Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 22:24   #21
a najbolje je kad peče od soli. jei.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 11.07.2008., 22:26   #22
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
a najbolje je kad peče od soli. jei.
mene peče u moru i nemrem se dovoljno navlažit

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 11.07.2008., 22:26   #23
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
a najbolje je kad peče od soli. jei.

e upravo zbog toga smo i prestali! sta je uvijek tako? mene je full peklo jbg tako da sam na kraju izgubila volju za sve...teski zajeb...a nis drugi put u slatkoj vodi...jedan problem manje
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:27   #24
nisam isprobavala drugi put pa ne znam jel uvijek tako. jebeš romantiku i taj shit, ne da mi se poslije seksa u apoteku i/ili cmizdriti.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 11.07.2008., 22:29   #25
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Najbolji uvjeti su ipak na kvalitetnom luftiću, velikom i tvrdom, u nekom privatom bazenu....

Iako priroda ima svoje adute, neosporivi su, pogotovo kad si negdje gdje te mogu opaziti.. mmmmm
Ma to bi moral bit neki vražji luftić koji bi to izdržal! Daj zabriji da ga probuši!
Ili da to ideš radit na moru pa u ljubavnom zanosu završiš na pučini!!!

Na plaži po danu još nisam probal ali me jebeno pali pomisao da to ideš radit dok ima drugih ljudi u blizini!!

E da!! Još imaš opciju na nekom gliserčiću (7-8m) a ako ne možeš to skombinirat onda rentaj pedalinu i odeš od obale i opališ ševicu na njoj! Isto nije loše
__________________
Ne postam puno jer tu ima pametnih ljudi!!!
mr_koky is offline  
Old 11.07.2008., 22:31   #26
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
mene peče u moru i nemrem se dovoljno navlažit

Uf, mene peče nakon..
Al, nema veze
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.07.2008., 22:32   #27
Quote:
mr_koky kaže: Pogledaj post
Ma to bi moral bit neki vražji luftić koji bi to izdržal! Daj zabriji da ga probuši!
Ili da to ideš radit na moru pa u ljubavnom zanosu završiš na pučini!!!

Na plaži po danu još nisam probal ali me jebeno pali pomisao da to ideš radit dok ima drugih ljudi u blizini!!

E da!! Još imaš opciju na nekom gliserčiću (7-8m) a ako ne možeš to skombinirat onda rentaj pedalinu i odeš od obale i opališ ševicu na njoj! Isto nije loše
ja i jesam s njim dok smo bili na barci...ali u dubokom je zajeb...tesko...
a za luftic...hmmm morao bi biti neki fakat dobar luftic da se ne prevrne usred cina...i razbije romantiku i ode sve u qratz...mah
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:33   #28
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Uf, mene peče nakon..
Al, nema veze


jebeš to kaj peče,al nemrem svšit

moram to dovest do savršenastva,a kak?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 11.07.2008., 22:35   #29
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
Ajd dođi ovdi u Split pa ćemo probat.
lupus_est is offline  
Old 11.07.2008., 22:37   #30
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
jebeš to kaj peče,al nemrem svšit

moram to dovest do savršenastva,a kak?
Samo moraš pronaći pozu koja ti paše u moru
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.07.2008., 22:38   #31
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
ja i jesam s njim dok smo bili na barci...ali u dubokom je zajeb...tesko...
a za luftic...hmmm morao bi biti neki fakat dobar luftic da se ne prevrne usred cina...i razbije romantiku i ode sve u qratz...mah
sve vodenjaci.
a zasto ne u buretu od kupusa, onako djeluje sexi
Lacky Luck is offline  
Old 11.07.2008., 22:38   #32
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Samo moraš pronaći pozu koja ti paše u moru
teško mi je jer imam peraje,masku,bocu s kisikom,20 dag posebne..



zajebajem,mogu ja svršit di god treba
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 11.07.2008., 22:40   #33
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
sve vodenjaci.
a zasto ne u buretu od kupusa, onako djeluje sexi
a i to je opcija...cim cujem kupus prvo sto mi pada napamet je sex...sta ne?

kupus-sex-.....sex...kupus jelda? -_-
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:44   #34
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
mene peče u moru i nemrem se dovoljno navlažit

Navlažit se treba dobro!!! Peče jer te nažulja i onda dođe sol na to i onda nevalja! Ako se nedovoljno navlažiš probaj lubrikanta stavit!

