Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2009., 14:03   #1
Miljenko Kniewald Radio 101

Zna li netko sta se jucer dogadjalo na Radiu 101, odnosno u njegovoj emisiji "One Man..." od 14 - 16 sati? Zrinka je samo rekla da Miljenko tu emisiju vise nece voditi a komentar je bio samo "bez komentara". Znaci ako je netko slusao jucer Miljenka od 14 - 16 sati u emisiju "One Man Music Show" neka nas obavijesti sto se dogodilo odnosno sta je on to tako strasno rekao. Hvala.
enigmaforce is offline  
Old 21.11.2009., 14:37   #2
Quote:
enigmaforce kaže: Pogledaj post
Zna li netko sta se jucer dogadjalo na Radiu 101, odnosno u njegovoj emisiji "One Man..." od 14 - 16 sati? Zrinka je samo rekla da Miljenko tu emisiju vise nece voditi a komentar je bio samo "bez komentara". Znaci ako je netko slusao jucer Miljenka od 14 - 16 sati u emisiju "One Man Music Show" neka nas obavijesti sto se dogodilo odnosno sta je on to tako strasno rekao. Hvala.
mda?
ma to mi je baš žao, jer ta 101 ica je važna za neku ravnotežu- koliko toliko.
valjda će se dogovoriti, pa nisu valjda i oni šupci uplašeni
vita_jela is offline  
Old 21.11.2009., 14:48   #3
Pa, koliko sam ja shvatila s topica na Ostalim medijima, rekli su mu da odjebe prije nego je jučer novu upravu u eter nazvao idiotima , tak da nije maknut zbog jučerašnje emisije

Usput, Kniewald je razijski muzički urednik, zašto bi se o njemu pričalo ovdje? Možete svratit na topic o stojedinici malo niže
Silajn is offline  
Old 21.11.2009., 15:13   #4
Meni je Miljac baš bio faca.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Old 21.11.2009., 15:18   #5
istina je ta da ga je smijenila udba
schmrtz


jebeno ne vjerujem da je na politici otvoren topic o tome
lucca is offline  
Old 21.11.2009., 15:19   #6
upoznao lika normalan i ok čovjek
morino is offline  
Old 21.11.2009., 15:20   #7
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Meni je Miljac baš bio faca.
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
upoznao lika normalan i ok čovjek
Deca draga...
Silajn is offline  
Old 21.11.2009., 15:25   #8
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Deca draga...
U čemu je problem?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Old 21.11.2009., 15:51   #9
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
U čemu je problem?
Možda u ničem Aj mi prvo napiši zašto misliš da je faca
Silajn is offline  
Old 21.11.2009., 16:20   #10
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Možda u ničem Aj mi prvo napiši zašto misliš da je faca
Dobro, kaj je ovo danas? Dečije ćoše?
Aj ti!
Aj ti!
Sviđa mi se njegov način vođenja i bira dosta dobru mjuzu.
AJ TI!!!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Old 21.11.2009., 16:28   #11
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Dobro, kaj je ovo danas? Dečije ćoše?
Aj ti!
Aj ti!
Sviđa mi se njegov način vođenja i bira dosta dobru mjuzu.
AJ TI!!!
Sori, stvarno sam kreten

Meni je njegov način vođenja dozlaboga iritantan, mjuza je ionak onakva kakvu su mu odabrali ovdašnji distributeri i stavili mu je u ruke (od novije), a reciklaža reciklaže što se starije tiče.
No, bez obzira, ukusi se razlikuju, mislila sam prvenstveno na to kaj je čak i bez ikakve upućenosti u radijske odnose sasvim jasno da nešto opako nije štimalo dok je on bio urednik redakcije

Molim moderatore da ovo nadoštukaju na raspravu o 101 na Ostale medije, ovo baš nema smisla.
Silajn is offline  
Old 21.11.2009., 17:19   #12
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
upoznao lika normalan i ok čovjek
i ja ga znam jako je ok, ali kao voditelj mi je malo dosadan
conan12 is offline  
Old 21.11.2009., 17:20   #13
Prebacujem na za to predviđen pdf...
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 21.11.2009., 19:40   #14
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Meni je njegov način vođenja dozlaboga iritantan, mjuza je ionak onakva kakvu su mu odabrali ovdašnji distributeri i stavili mu je u ruke (od novije), a reciklaža reciklaže što se starije tiče.
No, bez obzira, ukusi se razlikuju, mislila sam prvenstveno na to kaj je čak i bez ikakve upućenosti u radijske odnose sasvim jasno da nešto opako nije štimalo dok je on bio urednik redakcije

Molim moderatore da ovo nadoštukaju na raspravu o 101 na Ostale medije, ovo baš nema smisla.
I meni, potpisujem.
Ne znam ništa o odnosima unutar radija niti se time opterećujem.
Ne znam ništa ni o tome kakav je on čovjek, al kao voditelj je meni bio strašno iritantan, o muzici neću ni pričat, kad god sam pokušala slušat njegov OMMS, nisam izdržala dulje od deset minuta. Uostalom, to isto vrijedi i za Švecov one man a i za ostale. Muzika na 101 sucks što se mene tiče već odavno. OK, navečer nemam ništa protiv tih emisija sa nekom manje komercijalnom muzikom ili avangardom ili šta ja znam kaok se to već zove, al brate usred dana pilaju li ga pilaju i toliko su zamorni s tim nekim nazovi "novitetima" sa "svjetske scene" da mene od toga jednostavno mozak zaboli.
mirjam is offline  
Old 21.11.2009., 20:23   #15
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
U čemu je problem?
i ja se pitam.
normalno da ne možemo svi isto mislit, pogotovo ne ko dvoje, troje ljudi na topicu, ali mene zanima šta se konkretno događa na stojedinici. samo to. pa niko ne zna reć. već se nabada.

kad bolje razmislim nije ni bitno, ništa nije vječno

inače, meni je miljac bio ok, nekad više nekad manje, mjuza ok
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 21.11.2009., 22:07   #16
Jebo vas Marinko i brisanje blogova , jedva sam ovo našla


Pa evo pisma koje je Omamljeni poslao njihovom uvaženom glazbenom uredniku Marinku Kniewaldu.

