Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 23:25   #141
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Ponekad univerzum ne slusa i kad su svi uvjeti ispunjeni zato jer ti je dao priliku da vidis nesto vise nego prije...pred nosom to je doslovno nesto za sto sad trebas imati vjere da prihvatis...

to moze prethoditi velikim sumnjama strahovima nevjericama i gubitkom volje...

ali nemoj odustajati sad takvih prilika nemas puno
Mozda recimo moja vjera nije mogla biti popracena zbog drugih u busu, vecine koja vjeruje drugacije. Ipak je rije o sveukupnoj svjesti.
Mozda skoro nitko ne moze utjecati tako na nista zbog sveukupne svijesti koja je ovakva kakva je...
Jednostavno trebat ce par desetljeca kada ce svi krenuti ovako razmisljati...
ako ne i vise...
do tad... za sve ce te kociti vjera vecine.
Oteti se sveukupnoj svjesti mozes, ali ne mozes djelovati ....

Trebao bi moci razbiti sustav vjerovanja...

Necu ja odustati, too je dio mene, ali sad me prosla ta faza, iscrpila... ali do daske.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:31   #142
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Mozda recimo moja vjera nije mogla biti popracena zbog drugih u busu, vecine koja vjeruje drugacije. Ipak je rije o sveukupnoj svjesti.
Mozda skoro nitko ne moze utjecati tako na nista zbog sveukupne svijesti koja je ovakva kakva je...
Jednostavno trebat ce par desetljeca kada ce svi krenuti ovako razmisljati...
ako ne i vise...
do tad... za sve ce te kociti vjera vecine.
Oteti se sveukupnoj svjesti mozes, ali ne mozes djelovati ....

Trebao bi moci razbiti sustav vjerovanja...

Necu ja odustati, too je dio mene, ali sad me prosla ta faza, iscrpila... ali do daske.
Bil sam nadopunil malo proslu svoju poruku prije nek si kopirala...

Vjeru sad trebas dici stupanj vise...i ja se sad nalazim u slicnoj situaciji za neke druge stvari...gledaj vjeru ko stepenice spoznaje do vrha piramide...vrha gledista...

Nebudem sad pisal u vezi tvojeg slucaja tu u temi ali univerzum od tebe sad trazi jos vise razumjevanja...mozda te cak i pozuruje malo na razne nacine
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:45   #143
e sad bi mi trebala neka zestoka droga da dodem k sebi.
Jednostavno klones.
Ja ne znam tko se moze baviti time uzastopno cijeli zivot, to te pojede.
To su opaka uvjerenja, opasne stvari...
Mene iscrpi do daske, ja se posvetim do krajnje granice i zatim dodem do tocke zasicenja, tj... nestane entuzijazam i klonem.
I sad da se isforsiram... ne znam sta bi bilo.
Trebam.svoju hladnu glavu.

Koliko dugo se ti bavis time svime, koliko ti to uzima zivota?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:55   #144
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
e sad bi mi trebala neka zestoka droga da dodem k sebi.
Jednostavno klones.
Ja ne znam tko se moze baviti time uzastopno cijeli zivot, to te pojede.
To su opaka uvjerenja, opasne stvari...
Mene iscrpi do daske, ja se posvetim do krajnje granice i zatim dodem do tocke zasicenja, tj... nestane entuzijazam i klonem.
I sad da se isforsiram... ne znam sta bi bilo.
Trebam.svoju hladnu glavu.

Koliko dugo se ti bavis time svime, koliko ti to uzima zivota?
Znas ono kaj sam ti rekel kaj mi se dogadja u vezi doktora...
to ti je sve rezultat toga previse se iscrpljujem s tim i polako se raspadam na sve strane a doktori nist neznaju kaj je nikad...
da ne govorim kak me glava sad boli a to mi je pocelo od kad znam za sebe...bio sam jako bolestan stalno...
Dok sam ko mali razmisljal o nekim takvim stvarima ili bi se nekej dogodilo bil bi bolestan danima uvjek

najgore mozes dobiti mozdani udar od svega toga a i razne druge stvari ak se previse iscrpljujes a ne vodis racuna o tjelu
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:00   #145
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Znas ono kaj sam ti rekel kaj mi se dogadja u vezi doktora...
to ti je sve rezultat toga previse se iscrpljujem s tim i polako se raspadam na sve strane a doktori nist neznaju kaj je nikad...
da ne govorim kak me glava sad boli a to mi je pocelo od kad znam za sebe...bio sam jako bolestan stalno...
Dok sam ko mali razmisljal o nekim takvim stvarima ili bi se nekej dogodilo bil bi bolestan danima uvjek

najgore mozes dobiti mozdani udar od svega toga a i razne druge stvari ak se previse iscrpljujes a ne vodis racuna o tjelu
Poslusaj moj savjet (kraj gomilu gluposti znam i ja rec koju pametnu )

Ostavi se toga svega na neko vrijeme, nedaj si isprat zdrav rrazum, jedno je imati otvoren um, ali najveca opasnost je od toga da ti iscuri cijeli...

...
Znam i da si rekao da su ti nesto cudno otkrili s mozgom, malo sam zaboravila, kako god...
Cuvaj zdrav razzum.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:03   #146
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Poslusaj moj savjet (kraj gomilu gluposti znam i ja rec koju pametnu )

Ostavi se toga svega na neko vrijeme, nedaj si isprat zdrav rrazum, jedno je imati otvoren um, ali najveca opasnost je od toga da ti iscuri cijeli...

...
Znam i da si rekao da su ti nesto cudno otkrili s mozgom, malo sam zaboravila, kako god...
Cuvaj zdrav razzum.
Pokusavam ali neide vise...cim si duhovno vise manje si covjek a nema povratka natrag...osim da se ubijes...

(ma nisu nikad doktori vidli takve EEG nalaze koje nisu mogli ocitati :P )
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:11   #147
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Pokusavam ali neide vise...cim si duhovno vise manje si covjek a nema povratka natrag...osim da se ubijes...

(ma nisu nikad doktori vidli takve EEG nalaze koje nisu mogli ocitati :P )
Vidis... tog stadija se plasim.
Meni se to ne moze dogoditi, jer... stalno pokrenem motor pa ga ugasim... ne zelim krenut voziti

No, to ...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:15   #148
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Vidis... tog stadija se plasim.
Meni se to ne moze dogoditi, jer... stalno pokrenem motor pa ga ugasim... ne zelim krenut voziti

No, to ...
Kuzim ali kad krenes nemozes vise stati nikak samo ides sve vise i vise
a isto tolko i sve dublje i dublje skokovi padovi
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:37   #149
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Kuzim ali kad krenes nemozes vise stati nikak samo ides sve vise i vise
a isto tolko i sve dublje i dublje skokovi padovi
Sad citajici ono na pp, ... istina. Istina. Istina.

Ne znam sta je.u vezi tebe jeza me hvata

Bit ce kad zacjelis Dnk i koristis 100% posto mozga da ce ljudi umirati od samo pogleda
Salim se.

Pogađaš neke stvari..

No... sve jedno ako moram "skrenuti" i postati ne covjek, necu to moci sprijeciti ali bez borbe ne idem.
Napustam temu.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:42   #150
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Sad citajici ono na pp, ... istina. Istina. Istina.

Ne znam sta je.u vezi tebe jeza me hvata

Bit ce kad zacjelis Dnk i koristis 100% posto mozga da ce ljudi umirati od samo pogleda
Salim se.

Pogađaš neke stvari..

No... sve jedno ako moram "skrenuti" i postati ne covjek, necu to moci sprijeciti ali bez borbe ne idem.
Napustam temu.
Mozda si vec skrenula pa ti je prekasno za povratak

u svakom slucaju uvjek u svakom trenutku si na pravom putu i na putu na kojem trebas biti...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:12   #151
jebao vas new age
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:16   #152
Nije to new age...to je age...to je sad...i to sve oduvjek tu...new age je samo pojam koji niti nemoze obuhvatiti to
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:28   #153
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Nije to new age...to je age...to je sad...i to sve oduvjek tu...new age je samo pojam koji niti nemoze obuhvatiti to
nista fantasticno i nadrealno ti se nece desiti. sto spoznati zelis ? evo ja cu ti reci istinu. zivi u momentu, sreca je u malin stvarima .
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:51   #154
Pa to i govorim cjelo vrjeme u tome je kljuc u malim stvarima i momentu...
nist niti nije nadrealno i fantasticno to je samo ljudska percepcija ogranicila prirodu...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:04   #155
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Pa to i govorim cjelo vrjeme u tome je kljuc u malim stvarima i momentu...
nist niti nije nadrealno i fantasticno to je samo ljudska percepcija ogranicila prirodu...
ZATO I KAzem da je taj new age fake
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:08   #156
u ovoj temi je sve bez predrasuda i slobodno nist nije vezano uz neke ubuksirane stavove i principe... slobodni otvoreni um i spoznaja su cilj
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:47   #157
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
ZATO I KAzem da je taj new age fake
itekakav, prepun gomile šupljih uvjerenja kontra uglavnom religijskih uvjerenja, a sve je to isti shit u kojem ni D od duhovnosti nema i gdje možeš "prosvijetliti" samo i jedino vlastiti ego a otključati vlastitu glupost
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:53   #158
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
itekakav, prepun gomile šupljih uvjerenja kontra uglavnom religijskih uvjerenja, a sve je to isti shit u kojem ni D od duhovnosti nema
Ako se slobodno razmislja nemoramo nijedno naucavanje uzeti zdravo za gotovo...zato bez obzira na ogranicenja nekih poucavanja uvjek svako moze izvuci nesto dobro za sebe iz bilocega...bilo da je dobro ili lose
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:57   #159
Mali savjet i vjezba za sve koji zele...
Kokusajte svoje frekvencije prilagodjavati bilocemo sto zelite Ljudima zivotinjama stvarima univerzumu svemu...
Sado pokusajte osjetiti u sebi kako se vasa frekvencija uskladjuje sa nekom drugom i u trenutku cim se poklope dolaze svakakve poruke bas kao ste uhvatili neku radio stanicu...

E sad tu vam nemogu pomoci ali sami morate osjetiti svoje frekvencije na bilokoji moguci nacin koji ce vam biti siguran ... razmisljajte barem o tome vec ce doci neke ideje i kad svatite princip jos jedan kljuc je u vasim rukama
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 21:31   #160
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Ideja je da svi pomognemo jedni drugima sa raznim savjetima i teorijama kako otkljucati tajanstvene nekoristene djelove i sposobnosti mozga...
Uzmi pa ga otključaj
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.