Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Izaberite:
Yagizu za Agvu javlja Fazilet 32 36.78%
Yagizu za Agvu javlja Sinan 6 6.90%
Yagizu za Agvu javlja Erdal 9 10.34%
Yagiz saznaje tajnu od Fazilet 2 2.30%
Yagiz saznaje tajnu od Sinana 33 37.93%
Yagiz saznaje tajnu sam 17 19.54%
Zelim 3. sezonu 44 50.57%
Ne zelim 3. sezonu 22 25.29%
Crkni Sirma 43 49.43%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 87. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2018., 10:11   #1
Fazilet Hanım ve Kızları (Gospođa Fazilet i njene kćeri) - vol. 7 *Od tifusa do BIZ*

Mazdome svih zemalja, ujedinite se na volumenu 7. Hoşgeldin!!!
Jeste li u otvorenom ili zatvorenom odjelu, saznajte ovdje. Ali da vas odmah upozorimo, tko jednom oboli od FHvK sindroma - kaçmak yok. Za sve s viškom vremena i mazohizma, 60,000 postova čeka na sljedećim linkovima:
vol. 1 (E01-E21), vol. 2 (E21-E28), vol. 3 (E28-E34), vol. 4 (E34-E39), vol. 5 (E39-E42) i vol. 6 (E42-E44).

Prevedene epke se nalaze na uobičajenom mjestu na zakačenoj (sticky) temi: Titlovi/prevod/linkovi… iliti gde se može gledati. Pridošlicama preporučam da se upoznaju s gradivom i udare maraton #bingewatching

Fazilet Hanım ve Kızları dolazi iz produkcije Avşar Film, koja je radila serije Karagül (Crna ruža), Bugünün Saraylısı (Draguljareva kći), Yer Gök Aşk (Ljubav, vjera, nada) i Lale Devri (Doba/polje lala) . FHvK se emitira subotom u 20h (po TR vremenu) na Star TV-u. U glavnim ulogama su poznata TV lica - Nazan Kesal (Bugünün Saraylisi/Draguljareva kći, Aşk ve Ceza/Ljubav i kazna), Mahir Günşiray (Kiş Güneşi/Zimsko sunce, Çilek Kokusu/Miris jagode, Iffet), Deniz Baysal (Rüzgarin Kalbi/Rüzgarovo srce), Çaglar Ertugrul (Benim Için Üzülme/Ne brini za mene, Kurt Seyit ve Şura, gostujuća uloga u Medcezir/Plima i oseka, hit-filmovi Dag 1 & 2/Planina 1 & 2). Scenarij potpisuje nama (bolno) poznata Sırma Yanık koja je pisala Adını Feriha Koydum (Dala sam joj ime Feriha).

Linkovi za gledanje uživo:
LINK1,LINK2,LINK3,LINK4,LINK5,LINK6

Promo poster za 2. sezonu.


Sadržaj: (moj opis)
Quote:
Fazilet Çamkiran je udovica koja sa svojim kćerima Ece i Hazan živi u siromašnom dijelu Istanbula. Mašta o bogatstvu i statusu, te pod svaku cijenu to želi ostvariti preko mlađe kćeri, maturantice Ece. Prijavljuje ju na natjecanja ljepote i razne kastinge u nadi da će postati zvijezda i majci omogućiti lagodan život u svili i kadifi. Ece je smušena dugogodišnjim Faziletinim ujtecajem, iako joj nije stalo do toga da postane poznata i bogata, nego da se uda za ljubav iz školske klupe i susjeda Yasina, popušta majci. Starija kći Hazan je profesorica tjelesne kulture i radi kao fitnes i kik-boks instruktorica u prestižnom fitnes centru. Zbog očeve smrti se povukla u sebe, muškobanjasta je i zovu je "erkek Fatma" (muška Fatma), protivi se majčinim ambicijama i želi u sestru usaditi prave životne vrijednosti. Platonski je zaljubljena u Sinana, člana fitnes centra i bogatog zavodnika iz utjecajne obitelji Egemen koji svojim skandalima redovito puni naslovnice tračerskih novina. Spletom okolnosti se istovremeno Fazilet zaposli u vili Egemen, Sinan pokaže zanimanje za Hazan, dok ona na šokantan način upozna Sinanovog starijeg brata Yagiza Egemena koji je njegova sušta suprotnost. Križaju se putevi obitelji Çamkiran i Egemen i svima se iz temelja mijenjaju životi, ali ne samo zbog toga, nego i zbog jedne tajne koja tek treba biti otkrivena.
Godina: 2017./2018.
Žanr: drama
TV: Star TV
Produkcija: Avşar Film - Şükrü Avşar
Scenarij: Sırma Yanık
Redatelj: Murat Saraçoglu (S01), Gökçen Usta (S02)
Glazba: Alp Yenier
Glumci: Nazan Kesal (Fazilet Çamkiran), Mahir Günşiray (Hazim Egemen),
Deniz Baysal (Hazan Çamkiran), Çaglar Ertugrul (Yağız Egemen),
Afra Saraçoglu (Ece Çamkiran), Alp Navruz (Sinan Egemen),
Tolga Güleç (Gökhan Egemen), Hazal Türesan (Yasemin Egemen)
Ecem Baltaci (Selin Egemen), Idris Nebi Taşkan (Yasin)

Molim da mimo gornje trivije pročitate sljedeće efsane uratke: Yağız Egemen ve Küçük Yağız ve Vodič kroz gledanje FHvK - by Muse.
Quote:
- subota - gledaš live i komentarišeš ovde - ništa ne može zameniti taj doživljaj - perifernim vidom broj 1 pratiš ekran, perifernim vidom broj 2 pratiš komentare, slušalice ili zvučnici pojačani da bi čuo tek po neku reč koju razumeš. Još jedan vid ti je usmeren na tastaturu. Reklame koristiš za fiziološke potrebe, sređivanje prvog talasa utisaka i eventualno ako nisi spremio klopu, tada nešto na brzinu spremaš.
Što se tiče komentara, obavezno pratiš onaj boldirani koji piše Mina jer ona najdetaljnije prenosi i komentare koje postavlja M@3X. Nemoj da se čudiš kada naše specijalno CSI odeljenje u toku live-a šeruje slike i gifove - što bi rekao Muta Nikolić "To je sve normalno."
Sledi kraj epizode i još nekih 10-ak stranica komentara kada se sređuju utisci, a tada, kada drugi pričaju o nekim scenama shvatiš da ih nisi video i moraš da odgledaš ponovo.
- nedelja - obično tifus dan - čeka se fragi malo se priča o seriji i delovima koje nas ostave onako negde opčinjenima - tada se već gleda epka sa prevodom
- ponedeljak - ko da tifus nije ni bio tu - kreće već sklapanje scena i mogućnosti - mi kažemo za sebe da smo fenix
- utorak - pišemo sopstvene ozete i nastavak na ponedeljak, a možda oni i izbace njihov ozet
- sreda - dan kada oni izbacuju slike na koje obično konstatujemo da se baš i nisu pretrgli
- četvrtak - već smo krenuli uveliko uzlaznom putanjom i pitamo se šta je biti on izleme tj. isečak
- petak - isečak - svideo nam se ili ne svideo i dalje smo na putu ka našem maximumu
- subota - ekscitacija dostigla svoj PIK, tu su pripreme tipa brlje za ne daj Bože ili šampanjac da se proslavi, različiti lekovi za smirenje i aparat za merenje pritiska, himna, zastava i ajd Jovo nanovo.

Još par stvari:
- nemoj se uplašiti samog sebe ako danas misliš jedno, a sutra drugo - to je sve normalno - dijagnoza nam je #bipolarnost
- nemoj se uplašiti ako nekog oslovljavaš sa Fazi, Hazim, Kerime, Sinan, Hazan u RL - i to je sve normalno
- takođe nije strašno ni da situacije, kola iz RL povezuješ sa situacijama u seriji
- nemoj se uplašiti ako u stvarnom životu kreneš da pričaš o forumašima kao da ste ortaci sto godina - i to je normalno
- biće ti normalno da kada te nešto pitaju i traže potvrdan odgovor da kažeš evet i da koristiš neke druge turske reči
- nemoj da te obeshrabri kada te svi u RL gledaju bledo - i to je normalno.
- ne plaši se ako misliš da si previše ovde - i to je normalno šifra nam je #vrapče
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 29.04.2018., 10:19   #2
Uhu prije pazz prije pazz ..šalim se

Hajir olsun nam svima
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 29.04.2018., 10:20   #3


Evooo nas. Nama svaki volumen sve kraći i kraći (gledano po epizodama)

Nek ovaj obilježi YagHaz sreća, a ne Slinavi tantrumi.
Rumer is offline  
Old 29.04.2018., 10:20   #4
Evo da se upišem na vol 7.

Samo što više YagHaz,a što manje čupavoga.
Nije mi htjelo ukucati slova na mobitelu skoro sam ispalila koja je ovo ovisnost.
__________________
Da imam 1000 života sve do jedan bi birao da bude s tobom Umut & Ceren
UmRen forever
lanex is online now  
Old 29.04.2018., 10:21   #5
u ovom da padne ocekivani raspljet
whatusername is offline  
Old 29.04.2018., 10:23   #6
Opet kemijaju s fragijem... Sjećate koliko smo ga čekali za 44 epku, tek popodne je izašao.
PerlaPerlica is offline  
Old 29.04.2018., 10:23   #7
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
vol. 1 (E01-E21), vol. 2 (E21-E28), vol. 3 (E28-E34), vol. 4 (E34-E39), vol. 5 (E39-E42) i vol. 6 (E42-E44)
Ovim tempom Vol. 7 će bit E44-E45, dalje svaki Vol jedna epka minimalno


Ajd nek je hayirli.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2018., 10:24   #8
Samo da se upisem
Cekam Fragi.
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 29.04.2018., 10:24   #9
Evo da se upišem... mazdome svih zemalja ujedinite se. Hahahah @Mina šašava li si..

Poslano sa mog U22 koristeći Tapatalk
Mensury is offline  
Old 29.04.2018., 10:25   #10
Quote:
masher kaže: Pogledaj post
Uhu prije pazz prije pazz ..šalim se

Hajir olsun nam svima
Hahahahahahaha prekinuo si joj tradiciju, lanac. Ccccc kako si tako okrutan.

@Ghost love izgleda da sam na pogrešnom vol..nego sam i na pogrešnoj slici gledala... al majke mi kao.neka trudni a sa izdepiliranim nogama. Možda je loš kvalitet slike.
Mensury is offline  
Old 29.04.2018., 10:26   #11
U vezi amnezije: pitanje dokad će Slinavi glumit? Koliko nas Sirma misli potezat kao mlade majmune? Šile bi trebao biti u 45., yuzuci valjda onda 46. sad i dalje vječita dilema, jel od Slinavog ili Yagin? Uvijek ostaje opcija da je od Slinavog, a ono što Yago "nosi" ( stavljam u navodnike nosi jer smo svi više izbezumljeni, čas ga vidimo, čas ne vidimo) sad kad i Trodlaka osvane s Yuzukom. Sirmi je bolje da odmah ode na štrik.

Fragi, hmm? Hoće li nam išta bitno otkriti?
Rumer is offline  
Old 29.04.2018., 10:32   #12
@Mina, vol. 7 *Od tifusa do BIZ*
__________________
"Ako..."
Zorica Bgd is offline  
Old 29.04.2018., 10:34   #13
Mazdome, nema nas zemlja
Quote:
Rumer kaže: Pogledaj post
U vezi amnezije: pitanje dokad će Slinavi glumit? Koliko nas Sirma misli potezat kao mlade majmune? Šile bi trebao biti u 45., yuzuci valjda onda 46. sad i dalje vječita dilema, jel od Slinavog ili Yagin? Uvijek ostaje opcija da je od Slinavog, a ono što Yago "nosi" ( stavljam u navodnike nosi jer smo svi više izbezumljeni, čas ga vidimo, čas ne vidimo) sad kad i Trodlaka osvane s Yuzukom. Sirmi je bolje da odmah ode na štrik.

Fragi, hmm? Hoće li nam išta bitno otkriti?
Neće dugo moći, znamo koliko je dugo mirno glumio oluma...dosadi mu brzo

Prsten mora biti Yagin, nema druge

Poslano s Yaginog GM8 kojeg je dao meni i JHG u svrhu fonetskog istraživanja.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 29.04.2018., 10:35   #14
uzivala sam u scjeni kad je hazan oladila 3DF
whatusername is offline  
Old 29.04.2018., 10:40   #15
Vol. 7 a sve smo k'o malo ohladile od serije
Ernna is offline  
Old 29.04.2018., 10:40   #16
Quote:
Rumer kaže: Pogledaj post
U vezi amnezije: pitanje dokad će Slinavi glumit? Koliko nas Sirma misli potezat kao mlade majmune? Šile bi trebao biti u 45., yuzuci valjda onda 46. sad i dalje vječita dilema, jel od Slinavog ili Yagin? Uvijek ostaje opcija da je od Slinavog, a ono što Yago "nosi" ( stavljam u navodnike nosi jer smo svi više izbezumljeni, čas ga vidimo, čas ne vidimo) sad kad i Trodlaka osvane s Yuzukom. Sirmi je bolje da odmah ode na štrik.

Fragi, hmm? Hoće li nam išta bitno otkriti?
Prema jučerašnjem kraju epizode prsten je Sinanov ALI mi to ne prihvaćamo i vjerujem da nas Sirma samo time želi zbuniti.
E sad Šile je očito u idućoj, samo nešto me zbunjuje... Možda Hazanka ne želi glumiti i kaže Sinanu da mu nije zaručnica? Jer ako glumi logično je da je prsten Sinanov i da su joj ga odmah stavili na ruku (čitaj Faziletina). Šta bi čekala 46-u?

Sumnjam da Hazan pristaje na glumu. U to ne mogu povjerovati.
PerlaPerlica is offline  
Old 29.04.2018., 10:43   #17
Sinan pita gdje je prsten, kad već ima amneziju, ne zna ni on gdje je, kod njega je završio. A ne može se odati. DakleM, yuzuk yok. Jedino Yagin :klap:

Poslano s Yaginog GM8 kojeg je dao meni i JHG u svrhu fonetskog istraživanja.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 29.04.2018., 10:43   #18
Vol 7

Kamera arkasi,ako neko moze izvaditi sliku iz linka

https://twitter.com/fhkdizi/status/9...059421185?s=19
Istanbloom is offline  
Old 29.04.2018., 10:43   #19
Evo i mene da se zapljunem.

Mazdome, da nas nema trebalo bi nas izmisliti!
__________________
Kada pomisliš na ljubav - "Кuula - Listen"
nezamisliva is offline  
Old 29.04.2018., 10:45   #20
Quote:
PerlaPerlica kaže: Pogledaj post
Prema jučerašnjem kraju epizode prsten je Sinanov ALI mi to ne prihvaćamo i vjerujem da nas Sirma samo time želi zbuniti.
E sad Šile je očito u idućoj, samo nešto me zbunjuje... Možda Hazanka ne želi glumiti i kaže Sinanu da mu nije zaručnica? Jer ako glumi logično je da je prsten Sinanov i da su joj ga odmah stavili na ruku (čitaj Faziletina). Šta bi čekala 46-u?

Sumnjam da Hazan pristaje na glumu. U to ne mogu povjerovati.
E vidiš, to ima smisla, zašto čekat, treba to odmah nataknut. ALI opet, to hebeno ALI, možda i je odmah nataknula, u smislu u 45. samo što mi to nismo vidjeli? Možda ga u Šileu natakne Vidimo samo ove spojlere za kasnije
I'm so confused

@Minola: Svi se molimo da je Yagin Samo što je trenutno od tolike zbrke u to teško povjerovat. Nadam se da nas Sirma s ovim krajem 44. samo prca. Do toga sam došla, da se molim da me prca
Rumer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.