Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 18:56   #1
Jaki umor, slabost i i malaksalost u trudnoći

Drage cure,

Već me danima popodne lovi jaki umor, osjećaj kao pred gripu, otprilike.. Nemam snage, malaksala sam, zacrvenim se u licu... baš ono klasični simptomi gripe... pijem vitamine i jedem voće... u zadnjem sam tjednu trudnoće... jel nekome slično?
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 08:31   #2
tako slično ti je meni bilo pred porod,užasno mi se spavalo (čak sam i u boksu u bolnici spavala ) a na kraju sam i prehladu dobila

samo pij puno tekučine (čaja) i jedi puno voća i odmaraj što više
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 09:22   #3
ja san na 37+1 i od jučer mi se opet stalno spava ko u prvim tjednima trudnoće...
Zvijezdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:38   #4
Quote:
thegirl25 kaže: Pogledaj post
Drage cure,

Već me danima popodne lovi jaki umor, osjećaj kao pred gripu, otprilike.. Nemam snage, malaksala sam, zacrvenim se u licu... baš ono klasični simptomi gripe... pijem vitamine i jedem voće... u zadnjem sam tjednu trudnoće... jel nekome slično?
Kakav ti je tlak?
Imaš temp?
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:43   #5
Tako je i meni zadnjih tjedana, stalno sam umorna i nemam snage ni za što.
To je valjda tako pred kraj trudnoće.
__________________
Run, run
Ice, ice is coming
coldasice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:51   #6
Uff nemam tlakomjer, idem svakako u 1 na pregled kod dr. pa ću ga izmjerit šta mi je još grubo je lagana glavobolja, spavala sam cijelu noć jutros do 10, i cijeli dan jučer... nevjerojatno koliko mogu spavat... i osjećam se umorno... sad sam kao malo bolje....
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:53   #7
Quote:
thegirl25 kaže: Pogledaj post
Uff nemam tlakomjer, idem svakako u 1 na pregled kod dr. pa ću ga izmjerit šta mi je još grubo je lagana glavobolja, spavala sam cijelu noć jutros do 10, i cijeli dan jučer... nevjerojatno koliko mogu spavat... i osjećam se umorno... sad sam kao malo bolje....
Pa kažem, to ti je normalno, samo se nemoj sekirat, a od voća i vitamina ti neće ništa biti, ja cijelu trudnoću praktički živim na voću.
__________________
Run, run
Ice, ice is coming
coldasice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:54   #8
Ja sam bila sva nabrijana prije poroda, mislila sam da mogu pomaknuti planinu, samo sam pospremala, kuhala, sve sređivala da ništa ne ostavim nespremno.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 12:07   #9
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila sva nabrijana prije poroda, mislila sam da mogu pomaknuti planinu, samo sam pospremala, kuhala, sve sređivala da ništa ne ostavim nespremno.
tak je i meni...totalna me ludavica primila...

evo, danas npr. idem pospremati špajzu...

hiperaktivna sam i jednostavno ne mogu ležati.

i da, imam povremeno lagane glavobolje...

mislim da nema razloga za paniku ako ti je tlak ok, svaki organizam drugačije reagira, slušaj svoje tijelo i ako te traži da odmoriš poslušaj ga.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:00   #10
Sjećam se da mi je procurila plodna voda a ja sam još morala perilicu suđa isprazniti, jednostavno sam morala.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:24   #11
Hej cure, ima bit da je do tlaka, izmjerila ga čak na ispod 90... uf uf... a šta me još više ubilo u pojam što sam danas punih 39 a beba i trbuh visoko skrozzz...
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:48   #12
drga ja sam ti cili zadnji mjesec bila skroz malaksala.. kao na samom početku... a večr prije nego mi je pukao vodenjak mi je bila strašna mučnina.. ne od kiseline već baš mučnina...

