Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 07:49   #201
Quote:
HARD kaže: Pogledaj post
zaimljivo, no to nije sirutka kakvu ocekujes... mozda ce zvucati smijesno, al to je ja mislim za kupke... znas kad se zenska skine udje u kadu napunjenu mlakom vodom koju zaspe tim praskom... nije to namjenjeno za papati...
Piše da je napitak. I piše da se stavljaju dvije velike žlice (30 grama) i piše da se konzumira recimo triput dnevno. Čist sumnjam da je za kupke.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 08:56   #202
a zasto jednostavno ne jedete bjelanjak jajeta i cisto bileo meso: prsa i sl , zar nije zdravije nego neki pripravci?
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 09:07   #203
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
a zasto jednostavno ne jedete bjelanjak jajeta i cisto bileo meso: prsa i sl , zar nije zdravije nego neki pripravci?
Nije zdravije. Jednako je zdravo/nezdravo. Ako je kokos domaca i ne hrani se industrijskom hranom, onda bih rekao da je jaje zdravije, ali ovako, nema sanse. Osim toga, suplementi ne zamjenjuju obicnu hranu, vec su to samo dodaci prehrani koji imaju svoju svrhu i ne uzimaju se zato jer se nekome ne jede obicna hrana.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:04   #204
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
a zasto jednostavno ne jedete bjelanjak jajeta i cisto bileo meso: prsa i sl , zar nije zdravije nego neki pripravci?
Gle. Pitanje je: koji je kurac to i kako se razlikuje od wheya od 500 kuna? To je pitanje. Nije pitanje dal ja da uzimam heroin, steroide ili puževu spermu i što je od toga dobro za zdravlje.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:21   #205
whey ?
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:33   #206
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
whey ?
Eto, neznaš ni šta je whey a javljaš se.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:43   #207
Quote:
The Uništavač Topika kaže: Pogledaj post
Eto, neznaš ni šta je whey a javljaš se.
javljam se s nekim stajalistim sto got whey bilo a moje stajaliste je da suplementi i nisu bas prijeko potrebni tj, da bas i nisu dobri za zdravlje

ali otom potom
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 23:06   #208
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
javljam se s nekim stajalistim sto got whey bilo a moje stajaliste je da suplementi i nisu bas prijeko potrebni tj, da bas i nisu dobri za zdravlje

ali otom potom
Nemoj biti kao oni tukci Hard i Glossy. Koliko znas o proizvodnom procesu wheya ili nekog drugog suplementa? Navedi jednu studiju u kojoj su suplementi dovedeni u vezu s opasnoscu po zdravlje, jesu li uopce potrebne takve studije buduci da su suplementi samo cista koncentracija onog sto se i inace nalazi u hrani? Na kraju krajeva, i vitamin c je suplement. Na suplemente odlazi samo mali postotak dnevnog kalorijskog unosa i koriste se s odredenom svrhom. Nista ne moze zamijeniti whey nakon treninga i tocka. Ono, uopce nije potrebna diskusija o tome. Ako netko misli da je 30 g wheya 4 puta u tjednu nakon treninga opasno po zdravlje onda je krelac, jerbo danas ljudi jedu svakakva nezdrav govna. Odi u ducan i kupi bilo koju cokoladicu i dobit ces nesto sto je deset puta nezdravije od cistog wheya, da ne govorim o pesticidima, i ostalim *icidima kojima spricaju povrce, ili hormonima kojima tretiraju stoku..
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 23:53   #209
Quote:
The Uništavač Topika kaže: Pogledaj post
Gle. Pitanje je: koji je kurac to i kako se razlikuje od wheya od 500 kuna? To je pitanje. Nije pitanje dal ja da uzimam heroin, steroide ili puževu spermu i što je od toga dobro za zdravlje.
Whey od 750g ne dođe 500kn,većnegdje oko 150,ovisno od proizvođača.
A to u DM-u,ako je to ono kaj sam ja vidio,to je neka mješavina proteina od kojih je najviše sojinih,zato je valjda tak jeftino.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 05:49   #210
nešto manje 600kn sam ja platio 5kg wheya od sciteca

sad su navodno pederi digli na 750kn
__________________
sig
Veseli Mrtvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 08:51   #211
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Nemoj biti kao oni tukci Hard i Glossy. Koliko znas o proizvodnom procesu wheya ili nekog drugog suplementa? Navedi jednu studiju u kojoj su suplementi dovedeni u vezu s opasnoscu po zdravlje, jesu li uopce potrebne takve studije buduci da su suplementi samo cista koncentracija onog sto se i inace nalazi u hrani? Na kraju krajeva, i vitamin c je suplement. Na suplemente odlazi samo mali postotak dnevnog kalorijskog unosa i koriste se s odredenom svrhom. Nista ne moze zamijeniti whey nakon treninga i tocka. Ono, uopce nije potrebna diskusija o tome. Ako netko misli da je 30 g wheya 4 puta u tjednu nakon treninga opasno po zdravlje onda je krelac, jerbo danas ljudi jedu svakakva nezdrav govna. Odi u ducan i kupi bilo koju cokoladicu i dobit ces nesto sto je deset puta nezdravije od cistog wheya, da ne govorim o pesticidima, i ostalim *icidima kojima spricaju povrce, ili hormonima kojima tretiraju stoku..
da još pojasnim malo bolje.. zapravo sam ovdje dosao ako se ne varam da kažem o prirodnosti pokreta koji se dobivaju radom utega umjesto sprava i sl i sl
Te o nekondiciji bildera, omjeru kapaciteta srca i pluca sa omjerom misicne mase i sl

Vitamin C je identicna kopija kemijskog sastojka koji se nalazi u krani i kako moze biti stetan....
Zapravo sad me mozete pljuvat kolko hocete ali sam UVJEREN da je velika vecina studija o tome kako je dobro uzimat velike kolicine vitamina "lažna" baš zbog toa što farmaceutske kompanije na tome vrte ogromnu lovu: ionako vecina ljudi cesce kupi u apoteci vitamine koje pije redovito, a lijekove samo kada su bolesni....

a da bi mogao diskurtirat o tome moram znati sto je whey upravo gledam wikipediju...



ali nije li doslovan prijevod riječi whey sirutka: sto je to onda sirutka u prahu ?

pretpostavljam da su to proteini iz sirutke... u krutom stanju...

da dobro ok... kolko je zdravo nezdravo neznam.. mislio sam da je whey nesto drugo

nego medo ti se osobno baviš body buildingom ili ?
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 14:38   #212
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
javljam se s nekim stajalistim sto got whey bilo a moje stajaliste je da suplementi i nisu bas prijeko potrebni tj, da bas i nisu dobri za zdravlje

ali otom potom
haj hoj... bravo... nikad covjeku nisu bili potrebni dok se nije nasao neki *eder da zaradi lovu time sto ce prodavati koncentrate... praskove itd itd... kao sto si i sam rekao to je sve krinka oko koje "pametni" ljudi zgrcu lovu na "glupim"... nikom nije potreban bilokakav dodatak tipa praskova... a ako vec smatra netko da mu treba nesto onda je to kvalitetan obrok vise... sve sto je u prahu u pravilu je lose... jer to je sok za ljudsko tijelo jer nikada u povijesti nije bilo "bombadirano" proteinima koji su veoma upitne kvalitete.. jer se dobivaju sintetskim putem a ne kako vi kazete izolacijom proteina iz sirutke i takvo sto... to je samo protein sintetiziran na osvrt proteina sirutke, al niposto nije kvalitetan kao protein iz prirodne sirutke oju nalazimo u mlijecnim proizvodima... jer ako niste neki profesionalac a time mislim da ste u bilokakvom sportu onda mozete sezat za tim dodatcima jer ih skoro svi vrhunski sportasi uzimaju, al ni njima nije potrebno...
tako da sve sto vidis na TV-u nemoj odmah popusiti, jer samo zele zaradit.. bez brige jebe se njima kakvo ces ti sranje od proteina unositi u organizam, on je zadovoljan samo kad kupis njegovu foru... tako da... ako netko zeli misice i tijelo snazno i zvrsto koje je izgradjeno na domacoj hrani, radu, trudu, radu i znoju... treniraj , treniraj i treniraj i kad se ispucas odi doma se dobro najest i to je sva mudrost... a sve ove praskove baci i zapocni przit misice treningom...

>> medo naravno da ti mozes od sve zdrave/nezdrave hrane uzet bas onu najgoru, mislim bas si cokoladice morao spomenuti, onaj koji hoce i zna taj ce uzeti kvalitetnu cokoladu... i kad kupujes hranu onda ces uzeti bolju tj manje tretiranu raznim p.zdarijama...
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 14:42   #213
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Nemoj biti kao oni tukci Hard i Glossy. Koliko znas o proizvodnom procesu wheya ili nekog drugog suplementa? Navedi jednu studiju u kojoj su suplementi dovedeni u vezu s opasnoscu po zdravlje, jesu li uopce potrebne takve studije buduci da su suplementi samo cista koncentracija onog sto se i inace nalazi u hrani? Na kraju krajeva, i vitamin c je suplement. Na suplemente odlazi samo mali postotak dnevnog kalorijskog unosa i koriste se s odredenom svrhom. Nista ne moze zamijeniti whey nakon treninga i tocka. Ono, uopce nije potrebna diskusija o tome. Ako netko misli da je 30 g wheya 4 puta u tjednu nakon treninga opasno po zdravlje onda je krelac, jerbo danas ljudi jedu svakakva nezdrav govna. Odi u ducan i kupi bilo koju cokoladicu i dobit ces nesto sto je deset puta nezdravije od cistog wheya, da ne govorim o pesticidima, i ostalim *icidima kojima spricaju povrce, ili hormonima kojima tretiraju stoku..
tebe nije nitko nije imenovao i nazvao tukcem... jer osobna misljenja o nekom zadrzi za sebe... jer ovo nije forum gdje cemo se medjusobno vrijedjati... ako vec zastupas praskove onda nemoras koristiti nas koji to ne koriste... pozz
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:07   #214
Quote:
HARD kaže: Pogledaj post
haj hoj... bravo... nikad covjeku nisu bili potrebni dok se nije nasao neki *eder da zaradi lovu time sto ce prodavati koncentrate... praskove itd itd... kao sto si i sam rekao to je sve krinka oko koje "pametni" ljudi zgrcu lovu na "glupim"... nikom nije potreban bilokakav dodatak tipa praskova... a ako vec smatra netko da mu treba nesto onda je to kvalitetan obrok vise... sve sto je u prahu u pravilu je lose... jer to je sok za ljudsko tijelo jer nikada u povijesti nije bilo "bombadirano" proteinima koji su veoma upitne kvalitete.. jer se dobivaju sintetskim putem a ne kako vi kazete izolacijom proteina iz sirutke i takvo sto... to je samo protein sintetiziran na osvrt proteina sirutke, al niposto nije kvalitetan kao protein iz prirodne sirutke oju nalazimo u mlijecnim proizvodima... jer ako niste neki profesionalac a time mislim da ste u bilokakvom sportu onda mozete sezat za tim dodatcima jer ih skoro svi vrhunski sportasi uzimaju, al ni njima nije potrebno...
tako da sve sto vidis na TV-u nemoj odmah popusiti, jer samo zele zaradit.. bez brige jebe se njima kakvo ces ti sranje od proteina unositi u organizam, on je zadovoljan samo kad kupis njegovu foru... tako da... ako netko zeli misice i tijelo snazno i zvrsto koje je izgradjeno na domacoj hrani, radu, trudu, radu i znoju... treniraj , treniraj i treniraj i kad se ispucas odi doma se dobro najest i to je sva mudrost... a sve ove praskove baci i zapocni przit misice treningom...

Zakaj bi pobogu netko iša sintetizirati proteine u laboratoriju da njima zamjeni proteine iz hrane,u ovom slučaju sirutke?
Jesi li ti svijestan koliko bi to bio skup proces,a totalno uzaludan?
I whey je znantno kvalitetniji proizvod od te sirutke koje kupiš u Konzumu koja na 10g proteina ima jedno 20g laktoze i 15g mlječne masti,a to nikako nije sastav koji bi odgovarao za bodybuilding prehranu,a pogotovo za onda kad je whey najkorisniji,a to je odmah nakon treninga.
A isto to pojednostavljivanje da je dobro sam se najest.Pa temeljna stvar u bodybuildingu su upravo dijete i prehrana općenito.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:27   #215
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
Zapravo sad me mozete pljuvat kolko hocete ali sam UVJEREN da je velika vecina studija o tome kako je dobro uzimat velike kolicine vitamina "lažna" baš zbog toa što farmaceutske kompanije na tome vrte ogromnu
Najveci proizvodac vitamina c je Kina. Inace, preporucena doza FDA-a je nekakvih bijednih 250 mg dnevno, sto je apsolutna pizdarija za sportasa. Sportas, koji ima intenzivne treninge, treba mnogo vise od 250 mg dnevno. Inace, preporucena doza Linusa Paulinga (tata vitamina c) je bila 1 g dnevno. Ja uzimam 1 g dnevno. Kada osjetim da sam u predbolesnom stanju krknem i 5 g dnevno. Ionako se visak popisa. Nisam bio bolestan otkako uzimam toliko vitamina c, a to je nekih 7 godina, prije sam svake godine barem jednom imao anginu i gripu.

Quote:
ali nije li doslovan prijevod riječi whey sirutka: sto je to onda sirutka u prahu ?
Da, to je whey. Nije sintetiziran, vec je dobiven izolacijom. Oni koji tvrde da je sintetiziran - lazu.

Quote:
nego medo ti se osobno baviš body buildingom ili ?
Prije sam se bavio hrvanjem, a sada powerliftingom. Tu i tamo imam periodizacije za sarkoplazmicnu hipertrofiju (klasicni bodibilding), ali primarno treniram za snagu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 18:44   #216
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Najveci proizvodac vitamina c je Kina. Inace, preporucena doza FDA-a je nekakvih bijednih 250 mg dnevno, sto je apsolutna pizdarija za sportasa. Sportas, koji ima intenzivne treninge, treba mnogo vise od 250 mg dnevno. Inace, preporucena doza Linusa Paulinga (tata vitamina c) je bila 1 g dnevno. Ja uzimam 1 g dnevno. Kada osjetim da sam u predbolesnom stanju krknem i 5 g dnevno. Ionako se visak popisa. Nisam bio bolestan otkako uzimam toliko vitamina c, a to je nekih 7 godina, prije sam svake godine barem jednom imao anginu i gripu.



Da, to je whey. Nije sintetiziran, vec je dobiven izolacijom. Oni koji tvrde da je sintetiziran - lazu.



Prije sam se bavio hrvanjem, a sada powerliftingom. Tu i tamo imam periodizacije za sarkoplazmicnu hipertrofiju (klasicni bodibilding), ali primarno treniram za snagu.
power lifting ,, mislis dizanje utega ? ili griješim..
pa to je opeterecenja za ledja, bruh i sl.. ajde opisi malo treninge i opceinito o tome sto radis kolko radis i sl


sto se C vitamina tice to je sve placebo..

neke studije pokazuju da je previse nekih vitamina kancerogeno ----!!
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 18:52   #217
Medo,kolike su ti maksimalne težine?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 18:56   #218
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
power lifting ,, mislis dizanje utega ? ili griješim..
pa to je opeterecenja za ledja, bruh i sl.. ajde opisi malo treninge i opceinito o tome sto radis kolko radis i sl


sto se C vitamina tice to je sve placebo..

neke studije pokazuju da je previse nekih vitamina kancerogeno ----!!
Ne,ne misli na dizanje utega.Powerlifting je zbroj težina triju dizanja:čučnja,potiska s klupe i mrtvog dizanja.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 20:01   #219
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Inace, preporucena doza Linusa Paulinga (tata vitamina c) je bila 1 g dnevno. Ja uzimam 1 g dnevno. Kada osjetim da sam u predbolesnom stanju krknem i 5 g dnevno. Ionako se visak popisa. Nisam bio bolestan otkako uzimam toliko vitamina c, a to je nekih 7 godina, prije sam svake godine barem jednom imao anginu i gripu.
Ja čim popijem vitamin C prehladim se. A inače sam zdrav. Znači da on hrani viruse.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 23:07   #220
Quote:
The Uništavač Topika kaže: Pogledaj post
Vidio sam u DMu nekakvu pizdariju za 25 kuna, protein sirutke. I sad se čudim, kolko ja znam, whey dođe malo više (recimo cca 500 kuna takvo jedno pakiranje od 750g). Koji vrag je onda ovo da dođe samo 25 kuna?
Ako se ne varam, radi se o prahu sirutke, zato je tako jeftino. Dakle prah, ne izlolat, hirolizat ili nesto trece.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.