Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2012., 16:44   #81
Ja vjerujem da su u njuskalo utučeni milijuni, sam sam pokusao s oglasnikom i bez gomile reklama tvrdim da nije moguće se probiti i postati to šta je danas njuskalo... uložili su brdo love i sada kad imaju brdo posjetitelja i oglašivaca, normalno je da naplacuju ono sta je uloženo...
novaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 17:46   #82
Jesu li promijenili m.njuškalo ili sa mojim mobitelom nekaj ne štima?

Znači sve do jučer je bila ona žuta stranica na m.njuškalo, a sada je bijela stranica sa plavim slovima, onako ružno dosta za vidjeti, dok pak idem sa kompa na m.njuškalo i preko kompa je ista kao i nekad na mobitelu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 17:03   #83
Evo od 14.06.2012. počeli da naplaćuju i nekretnine. Osobno mislim da vode malo krivu politiku uz more konkurencije gdje je isto besplatno.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 12:39   #84
Jeli netko zna kako vidjeti poruke poslane ostalim članovima na njuškalu?
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 14:27   #85
Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
Jeli netko zna kako vidjeti poruke poslane ostalim članovima na njuškalu?
Kako to misliš?

Čije poruke?

Članovima, misliš prodavačima?

Tamo sam oko 3 godine al ne kužim šta pitaš.
__________________
////Ovo moderiram
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 18:21   #86
Njuška ima gadnih problema sa serverom, svako malo pa je ne dostupno.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 16:23   #87
Bok!

Kontaktiral sam jednog korisnika čiji proizvod me zanima preko poruke korisniku, pa me zanima gdje bu mi stigel njegov eventualni odgovor?

Pitam zato kaj u onom ''Moje njuškalo'' prozoru nema nikaj vezano za poruke...

Hvala!
Lusterko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:01   #88
meni poruke (odgovori i upiti) dolaze na mail koji sam navela kod registracije..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:16   #89
koja je najbolja stranica za iznajmljivanje stanova...normalno besplatna posto sad njuskalo naplacuje?
fazer2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:32   #90
pozdrav, na koji nacin vi zamjenjujete stvari na njuskalu, tipa mobitele, ako niste iz istog grada?
__________________
https://youtu.be/dIwwjy4slI8
metalni bonsai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 16:55   #91
Najbolje je ne mjenjati ako se nemožeš naći s osobom, da nitko nikoga ne zezne.
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 20:09   #92
Ne mogu povecati slike na oglasima ali samo na mozilli. U cemu je problem?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 00:18   #93
Svaki browser je drukčiji, s time da su mozilla i chrome totalna razlika od internet explorera (kojeg svaki web developer mrzi).
Vrlo lako moguće da im nije dobro napravljena stranica.
__________________
Toliko mi se svidio logo koji mi je napravila da je od srca preporučujem.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 11:51   #94
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Evo od 14.06.2012. počeli da naplaćuju i nekretnine. Osobno mislim da vode malo krivu politiku uz more konkurencije gdje je isto besplatno.
Podržavam ovo mišljenje.
AndrijaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 19:06   #95
Quote:
LudaPtica kaže: Pogledaj post
Svaki browser je drukčiji, s time da su mozilla i chrome totalna razlika od internet explorera (kojeg svaki web developer mrzi).
Vrlo lako moguće da im nije dobro napravljena stranica.
Evo danas sve ok, sigurno su imali nekih problema jer sam kasnije provjerio i na crome-u je bilo isto tako.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 19:51   #96
imam na tome portalu nekoliko oglasa i živcira me što neke cijene moram upisivati u eurima a neke u kunama. a kod nekih oglasa moraš upisati u eurima a onda oni to preračunaju i kad neko gleda to piše u kunama.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:02   #97
Pomoć ekipa!

Znači, kupujem iPad 4 preko Njuškala, i po što sam nestrpljiv jer ne mogu uštedit još 500kn~ za novi od provjerenog prodavača ( zelja98 ) i po što nastojim biti pažljiv, svoj odabir sam sveo na 3 oglasa, pa vas pitam koji vam izgleda najrealnije:

http://www.njuskalo.hr/macintosh/app...-oglas-8723721
Leo29 mi je čudan, odjednom, to jest 22.7 je postavio 3 oglasa kako prodaje neke Apple ( korištene ) proizvode. Čudno mi je da neko prodaje toliko tih Apple stvari odjednom jer ne vidim nikakav posebni razlog, ALI pomoću Google Image Search-a sam ustanovio da su slike s oglasa originalne. Preferiram kupovati inače on Njuškalo trgovina koje imaju premade postavljenu OverSeas Express opciju jer oni su navodno sigurniji i identificirani.

Idući oglas mi je preesumnjiv:
http://www.njuskalo.hr/macintosh/ipa...-oglas-8503010
Znači lik prodaje iPad 4 za 3000kn, novi ili želi zamjenu za iPhone 5. Ne znam zašto bi netko kupio ( a možda je i dobio, ali to je manja mogućnost ) novi iPad 4 i odmah ga htio prodati, ali je identificiran OverSeas Expressom, ima jednu sliku ali s interneta.

I zadnji oglas:
http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/app...-oglas-8810205
Opet, slike s interneta, ali povjeren preko toga OverSeas Express-a.

Znači, svi koji imaju provjeren identitet imaju oglase koji izgledaju lažno, a svi koji nisu, navodno, pouzdani imaju oglase s originalnim slikama, ovo, ono.
Burkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 10:08   #98
Zašto misliš da je provjeren ako ima Overseas dostavu?
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 23:10   #99
Je li tko kupovao carrera naocale, replike za 150kn. Kupio bi si jedne uskoro pa me zanima kvaliteta.

Hvala!
webshop112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 10:37   #100
Sve što sam dosad prodavao, kupovao preko njuške mi je bilo ok. Reklame me živciraju nenormalno i cijela stranica mi je nekako zastarjela kao da se nisu mjenjali bog zna koliko. Nema poštenog oglasnika na našem internetu ko da smo spiljski ljudi 2 boje i stranice iz 95. strava.
__________________
"Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment." Budva
PanasonicMaster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.