Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2016., 13:48   #3901
Quote:
Little Dorrit kaže: Pogledaj post
Jedino ako medicina rada ima "svog" oftalmologa inače će ti fino naplatiti potvrdu da si sposobna a tebi trebaju 2 papira

Znači,redom zvati medicine rada i pitati da li ti imaju oftalmologa na raspolaganju
ahaaaa hvala puno rekli mi u Nemetovoj da je to uključeno u pregled.
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 21:20   #3902
Pozdrav medicinari!Evo, ako ima koja dobra duša da mi malo pomogne. Naime, malo sam zbunjena.

Postdiplomski studij sestrinstva.
Motivi za upisivanje istog.

Vi koji ste ga upisali, zbog čega ste to učinili?

Postoji li veći koeficijent nakon toga koji priznaju neovisno o radnom mjestu i poslodavcu?

Postoje li neka radna mjesta za koja te postdiplomski kvalificira a "bakalarima" su nedostupna?

Ukratko, zanima me zašto bi netko ulagao toliko u financijskom i fizičkom smislu(jer, ruku na srce postdiplomski najčešće upisuju nekako mlade mame i populacija kasne 20-e, 30-e, 40-e...)ako za takvo nešto nema neku opipljivu "nagradu" u vidu boljeg radnog mjesta, značajno veće plaće i sl...Titula radi?Nade u to da će to nešto u budućnosti možda značiti?Ili već sad vrijedi?Tudum sam u tom smislu pa se ispričavam ako tako i zvučim...

Eto, veliko HVALA velika na svakom odgovoru!!!

p.s. možda su ta pitanja na ovoj temi već odgovorena, ali je ona toliko duga da sam fizički spriječena potražiti odgovore...
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 21:08   #3903
Što ako se ne dostavi u roku ova dodatna dokumentacija? izbrišu nas s liste?
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:18   #3904
Kada će se provoditi upisi na ZVU?
na stranici ništa ne piše, a na postani-student.hr piše samo da trebamo pratiti službene stranice fakulteta....
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 18:02   #3905
Mislim da ce pisati kroz par dana na stranicama zvua.. čokolada22,jesi ti prijavila lab dijagnostiku?
pm12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 10:28   #3906
Pozz ljudi jel netko zna koliko kosta godina na izvanrednom studiju fizioterapije i kako to sve funkcionira??

Hvala!
__________________
How you doin? ;)
Porta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 15:39   #3907
Quote:
Porta kaže: Pogledaj post
Pozz ljudi jel netko zna koliko kosta godina na izvanrednom studiju fizioterapije i kako to sve funkcionira??

Hvala!
svaka godina izvanrednog studija neovisno o smjeru na ZVU košta 9240 kn.
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:06   #3908
kakav je sistem ako ne prođemo ispit? jel se placa ista na tom faxu ako smo redovni studenti?
borinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 10:30   #3909
Pozdrav ljudi!
Zanima me placa li se upis na 1. godinu radne terapije ako smo preko postani student upisali redovno, a vec smo studirali godinu dana na drugom fakultetu?
Hitno je
boldaslove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:18   #3910
Prodajem određene materijale za prvu godinu studija medicinsko laboratorijske dijagnostike. Inbox, tko prvi, njegovo
rebekah0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 17:27   #3911
Ej, može li netko napisati koliko je imala zadnja osoba na medicinsko-laboratorijskoj dijagnostici ali na redovnom, hvala
zagi256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 20:00   #3912
686
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 19:08   #3913
Prodajem sve skripte/knjige za prvu godinu med. lab. dijagnostike
Laborant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:21   #3914
Dekanski rok

Zanima me dali netko ima informaciju u vezi dekanskog roka ove godine. Hoce li ga biti? Kada objavljuju uopce te obavjesti?
detexr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:30   #3915
Pozdrav, imam dva pitanja u vezi zvu. Prvo, s kojim smjerom ima posla (moze i inozemstvo naravno) i drugo, koliko se isplati studirati nekome tko bi upisao s 29 godina.
La chupacabra 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 18:47   #3916
Društvo,
ima li opcija izvanrednog studiranja (viša medicinska) iako nisam zdravstveni radnik?
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 18:51   #3917
Saznao. Mogu samo reci da smo jadna država.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 21:37   #3918
Question RADIOLOGIJA-pomoc!

Dakle ove god sam maturant te mi je velika zelja upisati radiologiju pa me zanima sljedece: hocu li uopce naci posla sa tim zanimanjem? Kolike su place? Da li je jako opasno zbog zracenja? Molila bih za pomoc jer volim medicinu i sve vezano uz nju zivotni san mi je raditi u bolnici ali ne mogu upasti na medicinu zbog ocjena. Zato me privlaci radiologija. Imate mozda kakve preporuke sto upisati na podrucju zdravstva i medicine a da ima posla ako s radioloskim intenjerstvom nema? Molim pomoc
klaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 20:50   #3919
Pozdrav,ako mo netko može reći koji je minimalan broj bodova bio potreban prošle godine za upis na sestrinstvo.Hvala!
bast12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:22   #3920
Quote:
klaic kaže: Pogledaj post
Dakle ove god sam maturant te mi je velika zelja upisati radiologiju pa me zanima sljedece: hocu li uopce naci posla sa tim zanimanjem? Kolike su place? Da li je jako opasno zbog zracenja? Molila bih za pomoc jer volim medicinu i sve vezano uz nju zivotni san mi je raditi u bolnici ali ne mogu upasti na medicinu zbog ocjena. Zato me privlaci radiologija. Imate mozda kakve preporuke sto upisati na podrucju zdravstva i medicine a da ima posla ako s radioloskim intenjerstvom nema? Molim pomoc
U zdravstvu uvijek imas posla, no nasa drzava je nazalost druga prica. U inozemstvu bi puno lakse nasla, s tim da se vani ionako diplome zvu-a generalno prihvacaju. Od svih smjerova na zvu navodno je najlakse naci posao sa sestrinstvom. Mislim da nema nekih problema sto se zracenja tice posto se provode redovna testiranja zaposlenika.
La chupacabra 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.