inox... ja i ti smo obe lipo prespavale u boxovima...
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:54   #13
Jooj koma, baš sam bila fino aktivna i vrijedna... a sad me ovaj nizak tlak dokrajčio... tako sam depresvina kad sam skužila danas na pregledu da ko zna kad će mi porod krenut, beba ni blizu da se spusti, trbuh skroz visoko, beba je čak malo sa strane na desno, vidim ja mogu popit litru vode i nikakve potrebe za wc-om... ufff a danas sam punih 39, baš me to nekako ubilo u pojam...
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:00   #14
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
drga ja sam ti cili zadnji mjesec bila skroz malaksala.. kao na samom početku... a večr prije nego mi je pukao vodenjak mi je bila strašna mučnina.. ne od kiseline već baš mučnina...

inox... ja i ti smo obe lipo prespavale u boxovima...
meni jako muka ima par dana...nije mi tako bilo ni na početku...

... spremamo se
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:04   #15
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
meni jako muka ima par dana...nije mi tako bilo ni na početku...

... spremamo se
točno tako ti je meni bilo tu večer.... čak sam i povračala... a ni na početku trudnoće nisam imala bogzna kakve mučnine...
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:26   #16
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
točno tako ti je meni bilo tu večer.... čak sam i povračala... a ni na početku trudnoće nisam imala bogzna kakve mučnine...
i ja jutros povraćala.... uh,...volila bi danas... imam još vrimena, dr mi je dežuran...
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 22:59   #17
Cure meni je stvarno fuul nizak tlak, ima bit da je i zeljezo nisko, ma sve se spojilo, a sto me izluđuje je visok trbuh i beba koja po sve sudeći voli stat u mojoj pupi... kad vam sde spustio trbuh i jeli uopće do trudova?
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 12:04   #18
Quote:
thegirl25 kaže: Pogledaj post
Cure meni je stvarno fuul nizak tlak, ima bit da je i zeljezo nisko, ma sve se spojilo, a sto me izluđuje je visok trbuh i beba koja po sve sudeći voli stat u mojoj pupi... kad vam sde spustio trbuh i jeli uopće do trudova?
iako ja nisam mjerodavna... meni se nije spustio uopće, Marko je ustomaku guzom ostao visoko i nakon 18 sati tzv. trudova...
čula sam da se prvorotkinjama postepeno spušta a višerotkinjama da može i na sam dan poroda.. al to ti je sve individualno... meni su kad su vidjeli da se maleni ne spušta rekli da ležim na desnom boku kako bi potencirala spuštanje... al ja ipak nisam imala ni trudova kako bog zapovida pa je sve završilo na carskom...
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 13:50   #19
Iskreno,

Najmanja mi je briga da mi reču da moram na carski... više me strah što se stalno slabo osjećam... i radi toga sam nervoznaaa, aufff...
Pijem te tablete eutyrox, pa me odma panika lovi da nije šta sa štitnjačom se poremetilo... a da neznam... jooj sve sam mislila kad dođe kraj da će bit suuuper, a meni užasss, joooj samo da vidim tu bebicu da je živa i zdrava....
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 20:38   #20
slabost, obamrlost u udovima

u 16tom tjednu sam trudnoće i ima 4-5 dana da osjecam uzasnu slabost u nogama i rukama. ne mogu vam opisat taj uzasan osjecaj nemoci i slabosti. i sve se desilo odjedan put. nista me ne boli, nema grceva u misicima. bila sam kod fizioterapeuta koji je reka da je sa kraljesnicom sve ok, i da je slucajno koji zivac ukljesten da bi me bolilo. sve u svemu pomogla mi je malo masaza kod nejga, ali jos uvik se vucem, a uza skale ne mogu bez da se sa obe ruke ne drzim za rukohvat. da vam opisem koliko sam ocajna- ne mogu svoje dite (dvi godine) dignit ako slucajno padne.
sve u svemu uzasno se osjecam. neznam kome da se obratim ko mi moze pomoc. jel ko od vas ima slican slucaj?
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.