Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2012., 14:01   #21
Ili predlozi 'drugarici' da spavate zajedno ti i ona dok vas tvoj decko gleda, njemu reci da se naknadno prikljuci igri i da te lozi kad bi je pojebao pred tobom a kasnije smislite kako njenog decka pozvati u igru.
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 14:28   #22
Po mom mišljenju ćeš nastaviti ovako kako i sad...

kada ti bude teško završit ćeš s njim u krevetu, kada budeš neki način bila usamljena završit ćeš s njim u krevetu... kada budete bili zajedno na kavi ti, dečko, prijateljica i njezin dečko gledat ćeš sve u oči, smješkat ćeš se, pričati kakav ti je bio dan i shvatit ćeš kako ti je teško i žao što si to napravila i.... završit ćeš opet s njim u krevetu.

Svi su ti rekli gore, poslije jebanja nema kajanja... živi s posljedicama kave god bile jbga!
neki tamo 10ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 14:40   #23
Samo pazi da je kondom navučen....
ne troši uzalud energiju na preispitivanje morala i časti
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 14:47   #24
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
zesci debilizam ako se mene pita...

Najbolja frendica, hahaha.

Nedo Bog ikome frendicu ko sta si ti jer kada najbolje frendica spava s deckom najbolje frendice onda je to dno dna...

Uostalom, niti jedna prava frendica nebi ni pomislila na decka svoje naj frendice ako joj je stalo do nje.. ali ti to ocito ne shvacas, zasluzujes da te se zgazi, da te on odjebe kad se zaljubis, da sve kaze frendici i da ona odjebe i njega i tebe... zalim te iskreno.

Lp
Slažem se sa ovim.. Ja NIKAD ne bi nešto napravila nekom nešto što ni ja samoj sebi ne bi dozvolila pa ne bi onda ni drugima to uradila... Mislim da je danas teško imati prave prijatelje jer eto što ti se uvjek dogodi a i kako kaže cura da ste si svi dobri! Da ste si dobri onda ne bi se poševila sa dečkom od svoje frendice... Ja evo recimo... Ako netko od mojih frendica ima dečka ja sam samo sa njim na bok i bok... Rekla sam njima.. da oni meni ne znače aposlutno ništa.. A ovo kad čitam i kaj ljudi rade.... Za mene je to grijeh... Baš se pitam kako spavaš noćima?
Oke... Svi smo mi ljudi... Ali ženo i ljudi imaju osječaja... Ako ti je do nekog stalo... pazi što radiš jer ako tako nastaviš ostat ćeš sama cijeli život..
Sorry ako sam te uvrijedila ikaj , ali jbg... ja sam uvjek iskrena..
mala_ :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 09:24   #25
Quote:
mala_ :) kaže: Pogledaj post
Slažem se sa ovim.. Ja NIKAD ne bi nešto napravila nekom nešto što ni ja samoj sebi ne bi dozvolila pa ne bi onda ni drugima to uradila... Mislim da je danas teško imati prave prijatelje jer eto što ti se uvjek dogodi a i kako kaže cura da ste si svi dobri! Da ste si dobri onda ne bi se poševila sa dečkom od svoje frendice... Ja evo recimo... Ako netko od mojih frendica ima dečka ja sam samo sa njim na bok i bok... Rekla sam njima.. da oni meni ne znače aposlutno ništa.. A ovo kad čitam i kaj ljudi rade.... Za mene je to grijeh... Baš se pitam kako spavaš noćima?
Oke... Svi smo mi ljudi... Ali ženo i ljudi imaju osječaja... Ako ti je do nekog stalo... pazi što radiš jer ako tako nastaviš ostat ćeš sama cijeli život..
Sorry ako sam te uvrijedila ikaj , ali jbg... ja sam uvjek iskrena..
Ovo boldano je veoma vazno a i istinito! A tek tada ce shvatiti posljedice svojih (ne)djela...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:20   #26
Kako kažu pametne glave "uz ovakve prijatelje, neprijatelj ti nije ni potreban"
samo se ti jebi i sjebi sve kaj te briga
TaurusDomestic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 11:39   #27
Ne kaže se uzalud da best frendice sve dijele.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 11:52   #28
Quote:
Casper555 kaže: Pogledaj post
Ne kaže se uzalud da best frendice sve dijele.
pa da pa kaj sad ne podijele i sebe s njma.
Zakaj moja cure nama takvu frendicu
(šala mala)
TaurusDomestic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 12:19   #29
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Kao u filmu.

Quote:
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu. Do sinoć.
E tu je sve trebalo stati i ostati. Ah, sve bi bilo dobro da te nije zasvrbila pipica.
Quote:

Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
I kakav je u seksu?


Quote:
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
I budi sigurna da si si finu kašu skuhala. A sve zbog toga što se desilo brzo.

Quote:
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
Što da radiš?
A imaš raznih mogućnosti. Možete se nastaviti fukati,a da njih dvoje to ne znaju. Možete se na brzinu zakleti da se više nikada ništa neće desiti između vas i da će taj brzinski seks biti zaboravljen i dalje nastaviti po starom.


I kakav je u seksu? Je li bolji od tvog dečka?
Horor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 12:51   #30
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s dečkom 4 godine. Najbolja prijateljica je u vezi sa svojim dečkom par mjeseci duže, a međusobno smo svi jako bliski.
Prije mjesec dana slavila sam rođendan. Na kraju smo ja i njen dečko ostali sami. Pokušao je biti samnom, ali ja nisam ništa htjela. Nakon toga smo se ponašali kao da ništa nije bilo, ispričao mi se i sve smo pripisali alkoholu.
Do sinoć. Sve se brzo odvijalo i našla sam se u krevetu s njim.
Nisam nikad varala dečka i potpuno sam sigurna da ni on nju ne vara. Također, sigurna sam i da dečko i prijateljica neće ništa saznati. Problem je što neznam kako postupiti kada se to sljedeći put dogodi (imam osjećaj da hoće) jer mi se jako sviđa. Neću se moći kontrolirati.
Sve bi bilo lakše da se mogu udaljiti od njega, ali previše smo bliski i bilo bi prečudno. Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe.
Što da radim?!!!!
Kao prvo,to ti i ta cura niste najbolje frendice. To se prijateljici ne radi. A kamoli dečku.

Ti se jadna ne možeš kontrolirati Jesi ti čovjek ili životinja?

Nema tu sreće.Oteto prokleto. Samo se ne zavaravaj da ćeš tom ljubavniku biti jedina. Sada si druga violina jer poskrivećki djeliš sa "frendicom",a kad mu ti dosadiš,onda će si naći drugu.

Ako se imalo voliš,makni se. Već je dovoljno štete napravljeno.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:00   #31
slucaj di on ima nju a ti nades nekog da mu uzvrtis. - glupo, djetinasto...

ti nasla nekog. vec sam 100 puta pokusao reci zene ne biraju. da gledas iz helikoptera zenu koja zeli x muskarca a nikad nista medu njima... i pojavi se neki smrdljivac sa strane... i zbog tog sto zene po defaultu prije nego im ga stavis nisu lojalne... i eto ga nasla sam decka, uz to je divan

pazi pazi sto je s onim x?

s toga zeno sevi se s drugima... jer ti ne biras kurac , vec seks
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:03   #32
atorica je successful troll....
Image and video hosting by TinyPic
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:08   #33
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Što da radim?!!!!
Napravite dijete, bez odlaganja.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 14:15   #34
Quote:
nana12345 kaže: Pogledaj post
Strah me da ćemo povrijediti dvije nama najdraže i najbliže osobe. Što da radim?!!!!
Već ste ih povrijedili. Ne znam možeš li pronaći nekog čarobnjaka da pucne prstima i vrati vrijeme unazad.
Oh, oprosti, sad sam se sjetila da planirate to ponoviti. E tu već nemam ideje, sori.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:04   #35
Dakle, ja sam isto se našla u takvoj situaciji... Bila sam sa frendičinim dečkom i to milijun puta... Neznam zašto, imala sam super dečka, najbolju frendicu sa kojom sam svašta prošla i riskirala bezveze sveee to... Išta se dogodilo ?? Sve se saznalo i prije negoli se saznalo sam ostavila dečka jer nisam mogla tako više nastaviti i sa frendicom više uopće ne pričam.... Moj savjet: pusti tog momka i nemoj nikad više s njime ništa imati.... Vjeruj mi, tako je najbolje jer nema smisla si ugrožavati prijateljstvo zbog dečka, na kraju ćeš ostati i bez momka tog i svog i svoje prijateljice. Razmi si malo
ninaa2212 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger