Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2014., 23:49   #8981
Probat ću, hvala.
NerMiNal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 22:48   #8982
Put nas nanosi u Karlovac u petak, a pošto nikad nisam bio u kc navečer zanima me ima li kakav rock klub, pub ili nešto slično gdje bi bilo Ok izaći?
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:48   #8983
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
Put nas nanosi u Karlovac u petak, a pošto nikad nisam bio u kc navečer zanima me ima li kakav rock klub, pub ili nešto slično gdje bi bilo Ok izaći?
Eh, dolazite dan prerano, u subotu je na Starom gradu zgodna spika cijeli dan i noć - popodne srednjevjekovna zajebancija, pa s dolaskom noći nekakva vatrena priredba, pa onda punk-rock svirka pa na kraju do zore partijana.

Ovak za izać...hm, u petak ti Papas bar slavi 11. rođendan, tamo je obično dobra atmosfera, ali nije baš rockerski đir (nije ni seljačija, više kao neki pop dance bla). Joha Pub (bivši Crni mačak ak pitaš nekog na cesti) nekad petkom ima rock svirke, nisam doduše niš još čuo za ovaj. U blizini je i Klub D ("Drmeš") isto rock spika...u Radićevoj Mods caffe mada je puno bolji kad imaju svirke, a sad još nisu krenuli nakon ljetne pauze. Genijalni kokteli u Shadow baru (elektro), Cohiba je okej...
Kazališna kavana ima svirke koje su češće tamburaško-zabavnjačkog tipa, ali zna se zalomit i neki pop-rock...
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 01:49   #8984
Hvala
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 16:42   #8985
Kako prezivljavate Karlovcani?
Jel ostao tko zanemaren, poplavljen a da treba lijecniku ili lijecnicku pomoc?
Imate li dosta vreca s pijeskom?
Posjetite i stranicu na facebook-u za potporu Karlovcu ovdje.

ako Vam treba pomoc ovdje smo za Vas

Nazovite 112

HRSVKS, HGSS, DVD-i te HVO
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 11:43   #8986
joj gle, kisa. nije dugo
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 10:49   #8987
Danas na Kinološkom počinje PickUp Music Festival, besplatan upad sva tri dana pa navratite

ČETVRTAK (od 19,30) - Wanderlust (KA), Mr. Albino (ZG), Kapetan Snješka (ZG), Opaki jahači vatrenih riffova iz pakla (KA), Floydian Split (ST), Udriground (DR)

PETAK (od 19,30) - Slobodan ulaz (KA), Penny Lane (ZG), Holographic Human Element (Travnik, BiH), Kraj Programa (RI), Soul Radio (KA), Elemental (ZG), PleteRI (RI)

SUBOTA (od 16,00) - Left to Starve (KA), Black Gust (ZG), Outcry (ZG), Mass Hypnosis (ZG), Lorelei (KA), .upset (Zabok), Genova (ČK), Breakdown! (Zabok), Debeli Precjednik (OS), Lemon3 (ZG)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 13:09   #8988
KLOPA U KARLOFCU
pitanje, gdje se moze fino i dobro pojesti u nekom ugodnom pogledu ili ambijentu?
do sad obiđeno:
-Kvaka
-Ribarska kuća (usluga turbo prespora)
-Mandić
-Tornado
-Grinceg
-????????? DALJE??????

hvala
bartman78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 14:19   #8989
Ami je dobar, to jos zovu milos, to ti je nasuprot sportske dvorane. Jeo tamo par puta i narucivao za van i svaki put bilo fino.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:11   #8990
Ja preporučam Greencek, super hrana dobra usluga. Ambijent unutra skroz ok.
I Tiffany je skroz OK, samo uvijek velika guzva.
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:30   #8991
zganjer i rustique
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 11:55   #8992
Danas puno događanja pa evo satnice

09.00 Promenada – Sajam udruga

15.00 61. Karlovačka veslačka regata

16.00 Kinološki – PickUp Music Festival, HC poslijepodne: Left to Starve (KA), Black Gust (ZG), Outcry (ZG)

19.00 ŠSD Mladost, Premijer liga: Karlovac – Spačva (Vinkovci)

19.00 Stari grad Dubovac – 4. Međunarodni festival speleološkog filma

19.30 Kinološki – PickUp Music Festival, večernji program: Mass Hypnosis (ZG), Lorelei (KA), .upset (Zabok), Genova (ČK), Breakdown! (Zabok), Udriground (DR), Debeli Precjednik (OS), Lemon3 (ZG).

20.00 Zorin dom – “Čekaonica d.o.o.”
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:53   #8993
Bok svima. Jel mi moze netko reci koliko je udaljen autobusni kolodvor od Veleucilista u Karlovcu?
Lost92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 20:01   #8994
10-15 min pjeske. Zavisi kak brzo hodas.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 20:03   #8995
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
10-15 min pjeske. Zavisi kak brzo hodas.
Hvala
Lost92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 02:20   #8996
Quote:
Lost92 kaže: Pogledaj post
Bok svima. Jel mi moze netko reci koliko je udaljen autobusni kolodvor od Veleucilista u Karlovcu?
Veleuciliste ti je na dva dijela: jedan ti je 300njak metara od kolodvora, samo predjes pjesacki prema neboderu zelenkaste boje i produzis ravno...nemas ni 5min hoda. Tu ti je strojarstvo i sl.
drugi dio ti je u zvijezdi i to ti preporucam da ne ides kroz pothodnik nego samo desno picis od kolodvora (suprotna strana od nebodera) pored pbz-a i samo ravno kroz pjesacku zonu preko radiceve i pored crkve, kod starog placa na lijevo nemas ni 50m i evo ti veleucilista... svega mozda 2km i za to je nekih 10-15min...tu su ti zastita na radu, pivarstvo, lovstvo...
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:30   #8997
Postoji li (msm naravno da postoji ) u Karlovcu mjesečna naplata parkiranja? Zna netko cjenu? Kud to trebam?
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:49   #8998
Postoji ali mislim da ti je samo za odredjeni kvart, nisam siguran. Mislim da im je ured na placu/trznici... Mozda netko drugi zna vise detalja... Osobno preferiram ne placati parking
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 06:31   #8999
Nisam siguran da li se to plaća u tvrtki Parking (šta kaže torx na tržnici) ili u poglavarstvu negdje.

Inače, cijena je prije 2-3 godine (mislim da nije rasla) bila 480 kuna mjesečno za "parkiranje bilo gdje", a 48 kuna mjesečno da imaš rezervirano mjesto pred svojom zgradom.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 06:33   #9000
Znam da.je.frend spominjao oko 600tinjak kn kad su htjeli nazorovu prebacit na placanje... Sad, necemo spekulirat... Trebalo bi provjerit da ne.sirimo dezinformacije
torx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.