Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2013., 21:49   #1
Wink Ideja

Poštovanje moje ime je John prezime Tokić. Znam da se nije u redu lažno predstavljati, ali to je moje neko umjetničko ime i prezime te jedina lažna stavka o meni. Imam 22 godine i reći ću vam ukratko svoju ideju.
Kao prvo napomenuo bi da onaj tko misli trolati preskoči ovu temu, ukoliko si ispod 16 godina nećeš me zanimati. Također mislim da je ovaj pdf pogodan za ovu temu ukoliko nije ispričavam se adminima.
Naime koristim drugi nick s kojim sam aktivan na većem broju foruma, ali jednostavno mislim da će ukoliko se netko priključi biti zanimljivije djelovati pod "umjetničkim" imenima.
Naime pošto je u našoj RH situacija u totalnoj banani i ako dobiš posao, te ne ližeš šefu dupe letiš, ili na kraju ne dobiš plaćeno. To je moje iskustvo, napomenuo bih da radim od 17 g. intezivno i došlo je do toga da više nije niti upola kao što je bio. Pošto imam pristup računalu od malena posjedujem i veliko znanje o računalima kao i o samoj internet zaradi. Točnije bavim se PPD (pay per download) zaradom i super mi ide. Ne nisam došao po refferale niti mislim pisati gdje i kako radim, došao sam predstaviti samo svoju ideju i pronači potencionalne ljude željne zabave i zarade te sam odabrao ovaj forum jer je jedan od najaktivnijih. Ne mislim ništa niti prodavati davat ću svoje znanje besplatno. U čem je caka, želio bih da se ovaj napačen narod odvoji od fejsa i prestane po statusima kukati kako nema love, a ima 6h vremena za provoditi pred igricama. Znam da je riječ pojedinca slaba, ali ukoliko bi širili svoje znanje i volju mislim da bi skupili dosta ljudi. Naravno i aktivirali. Ja zapravo želim neki tim u kojem smo svi isti, nema nižih i većih levela. Netko tko ima vremena, tko je željan zarade, tko je željan pomoći ljudima. Otvorili bi neku stranicu (nakon dogovora i izrada ideja), na kojoj bi stavljali sadržaj o educiranju što se tiće bilo kakve internet zarade, dizajna, bilo čega drugog. Odnosno davali bi odgvore na mnogobrojna pitanja ljudima. Naravno s vremenom moći ćete zarađivat od interneta i ako se pretvorimo u dobar tim vjerujem da ćemo imati još nekih prihoda. Možda nekom klinji koji čita ovo, a u pozadini igra neku igricu zvuči smiješno no ja znam da je moguće. Samo je bitna želja,volja i trud. Dakle u potrazi sam za dobrim i aktivnim timom.
Također rado bih čuo mišljenja i kritike ozbiljnijih ljudi i prihvatio naravno kritike i prijedloge.
Ukoliko nekome nije nešto jasno ili ima dodatna pitanja neka slobodno pita. Ovo je ukratko to, o ovoj temi bi se moglo dugo pisat no čekam vaša pitanja i odaziv.

Na kraju svega što ja mogu ponuditi tako da nećete misliti da je neka caka ili da ćete trebati ulagati, ne nije za početak trebate imati, miš,ekran,tipkovnicu,zvučnike i računalo. Ja imam nekoliko unlimited web hostinga, domena, streamova, servera, također i nove domene bi kupio za razvoj moje ideje.

Eto toliko od mene, imam želje, volje i vremena pa ukoliko se netko pronađe u ovoj mojoj priči neka se javi.
Lijep i srdačan pozdrav !
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 01:17   #2
Tokić, to onaj iz U Zdrav Mozak?
javljam se na PM..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 07:09   #3
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
Tokić, to onaj iz U Zdrav Mozak?
javljam se na PM..
Da inače s Davorom sam uživo i prijatelj, a John mi je nekako moćno ime ništa više.
Naravno veliki sam fan Jurkotića i emisije UZM =)
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 20:59   #4
e

Ideja mi se svidja napraviti jedan mali tim ljudi za pocetak,godine nebitne.Za pocetak registracija open kasnije kad se razvije napraviti da samo s pozivnicom mogu uci jer ako se desi kao i sa svakim forumom bit ce vise neaktivnih bota sa jednim postom i refferalima od scam web stranica.

Osim toga svatko tko ima ideju kako zaraditi moze napisati i postaviti da ima svoj dio foruma gdje ce ostavljati text,pdf,txt dokument ako zeli za download.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 21:22   #5
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Ideja mi se svidja napraviti jedan mali tim ljudi za pocetak,godine nebitne.Za pocetak registracija open kasnije kad se razvije napraviti da samo s pozivnicom mogu uci jer ako se desi kao i sa svakim forumom bit ce vise neaktivnih bota sa jednim postom i refferalima od scam web stranica.

Osim toga svatko tko ima ideju kako zaraditi moze napisati i postaviti da ima svoj dio foruma gdje ce ostavljati text,pdf,txt dokument ako zeli za download.
ali naravno da se i bez registracije može čitati sadržaj stranice, da nema blokiranja kao na nekim stranicama na netu, samo za postanje bi pozivnica bila potrebna
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 21:44   #6
Imamo tim od 4-5 ljudi (jedan je upitan) te su neki dobili već neke informacije, neki će tek dobiti. Svi znaju da je projekt od moje strane pauziran na tjedan dva zbog pregovora oko kupnje jednog portala i foruma. Kada krenemo svi ćemo zajedno komunicirat i raditi. Tim će biti svi za jednoga, jedan za sve. Svi smo isti.

Dovoljno govori to da ću potrošiti svojih 5 000kn (na ovaj portal i drugi koji kupuje) da bih besplatno davao neka uputstva ljudima. Tako da ovaj projekt neće biti nikakvo mjesto za pranje love i baš zbog toga želim da svi koji ovo započnemo smo isti te ukoliko jednog dana napravimo zaradu od tog projekta ravnopravno djelimo.

Naravno tko želi u tim još uvijek je dobro došao, za svako će se naći i poneki zadatak.

Srdačan pozdrav.
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 17:33   #7
Thumbs up

Quote:
John-Tokic kaže: Pogledaj post
Poštovanje moje ime je John prezime Tokić. Znam da se nije u redu lažno predstavljati, ali to je moje neko umjetničko ime i prezime te jedina lažna stavka o meni. Imam 22 godine i reći ću vam ukratko svoju ideju.
Kao prvo napomenuo bi da onaj tko misli trolati preskoči ovu temu, ukoliko si ispod 16 godina nećeš me zanimati. Također mislim da je ovaj pdf pogodan za ovu temu ukoliko nije ispričavam se adminima.
Naime koristim drugi nick s kojim sam aktivan na većem broju foruma, ali jednostavno mislim da će ukoliko se netko priključi biti zanimljivije djelovati pod "umjetničkim" imenima.
Naime pošto je u našoj RH situacija u totalnoj banani i ako dobiš posao, te ne ližeš šefu dupe letiš, ili na kraju ne dobiš plaćeno. To je moje iskustvo, napomenuo bih da radim od 17 g. intezivno i došlo je do toga da više nije niti upola kao što je bio. Pošto imam pristup računalu od malena posjedujem i veliko znanje o računalima kao i o samoj internet zaradi. Točnije bavim se PPD (pay per download) zaradom i super mi ide. Ne nisam došao po refferale niti mislim pisati gdje i kako radim, došao sam predstaviti samo svoju ideju i pronači potencionalne ljude željne zabave i zarade te sam odabrao ovaj forum jer je jedan od najaktivnijih. Ne mislim ništa niti prodavati davat ću svoje znanje besplatno. U čem je caka, želio bih da se ovaj napačen narod odvoji od fejsa i prestane po statusima kukati kako nema love, a ima 6h vremena za provoditi pred igricama. Znam da je riječ pojedinca slaba, ali ukoliko bi širili svoje znanje i volju mislim da bi skupili dosta ljudi. Naravno i aktivirali. Ja zapravo želim neki tim u kojem smo svi isti, nema nižih i većih levela. Netko tko ima vremena, tko je željan zarade, tko je željan pomoći ljudima. Otvorili bi neku stranicu (nakon dogovora i izrada ideja), na kojoj bi stavljali sadržaj o educiranju što se tiće bilo kakve internet zarade, dizajna, bilo čega drugog. Odnosno davali bi odgvore na mnogobrojna pitanja ljudima. Naravno s vremenom moći ćete zarađivat od interneta i ako se pretvorimo u dobar tim vjerujem da ćemo imati još nekih prihoda. Možda nekom klinji koji čita ovo, a u pozadini igra neku igricu zvuči smiješno no ja znam da je moguće. Samo je bitna želja,volja i trud. Dakle u potrazi sam za dobrim i aktivnim timom.
Također rado bih čuo mišljenja i kritike ozbiljnijih ljudi i prihvatio naravno kritike i prijedloge.
Ukoliko nekome nije nešto jasno ili ima dodatna pitanja neka slobodno pita. Ovo je ukratko to, o ovoj temi bi se moglo dugo pisat no čekam vaša pitanja i odaziv.

Na kraju svega što ja mogu ponuditi tako da nećete misliti da je neka caka ili da ćete trebati ulagati, ne nije za početak trebate imati, miš,ekran,tipkovnicu,zvučnike i računalo. Ja imam nekoliko unlimited web hostinga, domena, streamova, servera, također i nove domene bi kupio za razvoj moje ideje.

Eto toliko od mene, imam želje, volje i vremena pa ukoliko se netko pronađe u ovoj mojoj priči neka se javi.
Lijep i srdačan pozdrav !

Dobra Vam je to ideja.
Više glava više zna.
PM poslan.
__________________
May the Profits be with you.
blaxbla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 10:33   #8
Quote:
došao sam predstaviti samo svoju ideju i pronači potencionalne ljude željne zabave i zarade te sam odabrao ovaj forum jer je jedan od najaktivnijih. Ne mislim ništa niti prodavati davat ću svoje znanje besplatno. U čem je caka, želio bih da se ovaj napačen narod odvoji od fejsa i prestane po statusima kukati kako nema love, a ima 6h vremena za provoditi pred igricama. Znam da je riječ pojedinca slaba, ali ukoliko bi širili svoje znanje i volju mislim da bi skupili dosta ljudi. Naravno i aktivirali. Ja zapravo želim neki tim u kojem smo svi isti, nema nižih i većih levela. Netko tko ima vremena, tko je željan zarade, tko je željan pomoći ljudima. Otvorili bi neku stranicu (nakon dogovora i izrada ideja), na kojoj bi stavljali sadržaj o educiranju što se tiće bilo kakve internet zarade, dizajna, bilo čega drugog. Odnosno davali bi odgvore na mnogobrojna pitanja ljudima.
Dobro zboriš Tokiću!! I meni je padalo na pamet da bi naše ljude trebalo educirati o mogućnostima zarade na netu!
Ja sam za akciju!!
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 21:37   #9
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
Dobro zboriš Tokiću!! I meni je padalo na pamet da bi naše ljude trebalo educirati o mogućnostima zarade na netu!
Ja sam za akciju!!
Hvala ti, posto sam preko mobitela nisam uspio odgovoriti na tvoj pm, no sutra sam na racunalu pa ces dobiti sve informacije za koje si pitao.
Drago mi je da se javljaju ljudi zeljni pomoci drugima. Puno Vam svima hvala.
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 18:30   #10
Zarađivanje na internetu zahtjeva dosta uloženog truda i učenja. Većina ljudi nije svjesna toga, a nisu niti spremni na to. Treba vam više od par objašnjenja kako zaraditi na internetu - trebaju vam primjeri uspješnih ljudi, a ponajviše neko vaše vlastito iskustvo. Morate ljudima darovati nešto besplatno za početak, doslovno ih voditi za ruku u tom svijetu. Uvijek im morate biti na raspolaganju, te odgovarati na postavljena pitanja.

Uspijete li u tome, imati ćete povjerenje brojnih posjetitelja. Tada nastaju prilike da nešto sami zaradite. Samo budite oprezni u svojoj suradnji. Može se dogoditi da jedna osoba želi jedno, druga drugo, a treća nešto sasvim drugačije. Zato se pametno organizirajte i razmislite o takvim detaljima.

U biti, čeka i vas dosta truda i učenja. Samo hrabro naprijed i nemojte se sramiti pogrešaka. Učite iz njih i napredujte
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 19:18   #11
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Zarađivanje na internetu zahtjeva dosta uloženog truda i učenja. Većina ljudi nije svjesna toga, a nisu niti spremni na to. Treba vam više od par objašnjenja kako zaraditi na internetu - trebaju vam primjeri uspješnih ljudi, a ponajviše neko vaše vlastito iskustvo. Morate ljudima darovati nešto besplatno za početak, doslovno ih voditi za ruku u tom svijetu. Uvijek im morate biti na raspolaganju, te odgovarati na postavljena pitanja.

Uspijete li u tome, imati ćete povjerenje brojnih posjetitelja. Tada nastaju prilike da nešto sami zaradite. Samo budite oprezni u svojoj suradnji. Može se dogoditi da jedna osoba želi jedno, druga drugo, a treća nešto sasvim drugačije. Zato se pametno organizirajte i razmislite o takvim detaljima.

U biti, čeka i vas dosta truda i učenja. Samo hrabro naprijed i nemojte se sramiti pogrešaka. Učite iz njih i napredujte
Hvala lijepo na željama, vidjet ćemo šta će biti obavjestit ću tu ljude !
Vrijedi piva u citty caffeu u Zaboku :P
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 10:57   #12
Da napravim mali refresh.
Dakle moja ideja se lagano realizirala i dizajn je već pri kraju. Domena je kupljena sve šljaka.
Ima dosta ljudi u timu, ali nisu svi za sve pa bih ovim putem rekao da ima još slobodnih mjesta te da mi se jave ljudi koji su pročitali osnovne uvjete i koji znaju nešto od sljedećeg.

* održavanje stranice
* pisanje tekstova u vezi bilo kakve isprobane internet zarade
* poznavanje emgleskog
* željan učiti i prenositi znanje

Eto pa ako se tko prepozna u svemu ovome neka se javi u privatne poruke
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 11:27   #13
To je ono kada sastaviš PDF sa 5-10 str. o tome kako zaraditi, a riječi "zarada", "uspjeh" ponoviš sto puta, okreneš ih na sve moguće načine, a da zapravo ništa nisi rekao i onda to ljudima podvališ kao genijalni plan, model, whatever, za izvlačenje iz vlastite financijske krize. Oni plate dolar, dva, tri, da bi dobili jedno veliko ništa, a ti zaradiš na budalama?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 12:32   #14
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
To je ono kada sastaviš PDF sa 5-10 str. o tome kako zaraditi, a riječi "zarada", "uspjeh" ponoviš sto puta, okreneš ih na sve moguće načine, a da zapravo ništa nisi rekao i onda to ljudima podvališ kao genijalni plan, model, whatever, za izvlačenje iz vlastite financijske krize. Oni plate dolar, dva, tri, da bi dobili jedno veliko ništa, a ti zaradiš na budalama?
LoL !
To je sve kaj ti mogu odgovoriti iako sam fino rekao da se pročita sve prije postavljanja glupih komentara poput ovog.
No ajde odgovorit ću ti u kratkim crtama, u biznis investiram svoje novce, 10 ljudi koji rade samnom zna to, od nikog ništa ne tražim nego svatko radi koliko može i želi, zarada se ne očekuje (sa stranicom na kojoj radimo) i sadržaj je potpuno besplatan i nisu to e-knjige da se prodaju, već je vlastitim riječima objašnjen posao kojim se bavim ili bilo tko drugi. Te s toga mora biti provjeren i dokazan.
Ja imam prihode dosta dobre od svega i baš iz toga razloga investiram i želim nekome pomoć, ali uvijek će biti iskompleksiranih osoba koje će biti ljubomorne i dalje sjedit i trollat po net-u te biti uvjerene da je zarada nemoguća i da je bolje igrat texas holdem na fejsu.
I ne nemam financijske krize. Posjedujem svoj vlastiti auto, sam za sebe živim, nemam dugova, imam za internet biznis toliko stvari koje večina neće nikad imat te drugi s kojima surađujem imaju riječi pohvale za mene i moje ideje i planove i na već viđene stvari na kojima sam radio i radim. I da, nije mi želja pljačkat ljude niti sam to radio niti ću raditi.
Ne mislim ovime nikog uvrijedit nego samo reći, da se u MOJOJ temi ne pišu ovakvi komentari poput tvojeg.

Lp

Zadnje uređivanje John-Tokic : 02.08.2013. at 12:41.
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 12:57   #15
Kojim poslom se baviš? Koje poslove će tvoji kolege opisivati? Može neki konkretan primjer?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 13:01   #16
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Kojim poslom se baviš? Koje poslove će tvoji kolege opisivati? Može neki konkretan primjer?
Osobno ja sam u PPD (pay per download) i CPA (cost per action).
U ppd-u sam mogu reći veteran jer imam dosta staža na tome i stvarno mi super ide, u cpa sam malo noviji proučavao sam dosta i krenuo ove godine s time, sad malo intezivnije i imam kojih 100-150$ (mjesečno) zarade od toga što je za početnika dosta, ali eto raste.
U ppd-u naravno više, obično nemam ispod 1000$ kada intezivno radim (znači od prošlog mjeseca) na autopilotu je dosta manja, ali uz mjesec dana rada i truda sve se diže.
Naravno govorimo o pravom radu i trudu ne zavaravanju samog sebe.
Nemam niti volje lažirati svoju zaradu već kažem koliko ide od čega zarade, no sve je u usponu.
Što se tiće kategorija o kojima će se pisati ima ih dosta.
PPD,CPA,freelancing,PTP (paid to play), investicijske stranice, PTW (pay to wirte), PTC (paid to click), marketing....
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 13:03   #17
Hvala na odgovoru. Sretno s poslom.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 17:20   #18
Poštovanje, eto da malo osvježim temu, pošto mi još dolazi upita i drago mi je.
Sve ovo bitnije stavit ću i u prvi post. Znači "Ideja" i dalje živi i ima puno suradnika, ono što će vam omogućivati je:
*privatna socijalna mreža
*privatni forum
*privatni video portal
*online školovanje s iskusnim i starijim ljudima
*brdo tutoriala na našem jeziku
*zabavu,igre,kladionicu itd.
*novosti iz internet zarade
*provjerene stranice s dokazima koje isplaćuju
*konstantni support za sva pitanja

Uglavnom, nešto unikatno čega još nema na balkanu, a i šire. Mislio sam se bazirati na sitnicama, no puno ljudi se javlja koji predlažu neke novosti itd.
Naravno neće sve biti na jednoj stranici, bit će poddomena da se ne miješaju stvari. Za sada su neke stvari pri kraju, radi se sve unikatno, tako da ništa nije copy/paste.

Ima mjesta za sve i za sve kategorije. Za više informacija u inbox, pošto ne želim još reklamirati nešto što nije gotovo, iako po statistikama sa servera već ljudi klikaju, iako ne postoji nigdje. Vjerojatno popularno ime domene
John Tokić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:49   #19
Je li pokrenut taj sajt?
imbrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 13:45   #20
Pri samom kraju, zahvaljujući jednom maloumniku kojem ću kroz kratko vrijeme stati na rep, nitko s ovog foruma ne može biti prihvaćen u ekipu niti bilo što drugo.
No kažem kroz neko vrijeme, nakon toga vidjet ćemo što će biti.
Trenutno više ne odgovaram na bilokakve upite, pošto po jednom korisniku (ne želim to loše ime uopće pisati) širim laži i neistine, tako da držite se njega, mene ostavite na miru. Daleko ćete dogurat, kada zaradite od njega prvih 100$ javite mi se ja ću vam dati još 100$

Lijep pozdrav.
John-Tokic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.