Možda bi prije trebala prije probat u toploj vodi u jacuzziju.
__________________
Ne postam puno jer tu ima pametnih ljudi!!!
mr_koky is offline  
Old 11.07.2008., 22:45   #35
[QUOTE=Vilibald;14930483mogu ja svršit di god treba[/QUOTE]

to te ja pitam

(samo nek se neka usudi postavit temu "kako da svrsim?")
bingooo is offline  
Old 11.07.2008., 22:47   #36
Quote:
mr_koky kaže: Pogledaj post
Navlažit se treba dobro!!! Peče jer te nažulja i onda dođe sol na to i onda nevalja! Ako se nedovoljno navlažiš probaj lubrikanta stavit!

Možda bi prije trebala prije probat u toploj vodi u jacuzziju.
nenene nije u tome problem u mom slucaju bar nije bilo...kao 1. ako si u dubokom tesko je jer se cijelo vrijeme moras odrzavat na povrsini i ne mozes se opustit i onda sigurno nece ici...a druga stvar...upravo zbog toga se iritira+sol...pece!! i onda bolje prestat...more je zajebano - slatka voda rula!
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 22:49   #37
E, sad. Sex u moru?! Za muzjake svakako divno iskustvo, al za komade... bas i nije dobro jer... aj' da Vas ne tupim... ali preporucam u kadi i nikako u vodi vec uzmite u ljekarni ili vec... fizioloske otopine (nije skupa) cca 20, 30 litara. Za zenke 1000% sigurno i zdravo, vise Vas vole jer mislite dugorocno na njihovo zdravlje i mozete se potpuno opustiti, dobra stvar.
navigator1 is offline  
Old 11.07.2008., 22:51   #38
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
E, sad. Sex u moru?! Za muzjake svakako divno iskustvo, al za komade... bas i nije dobro jer... aj' da Vas ne tupim... ali preporucam u kadi i nikako u vodi vec uzmite u ljekarni ili vec... fizioloske otopine (nije skupa) cca 20, 30 litara. Za zenke 1000% sigurno i zdravo, vise Vas vole jer mislite dugorocno na njihovo zdravlje i mozete se potpuno opustiti, dobra stvar.
vidis dobar savjet...zahvaljujem
[WoW] is offline  
Old 11.07.2008., 23:57   #39
Ne znam doduše kako je u nekoj rijeci ili jezeru, ali znam kako je u bazenu.

Međutim, tu isto valja biti oprezan zbog klora, a i ako je javno kupalište, moglo bi doći do infekcije, ko što se meni i mojoj dragoj desilo. Poslije se malo pati pod terapijom, ali jbg!
Ali što se doživljaja tiče kad u punom bazenu pritisnem dragu uz rub bazena, a ona odmakne gaćice da mogu uć! To je nešto fenomenalno. I nema tu sad pumpanja! Moraš se smijat, pričat i sve da drugi ne skuže, a pod vodom samo lagano napinješ nutra-van, po par cm i to je sve. A iz očiju frcaju iskre, strast ključa, u toploj vodi osjećaš pulsirajuću... Oooh fak! ne smijem se sjetiti.
__________________
Život počinje u četrdesetoj!
ljubo_001 is offline  
Old 12.07.2008., 00:00   #40
Quote:
ljubo_001 kaže: Pogledaj post
Ne znam doduše kako je u nekoj rijeci ili jezeru, ali znam kako je u bazenu.

Međutim, tu isto valja biti oprezan zbog klora, a i ako je javno kupalište, moglo bi doći do infekcije, ko što se meni i mojoj dragoj desilo. Poslije se malo pati pod terapijom, ali jbg!
Ali što se doživljaja tiče kad u punom bazenu pritisnem dragu uz rub bazena, a ona odmakne gaćice da mogu uć! To je nešto fenomenalno. I nema tu sad pumpanja! Moraš se smijat, pričat i sve da drugi ne skuže, a pod vodom samo lagano napinješ nutra-van, po par cm i to je sve. A iz očiju frcaju iskre, strast ključa, u toploj vodi osjećaš pulsirajuću... Oooh fak! ne smijem se sjetiti.
hahahahaha nastavi molim te tako si lijepo poceo
aaa vjerujem....zato bi i htjela probati..ali da to me brine...strah od infekcije i sl.
__________________
I act like a good girl...look like a good girl...talk like a good girl...but wait 'till you see me in the dark
[WoW] is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger