obicno su neke bezvezne nezanimljive stvari koje treba raditi ili nisu napravljene u zivotu...ponekad su neki snovi sa nadnaravnim sposobnostima ali opet se sve dogadja sve vezano uz ovaj svijet jos ne uspjevam otici u neke druge dimenzije svjesno kontrolirano...

ali najviše me ipak muči to buđenje ak postanem svjestan da sanjam
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 04:53   #1603
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Navika može biti buđenje minutu prije budilice. Ipak, ne radi se o navici ako se recimo danas namjeravaš probuditi bez budilice u 03:05, sutra u 00:40, a prekosutra u 02:22 i svaki puta ti uspije. Barem meni uspijeva.
Svaki put u minutu?
Meni uspijeva jedino kad se neko vrijeme budim u određenu uru.

Ili kad imam lagan san, a neki bitan događaj.Svejedno, rijetko kad baš u minutu.

Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
@Liče iz varaždina:
Da, sve što ti nemaš u iskustvu je bullshit.

Među zadnjim postovima:

Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Ja upala u san drugarici, tokom lucidnog sna.
Sutradan joj pričala šta je sanjala. Presekla se
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
I tako tokom cele te noći - sanjam dok u snu ne ugledam sat, primetim vreme, probudim se, pogledam - tačno je to vreme koje sam videla u snu na satu.
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Kad smo kod para, znam da gledam u šolju, sve pogađam
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Pa mogu.

Sanjam lucid, nađem "prolaz", kad prođem "osećam" da "tekstura" sna nije ista, osećam da je "svet sna" drugačiji nego moj, ugledam drugaricu u čamcu na reci, voljom se "prebacim" u čamac, pokušavam eksperimentisati i objasniti joj da sanja ali me ona ne sluša, čamac se prevrne, i scena se odjednom "ugasi" i ja se probudim.

Sutradan me zove drugarica, ta ista, kaže "e, sanjala sam te" ja kažem - znam, i ispričam joj (ona se šokne, ofkors)
I posle kad upoređujemo priče poklapaju se svi detalji.

Ušla sam joj u san
Nehotice, doduše, kad sam "prolazila" nisam znala u čiji san to ulazim.
Ovo sve, zbilja?
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 05:36   #1604
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Svaki put u minutu?
Meni uspijeva jedino kad se neko vrijeme budim u određenu uru.

Ili kad imam lagan san, a neki bitan događaj.Svejedno, rijetko kad baš u minutu.

Ovo sve, zbilja?
Sve je to normalno.Čim više iskusiš, više ćeš vjere imati. Čim više vjeruješ, više ćeš takvih iskustva doživljavati.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 10:48   #1605
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Ovo sve, zbilja?
Da.

A ne očekujem da mi veruješ, ne moraš
Ne pričam da bi neko verovao, nego da razmenim iskustva sa ljudima koji su imali slična - ako ih nađem.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 03:07   #1606
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post

ali najviše me ipak muči to buđenje ak postanem svjestan da sanjam
Vjerujem da će ti zvučati pomalo apsurdno (i meni je kad sam prvi puta čuo), ali kad malo razmisliš većina stvari u snovima i je takva. Kad počinješ osjećati da se budiš, lezi u samome snu na pod i idi spavati.
waterbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:30   #1607
Ima li načina da se NE sanja lucidno? Uopće?
__________________
The adventures I enjoy are usually of the literary nature.
Winnie Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:07   #1608
Pa ja prirodno jako rijetko sanjam lucidno. Kao da gledam film, sve se samo odvija. Tu i tamo skuzim da sanjam.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:56   #1609
Quote:
waterbird kaže: Pogledaj post
Vjerujem da će ti zvučati pomalo apsurdno (i meni je kad sam prvi puta čuo), ali kad malo razmisliš većina stvari u snovima i je takva. Kad počinješ osjećati da se budiš, lezi u samome snu na pod i idi spavati.
HM...zanimljivi savjet
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:23   #1610
MENI SE Nedavno desilo sljedece.

Spavam. Odjednom cujem, osjetim neko lagano zujanje u usima i osjecam kako izlazim iz vlastitog tijela ali nesto me sprijecava , neka sila, da uspijem skroz i da idem negdje. Samo sam lebdila iznad svog tijela.

?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:27   #1611
ma takav slican problem se cesto javlja da se nemozes odvojiti od tjela to je normalno...budes uspjela s vremenom
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:30   #1612
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
ma takav slican problem se cesto javlja da se nemozes odvojiti od tjela to je normalno...budes uspjela s vremenom

vidim nize temu astralna projekcija. znam nesto o tome . ne znam zasto sam postala na lucidno sanjanje.

tell me more.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:34   #1613
ma slicno ti je to sve... taj dio odvajanja duha od tjela je najtezi...moze te poceti sve grciti u misicima kao da budes poletjela a guzica ti se drzi za krevet i osjecas da te nesto vuce u zrak a nemozes nikak osloboditi to...to je taj najtezi dio...radi straha ili mentalnih blokada
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:36   #1614
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
ma slicno ti je to sve... taj dio odvajanja duha od tjela je najtezi...moze te poceti sve grciti u misicima kao da budes poletjela a guzica ti se drzi za krevet i osjecas da te nesto vuce u zrak a nemozes nikak osloboditi to...to je taj najtezi dio...radi straha ili mentalnih blokada
JA SAM lebdjela iznad svog tijela i nisam osjecala nikakav strah. on se desio samo kada mi se desila paraliza sna. to je bilo grozno.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:40   #1615
A dobro ak si se odvojila lagano od tjela jos uvjek te nekej drzalo sigurno...neke psihicke blokade najvjerojatnije nedovoljno vjere da mozes dalje
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:43   #1616
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
A dobro ak si se odvojila lagano od tjela jos uvjek te nekej drzalo sigurno...neke psihicke blokade najvjerojatnije nedovoljno vjere da mozes dalje
KOJE SAM SRECE desiti mi se opet nece. isto je bilo i sa paralizom sna . iako je bilo strasno, iskustvo bi svakako ponovila.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:47   #1617
ma bude se dogodilo opet...sigurno...mozes si i izvjezbati to...
mene isto to muci bezvezne takve stvari isto...
bas neki dan kad sam bil svjestan da sanjam nisam mogel nist raditi kaj zelim bil sam potpuno isti ko sad i sve je bilo koda da sam samo na nekom drugom mjestu takav kakav jesam...
i probal sam raditi neke nadnaravne stvari kak inace i nist nisam mogel bas nist...samo znati da sanjam i biti takav kakav sam i sad...

naj frustrirajuci lucidni sad dosad mi je to bil... razmisljal sam jos u snu zakej neide nist i nist...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:56   #1618
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
ma bude se dogodilo opet...sigurno...mozes si i izvjezbati to...
mene isto to muci bezvezne takve stvari isto...
bas neki dan kad sam bil svjestan da sanjam nisam mogel nist raditi kaj zelim bil sam potpuno isti ko sad i sve je bilo koda da sam samo na nekom drugom mjestu takav kakav jesam...
i probal sam raditi neke nadnaravne stvari kak inace i nist nisam mogel bas nist...samo znati da sanjam i biti takav kakav sam i sad...

naj frustrirajuci lucidni sad dosad mi je to bil... razmisljal sam jos u snu zakej neide nist i nist...
ma znam da bude.

kada sam bila mala djevojcica spavala sam i probudila se. sjedila sam na podu. oko mene su bila nekakva bica ali ja sam se malo bojala otvoriti oci da vidim tko su oni. po podu sam se vrtila uzasnom brzinom zajedno s njima. nije me bilo <previse strah> . cudno jako. to nikad necu zaboraviti.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:59   #1619
ma kad si mali nemas puno strahova...strahovi nastaju kak te okolina ogranicava sve vise
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 01:05   #1620
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
ma kad si mali nemas puno strahova...strahovi nastaju kak te okolina ogranicava sve vise
ogranicavas sam sebe a ne okolina. osim ako ti je eventualno stalo da tudeg misljenja.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.