Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Preferiram brazilku, crticu ili kefu kod žene / sebe ?
Brazilka, obavezno 156 33.55%
Crtica i sl. je ok 230 49.46%
Kefa rules! :-) 79 16.99%
Glasovatelji: 465. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 02:29   #41
za ginekologa me boli briga, vidi on svašta. a na pitanje ka takvo mi se ne da odgovarat

Doduše, slažen se sa scimia-om (šimija?), i s Emericzy-em...nema to veze s higijenom, pranje ima. Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto. Sad, šta se tiče muških, ne mislin da je pedofil ako voli obrijanu, nego mu je takvu lakše lizat, ali isto tako, ima puno muških koji vole - uredno podšišanu, ili čak skroz dlakavu...
__________________
I have nobody to call my own
minijatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 04:21   #42
a

obozavam obrijanu,ali da ima malu crticu(zovem ju sletna pista)koja nije ni predebela ni pretanka.treba biti taman.UZAS DOK PISEM PODSJECA ME NA BIVSU i bude se uspomene
opet sa druge strane neke su mi bolje skroz obrijane.
sve ovisi o komadu i pickici i curke imajte na umu da je puno veci gust lizati dok nema sumetine i dok se sve zamasti od sokova
slavko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 07:52   #43
Quote:
Legija1987 kaže: Pogledaj post
Ljepše mi je voziti po autoputu nego po šumama
To je američki pristup vožnji. Dugi ravni autoputevi, udobne lađe od auta, sve servo-automatski, uključi cruise control i piči preko kontinenta s 55 milja na sat, od pumpe do pumpe, od McDonaldsa do Burger Kinga.

Ja sam odrastao u Europi, gdje su ceste vijugave, zanimljive, svagdje drukčije. Negdje prolaze poljima, drugdje šumama, brdima, selima, uz more... Voziš auto koji se snalazi po zavojima, koji 'leži' na cesti kako treba, kod kojeg točno osjećaš cestu kroz volan. Voziš malo brže i energičnije nego u Americi, imaš što za vidjeti oko sebe, lijepi pejzaži se izmjenjuju, a kad ti je dosta vožnje, potražiš nekakav zanimljiv hotelčić ili restoran, koji često i sam po sebi bude nekakvo otkriće.

Vožnja često čak bude zanimljivija od odredišta.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 08:07   #44
Quote:
slavko2 kaže: Pogledaj post
curke imajte na umu da je puno veci gust lizati dok nema sumetine i dok se sve zamasti od sokova
Prvo, ne ližeš od koljena pa do pupka. 90 posto lizanja obavlja se na kritičnom mjestu koje nije obraslo.

Drugo, lizem tamo negdje od 1968, dakle 40 godina. Vjerujte mi, da dlake smetaju toj ugodnoj aktivnosti, davno bih već bio prestao.

A sokovi... nisu li sokovi jedna od poanti cijele priče?

Već sam par puta pisao o toj temi. Nekad imam dojam da bi ova sadašnja generacija bila najsretnija s plastičnim lutkama. One su fakat idealne -- odgovaraju svim željenim mjerama, točno su po standardu, nemaju nikakvih neugodnih tjelesnih obilježja, mirisa, sokova... ničega. Tri podjednake rupe u koje svaka daje bez prigovora, ništa ne traži, ni protiv čega se ne buni, nema nikakvih svojih ideja i mušica. A poslije se možeš okrenuti na drugu stranu i zaspati, a da ne bude razočarana.

Evo vama te lutkice. Meni je ljepše sa ženama.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 08:26   #45
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Prvo, ne ližeš od koljena pa do pupka. 90 posto lizanja obavlja se na kritičnom mjestu koje nije obraslo.

Drugo, lizem tamo negdje od 1968, dakle 40 godina. Vjerujte mi, da dlake smetaju toj ugodnoj aktivnosti, davno bih već bio prestao.

A sokovi... nisu li sokovi jedna od poanti cijele priče?

Već sam par puta pisao o toj temi. Nekad imam dojam da bi ova sadašnja generacija bila najsretnija s plastičnim lutkama. One su fakat idealne -- odgovaraju svim željenim mjerama, točno su po standardu, nemaju nikakvih neugodnih tjelesnih obilježja, mirisa, sokova... ničega. Tri podjednake rupe u koje svaka daje bez prigovora, ništa ne traži, ni protiv čega se ne buni, nema nikakvih svojih ideja i mušica. A poslije se možeš okrenuti na drugu stranu i zaspati, a da ne bude razočarana.

Evo vama te lutkice. Meni je ljepše sa ženama.
malisunac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 09:08   #46
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ah, ta dobra stara vremena...

Napokon netko tko je rekao ono što je očito i logično odnosno razbio mit o povezanosti higijene sa brijanjem.

Obožavam ovo reduciranje na 2 mogućnosti, one koje se ne briju do kraja imaju prašumu, kao da ne postoji umjerena varijanta s kojom se ne osjećam neuredno i nehigijenski al' bome ne ni kao dijete od 10god, stoga živio jedan moj bivši jebač koji je izjavio da nije pedofil i često mi naglašavao da se ne brijem do kraja pa sam rekla da si uštedi trud da ni ne bih, neovisno o njemu.
Do sada još nisam doživjela da je netko zahtjevao od mene suprotno a nadam se da ni neću.
E sad ko se brije do kraja ko ne to je drugo pitanjemeni ne stoji taj look pa ja bermudski trokut
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:19   #47
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
pa definitivno ljepse izgleda skroz obrijana nego dlakava
s muškog gledišta, bolje izgleda održavana,(dakle malo kratkih dlačica), ali kad bi birao skroz dlakavo, ili skroz obrijano, birao bih skroz obrijanu.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:52   #48
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
s muškog gledišta, bolje izgleda održavana,(dakle malo kratkih dlačica), ali kad bi birao skroz dlakavo, ili skroz obrijano, birao bih skroz obrijanu.
sa ovim se slazem, al sam se nekidan nasmijala kad je prijatelj komentira da mu skroz obrijana izgleda tako SIROMASNO :-)
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 11:09   #49
obrijana pickica je najsladja
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 11:26   #50
obrijana, naravno! 80-te su stvar proslosti, bas mi nedostaje cura koja ima natapiranu minđu..
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 11:45   #51
Obrijano rules! Ne samo radi mene vec i radi decka! I njemu je tako veca fora, iako mu to nije nesto previse bitno!
 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:53   #52
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Prvo, ne ližeš od koljena pa do pupka. 90 posto lizanja obavlja se na kritičnom mjestu koje nije obraslo.
90%... a gdje si onda onih drugih 10%?
i sto se za vrijeme tih 10% uopce osjeti ako je obraslo dlakama
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:05   #53
dlakava sam skroz. dečko tak voli,meni je svejedno. ne smeta mi ništ.
alerim1409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:13   #54
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
Doduše, slažen se sa scimia-om (šimija?), i s Emericzy-em...nema to veze s higijenom, pranje ima. Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto. Sad, šta se tiče muških, ne mislin da je pedofil ako voli obrijanu, nego mu je takvu lakše lizat, ali isto tako, ima puno muških koji vole - uredno podšišanu, ili čak skroz dlakavu...
šimija, da.
Ma naravno da nisam mislila doslovno da je netko pedofil nego samo da to meni osobno jednostavno izgleda ružno (baš kao i predlakava) i podsjeća na dječju dob.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:18   #55
niti skroz obrijana niti zapuštena. onako, lijepa uredna frizurica.. crtica..
a nekada i skroz obrijana..
Veeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:22   #56
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto.
sto bi onda znacilo da su se te bakterije okupile na dlacicama i tamo stoje i cekaju?

nice
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:27   #57
glasam za njegovano dlakavu. volim muf. nisam fan obrijanih pički.
__________________
oj živote ptico čudna ljubav moja još je bludna
volim ribe volim decu kolač kifle i perecu
nindjakrmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:58   #58
ja volim dzunglu na pici )))
Celava Dlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:02   #59
Stvar je u individualnom pristupu svake žene. U svakom slučaju mora biti održavana, a ne "šumetina", dal podšišana, na crtu ili obrijana, nije bitno ne stoji svaka frizura svakoj "glavi" jednako!
GRAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:20   #60
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
E sad ko se brije do kraja ko ne to je drugo pitanjemeni ne stoji taj look pa ja bermudski trokut
Argument stoji! Bitno je samo da je sve od početka brazdice pa na dole glatko...

Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
sa ovim se slazem, al sam se nekidan nasmijala kad je prijatelj komentira da mu skroz obrijana izgleda tako SIROMASNO :-)

Ne shvaća on da je to aristokratski understatement!

Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
obrijana, naravno! 80-te su stvar proslosti, bas mi nedostaje cura koja ima natapiranu minđu..
...pokušavam zamisliti kako je, kao kod frizera, pod haubom!

Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
šimija, da.
Ma naravno da nisam mislila doslovno da je netko pedofil nego samo da to meni osobno jednostavno izgleda ružno (baš kao i predlakava) i podsjeća na dječju dob.
Argument ne stoji! Djeca imaju i glatke noge i pazuha, pa te, ako se tamo briješ (a nadam se: da , inače ), nikoga to ne podsjeća na dječiju dob.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger