Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 04:46   #21
mislim da košta sve skupa oko nekih 500 kn i moraš ić u narodne novine prijavit gubitak, kupit molbu i obrazložit zašto tražiš duplikat i to sa potvrdom iz narodnih novina o prijavljenom gubitku predat u referadu.
i onda vuć profesore za rukav za autograme
znam par takvih bisera..
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 21:24   #22
e a jel se može zamijenit indeks? meni se nekim nesretnim slučajem indeks malo zapraljao , ako bi ga sad mijenjala kolko bi to morala platiti? i dali se to može... nemam nijednu ocjenu još unutra...
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:14   #23
Izgubih index.=(

Kao šta tema kaže...Izgubio sam index.,i nema teorije da ga nadjem.Mislio sam da je u kući,ali ga nema,rekopao sam svaki kutak=(
I sad moram raditi novi.Pa ako mi može tko pobliže objasniti šta trebam sve napraviti,plz...
Puno hvala,
Pozdrav!
Kaerbannog is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 23:26   #24
...Anybody?
Kaerbannog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:30   #25
kod nas je sistem da moraš ić u narodne novine i izvaditi potvrdu da si izgubil indeks, onda s tom potvrdom i novim indeksom (kojeg si sam kupuješ) dođeš u referadu di je prijepis ocjena besplatan, e sad vjerojatno ti slijedi skupljanje potpisa i natezanje s tetama iz referade
anancus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:42   #26
zašto misliš da ljudi na forumu to znaju?
otiđi u info centar, referadu ili štaveć na svom faksu pa njih pitaj.
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 10:38   #27
Izgubljeni indeks

zanima me kakva je procedura za izgubljeni indeks? mora li se ići od profesora do profesora za potvrdu o položenom ispitu ili što?
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:07   #28
Vjerujem da ne, već sigurno mora postojati neka arhiva bilo na racunalu bilo pismeni zapis u referadi,
tipa prijavnice i tako.
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:07   #29
ja isto mislim da više s tim profesor nema veze, jer on nakon svakog ispitnog roka referadi dostavlja prijavnice i onu knjižicu u kojoj piše tko je ispit položio i sa kojom ocjenom. Vjerujem da moraš kupiti novi ispit i da će ti ga u referadi ispuniti, ili ti ispuniš predmete i ime profesora, a oni upišu ocjene. Najbolje da pitaš tamo.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:29   #30
na mom faxu se plaća 150 kn za svaki potpis...dakle broj ispita puta 150 kn
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:40   #31
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
na mom faxu se plaća 150 kn za svaki potpis...dakle broj ispita puta 150 kn
ako je tvoj fax pravo, onda ću bankrotirati.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:52   #32
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
ako je tvoj fax pravo, onda ću bankrotirati.
Da, nemoj reći da studiramo isto
Tako je oduvijek na pravu...najveća noćna mora mi je da izgubim index...kad ga nosim sa sobom stalno gledam da li je tu.
Danas je prosvijed...nadam se da ćemo nešto postići
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:15   #33
Quote:
[ Fashion Barbie kaže:
na mom faxu se plaća 150 kn za svaki potpis...dakle broj ispita puta 150 kn
150 kuna za potpis?!

Kod mene na faksu, kad izgubiš index, daš oglas u narodne novine da je izgubljen i čekaš mjesec dana u slučaju da ga je netko našao. Kad prođe mjesec dana, odeš u referadu s potvrdom iz narodnih novina, platiš 150 kuna (ili 100, nisam ziher) za novi index i oni ti upišu ocjene i potpise iz kolegija koje si položio. I na prvoj stranici indexa piše "duplikat". Nema šetanja od profesora do profesora ili tako nešto.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 18:16   #34
Izgubljeni index

aa pomoć pomoć achtung achtung... ne mogu nać index.. u pon ga imala u uto već nestao.. bila ja u referadi i tete ništa.. samo neka čekam malo možda se pojavi.. e a šta ako se ne pojavi? kakve su procedure? di trebam to prijavit? koliko košta? ah kokoške, samo ćute i lupkaju pečate...
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 18:59   #35
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
aa pomoć pomoć achtung achtung... ne mogu nać index.. u pon ga imala u uto već nestao.. bila ja u referadi i tete ništa.. samo neka čekam malo možda se pojavi.. e a šta ako se ne pojavi? kakve su procedure? di trebam to prijavit? koliko košta? ah kokoške, samo ćute i lupkaju pečate...
Ako si ga izgubila na faksu pricekaj jos par dana mozda ga vrate...ako ne, dođi u referadu s novim indeksom (mozes ga kupit na faksu ili u nekoj knjizari-mislim da dođe oko 100 kn) te ce ti one reci kako dalje....
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:31   #36
nemoj kupovat nit novi index...odi ravno u referadu pa pitaj njih...imao sam istu situaciju...ugl morat ćeš u narodne novine prijavit nestanak...bude ti teta(striček) u referadi sve rekao
__________________
suit up because it will be legend-wait for it-ary
sarkazam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 23:04   #37
Quote:
sarkazam kaže: Pogledaj post
nemoj kupovat nit novi index...odi ravno u referadu pa pitaj njih...imao sam istu situaciju...ugl morat ćeš u narodne novine prijavit nestanak...bude ti teta(striček) u referadi sve rekao
e a šta s ocjenama? ne valjda da moram sve ponovo skupljat.. o đizzs
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 13:03   #38
evo ja isto izgubio index. u vlaku, nakon puta, zaboravio ga uzet, i nije ga nitko nasa
uglavnom, sreca u nesreci je ta sto sam 4a godina po bolonji, a to je kao prva godina diplomskog, dakle nema nijedne ocjene!
sta sad moram radit, molim informacije, i mogu li ikako izbjeci placanje?
Dadomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:21   #39
Zasto jednostavno ne pitas na referadi, mislim da oni najbolje znaju
dani_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 16:46   #40
Quote:
dani_mo kaže: Pogledaj post
Zasto jednostavno ne pitas na referadi, mislim da oni najbolje znaju
doma sam, na faksu sam tek u utorak, pa bi do tada htio znat sta mi je sve potrebno, da to napravim (referada, narodne novine, sta vec) sve u tom jednom danu
Dadomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.