Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2013., 13:15   #201
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Postoji li ikakva literatura na temu konfiguracija?

Može i na engleskom, njemačkom, talijanskom ili španjolskom. Svejedno.
Imaš od Tierney-a: Dynamic of aspect analysis i od Jansky: Interpretacija aspekata nezz točan naziv na engleskom

Janskog imaš na scribd za skinuti, a Tierney-a sam vidjela na puno mjesta.
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 13:25   #202
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Postoji li ikakva literatura na temu konfiguracija?

Može i na engleskom, njemačkom, talijanskom ili španjolskom. Svejedno.
imaš odličnu knjigu "Aspekti i osobnost" od Karen Hamaker Zondag, tu piše dosta i o konfiguracijama
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 13:57   #203
Quote:
LillyVanilly kaže: Pogledaj post
Imaš od Tierney-a: Dynamic of aspect analysis i od Jansky: Interpretacija aspekata nezz točan naziv na engleskom

Janskog imaš na scribd za skinuti, a Tierney-a sam vidjela na puno mjesta.
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
imaš odličnu knjigu "Aspekti i osobnost" od Karen Hamaker Zondag, tu piše dosta i o konfiguracijama
Hvala.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 16:16   #204
Je li ikome poznato da se netko bavio asteroidima i uobličio ta svoja razmišljanja u knjigu? A da nisu samo Ceres, Juno, Pallas i Vesta.
Konkretno, zanima me Urania, ali i drugo bi bilo poželjno. Uspjela sam naći samo neku Felberovu knjigu na tu temu...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 16:31   #205
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Je li ikome poznato da se netko bavio asteroidima i uobličio ta svoja razmišljanja u knjigu? A da nisu samo Ceres, Juno, Pallas i Vesta.
Konkretno, zanima me Urania, ali i drugo bi bilo poželjno. Uspjela sam naći samo neku Felberovu knjigu na tu temu...
imaš..
knjiga Demetra George & Douglas Bloch "Asteroidi - boginje u astrologiji" izdanje Esotheria Beograd 2007.god.

ja sam je našao u knjižnici Nova arka u Tkalčićevoj 44 u Zagrebu

temeljita i detaljna knjiga u 14 poglavlja opisuje spomenuta 4 i još nekoliko važnijih, među inima i Uraniu .. princip nadahnutog znanja
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 16:45   #206
Quote:
jedrilicar kaže: Pogledaj post
imaš..
knjiga Demetra George & Douglas Bloch "Asteroidi - boginje u astrologiji" izdanje Esotheria Beograd 2007.god.

ja sam je našao u knjižnici Nova arka u Tkalčićevoj 44 u Zagrebu

temeljita i detaljna knjiga u 14 poglavlja opisuje spomenuta 4 i još nekoliko važnijih, među inima i Uraniu .. princip nadahnutog znanja
Mislim da sam vidjela tu knjigu, ali sam po opisu sadržaja zaključila da obrađuje samo te 4...
Hvala puno.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 16:54   #207
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Mislim da sam vidjela tu knjigu, ali sam po opisu sadržaja zaključila da obrađuje samo te 4...
Hvala puno.
ove druge spominje samo u par crtica svakog..
ja sam skloniji tradicionalnoj astrologiji, pa ugl ne rabim ni ova 4 iako imaju smisla..
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 16:55   #208
Joan McEvers i Marion March - definitivno najbolje knjige
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 17:03   #209
Quote:
jedrilicar kaže: Pogledaj post
ove druge spominje samo u par crtica svakog..
ja sam skloniji tradicionalnoj astrologiji, pa ugl ne rabim ni ova 4 iako imaju smisla..
Onda više mogu naći po internetu...
Nema veze, u svakom slučaju mi ostaje ova koju sam već našla, ako nema ništa drugo.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 14:35   #210
Pozz ekipa..

