Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 18:44   #1
dal umisljam,ili tu ima nesto

sto su telepatske sposobnosti..meni se dogadaju neke cudne stvari,al uglavnom samo s jednom osobom..nekad imam osjecaj te osobe nema dome,poslije pricamo,kaze da je na moru,,nekad tocno znam kad ce se javiti,npr od pocetka tjedna imam osjecaj javit ce se za vikend,jak osjecaj i bas se javi u subotu..dodem na facebook,na drugi profil,otvori mi se ono kao da saljem por toj osobi ,posalji poruku i upisano ime te osobe..a nista prije tog nisam gledala,samo usla na face i pojavilo se..neko vrijeme sam stalno naletavala po zidu (jer se preziva po nekoj lokaciji u hrvatskoj),pa sam stalno naletavala na to..zvucim sad ludo,ali stvarno neke takve stvari s tom osobom su mi se desavale s drugima ne,zasto..malo mi je ipak cudno
crazywomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:20   #2
Najpoznatiji su slučajevi telepatije među ljudima koji imaju snažnu povezanost - bilo fizičku poput blizanaca, ili duhovnu. Telepatija je zapravo sasvim normalna stvar i svi je možemo iskusiti. Samo što rijetko uspijemo jer nismo opušteni i prisutni u sadašnjem trenutku.

Opisano više ulazi u kategoriju intuicije. Ona je slična, ali se radi o osjećaju. Kod telepatije doslovno čujemo nečije misli ili uspijemo prenijeti vlastite drugoj osobi bez ikakvih sredstva izražavanja.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 22:25   #3
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Najpoznatiji su slučajevi telepatije među ljudima koji imaju snažnu povezanost - bilo fizičku poput blizanaca, ili duhovnu. Telepatija je zapravo sasvim normalna stvar i svi je možemo iskusiti. Samo što rijetko uspijemo jer nismo opušteni i prisutni u sadašnjem trenutku.

Opisano više ulazi u kategoriju intuicije. Ona je slična, ali se radi o osjećaju. Kod telepatije doslovno čujemo nečije misli ili uspijemo prenijeti vlastite drugoj osobi bez ikakvih sredstva izražavanja.
Kako mislis u kategoriju intuicije
crazywomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 22:35   #4
hehehehehe...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 10:09   #5
Ima,snaga misli. Bit će da ste na istoj valnoj dužini. Ali to ne mora (a i može) značiti da ste srodne duše ili slično.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 11:32   #6
Quote:
crazywomen kaže: Pogledaj post
Kako mislis u kategoriju intuicije
Intuicija = imati osjecaj za nesto.

Telepatija = jednosmjerna ili dvosmjerna komunikacija jasnim rijecima (kao mobitelom)

Uvid = vizualno vidjeti gdje je osoba i sto radi, ili gdje ce biti i sto raditi.

U biti, sve troje se temelji na istoj povezanosti medu svima nama
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:09   #7
Quote:
crazywomen kaže: Pogledaj post
sto su telepatske sposobnosti..meni se dogadaju neke cudne stvari,al uglavnom samo s jednom osobom..nekad imam osjecaj te osobe nema dome,poslije pricamo,kaze da je na moru,,nekad tocno znam kad ce se javiti,npr od pocetka tjedna imam osjecaj javit ce se za vikend,jak osjecaj i bas se javi u subotu..dodem na facebook,na drugi profil,otvori mi se ono kao da saljem por toj osobi ,posalji poruku i upisano ime te osobe..a nista prije tog nisam gledala,samo usla na face i pojavilo se..neko vrijeme sam stalno naletavala po zidu (jer se preziva po nekoj lokaciji u hrvatskoj),pa sam stalno naletavala na to..zvucim sad ludo,ali stvarno neke takve stvari s tom osobom su mi se desavale s drugima ne,zasto..malo mi je ipak cudno
Ne umisljas. To se cesto dogada senzibilnijim ljudima... onima koji osjete van osjetila.
To nije nesto za sto se mozes cvrsto uhvatiti ali ipak je ovdje.
Obzirom da se kod tebe uvjek dogada taj sinkonicitet sa jednom osobom, ovo je pokazatelj da ste ili srodne duse (vjerovatno jeste cak i da je rijec o prijatljici, jer srodna duse se ne odnosi samo na ljubav) ili ima nesto sa tom osobom sto vas veze... mozda neka misija u buducnosti, nesto zbog cega vas spaja ovako jaki sinkonicitet misli.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.