Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2010., 14:28   #1
Debatni klub Advocatus diaboli, Zadar

Evo ovakoc... imam jedan savjet za izreći, kojeg nitko nije tražio , ali svejedno moram, jer se osjećam mudro u ovim poznim godinama

Naime, ja završih faks weeee, hipijej!
Ali sada vidim da to nije dovoljno.
Što želim reći? Želim reći da mi je sada žao što se nisam za vrijeme studiranja bavila i vanstudijskim stvarima.
Faks- kuća- faks i pokoja pijanka između ne bi trebali jedini sačinjavati studenstski život.

Pa ovako: Ako se uključite u nekakav klub, bilo da se radi o sportu, ili nečem drugom, upoznat ćete ljude i s drugih smjerova, proširiti krug prijatelja, zabaviti se, a ruku na srce... kasnije ćete i lakše naći posao s toliko poznanstava.

Na ovu temu me potaknula vijest o otvorenju studentskog debatnog kluba na Sveučilištu u Zadru( to pročitah na www.studentlife.hr, pa ako koga zanima neka vidi o čemu se radi), i baš mi je bilo žao što takvo nešto nije postojalo u vrijeme dok sam ja kročila fakultetskim prostranstvima.
Ali hajde, kad bolje razmislim, mene je zanimalo samo kako što bezbolnije dobiti diplomu i dati petama vjetra.
Ali, vi budite pametniji.

Pitanja vezana uz temu su: Bavite li se još nečim osim studiranjem? Zašto se (ne) bavite? Imate li iskustva sa studentskim udrugama i klubovima? Smatrate li da ste aktivan student? Znate li uopće što vam faks sve nudi kao (besplatnu)slobodnu aktivnost?

Hajde, maknite malo guzu. Imate vremena, imate... samo valja propustiti koje Momke s Madisona
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:26   #2
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Evo ovakoc... imam jedan savjet za izreći, kojeg nitko nije tražio , ali svejedno moram, jer se osjećam mudro u ovim poznim godinama

Naime, ja završih faks weeee, hipijej!
Ali sada vidim da to nije dovoljno.
Što želim reći? Želim reći da mi je sada žao što se nisam za vrijeme studiranja bavila i vanstudijskim stvarima.
Faks- kuća- faks i pokoja pijanka između ne bi trebali jedini sačinjavati studenstski život.

Pa ovako: Ako se uključite u nekakav klub, bilo da se radi o sportu, ili nečem drugom, upoznat ćete ljude i s drugih smjerova, proširiti krug prijatelja, zabaviti se, a ruku na srce... kasnije ćete i lakše naći posao s toliko poznanstava.

Na ovu temu me potaknula vijest o otvorenju studentskog debatnog kluba na Sveučilištu u Zadru( to pročitah na www.studentlife.hr, pa ako koga zanima neka vidi o čemu se radi), i baš mi je bilo žao što takvo nešto nije postojalo u vrijeme dok sam ja kročila fakultetskim prostranstvima.
Ali hajde, kad bolje razmislim, mene je zanimalo samo kako što bezbolnije dobiti diplomu i dati petama vjetra.
Ali, vi budite pametniji.

Pitanja vezana uz temu su: Bavite li se još nečim osim studiranjem? Zašto se (ne) bavite? Imate li iskustva sa studentskim udrugama i klubovima? Smatrate li da ste aktivan student? Znate li uopće što vam faks sve nudi kao (besplatnu)slobodnu aktivnost?

Hajde, maknite malo guzu. Imate vremena, imate... samo valja propustiti koje Momke s Madisona
Osim što studiram, kad mi to vrijeme dopušta, radim.
Nemam nikakve veze sa studentskim udrugama, niti želim imati. Ne zanima me takav tip "druženja". Imam svoj krug ljudi.

Aktivna sam onoliko koliko mi treba da položim ispit!
Nemam pojma što mi fax nudi, a iskreno, teško da bi me to i zanimalo.

Posao imam već, čeka me, tako da me nije uopće briga za događanja na faxu.
SamaraMorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 23:15   #3
Quote:
SamaraMorgan kaže: Pogledaj post
Osim što studiram, kad mi to vrijeme dopušta, radim.
Nemam nikakve veze sa studentskim udrugama, niti želim imati. Ne zanima me takav tip "druženja". Imam svoj krug ljudi.

Aktivna sam onoliko koliko mi treba da položim ispit!
Nemam pojma što mi fax nudi, a iskreno, teško da bi me to i zanimalo.

Posao imam već, čeka me, tako da me nije uopće briga za događanja na faxu.
Ti si pokrivena i boli te ku... pine za cijeli faks i što god da se događa

Kolegijalno, nema što .

Bez obzira na osiguran posao i na postojeće prijatelje, biti aktivan student je nešto dobro.
Što je više različitih interesa, to je osoba zanimljivija i bogatija za razna iskustva i znanja.
Studentsko doba za takvo što(između ostalog) i služi.
Osim povećanja opusa znanja, treba se izgraditi i osobnost.

Ok, nemaš vremena. Radiš. Ništa te ne zanima osim polaganja ispita.
Sve je to u redu.
Ali u krivu si ako misliš da nisi na gubitku.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 14:47   #4
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Evo ovakoc... imam jedan savjet za izreći, kojeg nitko nije tražio , ali svejedno moram, jer se osjećam mudro u ovim poznim godinama

Naime, ja završih faks weeee, hipijej!
Ali sada vidim da to nije dovoljno.
Što želim reći? Želim reći da mi je sada žao što se nisam za vrijeme studiranja bavila i vanstudijskim stvarima.
Faks- kuća- faks i pokoja pijanka između ne bi trebali jedini sačinjavati studenstski život.

Pa ovako: Ako se uključite u nekakav klub, bilo da se radi o sportu, ili nečem drugom, upoznat ćete ljude i s drugih smjerova, proširiti krug prijatelja, zabaviti se, a ruku na srce... kasnije ćete i lakše naći posao s toliko poznanstava.

Na ovu temu me potaknula vijest o otvorenju studentskog debatnog kluba na Sveučilištu u Zadru( to pročitah na www.studentlife.hr, pa ako koga zanima neka vidi o čemu se radi), i baš mi je bilo žao što takvo nešto nije postojalo u vrijeme dok sam ja kročila fakultetskim prostranstvima.
Ali hajde, kad bolje razmislim, mene je zanimalo samo kako što bezbolnije dobiti diplomu i dati petama vjetra.
Ali, vi budite pametniji.

Pitanja vezana uz temu su: Bavite li se još nečim osim studiranjem? Zašto se (ne) bavite? Imate li iskustva sa studentskim udrugama i klubovima? Smatrate li da ste aktivan student? Znate li uopće što vam faks sve nudi kao (besplatnu)slobodnu aktivnost?

Hajde, maknite malo guzu. Imate vremena, imate... samo valja propustiti koje Momke s Madisona
a studirala si u zadru?
ako si u zagrebu, onda je to bilo nekad za vrijeme juge
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.