Postovani,


Nisam siguran da ovaj e-mail saljem na pravu adresu,ali sam siguran da ce te vi znati kome ga je potrebno proslijediti ukoliko vi ne mozete odgovoriti na nekoliko mojih pitanja koje me vec duze vremena muce.
Mislim da je potrebno da vas podsjetim na neke stvari.Sa radiom 101 sam godinama surađivao na obostranu korist i zadovoljstvo.Iz druzenja sa nekim,sada vec bivsim voditeljima,desili su se i ovi poznati jinglovi koje godinam pustate u vasem programu.Mnogo puta sam vam izlazio u susret u bilo kojim akcijama koje ste organizirali,bilo da je to bilo za vas Radio ili neku drugu akciju.
Godinama,postojala je neka vrsta tradicije da pjesme koje snimim u studiju prvo odnesem na vas radio,da cujem reakcije slusatelja. Uredno sam poslao sve moje albume na adresu vaseg radija,a zadnju pjesmu "Nadahnuce",osobno sam donio sam na radio 101,negdje u 5 mjesecu ove godine.
Moram priznati,nakon sladunjavih rijeci dobrodoslice i nezaiteresiranosti vasih urednika,da sam zazalio sto sam još jednom ponizio sebe kao glazbenika.Nakon toga niste niti jedanput pustili tu pjesmu.Svim svojim glazbenim intergritetom stojim iza te pjesme koja je napravljena profesionalno i kvalitetno,za razliku od mnogo smeca koje se proizvodi u Hrvatskoj glazbi.
Možda vam se moji zadnji uradci koje sam objavio,nisu bas svidjeli,ali ja iza svakog svog djela stojim imenom i prezimenom i znam da ce se moja glazba jednog dana shvatiti u nekim drugim glavama.
No,ja ne mislim da je stvar u mojoj glazbi,nego u necem drugom.U cemu,ja zaista ne znam.Na to pitanje,vi cete morati dati odgovor.
Istrazio sam malo o tome koliko sam glazbeno,bio zastupljen u vašem eteru,pa sam tako došao do podatka(Huzip),da u 2005,nisam niti jednom bio pustan u vašem eteru,cak ni sa starim pjesmama.
Najapsurdniji događaj se zbio ovih dana,kada me nazvao jedan vas djelatnik (Igor....mislim,koji je razgovarao sa mojom suprugom) i koji se izvinjavajuci,sto me nitko nije dugo vremena kontaktirao sa vaseg Radija,zamolio da nastupim na vašoj proslavi 10-te godine od onog famoznog događaja na trgu Bana Jelacica na kojem sam sudjelovao.
Sada dolazimo do drugog pitanja: Kako je moguce da mozete biti tako drski i bahati da trazite moju uslugu (predpostavljam,besplatno)za vasu samopromociju,a da me u glazbenom segmentu kompletno ignorirate?
Pa zar vi mislite da sam ja budala?

Ako vi smatrate da sam ja smece i da moja glazba nije dovoljno dobra za vas eter,a to ste i pokazali svojim postupcima,onda neka vam bude. Ja samo zelim da mi netko od vas, sa vašeg radija,posteno to i kaze,a ne da me docekujete kao da sam dobrodosao. Koji ste vi licemjeri? Po cemu ste vi tako posebni?Po tome sto vam glazbene emisije vode glazbeni kriticari?
Pa vi dragi moji,zaboravljate neke stvari i nikoga ne postujete.Zasto pustate moje jinglove? Sto i to ne skinete da vam svojim glasom ne zagadjujem eter?

Još nesto,nemoj te,molim vas shavtiti ovo moje pismo kao neko plakanje za vasom podrskom,jer to nije.Ja zivim od svoje glazbe i bez vaseg radija.Ovakvo pismo ne bih nikada napisao nekom drugom radiju,jer se iskreno,nisam ni druzio sa drugim radijima,a iskreno,nijedan radio nije tako drasticno nogirao moju glazbu.Ali vi ste me totalno razocarali jer ste u mojim ocima bili radio drugaciji od drugih.

Eto,nadam se cete biti barem toliko pristojni da mi odgovorite na ove moja pitanja i zadovoljite moju znatizelju.

srdacan pozdrav
Silajn is offline  
Old 21.11.2009., 23:26   #17
Uz ovaj nadasve ljigav odnos prema Dinu Dvorniku kojeg je gore prenijela Silajn, nemojmo zaboraviti da je dotični Kniewald suspendirao na mjesec dana bez plaće glazbenog urednika koji je iz zajebancije u eter pustio pjesmu Luke Nižetića. Toliko o duhovitosti i otvorenom duhu.

Ali eto, tko se suspenzije laća, kad tad od nje i pogiba
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 21.11.2009., 23:37   #18
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
i ja ga znam jako je ok, ali kao voditelj mi je malo dosadan
koliko god da bio naporan ili šta vec ako netko to misli nek mi onda kaze sta su onda tek ovi s antene?
iste pjesme 0-24,ista špreha kao kul smo si itd
morino is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.