Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 15:00   #1
Poliklinika Ligament

Je li netko bio u spomenutoj poliklinici? Bave li se samo sportskim ozljedama, lomovima i sl. ili i problemima kralježnice?
Od čega se sastoji prvi pregled (obzirom na cijenu)?
U čemu se razlikuje terapija u odnosu na "klasičnu" fizikalnu terapiju?
nefretiti00 is offline  
Old 18.06.2007., 15:10   #2
bila sam ja
letila sam jedan kat po štengama, netko je prolio nekakvu sluzavu gadost koja se na maramoru nije vidjela
sjebala rame i nadlakticu
prvi pregled je bio podosta detaljan a uključivao je i ultrazvuk , morala sam to i poslikat pa sam taj dio obavila u bolnici
nisam niš zdrobila, samo sam se nategnula i imala hematomčić veličine kokošjeg jajeta u dubini, nis mogla vozit skoro 2 mjeseca
obavila više različitih terapija, neke su mi šenkali

poslala tam kolegicu nakon kaj je zdrobila koljeno na skijanju, praktički ju je spasil od operacije

znam još nekoliko ljudi koji su tam išli i svi su bili super zadovoljni
jedna od žena ima dost velikih problema s kralježnicom, nije da ona meni nije rekla kakvih ali sam ja zaboravila kakvih pa ti ne mogu niš detaljnije reć kaj joj lijeći

stjepko
polly is offline  
Old 18.06.2007., 15:48   #3
Thanks na brzom odgovoru
Ajde molim te malo detaljnije o terapijama koje si prošla i cijenama (na PM)
nefretiti00 is offline  
Old 18.06.2007., 15:53   #4
imaju oni neku stranicu na netu il nešto? već se mjesecima mučim s poluinvalidnom i bolnom šakom koju mi doktori u bolnici nikako ne znaju riješit i mislim da ću otić privatno jer ovo više nema smisla...
Aberzeiah is offline  
Old 18.06.2007., 15:54   #5
Quote:
nefretiti00 kaže: Pogledaj post
Thanks na brzom odgovoru
Ajde molim te malo detaljnije o terapijama koje si prošla i cijenama (na PM)
ne treba pm, moj slučaj je bio prije nekih 4-5 godina i ja ti se danas stvarno cijena više ne sjećam
terapije su uključivale ultrazvuk, masaže, struju i još nekaj
obzirom da to kod mene nije bilo ništa što zahtijeva stalni tretman, ja tamo od tada nisam bila
znam neke koji idu redovno, ali ih ne mogu baš pitati za bilo kakve detalje

jako su svi ljubazni, dragi i normalno se ponašaju
ja sam bila jako zadovoljna
ali za detalje ćeš ipak morati pričekati da ti se netko drugi javi
polly is offline  
Old 18.06.2007., 15:55   #6
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
imaju oni neku stranicu na netu il nešto?...
mislim da ne
nalaze se u domu sportova
polly is offline  
Old 21.06.2007., 08:56   #7
Lightbulb

Quote:
nefretiti00 kaže: Pogledaj post
Je li netko bio u spomenutoj poliklinici? Bave li se samo sportskim ozljedama, lomovima i sl. ili i problemima kralježnice?
Od čega se sastoji prvi pregled (obzirom na cijenu)?
U čemu se razlikuje terapija u odnosu na "klasičnu" fizikalnu terapiju?
bok!
ja sam ti bila u LIGAMENTU! Prije tjedan dana sam završila sa svojom terapijom! Ljudi unutra su stvarno predobri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Što se tiće para skupi su, al stvarno vrijedi! Pregled ti je 500 kn radi ultrazvuk i sve ti detaljno objašnjava što ti se pomaklo ili treba "sanirati" što ti preporuča da radiš itd.......
Terapije tri koštaju oko 350 do 300 kn ovisi koliko ih imaš! Traje 1 sat i to masaža ,laser, struja ,magnet i po potrebi nakon masaže leđa ti još ostavi lapu da ti to još sve grije. Nakon toga ideš kod jednog dragog dečka koji će ti namjestit kosti ili kralježnicu. Nakon terapija imat ćeš još i vježbe koštaju ti 100 kn.
Stvarno nećeš pogriješit ako odeš tamo.
BUBAČ7 is offline  
Old 21.06.2007., 11:48   #8
Thanks , evo baš se spremam idući tjedan do njih pa ću vidjeti što će reći

Broj dana terapije određuju otprilike kod prvog pregleda ili te dr prati i dalje pa onda vidi koliko točno treba?
nefretiti00 is offline  
Old 21.06.2007., 12:20   #9
Kaže ti odmah na početku koliko ih trebaš. Preglede imaš skoro svaki peti put i onda vidi kako napreduješ pa onda određuje dalje terapije ili vježbe!
BUBAČ7 is offline  
Old 21.06.2007., 13:07   #10
u ligamentu je sve super, mog sina su sad već drugi put spasili od jakih bolova u kralježnici i stopalu, imaju super terapije i manipulacije, nama je doktor Puljiz preporučio i neke preglede koji se kod njih ne obavljaju i uputio nas kod drugog liječnika kad je vidio da mu uz terapije trebaju i lijekovi.
Za svaku pohvalu! Jesu skupi ali stvarno znaju pomoći.
mama_zg is offline  
Old 21.06.2007., 13:41   #11
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
Kaže ti odmah na početku koliko ih trebaš. Preglede imaš skoro svaki peti put i onda vidi kako napreduješ pa onda određuje dalje terapije ili vježbe!
kod mene je isto tako bilo



pa sad, meni se čini da su sa cijenama kak i ostali u zagrebu
samo što njihov odnos vrijedi daleko više
a i pošteno daju račune što poneki privatnici pokušavaju izbjeći, pa se onda fino ti računi stave u poreznu prijavu i na kraju je trošak ipak nešto manji
polly is offline  
Old 21.06.2007., 14:07   #12
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
kod mene je isto tako bilo



pa sad, meni se čini da su sa cijenama kak i ostali u zagrebu
samo što njihov odnos vrijedi daleko više
a i pošteno daju račune što poneki privatnici pokušavaju izbjeći, pa se onda fino ti računi stave u poreznu prijavu i na kraju je trošak ipak nešto manji
Ja sam ti kod njih bila 5 mjeseci!!! U početku svaki dan poslje 3 put tjedno pa onda 2 i na kraju 1 put na tjedan. Kad sam završila sa zadnjom vježbom zamolila sam ih R1 i bez ustručavanja su mi napisali!!!!
Super mi je bilo što se ponašaju sa tobom kao da ste best frendovi i sada si došao na trač partiju a ne da te malo ravnaju!!!!! Svaka im čast!!!!
BUBAČ7 is offline  
Old 25.06.2007., 03:31   #13
Quote:
Nakon toga ideš kod jednog dragog dečka koji će ti namjestit kosti ili kralježnicu.
kiroprakticar??
maler is offline  
Old 27.06.2007., 09:14   #14
Quote:
maler kaže: Pogledaj post
kiroprakticar??
DA UVIJEK NA KRAJU TE MALO IZRAVNAJU NAKON MASAŽA I SVIH TERAPIJA
BUBAČ7 is offline  
Old 28.05.2010., 09:32   #15
Quote:
polly kaže: Pogledaj post

poslala tam kolegicu nakon kaj je zdrobila koljeno na skijanju, praktički ju je spasil od operacije

znam još nekoliko ljudi koji su tam išli i svi su bili super zadovoljni


stjepko
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Old 03.06.2010., 19:19   #16
Dižem temu.
Zanima me treba li doć s nekim slikama, rendgenima i sl, ili ti oni to tamo sve naprave?
Kako uopće uspostavljaju dijagnozu? Slikaju? MR?
TincH is offline  
Old 03.06.2010., 21:09   #17
sve u vezi ove klinke, doba ili loša iskustva sa liječnicima tamo...molim da nastavite na stickanom topicu "Tražim liječnika..."
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.