Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 12:34   #1
Ivu Josipovića savjetuje ideolog Treće Jugoslavije

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/i...ce-jugoslavije



AJME MENI!!!!

BJEEEEEEEEŽMOOOOO!!!!!

Ajmo svi zajedno kupit karte za Argentinu ovaj tren, bit će nam jeftinije tako
OhYeah is offline  
Old 21.04.2010., 12:40   #2
Kao što reče Saul Tigh, osnovni razlog zašto unatoč pljački HDZ uvijek rastura na izborima, i zašto ljudi glasaju za HDZ iako znaju da su lopovi, je ta što se glavni HDZ-ov oponent, SDP, nije oslobodio jugoslovenskih i antihrvatskih ideologija.

Dejan Jović, glavni Josipovićev analitičar, se zalaže za istovremeni ulazak RH,SRB,CG I BiH u Europsku Uniju.
Dakle, u 21. stoljeću desna ruka "hrvatskog" predsjednika je ideološki jugošljam.
bonislav is offline  
Old 21.04.2010., 12:41   #3
Ja definitivno sad i zauvijek glasujem za HDZ ako ovako stvari stoje. Neću uopće dvojiti.
OhYeah is offline  
Old 21.04.2010., 12:55   #4
Ove zadnje ali i izbore prije njih sam bojkotirao.
Nakon ovih osvežavajućih vijesti sve više me vuče da na slijedećim izborima iskoristim svoje građansko pravo i zaokružim za SDP.
Nanashi is offline  
Old 21.04.2010., 13:04   #5
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post
Ove zadnje ali i izbore prije njih sam bojkotirao.
Nakon ovih osvežavajućih vijesti sve više me vuče da na slijedećim izborima iskoristim svoje građansko pravo i zaokružim za SDP.
Zašto se jednostavno ne odseliš u Srbiju ili BiH? Mislim ako ti toliko fale...
Mate-Spawn-Die is offline  
Old 21.04.2010., 13:12   #6
Quote:
Mate-Spawn-Die kaže: Pogledaj post
Zašto se jednostavno ne odseliš u Srbiju ili BiH? Mislim ako ti toliko fale...


Ma ne fale one meni, meni fali da ja ekipu koja je pro HDZ-ovska lagano sa strane šibam po nogicama kad skrenu na krivi put...
Nanashi is offline  
Old 21.04.2010., 13:15   #7
Quote:
OhYeah kaže: Pogledaj post
http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/i...ce-jugoslavije



AJME MENI!!!!

BJEEEEEEEEŽMOOOOO!!!!!

Ajmo svi zajedno kupit karte za Argentinu ovaj tren, bit će nam jeftinije tako
josipovića taj a kosoricu škegro koji je mažnjava bocun i skriva ga ispod jakete nama naočigled, stvarno nam se ne piše bajno
kandy7 is offline  
Old 21.04.2010., 13:17   #8
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post


Ma ne fale one meni, meni fali da ja ekipu koja je pro HDZ-ovska lagano sa strane šibam po nogicama kad skrenu na krivi put...
Isprike.

Ljudi koji glasuju za HDZ (osim lopina) valjda u njima vide manje zlo - vidi poveznicu u originalnom postu.
Mate-Spawn-Die is offline  
Old 21.04.2010., 14:29   #9
Ja sam za da Hrvatska, BIH, Srbija i Crna Gora nikad ne uđu u EU.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.04.2010., 14:34   #10
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ja sam za da Hrvatska, BIH, Srbija i Crna Gora nikad ne uđu u EU.
Zašto?
Kexx is offline  
Old 21.04.2010., 14:41   #11
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Zašto?

Zajednistvo ce bit vece i instinskije, valjda...

Dr.Vito Dugonoga is offline  
Old 21.04.2010., 15:00   #12
Quote:
OhYeah kaže: Pogledaj post
http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/i...ce-jugoslavije



AJME MENI!!!!

BJEEEEEEEEŽMOOOOO!!!!!

Ajmo svi zajedno kupit karte za Argentinu ovaj tren, bit će nam jeftinije tako
A za koga će bit Srbin i još uz to engleski špija nego za Srboslaviju? A ako i nije Srbin dovoljno je da je engleski sluga. Utjecaj na Josifoviča je već vidljiv. Josifovič je u Pečuhu ponovio Jovićev stav-svi su krivi za raspad Srboslavije.
hevi is offline  
Old 21.04.2010., 15:08   #13
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Zašto?
On ti to voli u paketu a ne pojedinačno
teljig is offline  
Old 21.04.2010., 15:13   #14
Predsjednički savjetnik Dejan Jović,glavni ideolog nove Jugoslavije?
Već se spominjao više puta na forumu,ali sada vidim da su čak i mediji počeli pisati o njemu...

