Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 23:31   #21
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Lp, isprika ako postoji tema.
Zanima me ako se dogodi nuk. katastrofa koliko ce Zemlji odprilike trebati da se oporavi od posljedica? 500, 1000, 10 000 godina....?
Nema nista od eksplozije, ne brinite o tome.Nuklearni rat ili slicno nece se dogodit.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 17:23   #22
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nema nista od eksplozije, ne brinite o tome.Nuklearni rat ili slicno nece se dogodit.
Nikad se nezna. S ludim vladarima Sj. Koreje i Kube pa sve do nacionalistickih drzava kao sto su Rusija i Iran sve je moguce.
__________________
“The seeds of the past bear fruit in the present.”
MasterMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:06   #23
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nema nista od eksplozije, ne brinite o tome.Nuklearni rat ili slicno nece se dogodit.
U roku od dvi godine.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:16   #24
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Nikad se nezna. S ludim vladarima Sj. Koreje i Kube pa sve do nacionalistickih drzava kao sto su Rusija i Iran sve je moguce.

.Ja jos ne vjerujem da neko ko zivi van Sjedinjenih drzava moze biti ovako naivan za ovakav post.Sinek .Ako ga iko uzrokuje to ce biti oni koji su vec bacali atomske bombe na ljude,naravno Amerikanci i njihovo mjesanje,rajcanje i zavadi pa vladaj politika a krivnju ce prebaciti na nekoga ko im ne zeli biti sluga.



Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Lp, isprika ako postoji tema.
Zanima me ako se dogodi nuk. katastrofa koliko ce Zemlji odprilike trebati da se oporavi od posljedica? 500, 1000, 10 000 godina....?

Samo nesto da rascistitmo.Cini mi se da su ostali sudionici teme otisli u pogresnom smijeru.Jeli pitanje koliko ce Zemlji i prirodi trebati da se oporavi ili covjeku kao vrsti sto nema veze jedno sa drugim.

Ako mislis na Zemlju i zivi svijet ,sekundica,prezivila je puno gore katastrofe ona i zivot na njoj ,ako mislis na covjecanstvo,vrlo je lako moguce da nece prezivjeti nikako kao vrsta.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.

Zadnje uređivanje Vatanen : 23.09.2014. at 19:23.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 21:48   #25
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Nikad se nezna. S ludim vladarima Sj. Koreje i Kube pa sve do nacionalistickih drzava kao sto su Rusija i Iran sve je moguce.
Kuba se davno smirila i one rakete nisu bile njihove nego iz SSSR-a kao odgovor na američke rakete u europi daklem ameri prvi počeli
Iran je promjenio stranu u zadnje 2g evo sad su i dio velike koalicije protiv ISIL kad to sranje unište putili budu američke inspektore u svoja nuklearna postrojenja i još im budu ameri prodali koji nuklearni reaktor u zamjenu za naftu i stabilnost u regiji
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 21:51   #26
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post





Samo nesto da rascistitmo.Cini mi se da su ostali sudionici teme otisli u pogresnom smijeru.Jeli pitanje koliko ce Zemlji i prirodi trebati da se oporavi ili covjeku kao vrsti sto nema veze jedno sa drugim.
Život uvijek nađe način da opstane a čovjek nema nikakve šanse u nuklearnom holokaustu možda pod zemljom ali koliko dugo i u kojem broj
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 23:01   #27
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
U roku od dvi godine.
Koliko dotle mozemo popit Pipija
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 01:11   #28
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Nikad se nezna. S ludim vladarima Sj. Koreje i Kube pa sve do nacionalistickih drzava kao sto su Rusija i Iran sve je moguce.
Brainwash much? Ajde, za sjevernu koreju i ne kazem, ali gdje si nasao Rusiju i Iran ne znam.
Dio sam zapadne civilizacije i uvjek ce mi biti zapadni nacin zivota sa svojom otvorenuscu blizi nego zivot u Rusiji i Iranu, al come on?
__________________
Al Lowe's masterpiece
nickherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 02:49   #29
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Iran je promjenio stranu u zadnje 2g evo sad su i dio velike koalicije protiv ISIL kad to sranje unište putili budu američke inspektore u svoja nuklearna postrojenja i još im budu ameri prodali koji nuklearni reaktor u zamjenu za naftu i stabilnost u regiji
Jedini idioti kojima bi drug Putin npr trebao poslati inspektore i oduzeti Nuklearni arsenal su debeli zderaci Mekdonaldsa preko bare koji ovaj svijet jednog dana vode u katastrofu ako ih neko ne zaustavi.Ne brine mene ni Kim,ni Putin,stovise Putin je poslijednji mohikanac,poslijedna nada da ce im se neko suprotstaviti dovoljno jako da ih primiri jer ti dececi se stvarno igraju vatre zestoko .Zbog njih postoji i Kim i danas Islamska drzava .........itd itd.Oni rajcaju na takve scenarije u svijetu.To su potpuni ludjaci.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 01:26   #30
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Pročitao sam post od dotičnog forumaša...

Zašto je po tebi to bulšit ???

Haram bez ljutnje, ali molim te objasni šta ti nije jasno ?
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Slobodno argumentiraj.

Nije ti valjda one-liner intelektualni klimaks.
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
ma ne opterecujete se sa haramom........na svim mogucim temama izvodi isto....samo ne obracajte pozornost na njegove postove.....
Ajde genijalci, objasnite mi kako nuklearni rat može izazvati "kataklizmicke potrese, ogromne tsunamije i vulkane koji izbacuju pepeo", a ja ću vama poslije toga pokazati što kažu zaista stručne analize.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:13   #31
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ajde genijalci, objasnite mi kako nuklearni rat može izazvati "kataklizmicke potrese, ogromne tsunamije i vulkane koji izbacuju pepeo", a ja ću vama poslije toga pokazati što kažu zaista stručne analize.
Cekamo analize jer mi smo ocito "pogrijesili".
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 23:54   #32
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Lp, isprika ako postoji tema.
Zanima me ako se dogodi nuk. katastrofa koliko ce Zemlji odprilike trebati da se oporavi od posljedica? 500, 1000, 10 000 godina....?
Ovisi o prirodi i količini ispuštenih radionuklida. NIje isto je li neki radioaktivni element ima poluživot od nekoliko minuta, dan ili dva... ili ima poluživot od nekoliko desetaka godina.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:03   #33
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
I drugi put.
Kako su eksplozije atomskih/hidrogenskih bombi povezane s erupcijama vulkana?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 01:16   #34
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Cekamo analize jer mi smo ocito "pogrijesili".

I ja isto...

Haram priznajem da sam pogriješio, a sada očekujem od tebe, da nam stručno sve objasniš...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 18:13   #35
Ocigledno pise svoje analize koje ce nam predstaviti kao strucne analize svjetski poznatih znanstvenika.
__________________
“The seeds of the past bear fruit in the present.”
MasterMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:07   #36
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Jedini idioti kojima bi drug Putin npr trebao poslati inspektore i oduzeti Nuklearni arsenal su debeli zderaci Mekdonaldsa preko bare koji ovaj svijet jednog dana vode u katastrofu ako ih neko ne zaustavi.Ne brine mene ni Kim,ni Putin,stovise Putin je poslijednji mohikanac,poslijedna nada da ce im se neko suprotstaviti dovoljno jako da ih primiri jer ti dececi se stvarno igraju vatre zestoko .Zbog njih postoji i Kim i danas Islamska drzava .........itd itd.Oni rajcaju na takve scenarije u svijetu.To su potpuni ludjaci.
Ak to predstavlja ˝nadu˝ onda mi je najbolje da si sprašim metak u glavu
Lik glumi ruskog cara koji se želi vratiti na granice SSSR a možda i dalje
Meni je bio smješan ruski plan osvojiti afganistan onda napasti iran i pakistan da se probije koridor prema indijskom oceanu
Da nema rusa trebalo bi ih izmisliti bar im se nasmijem kad pogledam filmiće na youtube
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:23   #37
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Lp, isprika ako postoji tema.
Zanima me ako se dogodi nuk. katastrofa koliko ce Zemlji odprilike trebati da se oporavi od posljedica? 500, 1000, 10 000 godina....?
Kažu da bi za maksimalno 10 milja godina imali jednaki broj biljno-životinjskih vrsta kao i danas...
Dugo za ljudske pojmove, malo za samu planetu...
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:26   #38
Quote:
nickherc kaže: Pogledaj post
Mislim da covjecanstvo ne bi izumrlo, ali bi ga sigurno bacilo 100k godina unatrag. Prezivjeli bi vjerovatno kakva amazonska plemena i slicno.
Upravo suprotno... takvi bi nestali a preživjeli bi oni koji se znaju dobro i duboko ukopati i opskrbiti i čekati...

Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Nikad se nezna. S ludim vladarima Sj. Koreje i Kube pa sve do nacionalistickih drzava kao sto su Rusija i Iran sve je moguce.
pazi njega... Kuba kakve veze ima Kuba sa nuklearnim oružjem
Možda si u vidu imao kubansku krizu... samo što si zakasnio nekih 50 godina

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ajde genijalci, objasnite mi kako nuklearni rat može izazvati "kataklizmicke potrese, ogromne tsunamije i vulkane koji izbacuju pepeo", a ja ću vama poslije toga pokazati što kažu zaista stručne analize.
Pa ako okineš neku malo jaču nuklearku pod vodom možda bi i mogao dobiti neki mini cunami ... ali potresi i vulkani ni meni nisu baš jasni...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 10.10.2014. at 20:55. Reason: Spajanje postova
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:58   #39
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
pazi njega... Kuba kakve veze ima Kuba sa nuklearnim oružjem
Možda si u vidu imao kubansku krizu... samo što si zakasnio nekih 50 godina
Kubu sam spomenuo zbog komunizma, a ne kubanske krize. Jer s komicima se nikad ne zna....
__________________
“The seeds of the past bear fruit in the present.”
MasterMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:05   #40
Quote:
MasterMan kaže: Pogledaj post
Kubu sam spomenuo zbog komunizma, a ne kubanske krize. Jer s komicima se nikad ne zna....
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.