Zanima me je li itko kupovao knjige od autorice Karin Baloh, izdavane su 4 knjige Vodeni/Vatreni/Zemljani/Zračni znakovi.
Ako je netko čitao, da napiše da li su knjige kvalitetne i sadržavaju nešto poučno, ili je bezveze naklapano

Pitam da vidim isplati li se kupovati..

evo link, kako izgledaju.. http://www.24sata.hr/lifestyle/sazna...-o-vama-309183
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 23:36   #211
Uran, Neptun i Pluton u tranzitu:


http://www.maryshea.com/choices.pdf
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 12:20   #212
Lijepo bih vas sve zamolila da mi preporučite neku knjigu (ili knjige) o astrologiji iz koje se može puno naučiti. Već dulje vrijeme želim se početi baviti astrologijom i tumačenjima jer me jako zanima, ali ne znam odakle bih počela, tj znam, ali nemam materijal iz kojeg bih učila. U obzir dolazi i više knjiga, sve na engleskom i hrvatskom. Ne želim se time baviti profesionalno, već čisto za svoju dušu, da znam očitati svoju natalnu kartu, i eventualno kojem prijatelju/prijateljici ako to žele.

Hvala vam svima unaprijed.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 22:35   #213
Postoji li u našoj zemlji knjižara koja ima u ponudi ovakvu literaturu?
Ja ne volim downloadati knjige, i sve sam naručivala iz drugih država. Trebam li nastaviti?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 10:28   #214
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Postoji li u našoj zemlji knjižara koja ima u ponudi ovakvu literaturu?
Ja ne volim downloadati knjige, i sve sam naručivala iz drugih država. Trebam li nastaviti?

C.G.Jung:Psihologija i Alkemija u Zagrebu se može naći u Gradskim knjižnicama, prodaje se u Superknjižari,dok Megi Hajd -Jung i Astrologija moguće je naći u Novoj Arki ili u Antikvarijatima.Pitanje je cijene, da li je jeftinije naručiti preko Amazona ili nekog drugog dobavljača ili kupiti u našim knjižarama.
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 16:15   #215
Ima li neko preporuku za kakav dobar tekst/knjigu o sinastriji i karmi/prošlim životima?
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 19:58   #216
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ima li neko preporuku za kakav dobar tekst/knjigu o sinastriji i karmi/prošlim životima?
1. Martin Sulman - Karmička astrologija 1, 2, 3 (može se skinuti s interneta na scribd.com)
2. Dohrotee Koechlin de Bizemont: Karmička astrologija (također, na scribd.com)
3. A. imširagić: Četiri kapije karme
myrra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:59   #217
ima li netko knjigu od sue tompkins" astrology of aspects " ? ne mogu je skinuti sa scribda :-(
lothriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 19:04   #218
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ima li neko preporuku za kakav dobar tekst/knjigu o sinastriji i karmi/prošlim životima?
Pluto: The evolutionary journey of the soul

i drugi dio

The soul's evolution through relationships od Jeffa Greena
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 14:08   #219
Ima li netko SVE lekcije Kepler instituta... nešto ovakvo npr:
http://rs.keplerunited.org/predmeti/...ansije%202.pdf

Samo što meni fale lekcije 3,4,5,20,27.30,31,33,39...
Sve ostalo (od 1-40) sam uspjela naći na netu, ove nikako ne mogu "izguglat"...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 11:28   #220
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ima li netko SVE lekcije Kepler instituta... nešto ovakvo npr:
http://rs.keplerunited.org/predmeti/...ansije%202.pdf

Samo što meni fale lekcije 3,4,5,20,27.30,31,33,39...
Sve ostalo (od 1-40) sam uspjela naći na netu, ove nikako ne mogu "izguglat"...
Sve ove nabrojane i meni fale, sve ostale imam, što znači da možda nisu niti ponuđene - jednostavno ih nema za "skinut".
Imam i neke s treće godine učenja ali jako malo i isto na "preskokce".
KASIOPA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.