Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 14:30   #81
niskog rasta, sivi, s nakošenim crnim velikim očima?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:39   #82
Quote:
shakti9 kaže:
ja mislim da su tebe oteli mali sivi sa velikim nakošenim očima,tili su praviti experimente na tebi a onda su vidili da si pun alkohola i da si neupotrebljiv pa su te ostavili na groblju da tvojima smanje troškove prijevoza.
u tom slucaju im moram zahvaliti... ali pogledaj ovo... znam da sam popio pola boce... nakon sto su me oteli i probudio se... boca je bila puna do vrha... HVALA IM
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 23:49   #83
Quote:
Piramida_Sunca kaže:
u tom slucaju im moram zahvaliti... ali pogledaj ovo... znam da sam popio pola boce... nakon sto su me oteli i probudio se... boca je bila puna do vrha... HVALA IM
važna je poruka.
a poruka glasi: ne piti
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:01   #84
Quote:
shakti9 kaže:
važna je poruka.
a poruka glasi: ne piti
ma nemoj, da nisam bio pijan vrsili bi na meni ko zna kakve experimente
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:20   #85
Naravno, naziva se ''astralna projekcija''. Cak je uobicajeni san takodje izvantjeleno iskustvo i razlikuje se od prethodnog sto se kod prvog noze kontrolirati situacija, a kod drugog dapace ne...
BOXERSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 02:16   #86
Astralna projekcija-izvantjelesna iskustva

jel neko probo kad?? ja bi baš htjela, al ne znam kak, i bojim se, ak se ne mogu vratit, pa me proglase mrtvom...
al nekak mi se činilo kad sam neki dan ležala u krevetu i slušala muziku onak, prije spavanja, ko da pomalo izlazim, il sam što nisam...al dobro, to je umišljanje, isto ko kad sam se stopila sam svojim hlačama ili sam sjedalom u busu (nije droga, samo si zamislim)...a baš bi htjela izać iz svog tijeli i lunjat po svijetu...
jel neko ima neke informacije o tome kak se to radi, pa nek napiše.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:55   #87
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
jel neko probo kad?? ja bi baš htjela, al ne znam kak, i bojim se, ak se ne mogu vratit, pa me proglase mrtvom...
al nekak mi se činilo kad sam neki dan ležala u krevetu i slušala muziku onak, prije spavanja, ko da pomalo izlazim, il sam što nisam...al dobro, to je umišljanje, isto ko kad sam se stopila sam svojim hlačama ili sam sjedalom u busu (nije droga, samo si zamislim)...a baš bi htjela izać iz svog tijeli i lunjat po svijetu...
jel neko ima neke informacije o tome kak se to radi, pa nek napiše.
Ono sto se tebi dogodilo je da si dosla u lagano meditativno stanje, a tad se obicno dogadja da se potakne podsvijesno i jaci osjecaj percepcije. To sto si odjetila je lagano oslobadjanje od svijesnog. To je cesto u npr. Transcendentalnoj meditaciji, a i u Reiki-ju. osim toga postoji i metoda putovanja kroz vrijeme, gdje u biti mozes percipirati nelinearni prostor, dakle ono sto ti nazivas napustanjem tijela. Ne moze ti se dogoditi da se ne vratis, vec je jedino bitno da budes na nekom mirnom mjestu, bez ikoga prisutnog, buduci u suprotnom mozes dozivjeti lagani sok.
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:45   #88
Quote:
kundalini kaže: Pogledaj post
Ono sto se tebi dogodilo je da si dosla u lagano meditativno stanje, a tad se obicno dogadja da se potakne podsvijesno i jaci osjecaj percepcije. To sto si odjetila je lagano oslobadjanje od svijesnog. To je cesto u npr. Transcendentalnoj meditaciji, a i u Reiki-ju. osim toga postoji i metoda putovanja kroz vrijeme, gdje u biti mozes percipirati nelinearni prostor, dakle ono sto ti nazivas napustanjem tijela. Ne moze ti se dogoditi da se ne vratis, vec je jedino bitno da budes na nekom mirnom mjestu, bez ikoga prisutnog, buduci u suprotnom mozes dozivjeti lagani sok.
većina izvježbanih astralnih putnika uvijek ima pored sebe čovjeka koji ih čuva dok putuju.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:15   #89
https://www.forum.hr/showthread.php?t=205903
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:28   #90
ja sam izašo kad sam bio mali - prvo sam zagledo neku tetu kaj me držala za glavu
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:44   #91
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
jel neko probo kad?? ja bi baš htjela, al ne znam kak, i bojim se, ak se ne mogu vratit, pa me proglase mrtvom...
al nekak mi se činilo kad sam neki dan ležala u krevetu i slušala muziku onak, prije spavanja, ko da pomalo izlazim, il sam što nisam...al dobro, to je umišljanje, isto ko kad sam se stopila sam svojim hlačama ili sam sjedalom u busu (nije droga, samo si zamislim)...a baš bi htjela izać iz svog tijeli i lunjat po svijetu...
jel neko ima neke informacije o tome kak se to radi, pa nek napiše.
neznam..ja sam pokusavao..jednom mi se dogodilo da su mi noge potpuno utrnile.nisam se mogao micati..a onda me malo uhvatila panika i eto nista od toga..treba vjezbat opustanje..meditacija jako dobra za to probaj sa nekakvim programom koji generira mozdane valove
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 19:11   #92
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
neznam..ja sam pokusavao..jednom mi se dogodilo da su mi noge potpuno utrnile.nisam se mogao micati..a onda me malo uhvatila panika i eto nista od toga..treba vjezbat opustanje..meditacija jako dobra za to probaj sa nekakvim programom koji generira mozdane valove
TM definitivno, svakodnevno ga prakticiram kao i Reiki. Trenutno radim na time traveling-u. Ludo i korisno
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:51   #93
Pokušao sam više puta, došo do manjih vibracija ali nište više od toga. Izgubih nadu i volju da dalje pokušavam.
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 11:35   #94
meni se nikad ništa ne dešava????
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 12:13   #95
Nisam nikad "izašao". Ali sam uspio isključiti vanjski svijet i tijelo. Tj. isključiti osjetila. I tako redom: isključih ruke, noge, oči itd - i:

našao sam se u stanju postojanja svijesti - i ničeg drugog. Nema tijela, nema vida, nema opipa (sve svjesno -tj. oči ostaju otvorene, samo ne vide, svjestan si svega, ali jednostavno ne osjećaš tijelo, itd.). Palo mi je napamet to s "vraćanjem". Nekako se nisam bojao. Jednostavno sam si rekao da je dovoljno da se poželim ponovno "uključit". I tako je bilo. Nekoliko puta se igrao, i poslije mi dosadilo. Moje iskustvo: samo postojanje i mir.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 01:59   #96
hmmm...pa ne znam, pokušat ću možd koji put, ko zna šta će se desit.. isto tako pokušavam savit kašiku mislima, al ni jednom nisam uspjela. mislim da ne vjerujem tolko. bilo bi dobro kad bi vidla kak neko o radi ,pa bi povjerovala.
jel nekom uspjelo???!!! ili nešto pomaknit mislima??!
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:43   #97
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
hmmm...pa ne znam, pokušat ću možd koji put, ko zna šta će se desit.. isto tako pokušavam savit kašiku mislima, al ni jednom nisam uspjela. mislim da ne vjerujem tolko. bilo bi dobro kad bi vidla kak neko o radi ,pa bi povjerovala.
jel nekom uspjelo???!!! ili nešto pomaknit mislima??!
telekineza. Imas vak i na webu metrode kako se vjezba. Moras vjerovati inace nikad neces realizirati
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:27   #98
Quote:
Lepojka kaže: Pogledaj post
hipnoza
Nemam pojma kaj je - ali je funkcioniralo tako. Ma nazivlje ionako nije bitno - često samo zapetljava stvar, pa se ljudi natežu oko ovog i onog, a govore o istom. Recimo da je hipnoza.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:30   #99
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
hmmm...pa ne znam, pokušat ću možd koji put, ko zna šta će se desit.. isto tako pokušavam savit kašiku mislima, al ni jednom nisam uspjela. mislim da ne vjerujem tolko. bilo bi dobro kad bi vidla kak neko o radi ,pa bi povjerovala.
jel nekom uspjelo???!!! ili nešto pomaknit mislima??!
Igrice moći. Mislim da je jako bitno što si misliš da želiš postići telekinezom. Da ne bi počeli letjeti noževi prema "mrskim objektima".

Telekinezu smatram smislenom samo kao dio duhovnog rasta. Ak malo bolje razmisliš, telekineza je protiv zakona prirode u kojoj jesmo. Ograničenja koja nam priroda postavlja imaju smisla - kako ne bismo napravili više šete nego koristi ovakvi kakvi jesmo.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 15:44   #100
telekineza je samo metoda koju svatko moze svladati. Osim telekineze postoje i druge metode gdje se covjek u biti stapa s prirodom i rusi one barijere koju si sami namecemo nasim svijesnim stanjem. najveca prepreka u svemu je strah i sumnja.

Kao primjer, a i iz osobnog iskustva prve vidljive znake pojacavanja percepcije prirode i uskladjivanja s njom i kozmickom energijom bilo je kad sam zapčoceo s Reiki-em i TM-om.

MNo za sve treba puno vjezbanja jer nista se ne ostvaruje preko noci.
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.