Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2013., 17:31   #61
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
S tim da bi na prozore stavila bijele roloe - kad govorimo o pokrivanju prozora.
i ja
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:41   #62
jerry, super ti je ku'inja . meni je crni zid umjesto pločica genijalan... možda je taj završetak kuhinje ispao malo nespretno, ali probaj jednog dana to zavarati frontom.

uz to, kamin je savršenstvo, pantonke, pod... svaka čast. stol ti tu ide i drveni neobrađeni, crni, bijeli pa i crveni ako baš hoćeš . predložene lampe također.

još jednom, great job.
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 18:13   #63
To te ja pitam Xanthe! Spremala sam se priupitati vas tu na forumu šta mislite u vezi kombinacije Pantonki i drvenog stola pošto ih i ja imam,a uskoro ide novi stol.Sadašnji je također pre mali.Dvoumila sam se između bijelog i drvenog,a nakon ovih slika nema više dvojbe!
Malo sam off na ovoj temi,ali samo sam se nadovezala.
Xanthe još jednom thanx!
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:45   #64
jerry, a da probaš napravit nešto slično kauču? tj. naći nekog stolara (u slavoniji možda) koji bi ti napravio drveni stol u boji i materijalu kojeg ti izabereš?

ne znam od kakvog je materijala loop, ali vjerujem da bi se takav dao izraditi?
šalica-kave is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:59   #65
Loop je od bojenog čelika, lakiranje je odlično, protiv ogrebotina, a ploča je od medijapana.
Probao je moj majstor nešto skemijati, ali je odustao.
Samo je ploču izlakirao i prišarafio na kupljene noge.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:01   #66
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
To te ja pitam Xanthe! Spremala sam se priupitati vas tu na forumu šta mislite u vezi kombinacije Pantonki i drvenog stola pošto ih i ja imam,a uskoro ide novi stol.
Ma nema na čemu, imaš na netu još toga, i na Pinterestu sam vidjela puno takvih fotki...meni je to u ovakvim interijerima najljepše...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:03   #67
divna kuhinja, šteta da nema before/after sličke. tu su ti već pomogli sa savjetima, a vjerujem da ćeš i sama smisliti završetak cijele priče kad malo uštedite. bravo!
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:32   #68
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Loop je od bojenog čelika, lakiranje je odlično, protiv ogrebotina, a ploča je od medijapana.
Probao je moj majstor nešto skemijati, ali je odustao.
Samo je ploču izlakirao i prišarafio na kupljene noge.
još jedan Ibis Redibis post? ja nisam shvatila što si rekao, iako svaku riječ za sebe razumijem. ajde još jednom ako ti nije tlaka.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:35   #69
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
još jedan Ibis Redibis post? ja nisam shvatila što si rekao, iako svaku riječ za sebe razumijem. ajde još jednom ako ti nije tlaka.


Noge kupljene vani. Lakirane mat lakom protiv ogrebotina.
Ploča lakirana kod nas, jer je ona iz uvoza preskupa.

Moj majstor je pokušao napraviti takve noge, ali je odustao.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:04   #70
Sad sam se sjetila od one manekenke Petre Friganovic,mislim da je bilo kod Mirjane davno u in dizajnu,Pink elephant yoga neki new age qrac,uzeli su malerske nogice,pofarbali i stavili drvenu plocu,njima je to sluzilo kaopostolje za lavabo,ali je dobro ispalo kao varijanta tog tipa stola,mislim loop-ovog.
Ak me razmete
dugaagud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:07   #71
Krasan prostor sa puno potencijala, a pogled

Slažem si da bi super pasao drveni stol, iako mi se sviđa i crni loop, zapravo ovdje ima varijanti koliko hoćeš

Jedino što bih ja osobno napravila drugačije je kuhinja, bodu me u oči ova dva frcleka sa svake strane, ali vidim da sam jedina pa je očito problem u meni
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:08   #72
Quote:
dugaagud kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila od one manekenke Petre Friganovic,mislim da je bilo kod Mirjane davno u in dizajnu,Pink elephant yoga neki new age qrac,uzeli su malerske nogice,pofarbali i stavili drvenu plocu,njima je to sluzilo kaopostolje za lavabo,ali je dobro ispalo kao varijanta tog tipa stola,mislim loop-ovog.
Ak me razmete
Razmem ja.
Al' mi se nije svidjelo to rješenje preveć.

Ojfa, nije problem u tebi. Ni meni ti "frcleki" () nisu najdraži, ali generalno - lepa je kuhinja.

I nikako da pohvalim kamin - super je.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:16   #73
Jes generalno je lepa samo cjepidlačim na koji način bi meni bila još ljepša
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 21:50   #74
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Loop je od bojenog čelika, lakiranje je odlično, protiv ogrebotina, a ploča je od medijapana.
Probao je moj majstor nešto skemijati, ali je odustao.
Samo je ploču izlakirao i prišarafio na kupljene noge.
isuse, sve znate : :
šalica-kave is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:00   #75
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Jes generalno je lepa samo cjepidlačim na koji način bi meni bila još ljepša
Pa nisi u krivu. Prostor je stvarno super, ali bi bio bolji da je kuhinja samo ravna na jednom zidu i naravno uz veliki masivni drveni sto.

Kamin je takodje super.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:04   #76
pa većinu, ako ne i sve prostore koji mi se sviđaju ovdje, ja bih sebi drukčije uredila.

subjektivno, meni npr. ovdje najviše smeta ovaj završetak s pećnicom, ali objektivno je lijepa kuhinja.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:09   #77
A ove koji ti se ne svidjaju, ne bi dirala?
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:10   #78
pa ne bih dirala ni ove. nego bih sebi drukčije napravila.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:12   #79
Znaci ove ruzne ne bi drukcije napravila?
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:30   #80
gdje sam to rekla

ionak smo oftopik, sad kad ulete modovi s metlom i poteraju nas
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.