Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2011., 02:17   #81
Ili neka moderatori odluče da to bude zasebna tema.
Jer na Fotografijama... ima stvarno jako puno toga i uglavnom je ili ogromno ili luksuzno. A mi koji bismo htjeli vidjeti nešto drugo... ne da nam se prebirati i tražiti. A izmijenilo bi se sigurno puno korisnih savjeta.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 11:49   #82
hm, a što bi bio kriterij?

kvadratura?
većina stanova na fotografijama ima jednu, plafon dvije spavaće sobe.

i većina stanova je opremljena kod nas/ikei.

kako definirati luksuzno?
recimo, vidim da je postala na drugoj temi forumašica leonidas27 pa sam se sjetila: ona ima stan od tridesestak kvadrata , presladak, ali rekla bih puno skuplje opremljen nego većina stanova na fotografijama. sve je po mjeri i finih materijala.

jel bi ona onda spadala u tu kategoriju ili ne?

a što se tiče korisnih savjeta, imamo teme o svakom dijelu stana posebno, što je puno preglednije nego da se u jednoj temi raspreda o svemu.
tko bi se snašao u tome???

s obzirom da na ovom pdf-u pišem preko četiri godine, sa sigurnošću mogu tvrditi da je većina upita o bilo kojoj temi na neki način popraćena komentarima i da se ljudima pomoglo.

Zadnje uređivanje crvenkapica33 : 12.09.2011. at 11:55.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 12:08   #83
Ja jedva vidim i razloga u ovoj temi a kamo li za jos jednu takvu. A nije sad da ljudi čekaju u redu da stave svoj stan na fotografije pa da se sve izgubi u masi. A ne mogu se bas ni sititi da je bilo puno extra luksuznih i velikih stanova.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 12:53   #84
Nema potrebe za još tema - većina stanova na "fotkama stanova" jesu mali, a ako je neki zbilja mali sa praktičnim rješenjima može se slobodno staviti i ovdje

A sada dalje na temu...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 15:53   #85
Ok mislim da ova tema "mali prostori" nema veze sa icim na ovom forumu....i meni je jako interesantna.
Pratim vas stalno, a "fotografije naših..." je super, no eto trenutno i sama živim u stanu od 30kvadrata.
I tesko se moze radi da sam bas nekih inovativnih multiprakticnih rjesenja naisla i na savjetima o uređenju i na fotografije naših stanova...
Nemože se stan od 55 ili 60 kvadrata (koji ima jednu sobu) uredit kao stan od 30kvadrata (koji također ima jednu sobu),
Jer 30kvadrata je stvarno minimalno... i puno stvari je teze naci i smisliti nego za stan od 50 m2...
a opet na drugu ruku, mogli bismo reci da je stan od 50 m2 isto mali - jeli tako?
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:47   #86
Ne vidim kako bi se nasli kriteriji malog i velikog, jer da, stan od 50 kvadrata je mali ako u njemu zivi 4-5 osoba i stan od 40 kvadrata je "veliki" ako u njemu zivi samo jedna osoba.

129.


130. tu dolje ispod ladica je jos jedan krevet


i sad malo smijeha , ova vozilica je osmisljena za modernog nomada koji voli provesti barem odmor vozeci se kroz puno gradova i ne zeli placati hotel







ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:51   #87
@blonde bitch - a poanta je...?

na modernim interijerima ima puno primjera malih stanova, osobno sam ih dosta stavila još u volI i to uređenih od strane arhitekata i dizajnera.

na fotografijama isto ima malih stanova i to prekrasnih i zanimljivih malih stanova - evo na prvu već sam navela forumašicu leonidas27 pa lollipop s oba stana, mali008, boxer-kai., olivera5 (ne sjećam se točno nicka)..

zatim, npr. na kuhinjama se itekako pomagalo i to ne za kuhinje od 30 kvadrata.

a ako ni to nije dovoljno, za inovativna multipraktična rješenja, angažira se arhitekt.

a protiv ove teme nemam ništa

Zadnje uređivanje crvenkapica33 : 12.09.2011. at 22:35.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:04   #88
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
i sad malo smijeha , ova vozilica je osmisljena za modernog nomada koji voli provesti barem odmor vozeci se kroz puno gradova i ne zeli placati hotel
a plaćat će kamp negdje, usred gradova?
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:30   #89
Dakle ljudi, ovdje se stavljaju slike malih stanova i multipraktičnih rješenja, bilo sa interneta, bilo rješenja konkretnih forumaša. Još jedne posebne teme neće biti - a daljnja filozofiranja će se brisati...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:44   #90
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post

i sad malo smijeha , ova vozilica je osmisljena za modernog nomada koji voli provesti barem odmor vozeci se kroz puno gradova i ne zeli placati hotel

...

postoji li to ili je stvar tek na papiru, ev. maketama?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 09:57   #91
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
postoji li to ili je stvar tek na papiru, ev. maketama?
Prototip postoji. Nesto usminkanija verzija ovoga se mogla vidjeti i na zadnja dva medjunarodna autosajma Tokyo Motor Show i IAA. Ime vozilice ne znam.

Kako urediti garsonjeru

131.


132.


133.


134.


135.


136.


137.


138.


139.


140.


Nastavak sutra.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 11:40   #92
Kako super tema i kako lijepi i inspirativni stanovi, svaka čast za tako dobre slike koje nađete i dijelite! Između ostalog ovo zadnje mi je jako lijepo! A ova trokolica...da nam je bilo znati za to dok su bili radovi u stanu u kojem smo živjeli
Tena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 01:12   #93
nastavak garsonjere

141.


142.


143.


144.


-end-
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 01:15   #94
145.


146. murtila to je stan koji si ti stavila na Moderne ne?


147. i najuza prostorija moze biti "boravak"

ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:27   #95
Thumbs up

Zadnje 2 garsonjere koje su postavljene, mi se bas dopadaju puno dobrih ideja
Sneige is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:09   #96
27m2, nije nešto impresivno, više praktično. NY.

148.

149.

150.

151.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:31   #97
135. najviše zbog psa
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:55   #98
Hmmm i kak' mislis da ce se sad osjecati mucica sa 151.? onaj vucko je, uostalom, potpuno neprimjeren malom prostoru!
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 23:02   #99
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
Hmmm i kak' mislis da ce se sad osjecati mucica sa 151.? onaj vucko je, uostalom, potpuno neprimjeren malom prostoru!
možda je jadan stavljen samo za ukras
ali je krasni
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 23:33   #100
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
Hmmm i kak' mislis da ce se sad osjecati mucica sa 151.? onaj vucko je, uostalom, potpuno neprimjeren malom prostoru!


Vucko je dokaz da mali stanovi ne moraju znaciti neku prepreku i u malom i u velikom stanu moras cucka voditi barem dvaput dnevno u setnju.

Evo sto je iza fotelje od 147.

152. samo ih klizna vrata dijele, inace jako mala soba koja sad glumi i spavacu i boravak



153. ovo je na Modernima bilo, ali ovdje zapravo spada


ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.