Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2007., 20:07   #41
malo drugačije, al na poligonu se radi. ima na jubito snimka nečeg na što bi to trebalo sličiti, ne točno, ali tako nekak. nije još određeno što se točno na tom treba radit (koliko ja znam)
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 15.11.2007., 20:11   #42
ovi su (koji su polagali sa mnom) parkirali bočno među crte, onda vozili to sa kočenjem... i ne znam ne sjećam se više
 
Old 15.11.2007., 20:12   #43
naglo kočenje bočno parkiranje, i vožnja unazad između čunjeva, i polukružno okretanje
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 15.11.2007., 20:15   #44
eeee to je to

a briga me... ja sam kao što sam rekla odvozila samo cca 20-25 sati, a poligon vidjela nisam

fala zlato
 
Old 15.11.2007., 20:25   #45
malo se hvalisaš
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 15.11.2007., 20:26   #46
ne budi offtopic

ne hvalim se... tako je bilo i šta sad
 
Old 15.11.2007., 20:29   #47
štreberica

__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 15.11.2007., 22:10   #48
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja sam polagala u calif.davno,93 mislim..u usa je poloziti test zbilja laganica.tako da sam to obavila od prve.i pismeni i prakticki.ali neznam voziti stick...ma vjerujem da se da nauciti ali ja volim automatic..jel rade uopce za nase trziste automatic ili su vam svi auti na mjenjac???
Polagala sam u californiji pradavno '90, odradila u školi pismeni (kao izborni predmet) a vožnju sa posuđenim chrysler voyagerom. Bilo mi je komično kako je tamo straaašno teško naučiti "parallel parking" tj. bočno parkiranje, a tek misterija zvana mjenjač
Inače i financijski se vrlo isplatilo, naime polaganje je došlo nekih 10 tak dolara, kad sam se vratila doma, prevela američku vozačku, napravila liječnički i uštedjela poprilično u odnosu na cijene hrvatskih dozvola.
Inače, bilo bi mi teško bez automobila, dnevno napravim minimalno 50-tak km.
Tinkili is offline  
Old 15.11.2007., 22:29   #49
sve od prve,al nebi na onaj neki test,koji 'organiziraju' nakon 2god,a to ce meni biti za 4mjeseca valjda nece niti do tad...
anna_maria is offline  
Old 15.11.2007., 23:11   #50
curke, o kakvom to novom zakonu pricate?!
pitam zato jer se moj sinak sprema u Cro na par mjeseci i planira tamo poloziti vozacki
jel moze dobiti vozacku prije punih 18 godina ili mora cekati da napuni 18?!
sorry ak su pitanja glupa, ali bih stvarno bila zahvalna na detaljnoj informaciji

O/T
u Cro testovi i voznja iz prve
u AU testovi iz prve, voznja iz trece (hebem ti volan na pogresnoj strani!!!)
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Old 16.11.2007., 10:17   #51
meni je vožnja strašno odbojna. uOpće ne volim voziti i vozački sam položila iz četvrte, jedva, komisija me pustila. Nakon toga uopće nisam vozila sigurno više od deset godina. Preglupo. No, počela sam voziti s 37 godina i evo me, vozim već dvije godine. Ne znam zašto mi je trebalo toliko dugo. I dalje ne uživam u vožnji, ali što je, tu je.
simona is offline  
Old 16.11.2007., 12:00   #52
ma testovi su lagani, to sam bila sve rijesila brzinski. ali su me voznju bacili prvi put. kao da sam jedno raskrizje prosla presporo a drugo prebrzo... posli je bilo sve ok. a dvi godine iza toga sam polagala a kategoriju i polozila iz prve. motor mi je bia masu laksi za polozit, jer se lipo vozis naprid, "sama za sebe" - nemas iza na sicu ekipu da ti dahce za vratom i skraba u tekicu.
__________________
don't piss down my back and tell me it's raining
Escherichia is offline  
Old 16.11.2007., 12:48   #53
da je bar sve u životu lako kao što mi je bilo polaganje vozačkog...
Sve iz 1. ( je me bilo trta mislila sam da ću sve fulat, ali ispalo je sve ok)
aurora-s is offline  
Old 16.11.2007., 16:42   #54
Testove i prvu pomoc sam prosla isprve,odvozila sam 20ak sati i sada mi je vec muka jer cu morat polagat to ubrzo...uzasno me nervira sve to...

Ok ,danas mi je takav dan jer sam jutros imala voznju i pun mi je kufer vise instruktorovih primjedbi; "nepostujes pjesake" A postuju li pjesaci mene kada mi iskacu i van pjesackog i ja moram stat??????

"Moras malo poletnije vozit i procjenjivat situacije".. a da mi odma das da vozim kamion,idijote jedan nevozim ja 5 godina nego 2 mjeseca

"pa zasto si stala tako daleko od zida,ima jos pola metra".. o daaaa,najbolje da se parkiram u milimetar,ustvari najbolje bi bilo da sam ja dosla tebe ucit a ne ti mene

Malo sam zivcana,ispricavam se. Doslo mi je da se parkiram nasred raskrizja jutros i da odem van i zalupim mu vratima
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Old 16.11.2007., 16:45   #55
Quote:
Doria22 kaže: Pogledaj post
Testove i prvu pomoc sam prosla isprve,odvozila sam 20ak sati i sada mi je vec muka jer cu morat polagat to ubrzo...uzasno me nervira sve to...
Ja sam odvozila 20 sati i tek sam sad počela uživat. Sad mi je zabavno i ide mi i položit ću iz prve
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 16.11.2007., 16:53   #56
iz prve

a onda sam godinama odbijala voziti od straha ..

..al sad sam ko šumaher
zlatna is offline  
Old 16.11.2007., 16:58   #57
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ja sam odvozila 20 sati i tek sam sad počela uživat. Sad mi je zabavno i ide mi i položit ću iz prve
ja bas gustam vozit i na 15om satu sam vozila ko i na 35om (tak mi instruktor reko).. prije ispita on sav bezbrizan, uvjeren da cu sve proc ko od sale. jos on meni kaze taman kad je dolazio ispitivac: "ajd zamisli da se nes desi i ti sjebes? ma nemre se to tebi desit..". kad li--opa, pala na drugoj radnji na poligonu
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Old 16.11.2007., 17:03   #58
Quote:
LostHeaven kaže: Pogledaj post
ja bas gustam vozit i na 15om satu sam vozila ko i na 35om (tak mi instruktor reko).. prije ispita on sav bezbrizan, uvjeren da cu sve proc ko od sale. jos on meni kaze taman kad je dolazio ispitivac: "ajd zamisli da se nes desi i ti sjebes? ma nemre se to tebi desit..". kad li--opa, pala na drugoj radnji na poligonu
Nemoj mi to govorit! Još mi samo trema treba sad kad sam sva zadivljena kako divno napredujem
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 16.11.2007., 17:08   #59
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Nemoj mi to govorit! Još mi samo trema treba sad kad sam sva zadivljena kako divno napredujem
sam se nemoj previse sekirat.. al nemoj bit ni previse samouvjerena (ko ja). mala, al skrozzz sitna doza straha/treme je i dobra. a ne ko ja: tjedan dana prije ispita doma panicarila, a na dan ispita dosla ko da sam popila tablu xanaxa... i mislim si (a on me jos uvjerava) kak nema sanse da ljosnem i onak frajerski motam i saltam i predjem crtu na polukruznom okretanju
sad mi je smijesno.. sam lagano, nemoj zurit nigdje..
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Old 16.11.2007., 17:09   #60
Previše samouvjerena sigurno neću bit. Meni je trema veći problem. Ali imam 15 sati da ju svladam
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.