U svakom slučaju, najkontroverznija ličnost među savjetnicima predsjednika Josipovića i to u konkurenciji sa Sašom Perkovićem i donedavnim Dragom Pilselom...

Dr. Dejan Jović, glavni analitičar predsjednika Republike, politolog, konzultant britanske Ekonomsko-obavještajne agencije, čovjek koji bi trebao kreirati politiku Hrvatske,barem koliko mu dopuste ovlasti njegova predsjednika.

Njegovi stavovi čak i nisu skriveni od javnost...

On se otvoreno zalaže za zajednički ulazak Srbije,Bosne i Hrvatske,kako Hrvatske ne bi odmakla od "svog prirodnog okružja"...

Čovječ za rat krivi nasilne nacionalizme,u čemu izjednačava Franju Tuđmana i Slobodana Miloševića...

No čovjeku najveći negativac je Kardelj i Ustav iz 1974.,na kojeg se pozivaju i desničari i ljevičari u Hrvatskoj...

Naime, Dejan Jović,osim što se po Britaniji predstavlja da je iz Jugoslavije a ne Hrvatske, što smatra da su posotjala 2 antfašistička pokreta u okupiranoj Jugoslavij-četnički je drugi, ako tko želi reći ću na kojoj stranici to piše u njegovoj knjizi JUGOSLAVIJE ZEMLJA KOJA JE ODUMRLA.

Također on smatra potrebu stvaranja jedinstvene Jugoslovenske nacije, čovjek nije komunist, tj. ne smatra pad komunizma smakom svijeta,i smatra da jedinstva Jugoslavija može opstati i u nekomunističkom sistemu...

Uglavnom takva osoba je savjetnik predsjednika Josipovića, znači li to da je i takva politika sada službena politika predsjednika Hrvatske?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 21.04.2010., 15:15   #15
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ja sam za da Hrvatska, BIH, Srbija i Crna Gora nikad ne uđu u EU.
A Makedonija?

I da, zar ne znaš da nema bez Albanije 6-1+1(minus je Slovenija)...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 21.04.2010., 15:19   #16
Quote:
teljig kaže: Pogledaj post
On ti to voli u paketu a ne pojedinačno
Mislim, kako j proziran, on iz Rijeke ne želi da CG uđe u EU. Pa što ga briga za to. Ajde da ne želi da HR uđe, ali on ne želi da uđu "naši narodi i narodnosti", jer što će nama EU, kad možemo imat svoju YU, odnosno West Balkania.
Kexx is offline  
Old 21.04.2010., 15:24   #17
Sumnjam da ovaj ikako more utjecat na Josipovića.
Oni su prije svega istomišljenici, iste gore listovi, tako da mislim da nema te tematike o kojoj on Josipoviću more dati neki antihrvatski savjet ka njegov savjetnik. Sve što bi ovaj eventualno moga savjetovati Josipovića Joske već ima u svojoj udbaški nafilanoj glavi i spreman je za "dejstvo".

Nemate se zašto zabrinjavati, ne more ovaj pogoršati stanje jugoporemećenosti Joskeovog uma jer je ona već u najkritičnijoj fazi.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 21.04.2010., 15:26   #18
zašto je ova tema u Ludoj kući?
frch is offline  
Old 21.04.2010., 15:28   #19
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ovaj ikako more utjecat na Josipovića.
Oni su prije svega istomišljenici, iste gore listovi, tako da mislim da nema te tematike o kojoj on Josipoviću more dati neki antihrvatski savjet ka njegov savjetnik. Sve što bi ovaj eventualno moga savjetovati Josipovića Joske već ima u svojoj udbaški nafilanoj glavi i spreman je za "dejstvo".

Nemate se zašto zabrinjavati, ne more ovaj pogoršati stanje jugoporemećenosti Joskeovog uma jer je ona već u najkritičnijoj fazi.

On mu je samo direktna veza sa onima koi su ga postavil!!

Al, mores ti mislit dokle su oni dosli, kad ovako sire informacie!
Sve govori kako zele Jugu u roku slideci godinu dana!

Dr.Vito Dugonoga is offline  
Old 21.04.2010., 15:28   #20
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
zašto je ova tema u Ludoj kući?
Ja sam svoju namjerno otovrio u LK jer je manja mogućnost zatvaranja...

Ivo ima jako puno istomišljenika i kartoniranja na temi o njumu i njegovim savetnicima su česta...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.