Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 16:45   #21
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
mislim da je stvar i u stavu, neće debili prići svakome, prvo te odmjeravaju izdaleka.
Ne znam baš.
Ne izgledam osobito umiljato (pretežito crna odjeća i hitlerovka dodatno pridonose dojmu), ali sam patuljasta pa je sasvim jasno da fizički baš i ne mogu nešto specijalno napraviti.

Stvar je u tome da sam kao mlađa, tijekom izlazaka i vožnje javnim prijevozom, zbilja susrela savakavih budala i uvijek sam uspjela riješiti stvar.
Ali, jednako tako, dovoljna ti je samo jedna Prava Budala da se nakon toga ozbiljno zamisliš i prije nego kreneš u sukob potražiš onu trunku čistog ludila u oku "udvarača"
Postaneš opreznija, valjda.

Koliko god da sam jezičava, kurčevita i čudnovata općenito, ipak sam itekako svjesna da sam patuljak te da ima i luđih od mene.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 14.01.2011., 16:47   #22
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nemoj lagat!
tipovi iz prečkog nisu nikad čuli za g-točku!
a ako su nešto i načuli nemaju pojma gdje je i šta je to.


Mene još nitko nije napao, što ne znači da neće, mlada sam ima još vremena.
stvarna-mishka is offline  
Old 14.01.2011., 16:51   #23
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Da, i ja se jako bojim celulita. Nemojte nas plašiti s time.
Jel to poziv da raskopčam baloner i postanem neugodna ili još jedno traženje izgovora za pederisanje u nedostatku smisla za žene i njihove strateške točke?
Tema o torbicama je malo dalje.
Shera is offline  
Old 14.01.2011., 16:57   #24
dno..a i ne cudim se,ovako ruzni kakvi jesu,to im je jedini nacin da pljusnu necije dupe..mozda se doma medjusobno lupkaju
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Old 14.01.2011., 17:01   #25
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Jel to poziv da raskopčam baloner i postanem neugodna
Možeš raskopčati baloner i postati ugodna. To bi se Bogu najviše svidjelo.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 14.01.2011., 17:03   #26
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Možeš raskopčati baloner i postati ugodna. To bi se Bogu najviše svidjelo.
A imaš praf. Čim otkrijem kvart do kojeg se isplati prošetat.
Shera is offline  
Old 14.01.2011., 17:13   #27
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ne izgledam osobito umiljato (pretežito crna odjeća i hitlerovka dodatno pridonose dojmu), ali sam patuljasta pa je sasvim jasno da fizički baš i ne mogu nešto specijalno napraviti.

istina, zato i velim da se oboružate šarafcigerima i satarama
Afrika paprika is offline  
Old 14.01.2011., 17:45   #28
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ne izgledam osobito umiljato (pretežito crna odjeća i hitlerovka dodatno pridonose dojmu)


sexy
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 14.01.2011., 17:49   #29
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
sexy
Znam
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 14.01.2011., 18:35   #30
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ne znam baš.
Ne izgledam osobito umiljato (pretežito crna odjeća i hitlerovka dodatno pridonose dojmu), ali sam patuljasta pa je sasvim jasno da fizički baš i ne mogu nešto specijalno napraviti.
Hmda, i ja sam patuljasta. Ali da stvar bude gora, ja sam i popriličan bejbifejs Sad je malo bolje, ali u dvadesetim je bilo očajno, pitali su me kako mi je mama dala da pušim cigarete tako balavoj, a meni 25

Uglavnom sam napasnike i seljake izbjegavala pustom srećom, ili svojom naravi - mogu biti neljubazna na jedan vrlo specifičan način, koji odbija svakoga i sve, uvijek

A jednom mi nije uspjelo. Pa sam ga puknula nadlanicom (joujou ) u nos, sasvim refleksno. Niti ja imam neki udarac, niti sam bila u namjeri da udarac izvedem, ali je pao pod takvim uglom, da mu je krenula krv

Ja sam ustala, pogledala ga, on je imao nekakav "wtf" pogled, i ja sam se bržebolje udaljila. Nisam ga htjela klepnut, nisam majke mi
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 14.01.2011., 20:27   #31
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?

Evo kako su se one zabavile
Illana is online now  
Old 14.01.2011., 21:43   #32
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Evo kako su se one zabavile
Zakon su ženske!

Šteta što kod nas nije legalno posjedovati ovakve igračke! Bilo bi na tone propucanih cisterni!
jajanka is offline  
Old 14.01.2011., 23:18   #33
vučete te torbetine za sobom ko deda mraz pa šta je tako teško strpat nutra neki sprej ?
mirkec_23 is offline  
Old 14.01.2011., 23:32   #34
Pa dobro, jedno je primitivac, drugo nasilnik. Prvu skupinu ignoriram, pače, mp3 mi je toliko glasan da čitav tramvaj / bus može uživati u milozvucima, tak da nema puno smisla obraćat mi se, osim ako je tip gluh

Drugu - e, tu već imam iskustva. Jednom je upalilo to što sam izvadila mobitel iz torbe i rekla da ću zvat murju ako se približi još jedan korak. Imala sam sreće, pa je otišao. Drugi put je samo prišao i opalio me posred face iz čista mira, rasjekao mi usnicu, okrenuo se na peti i otišao. Doduše, bio je toliko nakrcan drogom da mislim da nije ni skužio da sam žensko. Najviše sam zapravo popizdila na ekipu koja je stajala sa strane i vrtjela palčevima. Onak, halo, neki klošar me upravo tresnuo tak da mi se vrat iskrenuo, a vi pijuckate. Nikad više nisam kročila blizu KPa zato.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Old 14.01.2011., 23:46   #35
rijetko sam na meti takvih slučajeva valjda zbog visine 181cm i toga što uvijek imam nadrkanu facu u tramvajima,busevima,na cesti,itd.

no dok sam živila u zg,u tramvaju je bila strašna gužva,prema črnkasu,i neki tip stao iza mene,počeo mi pipati dupe.
isprva sam mislila da ima neku torbu koja me dodiruje ili neš slično,no nakon 2 min mi je sve bilo jasno,a kako sam kratkih živaca nisam se strpila još jednu stanicu na koju sam trebala sić nego bum laktom u rebra i frajer se počeo gušiti,ljudi pojma nisu imali o čem se radi,samo sam zbrisala van iz trama.

drugi put je bilo za pamćenje

idem prema plaži i tip koji prođe pored mene me zašlata,mene puca pms,uzmem kamen sa strane staze i pogodim ga u leđa,on padne i ja mu ukradem bicikl i odem na plažu.
tip za sat vremena dođe meni S TATOM njegovim meni na plažu onak sav jadan i neka spika "tatica ova drolja mi je ukrala bic i skoro me ubila",a tata neka brdska sirovina nepismena,ja provalim kako mi se dečko vratio s vojnih vježbi u kabulu i neka s njim razjasne nesporazum.
pokupili su se a ja sam dobila bic
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 15.01.2011., 11:44   #36
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503
Jadna cura.
Da su ovo napravili meni, moj dragi bi ih našao i ubio boga u njima.
Ne, ne šalim se.

Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?
Svakoj od nas se sigurno barem jedanput u životu dogodilo da je netko provocira makar riječima i na taj način ponizi. No, što učiniti kad ste svjesni da je njih više i da ste vi slabiji? Meni se dogodilo par puta da sam htjela tipu doslovce otkinut jaja, al jbga, znam da sam slabija i da bi se loše provela, a opet ne mogu ne osjećati nemoć i poniženje koje mi netko u tom trenu uzrokuje svojim ponašanjem prema meni.
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti. Izašla sam tamo kod one "Vienne" i išla pješice prema Črnomercu jer mi je bilo toliko zlo i toliko mi se plakalo baš zbog toga što im ne mogu pošteno vratit za njihov bezobrazluk. A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće? Jebemti, potpuni neznanci...a mi se čudimo što se neki kreteni tako ponašaju prema ženama u braku. I nemojte pričati da se radi o klincima i nedojebanim tinejdžerima jer postoji hrpa odraslih orangutana koja se ovako ponaša.
Šlatanje u klubu - štikla u jaja, lakat u trbuh, zalijevanje pivom, ruganje.
Ovo u busu ne znam kako bih hendlala. Ovisno o ciklusu. Možda bih postupila isto kao i ti, a možda bih im spominjala mrtvu ustaško-četničku drolju od majke koju bih im jebala čeličnim kurcem sa šiljcima u krvavi šupak i rezala joj kurvinsku sisu koja ih je dojila dok tjeram kurvetinu da vrišti njihovo ime dok puši kurac mom psu i liže njegova govna.
Stišćući čvrsto suzavac u džepu.
Ups, zaboravih da smo u busu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 15.01.2011., 12:13   #37
Ja očito nisam privlačna takvim tipovima. No kad sam bila mala oko 10-11 godina onda me neka odvratna pedofilčina imala na piku u pol bijela dana. Dohvatila me u tramvaju, ja sam pobjegla, a ljudi okolo ništa nisu napravili.
Dobra stvar je da sam ja u tim godinama bila već jako dobro načitana i da sam znala kakvih sve bolesnika ima, pa se nisam s tim previše opterečivala. Nakon toga sam se zderala na starce da kak me puštaju samu po tramvajima da me odvratne pedofilčine pipkaju pa me od tad lijeni stari moral vozit na engleski, al mu nije baš bilo po volji.
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Old 15.01.2011., 13:46   #38
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da sam kao mlađa, tijekom izlazaka i vožnje javnim prijevozom, zbilja susrela savakavih budala i uvijek sam uspjela riješiti stvar.
Ali, jednako tako, dovoljna ti je samo jedna Prava Budala da se nakon toga ozbiljno zamisliš i prije nego kreneš u sukob potražiš onu trunku čistog ludila u oku "udvarača"
Postaneš opreznija, valjda.

Koliko god da sam jezičava, kurčevita i čudnovata općenito, ipak sam itekako svjesna da sam patuljak te da ima i luđih od mene.
e baš to. vidim tu puno bravada tipa 'ja bi njemu rekla da mu je kurac mali i tako bi mu to rekla da bi se rasplakao pred ekipom', ali ono.. mda. cura koja takve stvari izvaljuje nije još dovoljno manijaka vidjela. nadam se da ni neće, stav mi je ful simpatičan. imala sam ga i ja u jedno naivnije vrijeme kad sam se ponašala kao da sam besmrtna.

ali zanimljivo je recimo kad ti tako dođe pet kretena koji su svi veći od tebe i počnu biti primitivni. pa ih ti raspizdiš sa svojom jezičinom. pogotovo ako su kompleksaši (a ruku na srce - koji normalan samopouzdan muškarac ima poriv ponižavati ljude oko sebe koji mu nisu ništa skrivili?), a ti slučajno ili namjerno pikneš baš u taj kompleks pred njegovom ekipom.. mda. odmah svima sve prestane biti smiješno. i desi se nasilje.
pa i kao što nanuša opisuje, može i u javnosti. nema beda, ljudi se prave da ne vide. kao što tupelo opisuje, nema beda ni kad se policija upetlja.

mda. ovih dana znam da nisam besmrtna.
ovih dana također trpim way manje sranja.
ako su u pitanju glupi klinje ili tinejdžeri, itekako pomaže ako znate gdje je mamica ili ostatak familije.

voljela bi da ima univerzalnog recepta pa da se može osigurati da vam nitko ne radi ovakve stvari.
ali nemojte preporučiti jezičinu i šamare u svim slučajevima (pogotovo odraslih kretena), a kamoli nošenje noža ili pištolja. jebeš ponos ako ležiš negdje prebijena i silovana, ako ne i mrtva. jer svako oružje koje imate sa sobom kao prvo nije zakonito uopće nositi, kao drugo vi bi nadrapale jer je to primjena neopravdane sile a ne samoobrana u očima zakona (osim ako i on ne nosi to isto oružje), a kao treće i najvažnije, ako niste posve sigurne što s tim radite to vam je isto kao da zavežete mašnu na oružje i poklonite ga svom napadaču da vas lakše ozlijedi.

