Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 16:46   #21
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Idealan kraj za Batmana bi mi bio slično kraju u Millerovom DK, kada predsjednik SAD-a na Batmana pošalje Supermana, koji je postao samo marioneta američke vlade, te ga Superman ubije. Idealan kraj.
U Nolanovom filmu to ne bi mogao biti Superman, ali mogao bi biti netlo tko odigra takvu ulogu.
Procitaj strip opet.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 16:55   #22
Quote:
Zakpu kaže: Pogledaj post
Pa mislim da je, tj. nije realan, naravno sve je to nekakva fikcija ali hoću reći, batman je običan tip koji se koristi gadgetima kakvi su danas više manje mogući, joker i scarecrow su na kraju krajevi isto tako obični ljudi, nikakvi vanzemaljci, mutantni, nadljudi sa specijalnim močima ili tako nešto, u tom smislu je batman napravljen najrealnije moguće za tako nešto, to sam htio reći, eto moje mišljenje samo naravno
Potpis.

Nebi ležali nikakvi pingvini,ni ona Poison Ivy koja koja hipnotizira mirisom da se tako izrazim,ni Ledeni koji izbacuje led iz puške,znači negativci mogu biti totalni luđaci,ali da nemaju nikakve fantasy karakteristike,jer nakon prva dva filma to nebi bilo isto.

Istina da sam već naveo Ledenog za sljedeći film,ali samo ako budu snimali u Burtonovom stilu.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 17:35   #23
Što mislite, kako li će kod nas film biti preveden?
Meni se za sada kao najbolja opcija čini Uspon mračnog viteza.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 17:56   #24
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Potpis.

Nebi ležali nikakvi pingvini,ni ona Poison Ivy koja koja hipnotizira mirisom da se tako izrazim,ni Ledeni koji izbacuje led iz puške,znači negativci mogu biti totalni luđaci,ali da nemaju nikakve fantasy karakteristike,jer nakon prva dva filma to nebi bilo isto.

Istina da sam već naveo Ledenog za sljedeći film,ali samo ako budu snimali u Burtonovom stilu.
Potpis. Mozda negativac kao Calendar Man ili Zsasz?

Quote:
*Raskoljnikov* kaže: Pogledaj post
Što mislite, kako li će kod nas film biti preveden?
Meni se za sada kao najbolja opcija čini Uspon mračnog viteza.
Nasi kreteni ce izmislit nesto tipa Batman Udara Ponovo ili nesto jos gluplje.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 18:05   #25
Quote:
Master TBS kaže: Pogledaj post
Nasi kreteni ce izmislit nesto tipa Batman Udara Ponovo ili nesto jos gluplje.
Dobra
Za sada vidim da pišu Uspon viteza tame ali ova varijanta s mračnim vitezom mi bolje zvuči i ne osjećam sram dok ju izgovaram.
Nego, Zsasz je već bio u Batman Begins i nekak mi se čini da mu se nećeju vraćati.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 18:37   #26
Quote:
*Raskoljnikov* kaže: Pogledaj post
Dobra
Za sada vidim da pišu Uspon viteza tame ali ova varijanta s mračnim vitezom mi bolje zvuči i ne osjećam sram dok ju izgovaram.
Vjerojatnije je da će koristiti sintagmu "vitez tame", kad je već korištena za prethodni film. A i naslov The Dark Knight Rises je odabran da bi se kroz naslov kapitalizirao uspjeh The Dark Knighta.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:11   #27
Quote:
People Can Fly kaže: Pogledaj post
Vjerojatnije je da će koristiti sintagmu "vitez tame", kad je već korištena za prethodni film. A i naslov The Dark Knight Rises je odabran da bi se kroz naslov kapitalizirao uspjeh The Dark Knighta.
Ali zato sigurno neće biti bolji od Dark Knighta.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:31   #28
Nikad ne reci nikad.
Sam Nolan je izjavio da ne bi snimao film kada ne bi vjerovao da priča nije dovoljno dobra što znači da je pronašao priču koju smatra vrijednom snimanja.
Glavni adut ovoga film jest to što je riječ o završnom činu a sa krajevima se je obično mnogo lakše izvući nego li s uvodima i zapletima.
Još ako Nolan pokaže još naglašeniju nonkonformističnost i završi ovu triologiju s Batmanovom smrću, onda su stvarno sve karte u igri.
Ja ovaj film svakako vidim kao jako veliki potencijal.
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:51   #29
ovo je fora kostim za Batman Beyond kad se anti talent Nolan ostavi žanra koji jednostavno nije za njega.

