Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2006., 23:47   #1
Odbojka, opći topic

Komentari u vezi odbojke

U Hrvatskoj je odbojka u kurcu al zato u inozemstvu tam se dizu gadne pare!!!!Sta mislite o CRO repki?Odbojkaskoj naravno

Zadnje uređivanje Serse : 19.05.2008. at 17:03.
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 11:31   #2
Mnogo volem našu mušku repku.

Na EP u Italiji su pokazali da imaju potencijala. Čini mi se da ljudi nisu baš previše vjerovali u njih, ali drago mi je što su dokazali da se s njima može računati u budućnosti. Naravno, treba još puno rada, ali sve u svemu, mislim da imamo kvalitetnu ekipu.

Kad jednog dana razvalimo Talijane u finalu nekog EP-a ili SP-a...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 12:52   #3
Da istina mi smo najmladja odbojkaska seniorska momcad na svijetu!Ima naravno potecijala i sve je ispred!E a s Rusijom 3:2 pa daj ajde kako mi je bilo zao i Talijane cemo jednog lijepog dana zakucat!!!
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 14:12   #4
Tak mi je bilo žao nakon te tekme s Rusima, a koliko se sjećam cijelo vrijeme smo bili izjednačeni i čak smo u petom poveli s nekoliko bodova razlike... Bilo je skakanja po sobi, živciranja, suza i sličnih stvari... Ali dobro, bitno je da dečki skupljaju iskustvo na velikim natjecanjima. Kad se pogleda ukupna slika, prezadovoljna sam njihovim nastupom na EP, samo nek tak nastave i dalje.
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 16:41   #5
A i ja kazem sve je ispred!vidjet cemo na olimpijadi ako se kvalificiraju mislim da ce dobro proci.
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 20:08   #6
A ženska odbojka, kod nje smo u prošlosti imali puno više uspjeha. Tu isto leži potencijal, htjeli vi to priznat ili ne.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 00:32   #7
Da prije je to bilo super a sad u kurcu mislim ima potencijala evo npr.mlade zgodne Rijecanke koje mogu bit jako dobra ekipa da imaju normalnog trenera!
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 16:39   #8
ja treniram odbojku ali treneri su stvarno u kurcu moram priznat
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 20:07   #9
Ma da di treniras?Ja isto igram u Mladosti u seniorima.Koju poziciju igras?Ja sam tehnicar kod nas je trener Leo Baric odlican je!!!
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 17:14   #10
Greška ženske reprezentacije je što nisu uključili ni jednu mladu igračicu u seniorsku reprezentaciju, za što su naravno odgovorni nesposobni treneri. Kadetske i juniorske reprezentacije su nam uvijek u europskom i svjetskom vrhu, a nijedna nije još uključena u seniorsku repku. Sramota!
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 20:30   #11
Kad već razgovarate o odbojci, znate li gdje se u ZG rekreativno može igrati odbojka?
Imam čak i loptu, ali nemam društvo.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 20:46   #12
Da samo je Senna Usic u repki od mladjih a trebale bi bit sve da napreduju i da postanu igracice a ovak nista jebi ga treba mjenjat trenere!!!Pod hitno
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 20:47   #13
Mozes naravno igrat rekreativno imas puno klubova koji igraju drugu ligu pa se tam raspitas ak trebas pomoc pitaj mene ja cu ti rec neke
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 20:50   #14
Quote:
Kostunica kaže:
Mozes naravno igrat rekreativno imas puno klubova koji igraju drugu ligu pa se tam raspitas ak trebas pomoc pitaj mene ja cu ti rec neke

Pa pitala sam.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 23:35   #15
Imas jedan klub "Multibibus" tamo sve prihvacaju i treniras 3 puta tjedno odi na google i napisi multibibus i izbacit ce ti nihov site pa se raspitaj.sretno!!
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 00:21   #16
Da, ali je i Senna na kraju udaljena iz repke, prije europskog prvenstva. Ali baš mi je drago da se dobro uklopila u Perugi.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 13:15   #17
Da nekaj je bilo sa Omrcenom i njome ne mediteranskim igarama kao da su se u sobi zadrzali 15min.a trebali su ic spavat i onda su je udaljili ma gluposti!Sad je u Perugi skoro najbolja igra pomalo
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 12:49   #18
Da, u tome, u vezi sa Sennom je moj "dragi" trener imao prste. Mislim da u hrv nema niti jedan normalan trener, bar što se tiče ženske odb. Recimo moj, vrijeđa nas i dere se na nas ko neki luđak, pa u utakmice ulazimo u velikom grču. Nije niti čudo što sve gubimo. Šta si prvi tehničar ili rezervni?
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 21:46   #19
2 Tehnicar a nadam se sljedece sezone da cu bit prvi.Ma daj ajde svi treneri u zenskoj odbojci su jadni nema niti jednog normalnog.Jedino Boris Brescic iz Pule je dobar on zna u odbojci jako dobro
Kostunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 11:29   #20
ipak je rezervni vojni staresina, drug potpukovnik Jelic, najaci lik... uvijek inovativan, nepredvidiv, motivator, sarmantnog stila vodjenja, samokritican, sklon kako predvodjenju trendova, tako i brzom prihvacanju istih... taj nece nikad sjahat...
Saransak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.