Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 20:11   #181
Quote:
pure evil kaže: Pogledaj post
fala na odgovorima curke
moram si i ja dosta grilonki nabavit
i počet nosit haljine i suknje to već pričam odavno pa nikak da počnem
Evo i ja se pridružujem u nošenju suknjica od večeras
Jedino još nisam sigurna dal da idem u jednim gustim čarapama ili obučem dupli par (s obzirom da je padao snijeg popodne )
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:22   #182
isuse bože ja bum danas van u gležnjačama na tanku petu, dva para najlonki u boji kože i jedne crne s točkama i natom, također prozirne, kratku satensku haljinicu bez naramenica nisam normalna
naravno prek toga kaput do koljena ispod kojeg bum 3 kardigana s dugim rukavima

inače se oblačim jako puno slojevito i nosim ravne kožne čizme, pogotovo uz ovaj snijeg, hlače rijetko nosim ali zato nosim uvijek grilonke+pamučne debele tajice+2 para termo čarapa, i preko 100 slojeva suknji, haljini, dugih majica i kardigana ^^
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:28   #183
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
isuse bože ja bum danas van u gležnjačama na tanku petu, dva para najlonki u boji kože i jedne crne s točkama i natom, također prozirne, kratku satensku haljinicu bez naramenica nisam normalna
naravno prek toga kaput do koljena ispod kojeg bum 3 kardigana s dugim rukavima

inače se oblačim jako puno slojevito i nosim ravne kožne čizme, pogotovo uz ovaj snijeg, hlače rijetko nosim ali zato nosim uvijek grilonke+pamučne debele tajice+2 para termo čarapa, i preko 100 slojeva suknji, haljini, dugih majica i kardigana ^^
Kako ideš piškiti u toliko pari robe na sebi
Mislim vani u kafiću, pa jedne čarape, druge, tajice...
Ma zezam se se malo. Stvarno je dobro zahladilo,treba se dobro i toplo obuć.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:49   #184
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Kako ideš piškiti u toliko pari robe na sebi
Mislim vani u kafiću, pa jedne čarape, druge, tajice...
Ma zezam se se malo. Stvarno je dobro zahladilo,treba se dobro i toplo obuć.
a eto nekako
treba mi 5 minuta da potrpam to sve natrag na sebe, pa cure koje čekaju na wc malo pizde al boli me kuki
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 21:14   #185
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
a eto nekako
treba mi 5 minuta da potrpam to sve natrag na sebe, pa cure koje čekaju na wc malo pizde al boli me kuki

A dakle ti si jedna od onih kojima se ja čudim što kojeg boga toliko dugo stoje u kabini
Ne bi mi nikada pao na pamet problem sa višestrukim čarapama
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 21:22   #186
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post

A dakle ti si jedna od onih kojima se ja čudim što kojeg boga toliko dugo stoje u kabini
Ne bi mi nikada pao na pamet problem sa višestrukim čarapama
hahaha da nezgodno je to, još treba sve potkošulje potrpat unutra a da ne bude onak nagruvano pa da izgleda ko da imam izbočine po dupetu i trbuhu
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 00:19   #187
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
a radim na takvom mjestu gdje su traperice najpraktičnije. rekla sam, kad promijenim posao, neću se skidati iz haljina i sukanja. i štikli koje sam skupila dosad.
Zvucis kao i ja
I ja cekam promjenu radnog mjesta da napokon izgledam kao zensko i da sva divna odjeca umom ormaru dobije svoju priliku
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 23:29   #188
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Slažem se s curama za suknje - meni u debljoj suknji ili haljini s dobrim girlonkama (možda čak duplim) i čizmama do koljena nije ništa hladnije nego u hlačama.
meni je. možda je stvarno subjektivno, možda je ta hladnoća u glavi.
mda, duple čarape, ili grilonke+ tajice moš mislit - pa ja i ispod hlača obučem duple čarape. ne dam se uvjetir da mi je u duplim grilonkama i suknji toplije nego u duplim grilonkama i hlačama!
jedino, nisam probala još vunene ili one debele štofaste suknje, moram to probat, možda stvarno grije. nisam se ja zgrozila onoj curi na stanici zbog haljine kao takve nego je to bila neka haljina kombine tipa, majketi, neki tanki staenić s čipkastim rubom se vidio - ne može ti u tom bit toplo da 5 pari grilonki obučeš!

u petak sam išla van. i to na koncert, dakle znala sam da će mi unutra biti vruće u svemu osim u kr. rukavima. dolje čizme, štrample+dokoljenke i traperice. gore košuljica kr. rukava, tanja vestica dugih rukava + debela plišana jaknica na cif s kapuljačom. šal, kapa, rukavice, jakna popun tipa.
smrzla sam se k'o pičkica, a unutra nije bilo garderobe pa sam sve te silne veste i majice i jaknetinu teglila okolo

jesam spomenula da mrzim zimu?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:23   #189
ee curke .. evo vidim da se ovdje raspravlja kak ljepse oblacit pa svi pricaju kao kombiniraj boje nezz i te stvari..

pa bi ja da malo napisete vase kombinacije odjece..

prm.

1. niske tenisice, rifle dugacke onak ravne, da nisu bas mrkva, onda gore obicna majica kratkih rukava i crni onak mal deblji prsluk.. i nzn kad se to ljepo skombiniraju boje mslm da je sasvim uredu kombinacija? (il sam opet fuljala )

pa ak mozete napisati vase neke dobre kombinacije,.. al probajte koristiti svakakvu odjecu,.. idite u detalje cak i na glavu sta stavljate.. ak stavite recimo dok je zima.. umjesto kape stavite ono kao velike slusalice
MAKY<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:28   #190
Quote:
MAKY<3 kaže: Pogledaj post
ee curke .. evo vidim da se ovdje raspravlja kak ljepse oblacit pa svi pricaju kao kombiniraj boje nezz i te stvari..

pa bi ja da malo napisete vase kombinacije odjece..
Prvi korak je da nađeš svoje boje, pa onda krojeve koji "rade" za tebe, treći da si napraviš neki okvirni popis stvari koji ti trebaju i onda se igraš
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:38   #191
Da...i ja imam isti problem....i mogu se jakooo fokusirati na ono "sto je na nekome super uobicajeno, na meni je presvecano"...Tako razmisljam i za fax,i za kino i za kavu i za grad...jednostavno mislim da i u najbobicnijm trapericama, smedoj majici i ispod bjela kosuljica, smeda torba i smeda jakna izgledam rpesvecano za kino npr, i onda dodem u kino...vidim nekoga isto tako u crnoj i pojedem se. Od uvijek sam bila uvijek u trapericama, ali sam super torbama...i dan danas kupim super torbu, jer mi je to no.1, ali ljudi moji ja uzmem jednu kombinaciju i ne sidam se iz nje. Npr kombinacija sa salom i nekom jaknom i ja cijelu zimu mogu tako rpovest obucena...ni ne skuzim da je zima prosla dok ne zatopli da se skinem u kratke rukave. Imam dosta majica...koje uopce ne nosim, uvijek mjenjam isto. I sada sam u problemu, volejla bih si kupiti nove stvari a nemam para, niti moji imaju da mi daju. Sada cete reci da zaradim tako sto prodam stare - probala sam i neide, i na internetu i caspisi i forum pod starim nickom i nitko nista. Zaviri kod mame i bake u ormar - nista od toga, moja mama je bas totalno elegantan stil jer joj je takav posao a i da kod bake zavirim sta se tice nakita, marama il tako nes...isto nista od toga, jer nema tako toga. Po meni majica moze biti super ako je i obicna uz neki modni dodatak...al jbg najobicnije debele crne narukvice u nasim assesorizima su 50,60 kn a ja az te pare kupim majicu! U RI stvarno nema ducan sa jeftinim nakitom...niti robom...torbe uvijek nadem jeftine. Must have za dobar izgled su mi kao dobre cipele(cizme), torba, jakna..sada trenutno imam jaknu...cizme ispod 300 kn necu nac, a torbu recimo 150-200, ali ja nemam ni toliko i sto da radim sada? Kako da se dobro obuce netko tko nema financija za to? Sta da radim sa starim nakitom posto imam masu visecih nausnica koje nisu za svaki dan a ja ih vise uopce nesmijem nosit? Majica imam puno ali su bzvz, hlace takoder? Prekrojit...nisam bas tako dobra sa svojim rukama. A i sada bih vise nesto smede, sivo, crno, boje pjeska...a to bi sada svi pa je sve to skuplje
Eto...molim pomoc
kaktus_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:26   #192
sigurno imas robe koju bi mogla iskoristit - probaj, kombiniraj.
mozda neka kombinacija koja ti nije na prvu kul, kasnije se pokaze odlicna.
al to ne znas dok ne izneses takvu kombinaciju.
ako odes u toj kombinaciji u kino, i to se pokaze lose, nebus to vise nikad nosila u kino i to je to. idemo dalje
a sto se tice obnove garderobe predlazem frendice, ti njima das svoj komad robe koji ne nosis, one tebi svoj itd.
ninjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:53   #193
čula sam jedan odličan savjet vezan uz ovu temu, a to je- ukoliko se osjećaš smiješno ili nelagodno u onome što si obukao, tada znaš da to nebi trebao ni nositi..
sweetpea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.