Sam treba odstranit ove Tron gluposti i eto



Sam mi nikako ne sjeda ime novog Batmana ...Terry zvuči kao pas i klinac izgleda u stripu kao emo homići poput Bibera i Efrona.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:29   #30
nado sam se da ce ubacit Riddlera u film, i dati Johnnyu Deppu da ga odglumi
__________________
Tarzan. Parazit. Ubleha.
Los_Pajaritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:38   #31
Quote:
Los_Pajaritos kaže: Pogledaj post
nado sam se da ce ubacit Riddlera u film, i dati Johnnyu Deppu da ga odglumi
uff to mi zvuci jaaako dobro
žoni dep
sharkyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:59   #32
Lista
Nolan će vjerojatno ubaciti neke realne likove, tako da nažalost Poison Ivy ili Mr. Freeze otpadaju.
Captain Awesome is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:45   #33
Pa, prvo, ime filma baš mi ne odgovara. Čak bi i recimo najjednostavnije Batman 3 bilo puno bolje, ili The Caped Crusader, ali dobro. Šta se tiče zlikovaca, Nolan ih je znao iskoristiti. Pored standardne mafije, tu su ti likovi iz sjene, mastermindovi, pa se nadam da će takvih biti i u ovome filmu. Šteta šta će priča tu završiti, jasno, nikad ne reci nikad, ali podržavam kvalitetu pred kvantitetom. I tko će izdržati do 2012...
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:55   #34
Što su svi tako zapeli za Nolanovu realnost? Po vama ispada da će se Batman boriti protiv porezne službe.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:57   #35
Mislim da se svi pravi, iskreni i filmske ljubavi željni fanovi pitaju - Nolane, tko će glumiti Robina?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:06   #36
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Mislim da se svi pravi, iskreni i filmske ljubavi željni fanovi pitaju - Nolane, tko će glumiti Robina?
kog briga za Robina!
hocemo Catwoman, Poison Ivy ili Harley Quinn
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:41   #37
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Onaj tko kaže da Ledger nije dobro odglumil Joker, bolje da se ostavi gledanja filmova.
Po meni 100 puta bolji bio Jack Nicholson, a i taj Batman iz 98 mi je kilometrima ispred svih ostalih.
Skiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:48   #38
Quote:
Skiner kaže: Pogledaj post
Po meni 100 puta bolji bio Jack Nicholson, a i taj Batman iz 98 mi je kilometrima ispred svih ostalih.
misliš iz 89.


Quote:
People Can Fly kaže: Pogledaj post
Što su svi tako zapeli za Nolanovu realnost? Po vama ispada da će se Batman boriti protiv porezne službe.
pa bolji je bio burtonov pristup, nolan previše odstupa.



Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
kog briga za Robina!
hocemo Catwoman, Poison Ivy ili Harley Quinn
ili sve tri zajedno!
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:04   #39
ma ne catwomen,onde će je non stop uspoređivat sa Michell pffifer a njoj jednostavno nema konkurencije.Bolje neki novi negativci koje nismo imali prilike prije vidjet
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:15   #40
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Tako je

To je jedna od najbolje odglumljenih uloga u filmskoj istoriji. Svaka mu cast, jos jednom.



Ma naziv/naslov filma je manje vazan, meni je to u drugom planu jer mi je bitnije da film bude dobar a kako ce se zvati manje mi je bitno.

Bas gledam ove negativce i razmisljam da ovaj treci deo nikako ne bi trebao biti zadnji jer ima toliko negativaca koji je steta ne prikazati.
Isto kao sto su oni stariji filmovi o Betmenu imali 4-5 delova tako bi i ovi novi trebali imati 4 ili 5 (bolje 5 ) delova/nastakva.
A nekako mislim da je i stvar marketinga u pitanju te zato kazu da je treci deo zadnji a da ce par godina kasnije snimiti nastavak.

-

Ja prosto ne mogu da se odlucim kojeg bi negativca najvise voleo da vidim u trecem delu pa pitanje za sve - Kojeg bi negativca najvise voleli da vidite u ovom filmu ?

Catwoman mozda, ili ona Joker girl (ne znam puno o njoj) ?
Ja bih rekao da je ova Joker girl Duela Dent, neka munjena koja za sve DC negativce tvrdi da su joj otac.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ma ne catwomen,onde će je non stop uspoređivat sa Michell pffifer a njoj jednostavno nema konkurencije.Bolje neki novi negativci koje nismo imali prilike prije vidjet
Možda Huntress, ona iz DCAU.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.