Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2003., 03:05   #1
Vaš stil

kako izgleda vas stil uredivanja,garderobe,i sl.
ja sam recimo tipican antisportista!!!!imam jedne trapke u citavoj
garderobi...i da nisu sexy i njih bi se rjesila...t-shirt koristim samo za farbanje kose i sl radinosti...nikad izvan kuce...znaci od jutra,bilo posao,kupovina,vecernji ili nocni izlazak..pa do spavanja moj stil je nesto ala beyonce...obozavam tu zensku(nisam lezba,naprotiv obozavam decke!)i kak se oblaci i kak se nosi..uvjek mi njene slike daju ideju sto da kupim za koju sezonu...
a vi?
s kime se mozete uporediti..imate li nekog idola ciji stil sljedite,sto vam dobro stoji?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 11:25   #2
Re: vas stil

Quote:
AFRODITA69 kaže:
imate li nekog idola ciji stil sljedite,sto vam dobro stoji?
sve mi dobro stoji (naravno... )
niciji stil ne slijedim: promuvam se po ducanima i kupim sto mi se svidi (najcesce su to Gap, Benetton, Esprit, Promod). volim jednostavne stvari, prakticne za pranje i nosenje, udobne, od prirodnih materijala (do 5% lycre je ok, sve drugo ne volim) cistih linija, ne sarene, ne kicaste.
ne volim upadljive i nekvalitetne stvari. nemam potrebu kupovati skuplju odjecu, ovaj nivo koji imam je cisto dovoljan (omjer cijena vs. kvaliteta meni odgovara).
nosim sve: od traperica (sportskih, uzih, duzih, kracih...) i traper suknji i marta do haljina (haljine-kosulje), suknji od tvida...

razmisljam ciji stil bih slijedila da nekog bas trebam slijediti... late Caroline Basset-Kennedy mi pada na pamet.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 12:24   #3
Vidis meni ta Beyonce izgleda 10 god starija sa svojim stilom.

Ja volim trendy i sexy odjecu,u tome se se dobro osjecam.
Nisam ni ja sportski tip,cizme i sandale su mi sve visoke pete,jer volim izgledat zenstveno,i volim svoje noge vidit u visokoj peti...
Volim kad se zvjezde oblace robu talij. dizajnera,najvise D&G,Gucci,Roberto Cavalli...Svida mi se stil Kylie i Victorie Becham.

Ali ne zelim se sa nikim usporedivat inspiraciju za oblacenje ipak izvlacim iz Voguea,Instylea...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 13:31   #4
ja volim cesto mjenjati stilove, a s jednim imam najvise uspjeha.
zamisli colina farella s pocetka filma 'telefonska govornica', samo sto sam malo svijetlije kose i malo visi i vise atletski gradjen
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 13:39   #5
ja sam levi s ov maneken ,
u njemu se slobodno i najbolje osjecam , patike na nozice i to je to .

Naravski s tim nemres na polovni sastanak , kazaliste ili sl.
Odmah poslije tih paradnih obreda uskacem u levi s.

jeans generacija.
__________________
let my fire
vatrogasac mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 16:10   #6
koji stil ?

Volim traperice trifrtaljke ( one s malo elastana super stoje , bolje padaju ) kosulje gore ( obicno na neke pruge ili onaj vichy uzorak ) ljeti japanke, sandale zimi cizme ( ne volim debeli djon) do pola lista ili do koljena, samo koza.

Za kazaliste ili neki bolji izlazak volim se dotjerati ali ne mogu reci da je to onda mojs til. Stil bi bio nesto sto nosim svaki dan.

Nosim majce pamucne ( obicno uze i s bedastim porukama ) ili one topice na jedno rame.

Nisam jos u tim godinama kad bi se furala ozbiljno.

Ne znam tko je beyonce ?

Ducani gdje najcesce kupujem: esprit, mexx, t.t. sisley....volim kao i luce jednostavne i prakticne stvari.

Quote:
do 5% lycre je ok, sve drugo ne volim) cistih linija, ne sarene, ne kicaste.