p.s. trudna shicki je zakon trudnu shicki za precednicu

p.p.s. ja ozbiljno predlažem da ubuduće kad itko vidi da se neko maltretiranje dešava nekome drugom, da se uključi. da se bar ne pravi ovca i ne okrene glavu. jelte, to bi bio kakti društveni pritisak, signaliziranje da tako nešto nije prihvatljivo i tako te stvari. iz mog iskustva takve stvari pale jer su ti idioti klasični iskompleksirani bully tipovi koji bi i govno lizali samo da ispadnu face u društvu.
Evil Cookie is offline  
Old 15.01.2011., 14:01   #39
Quote:
Evil Cookie kaže: Pogledaj post
e baš to. vidim tu puno bravada tipa 'ja bi njemu rekla da mu je kurac mali i tako bi mu to rekla da bi se rasplakao pred ekipom', ali ono.. mda. cura koja takve stvari izvaljuje nije još dovoljno manijaka vidjela.
Pa, ne bih to nikome rekla u mračnoj ulici u tri ujutro. Ne bi imalo ni učinka. Ali u nekom baru ili klubu, gdje nisam sama, gdje ima redara itd. nemam razloga na bahatost ne odgovoriti istom mjerom. Da, zato jer znam da mogu, so what?

Quote:
Evil Cookie kaže: Pogledaj post
ali zanimljivo je recimo kad ti tako dođe pet kretena koji su svi veći od tebe i počnu biti primitivni. pa ih ti raspizdiš sa svojom jezičinom. pogotovo ako su kompleksaši (a ruku na srce - koji normalan samopouzdan muškarac ima poriv ponižavati ljude oko sebe koji mu nisu ništa skrivili?), a ti slučajno ili namjerno pikneš baš u taj kompleks pred njegovom ekipom.. mda. odmah svima sve prestane biti smiješno. i desi se nasilje.
pa i kao što nanuša opisuje, može i u javnosti. nema beda, ljudi se prave da ne vide. kao što tupelo opisuje, nema beda ni kad se policija upetlja.
Nanuša je isto trebala biti tužibaba i otići odmah do redara.
Bar su u KP redari uvijek bili okej.
Tip ne bi ušao tamo nikad više, sigurno.

Naravno da ponekad treba pregristi jezik i zbrisati, ali ne mislim da to treba napraviti u većini slučajeva. Naročito ako sa sobom imaš neko (legalno) obrambeno sredstvo. Većina ovdje opisanih situacija bi svakome ostavile dovoljno vremena da to sredstvo stavi u stand by.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 15.01.2011., 14:05   #40
Ja sam imala par takvih situacija. Jednog sam ošamarila, jednog sam gurnula.
Gadni su mi oni ligavci u busevima/tramvajima koje ti se ne obrate nego "diskretno" pilje u tebe. Takve bez pardona naglas pitam "Koji kurac buljiš?"

Najjači mi je bio neki lik, to je bio horor majke mi. Stojim sa frendicom na šanku, vidim pogledava, ok. Okrenem mu leđa, lik naravno dođe upoznat se. Predstavi se, i ja onak kaj ću. Inače nisam iz prve bezobrazna nepotrebno i upoznam se s njim. Tip mi nešto kaže, ne znam što jer je bila fakat buka i onda sam čula "Da li voliš da te se napuni"
Ja sam bila uvjerena da sam krivo čula i pitam "Što"?
Onda je ponovio istu pregadnu rečenicu, i kad sam bila sigurna da nisam krivo čula sam mu rekla da idem po redare

Najbolje procijenit svoju snagu i opcije bijega. Nema pravila kako se obranit.
Ne znam koji je vrag nekim muškima, baš bolesno. A hostesa sa klipa, jadna jbt, baš ponižavajuće.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.