Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Cure, da li i koliko cesto svrsavatae pri sexu?
Nikad nisam svrsila ni sama ni sa muskarcem 12 7.06%
Sama svrsavam, ali nikad sa muskarcem 28 16.47%
Svrsavam i sa muskarcem ali jako rijetko 32 18.82%
Svrsavam skoro uvijek 49 28.82%
MUSKO SAM i samnom sve svrsavaju 49 28.82%
Glasovatelji: 170. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2008., 18:01   #61
aj da se bar s tim pohvalim,uvijek sama il od liza!
dropdead_gorgeous is offline  
Old 24.11.2008., 19:42   #62
Exclamation

he he he...pa jeli moguce da zena dozivi orgazam a toga nije svjesna? ne znam bas...ja ga jadna dozivim svaki put,uz pomoc ruke ili oralno...al vaginalno NIKAD!!!postajem depresivna i pitam se u cemu je problem...al hm...da ga dozivim itekako bi ga bila svjesna...
dalmatinka007 is offline  
Old 25.11.2008., 15:30   #63
Talking

Quote:
malaPlava kaže: Pogledaj post
Ni ja ne mogu svršiti
Tj, s prijašnjim dečkima nisam u opće, sad jesam možda 2-3x na početku veze. Sama isto mogu. Gotovo svaki put mislim to je to, evo sad ću, mislim da mi samo maaaaalooooo trebe i opet ne svršim.
....stojim an usluzi.....mislim ako treba pomoć.........
max333 is offline  
Old 25.11.2008., 15:33   #64
Quote:
dropdead_gorgeous kaže: Pogledaj post
aj da se bar s tim pohvalim,uvijek sama il od liza!
ništa neobićno.......sretnice su one koje mogu doživjeti orgazam i penetracijom i stimulacijom klitorisa.....kod većine je ili jedno ili drugo ili nijedno.....(ovo zadnje još nisam doživio)....
max333 is offline  
Old 27.11.2008., 13:27   #65
Quote:
dalmatinka007 kaže: Pogledaj post
he he he...pa jeli moguce da zena dozivi orgazam a toga nije svjesna? ne znam bas...ja ga jadna dozivim svaki put,uz pomoc ruke ili oralno...al vaginalno NIKAD!!!postajem depresivna i pitam se u cemu je problem...al hm...da ga dozivim itekako bi ga bila svjesna...
trebaš lijepo trenirati,a i dragi nek ti fino pomogne.
Moja svrši svaki put za vrijeme sexa,a nekad i više puta.
Nešto te jebe u glavi.
fantom0101 is offline  
Old 28.11.2008., 11:34   #66
MEni nikada nije bilo jasno kako to zena moze za vrijeme jednog odnosa da dozivi vise orgazama. Ja kad dostignem vrhunac meni je to to i nemam zelju vise za daljim seksom, a ako se njemu oduzi pa nikad da svrsi, onda mi je to neka vrsta mucenja i drugi orgazam ne dolazi u obzir.
I ja imam problem sto samom pentracijom ne mogu dozivjeti orgazam, potrebna je i njegova ili moja ruka i posebna poza. Medjutim nekada mi se desi kada sam "on top" da mi valjda stimulise tu G tacku pa mi bude jako jako dobro, ali je to totalno razlicito od orgazma kojeg dozivim kada me on uz pentraciju stimulise rukom ili kada to radim sama. I tako da to ne bih nazvala orgazmom jer poslije toga redovno idemo u "moju" pozu i svrsavam normalno. NEznam mozda nisam normalna
SSDM is offline  
Old 28.11.2008., 11:56   #67
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Ja kad dostignem vrhunac meni je to to i nemam zelju vise za daljim seksom, a ako se njemu oduzi pa nikad da svrsi, onda mi je to neka vrsta mucenja i drugi orgazam ne dolazi u obzir.
I ja imam problem sto samom pentracijom ne mogu dozivjeti orgazam, potrebna je i njegova ili moja ruka i posebna poza.
upravo tako je kod mene. moj dragi se već naučio na to da mi treba pomoć ruke i već zna u kojem trenutku je treba uključit.
Sinderella is offline  
Old 28.11.2008., 12:48   #68
Quote:
fantom0101 kaže: Pogledaj post
trebaš lijepo trenirati,a i dragi nek ti fino pomogne.
Moja svrši svaki put za vrijeme sexa,a nekad i više puta.
Nešto te jebe u glavi.
jaja hau jes nou
ti si opcija 5

eto ljudi gledajte anketu, od 45 zena samo 16 svrsava redovno pri sexu sa partnerom
i to ljesovki koje su u svemu iznad prosjeka
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 28.11.2008., 12:56   #69
A,zamisli koja si ti onda sretnica...
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 29.11.2008., 10:38   #70
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
opcija 4 ukljucuje SVA svrsavanja

iforce
namjerno nisam muskima dala opcije jer muski NE ZNAJU dal zena svrsava il ne

Kako ne znaju. Ne mogu znati kada svrši standardno (klitoralno ili vaginalno), jer se to može lakše postići, ali se može i odglumiti.
Međutim onaj pravi orgazam, orgazam cijelog tijela, eksploziju mozga, onaj koji dolazi tek nakon nekoliko standardnih, niko ne može da odglumi. Žena kod takve serije orgazama ostaje bez daha, cijelo tijelo joj se trese još dobrih nekoliko minuta, često ne može da kontroliše emocije (smije se, plače,...) i ne može da se 'vrati u normalu' barem 5-10 minuta.

