Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2012., 13:11   #21
Imam problem sa tepihom u twingu, kako god da ga postavim i fiksiram sa čičkom nakon nekog vremena dođe pod kvačilo koje mi ga onda diže pa me zanima dali netko ima iskustva s ovim čepovima?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 01:40   #22
Već duže vrijeme rade se tekstilni tepisi sa donjim dijelom koji je neka vrsta antiklizne podloge. Ova verzija s čepićima je super, ali najčešće se sreće u višoj klasi.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 08:39   #23
Kod mene to antiklizno očito ne funkcionira
Ovo nisu čepovi za višu klasu nego za sve tipova vozila, i navodno se namjeste potpuno jednostavno, bez dodatnog posezanja u automobil, štogod to značilo... meni cijena od 13,50 djeluje prejednostavno da bi bilo istinito.
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:05   #24
Da bi stavila te čepiće, moraš zarezati tapecirung na dva mjesta i ubaciti čepić te ga stisnuti da kopča uhvati.
Znači dva čepića idu kod vozača, dva kod suvozača, tj možeš čak i po jedan staviti.
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:22   #25
Quote:
Vieri kaže: Pogledaj post
Da bi stavila te čepiće, moraš zarezati tapecirung na dva mjesta i ubaciti čepić te ga stisnuti da kopča uhvati.
Znači dva čepića idu kod vozača, dva kod suvozača, tj možeš čak i po jedan staviti.
ma za suvozača mi ne treba, on nema pedale
nego to je isprobano i funkcionira??
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:37   #26
Pa isprobao sam originalne, tj stavljao sam u nove aute koji su imali u pretincu te čepiće čim su došli. Dva komada, dolje malo zarežeš i ubaciš, cca 5 minuta posla.
I funkcionira
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 21:59   #27
ja sam dobio 2 fauveova koji su isti kao i ovi s vašeg linka i drže fenomenalno. Ne treba ništa zarezivati nego se čep jednostavno uvrne u podni tepih. Navoj je konusan i ima veliki korak tako da odlično drži. Nabavit ću ih još i za zadnje tepihe. Samo ne znam di im je ovaj dućan ili ide samo preko interneta?
http://www.kupci.com/hr/cepovi-za-autotepihe-p-143.php
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 22:08   #28
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
ja sam dobio 2 fauveova koji su isti kao i ovi s vašeg linka i drže fenomenalno. Ne treba ništa zarezivati nego se čep jednostavno uvrne u podni tepih. Navoj je konusan i ima veliki korak tako da odlično drži. Nabavit ću ih još i za zadnje tepihe. Samo ne znam di im je ovaj dućan ili ide samo preko interneta?
http://www.kupci.com/hr/cepovi-za-autotepihe-p-143.php
Pazin po pozivnom broju na ovom linku..Čini mi se samo web..
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 22:15   #29
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
ja sam dobio 2 fauveova koji su isti kao i ovi s vašeg linka i drže fenomenalno. Ne treba ništa zarezivati nego se čep jednostavno uvrne u podni tepih. Navoj je konusan i ima veliki korak tako da odlično drži. Nabavit ću ih još i za zadnje tepihe. Samo ne znam di im je ovaj dućan ili ide samo preko interneta?
http://www.kupci.com/hr/cepovi-za-autotepihe-p-143.php
Baš sam to htio napisati. Kod starog Passata tepisi otraga nisu bili pričvrščeni, kupio original set, samo se zaviju u tepih na podu i i drugi dio na tepih. Odlično drži.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:17   #30
Pa kud iz Pazina? Ja mislio tamo samo proizvodnja purana...
Bit će iz Italije šverca
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 15:17   #31
Da li je igdje moguce kupiti samo jedan koji nedostaje gumeni tepih....
mali_veliki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:19   #32
Quote:
mali_veliki5 kaže: Pogledaj post
Da li je igdje moguce kupiti samo jedan koji nedostaje gumeni tepih....
To i mene zanima, imam jedan gumeni tepih s rupom dok su ostala 3 k'o novi pa me zanima gdje kupiti tepih baš za taj model automobila (dakle po mjeri) a da nije preskupi original?



I gdje se općenito mogu kupiti gumeni tepisi po mjeri za određene modele automobila a da cijene nisu da te šlagira?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:04   #33
A na kojoj cijeni se šlagiraš? Oko 220 kn je cijena za set.
Koko u parizeru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:16   #34
Ma nije problem u cjeni od 220 kn vec je bespotrebno sad doslovno bacati novce kad ti treba samo jedan tepih ti dobijes 4 i stas onda sa ona 3
mali_veliki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 11:04   #35
kupiš sa nekim po pola pa se dogovorite ko će uzet za vozača a ko za suvozača. ili recimo onaj ko uzme od vozača prepusti ostala tri drugom kao kompenzaciju
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 12:37   #36
Univerzalci

Bump. Trebam jeftilen univerzalne gumene tepihe za prvu ruku. Bio u Kauflandu ali ali ih nisam nasao. Gdje ih ima povoljno za kupiti?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 12:42   #37
pevec?
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 17:43   #38
U Plodinama ima, u Bauhausu ima, Pevec ima. Zapravo me cudi da Kaufland nema, cini mi se da sam ih vidio i tamo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 00:45   #39
hvala
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 21:07   #40
Pozdrav ekipa,

vidim da tema nije bila dugo aktivna. Može li netko preporučiti web shop na kojem se mogu naći kvalitetni auto tepisi po normalnoj cijeni? S tim da me ne zanimaju univerzalni kakvi se mogu naći po trgovačkim centrima, nego baš rađeni prema marki automobila.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.