Quote:
omjer cijena vs. kvaliteta meni odgovara).nosim sve: od traperica (sportskih, uzih, duzih, kracih...) i traper suknji i marta do haljina (haljine-kosulje), suknji od tvida...

razmisljam ciji stil bih slijedila da nekog bas trebam slijediti... late Caroline Basset-Kennedy mi pada na pamet.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 16:39   #7
ja sve kupujem u H&M, vecinu stvari, osim traperica, cipela ... jel postoji H&m style?? ako da onda je to moj jeftino, a uvijek trendi... i svaku sezonu novo, staro mi nije zato zao podjeliti. yes, ne padam na marke, osim na marke ciplela...
SunGöttin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 20:49   #8
pa dobro,sve te zenske manje vise izgledaju puno starije,ne samo
beyonce...ali volim izraziti tjelo..pa jel su to hlace,trenirka ili
haljina za vec.izlaz...ne kupujem ni ja sve po njoj,biram po ducanima
ali sam uocila da imam puno detalja i odjece koju sam slicnu kasnije zapazila na njoj..ili vidla nesto sto je moj stil na njoj i slicno kupila...bez obzira na ista..kad pogledam sto nosim,ona mi padne na pamet...samo sto ja usprkos tome izgledam mlade nego sto jesam bar 6 god...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 23:03   #9
E ja bi se mogla nazvati jedna velika mjesavina stilova , ne slijedim jedan odredjeni , sve mi ovisi o raspolozenju i prilici. Nosim i trendy i sexy odjecu, u prilikama za to , ali isto tako se volim obuci i sportski.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 23:11   #10
Ja se oblacim ko svjecki coek, a uzor mi je Delboy iz "Mucki".
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 23:21   #11
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa dobro,sve te zenske manje vise izgledaju puno starije,ne samo
beyonce..
Vidi,ona je lipa i sve to,ali bogme sam se zacudila kad sam cula da ima 22 god....Meni ona izgleda kao da joj je 30,za razliku od njenih vrsnjakinja Britney,Christine koje izgledaju onako koliko i imaju godina....
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2003., 23:52   #12
Imam brdo T shirt majica sve jedna ludja od druge.

Najcesce sto cujem u vezi mog izgleda je 'super ti je majica'
Bilo bi bolje da kazu "obucen si ko seljo al izgledassss mmmm"

Dugo treba da neka obucena majica dodje opet na red pa cesto cujem komentare tipa opet imas novu majicu, bas je super a ta je osoba tu majicu vec par puta vidjela...

Nadalje...samo traperice (u biti je to neka fina tkanina izgledom slicna traperu ali barsunasta na opip) crne, sive ili svo zelene...vec godinama nisam obukao plave traperice.
Tesko mi je pronaci kroj hlaca koji mi pristaje (nisam oks ili iks ili debeo vec pomalo picajzla - za svoje novce zelim samo krojeve koji mi dobro pristaju) pa kad nadjem taj kroj i pravu velicinu odmah kupim iste takve u svim bojama koje imaju u ducanu osim plave
Inace, volim plavu boju, imam dosta plavih majica, plave tenisice i sl. Jednostavno ne volim nositi plave hlace

Kratkih hlaca imam elegantnih i sportskih. Kratke hlace nikad ne nosim ako imam poslovne komunikacije ili ako imam posla s birokratima.
Iz tenisica se nikad ne vadim.

Ako je hladno onda na t-shirt jos obucem neku ludu (ludu ko t-shirt ili jos ludju) XXXXL majicu i to je to!
__________________
***ddaddov blog***
ddadd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 00:15   #13
Volim se klasicno oblaciti. Mogu usporediti stil hmmmm... s Jackie O kad je bila "obicno" obucena, dakle ne previse elegantno. Ideje crpim iz talijanskog Elle-a koji kupujem svaki mjesec.
Kupujem vise manje u Max Mari, Max & Co i Sisley njihova mi roba nekako naj vise odgovara.
A za obicno, za svaki dan, volim uske traperice, neki laku t-shirt ili koncanu majicu. Tu se ubrajaju Killer Loop, Playlife i Max & co
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 01:26   #14
e sad mozda britney i koga si vec spomenula izgledaju za svoju
dob..ali dosta trashy...ova ipak ima stila..kaj je-je
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2003., 23:15   #15
e sad si mi dala mislit s tom temom ....

uglavnom nastojim nositi prirodne materijale i ravne, udobne cipele. "Običnim" danom sam tako u nekakvim užim hlačama i gore u majici/ džemperiću. Ponekad sako preko toga. Obično nekakva bižuterija, najčešće ogrlica
to ti ga dođe kao nekakva sportska elegancija

volim benetton, esprit, sislea, za neke stvarce čak i terranovu
draga mi je diadema od hrvatskih proizvođača - baš se da nać finih stvari
puno kupujem i u no name dućanima

ne polažem baš puno na markice, nastojim max. iskoristiti odjeću u smislu udobnosti, a često furam i neke svoje ideje i kreacije

kad imam neku baš svečanu prigodu, onda sašijem nešto po vlastitoj zamisli

ako idem na neki poslovni sastanak obučem kostimić i štiklice
pa sam si tak slatka i poslovna
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 09:40   #16
Talking Stil, da

Eh sad, ja nosim trapez hlače kao dio stila [i zato kaj daju simetriju širokim bokovima ] i gore neku majicu s natpisom, tipa Make love 69 all night long, koje volim kupovat u NewYorkeru i na to sad crni kaput od antilopa. Pretežno je sve crno - od hlača preferiram samterice no dobro, imam ih svih boja - najdraže su mi ljubičaste. Obožavam kožne i antilop jakne i čupave bundice autentične iz 70tih

Nekad nosim i košulje dugih rukava, pretežno ljubičaste ili crne.

Suknje tu i tam.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 22:00   #17
Ma sportski, sve češće... Jedno vrijeme sam imala fazu elegancije al se nisam nikak osjećala takva pa mi sad sve štiklice skupljaju prašinu a ja u tenisicama paradiram...

Osim toga živcira me što čim obučem makar šos (pete da ne govorim) izgledam starije a uopće se tako ne osjećam tako da sad furam stil high-school girl. Čak sam se ošišala slično ko kada sam imala 6 godina

Mislim da sad izgledam u skladu sa svojih 21 jer sam ženstvene građe pa se nekako sve uravnotežilo.

Volim šire trapez traperice, košulje dugih šlampavih rukava, iste takve majice, pa one male smiješne majice svakakvih boja i uzoraka, tenisice, japanke, sportske jakne.. Ma ne razlikujem se puno od ženski u gradu (iako volim imati ne baš konfekciju već komade makar po detaljima drugačije) al se ugodno osjećam i nekako sam si to - ja. I vjerujem da se to i vidi
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 22:26   #18
oblacim se relativno casual sa odmacima...ovisno o mjestu i vremenu...neki dan sam obukla malo uzi crveni t-shirt, tamno plave levisice niskog struka i 'art' tenisice i neke srebrne nausnice...pustila kosu i otisla s frendicom na pivu u melin (za neupucene: mjesto izlaska alternativnije populacije-ozujska=10kn). nakon toga doso decko po mene i otisli svi skupa u tavernu (gornji grad, fensi smensi, prosjek godina 25 - cure 20 godina, tipovi 30, mala stella =18kn)...tamo bio neki coyote party, plesala mi frendica pa je isli vidjet. sve je bilo puno utegnutih cura i onda mi frendica rekla da njena ekipa misli da smo mi 'bad girls'...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 14:24   #19
ena is a punkrocker.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 10:20   #20
moj stiL.. khm... khm... ja sam uvijek u crnom.. traperice naravno.. neka majica i preko toga majica na bend... aL inače jako voLim nosit markice.. i skupu robu... što je čudno za jednog metaLca i narafski tu su starke.. jedne su mi toLko poderane da mi skoro noga ispadne iz nje. a druge su ok... i martice...
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.