Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2014., 11:54   #6201
Nekad mi je Icke bio kul, sad manje i manje. Ne znam, cini mi se da baca neke populisticne floskule itd. Ima malo zrna istine u tome sto kaze, ali po meni, puno toga je malo nategnutog.
__________________
Al Lowe's masterpiece
nickherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 19:12   #6202
Evo jos jedan zanimljiv video o WWII https://vimeo.com/104022314 ono sto Icke pise i svojim knjigama se spominje i ovdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:21   #6203
Ja sam tu zalutao pisao sam u google david icke pa mi je ovo izbacilo

Uglavnom, kako se zova ona knjiga koja ima lava na pozadini

Pročitao sam ju prije koju godinu i jako mi se svidjela sad ne znam dali je to sve istina ili priča ali nakon ovih vijesti od jučer kako traje istraga o silovanju i ubijanju djece članova vlade,generala ljudi iz palače i 70ih i 80ih u britaniji odmah sam se sjetio knjige

pa ako netko zna
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:54   #6204
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Ja sam tu zalutao pisao sam u google david icke pa mi je ovo izbacilo

Uglavnom, kako se zova ona knjiga koja ima lava na pozadini

Pročitao sam ju prije koju godinu i jako mi se svidjela sad ne znam dali je to sve istina ili priča ali nakon ovih vijesti od jučer kako traje istraga o silovanju i ubijanju djece članova vlade,generala ljudi iz palače i 70ih i 80ih u britaniji odmah sam se sjetio knjige

pa ako netko zna
Lava? Vjerojatno onda "Ljudski rode ustani, ovaj lav vise ne spava". Nisam tu citala, al procitala sam "Najvecu istinu", " I istina ce vas osloboditi" i "Price iz vremenske omce". Sve imaju poveznice, al ova zadnja mi se najvise dopala.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:29   #6205
Dok je američki mainstream već uzeo zdravo za gotovo činjenicu o globalnom zatopljenju, ovih dana je američku saveznu državu New York pogodio nezapamćeni val hladnoće uz gotovo nanose snijega po metar dnevno.

I tu ih je David Icke argumentima sjajno raskrinkao, svu njihovu prljavu politiku koja ima za cilj zatupljivati javnost.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:03   #6206
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Dok je američki mainstream već uzeo zdravo za gotovo činjenicu o globalnom zatopljenju, ovih dana je američku saveznu državu New York pogodio nezapamćeni val hladnoće uz gotovo nanose snijega po metar dnevno.

I tu ih je David Icke argumentima sjajno raskrinkao, svu njihovu prljavu politiku koja ima za cilj zatupljivati javnost.
jesi i ti pročitao tu knjigu, ima jako puno zanimljivih tema, od romana polanskog ubojstva njegove žene od obitelji mason tijekom snimanja filma rosemarys baby (mislim da je u istoj zgradi ili mjestu ubijen onaj poznati glazbenik ne znam kako se zove) i stanleya kubricka pa do globalnog zatopljenja i pedofilskih orgija britanskih moćnika

jedini dio koji mi se nije svidio u knjizi je dio s mjesecom kao bazom, to mi je mrvicu previše...

imao sam dojam da je ubacio taj mjesec samo kako bi imao još novih tema
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:01   #6207
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
jesi i ti pročitao tu knjigu, ima jako puno zanimljivih tema, od romana polanskog ubojstva njegove žene od obitelji mason tijekom snimanja filma rosemarys baby (mislim da je u istoj zgradi ili mjestu ubijen onaj poznati glazbenik ne znam kako se zove) i stanleya kubricka pa do globalnog zatopljenja i pedofilskih orgija britanskih moćnika

jedini dio koji mi se nije svidio u knjizi je dio s mjesecom kao bazom, to mi je mrvicu previše...

imao sam dojam da je ubacio taj mjesec samo kako bi imao još novih tema
Koja je to knjiga?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:33   #6208
Ne znam dal bi mu se smijao ili ne..... toliko..
LucasFox1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 19:14   #6209
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Koja je to knjiga?
Ovaj lav više ne spava Ljudski rode ustani
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 19:28   #6210
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Ovaj lav više ne spava Ljudski rode ustani
Hvala, to nisam citala.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 17:33   #6211
Quote:
LucasFox1 kaže: Pogledaj post
Ne znam dal bi mu se smijao ili ne..... toliko..
David Icke čak i nije potreban da se shvati da sa ovim svijetom nešto opako ne štima. Donose se zakoni koji su protivni ljudima, postavljaju pravila igre, vode se mutne igre i ratovi u svjetskim okvirima u kojima profitira vrlo mali broj "ljudi".

Namjerno sam stavio navodne znakove jer to ne mogu biti ljudi koji su cijeli ovakav sistem postavili, ovaj ekonomski fašizam kako ga Icke naziva, koji cijelo vrijeme drži narod u strahu, a resursa u svijetu ima sasvim dovoljno da svi živimo u skladu s prirodnim i ljudskim principima.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 09:14   #6212
Nedavno sam gledo na tv-u dokumentrac neki o uzgoju tune negdje u Australiji.
Stave tunu u ogroman bazen koji je u zatvorenom prostoru i onda sa specijalnim efektima,temperaturom vode i svim tim cudima tehnologije,ribi simulira uvjete kao na slobodi.Znaci riba niti nerazumije da je zapravo u zatocenistvu jer se cjelo vrijeme vrti u krug u bazenu a rasvjeta simulira mjesec i sunce.I onda je mogu uzgojit na tocno koju kilazu zele.Jer bez tih specijalnih efekta i te tehnologije riba se nezeli razmnozavat.Odma mi je na pamet pao matrix kad sam to gledo i Icke
kar0cca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 11:44   #6213
Hehe da zanimljiva usporedba.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 13:47   #6214
Ajde ljudi ako moze pomoc....
Pitao sam na knjizevnosti ali tamo mi nisu odgovorili.

Zelim kupit knjigu "stoljece rata" od Engdahl-a ali me buni postojanje knjige "stoljece rata 2". Jeli to nastavak ili je knjiga podjeljena kod nas na dva dijela radi prijevoda?
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:03   #6215
Vrijeme je da se ova tema zatvori. Kao što se zatvorila tema o chaimtrailsima.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:34   #6216
Haha cuj ovog..dakle svega ima na ovom forumu.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 13:32   #6217
Quote:
kar0cca kaže: Pogledaj post
Nedavno sam gledo na tv-u dokumentrac neki o uzgoju tune negdje u Australiji.
Stave tunu u ogroman bazen koji je u zatvorenom prostoru i onda sa specijalnim efektima,temperaturom vode i svim tim cudima tehnologije,ribi simulira uvjete kao na slobodi.Znaci riba niti nerazumije da je zapravo u zatocenistvu jer se cjelo vrijeme vrti u krug u bazenu a rasvjeta simulira mjesec i sunce.I onda je mogu uzgojit na tocno koju kilazu zele.Jer bez tih specijalnih efekta i te tehnologije riba se nezeli razmnozavat.Odma mi je na pamet pao matrix kad sam to gledo i Icke
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Hehe da zanimljiva usporedba.
Je i ja sam se nakon posjeta PIK Vrbovcu sjetio matrixa i Ickea.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 09:57   #6218
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Namjerno sam stavio navodne znakove jer to ne mogu biti ljudi koji su cijeli ovakav sistem postavili, ovaj ekonomski fašizam kako ga Icke naziva, koji cijelo vrijeme drži narod u strahu, a resursa u svijetu ima sasvim dovoljno da svi živimo u skladu s prirodnim i ljudskim principima.
Je, istina je da resursa ima dovoljno u svijetu da svi živimo u skladu s prirodnim principima, ali mi ne živimo u skladu s prirodnim principima i zato se borimo za resurse. Jer svi žele imati sve. Oni koji imaju, žele još više, oni koji nemaju, nemaju samo zato jer ih u tome sprječavaju objektivne okolnosti.
Kada bi npr. svaki Kinez ili svaki Indijac imao životni stil prosječnog Amerikanca ili Europljanina (srednje i sjeverne Europe), što se danas smatra idealom kojem se teži, a da ne spominjem stilove imućnih, na što bi to ličilo? Bi li bilo dovoljno za sve onda?
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 10:15   #6219
Naš planet može podnijeti 18 milijardi ljudi sa životnim standardom Ruanđana, ili 2 milijarde koji žive standardom Ujedinjenih Sjevernih Američana.
I to nije otkrio bivši golman i sportski novinar Dejvid Ajko. On u najboljem slučaju otkriva toplu vodu, a u najgorem reptilijenske urote.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:43   #6220
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Naš planet može podnijeti 18 milijardi ljudi sa životnim standardom Ruanđana, ili 2 milijarde koji žive standardom Ujedinjenih Sjevernih Američana.
I to nije otkrio bivši golman i sportski novinar Dejvid Ajko. On u najboljem slučaju otkriva toplu vodu, a u najgorem reptilijenske urote.
Ah, čitala. David Icke je u nekim stvarima oštrouman i pronicljiv, ali njegov um, um osobe koja pokazuje simptome jače paranoje ili paranoidne šizofrenije, koji nijednu moćnu povijesnu osobu ne vidi drugačije - doli reptilijanca ili pak njihovog križanca psihopata, koji u svim vodećim političarima i moćnicima svijeta vidi orgijastično-pedofilsko-sotonizirane djecoubijace i ispijače krvi - jest pretjerivanje kakvom nema premca. Da se okušao u pisanju horror SF priča, ne bi pogriješio. Ja sam se kidala od smijeha, dok sam čitala kako opisuje kako se ponaša britanska kraljica kad se pretvori u gmaza.
Po njemu ispada da su svi kraljevi, političari i carevi u prošlosti bili ogranak mračnog babilonskog bratstva. A danas, kako on piše, Clinton i Bush se zabavljaju trčeći po šumama i ubijanju ljudi i djece, dok ih proganjaju kao plijen.
Istina je da moćnici i megakorporacije 'drmaju' svijetom, ali ono kako on opisuje... premračno, prebolesno,pretjerano..
Teorije urote su danas jako popularne, i vjerujem da ima tu djelomično istine, ali kad bi sve što je Icke napisao bila istina - to bi značilo da je budućnost svijeta beznadežna. I na kraju Icke napiše: Šaljite im ljubav - misleći na reptilijance i njihove krvožedne psihopatsko-pedofilske djecoubojice križance naravno. I doda: Njima ljubav treba više nego svima drugima. To mi je bilo ono..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.