Za ovakav orgazam je ženu prvenstveno potrebno stimulisati i razbiti psihički, a zatim priču dovršiti jednom dužom penetracijom dobrim i tvrdim kurcem. Ključ za dobar seks je u glavi!!! Kada krenu suze radosnice znači da je to to.
Najljepša stvar u sexu je kada inače stidljiva, konzervativna djevojka počne da viče taaaako, toooooooo, jačeeeee, jačeeeeee, jebiiii me jebiiiiiii me. Sjajan osjećaj.
Ovakav orgazam se ne može postići baš svaki put, ali kada se uz regularne orgazme, ovakav pravi orgazam postigne i svaki četvrti - peti put u seksu, to je sjajno.

Takođe, ako žena može da doživi orgazam sama sa sobom, a ne u sexu sa partnerom, kriv je isključivo muškarac.
trojanac is offline  
Old 30.11.2008., 02:42   #71
Quote:
lelajelena kaže: Pogledaj post
Imam 25 god,imam sex od 18 ali nikada nisam dozivela orgazam.To mi vec predstavlja problem.Malo me blam da pricam sa ginekologom pa ako neko ima kakav savet...U cemu moze biti problem?Nemoguce da nema nista sto mene moze napaliti.Problem je u meni ali sta??Postoje li kakvi lekovi za to??

jebes orgazam..on je i onako za muskarce
__________________
nemoj ti meni tako drsko
da imam proljev sad bi te
...........POPRSKO..........
rodryguez is offline  
Old 30.11.2008., 06:39   #72
joj joj cure, pa kakvi su vam to problemi, a da se malo razdivljate možda bu vam uspijelo...skulirajte se u glavi...pa če bit bolje
freeze is offline  
Old 01.12.2008., 11:51   #73
Question Ma koji problem?

Quote:
jagodica_20 kaže: Pogledaj post
A I JA TAKODJER
Da li možda imaš pritisak u glavi da moraš svršiti ?
fantom0101 is offline  
Old 01.12.2008., 11:54   #74
Quote:
dropdead_gorgeous kaže: Pogledaj post
Ja nemogu (zasad) od samog sexanja,mora radit ruka,moja il njegova
Nadam se da postoji lijek za moj problem,buuu.
Postoji sigurno,ali to treba detaljnije analizirati!
Javi se !
fantom0101 is offline  
Old 01.12.2008., 23:57   #75
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
probaj kegelove vjezbe raditi svakodnevno i u seksu, mnoge su iza toga počele svršavati ko navinute igračke
a sta su kegelove vježbe?
ja spavam s deckom mjesec dana otprilike, a prije toga smo 7 mjeseci radili samo oralni i nikad nisam svrsila. on kaže da mu to nesmeta, ali ipak bilo bi lijepo kad bi to skupa doživjeli, a ne samo ja sama u svom krevetu
hana_01 is offline  
Old 02.12.2008., 00:11   #76
moj sadašnji dečko mi je prvi... počela sam svršavati nakon 4 mjeseca svakodnevnog sexa... no, još uvijek imam problema kad se radi o samozadovoljavanju.... ne znam zašto je to tako....
The_Mala is offline  
Old 02.12.2008., 11:41   #77
Quote:
hana_01 kaže: Pogledaj post
a sta su kegelove vježbe?
ja spavam s deckom mjesec dana otprilike, a prije toga smo 7 mjeseci radili samo oralni i nikad nisam svrsila. on kaže da mu to nesmeta, ali ipak bilo bi lijepo kad bi to skupa doživjeli, a ne samo ja sama u svom krevetu
A to da mu ne smeta znači da ga boli đon.
Glavno da on Mikija zadovolji,a tebe ko šljivi.
Ja mislim da dosta muškaraca boli đon oče li žena svršiti ili ne.
fantom0101 is offline  
Old 02.12.2008., 11:43   #78
Quote:
dalmatinka007 kaže: Pogledaj post
he he he...pa jeli moguce da zena dozivi orgazam a toga nije svjesna? ne znam bas...ja ga jadna dozivim svaki put,uz pomoc ruke ili oralno...al vaginalno NIKAD!!!postajem depresivna i pitam se u cemu je problem...al hm...da ga dozivim itekako bi ga bila svjesna...
A je li u tvome dečku možda problem.
Je li može postići dovoljno trenje u pici da svršiš?
fantom0101 is offline  
Old 02.12.2008., 11:45   #79
vaginalni orgazam je puno rjeđi od klitorisnog-...
__________________
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.(Schopenhauer).....
*Domy* is offline  
Old 03.12.2008., 16:43   #80
Pa eto i ja imam problem kod svršavanja, nažalost
Nisam još doživljela orgazam i ne kužim zaš...Bila sam kod ginekologice i sve je ok, očito je psiha u pitanju...
Al užasno je iritantno, mislim doživim ja neš, al to je tako beznačajno...
Već i dečku serem da mi super jer se ne isplati svaki put razočarvat ga i tjerat da misli da je loš...
Ne mogu sama, a ni s njim, kao što rekoh je to neš, al neki bljuf i to je to...
Nikad mi nije došlo da vrištim...
I još jedan dodatna stvar, skoro se uopće ne vlažim, vjerojatno i to doprinjava ne orgazmu...
Imate kakve savjete još što se tiće vlaženja i tako toga...
Tizifona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger